گیلان ، زیبا کنار
0133416

8 ایده برای اجرای استخر در ویلای شمال

دسته بندی : اخبار و مقالات
تاریخ انتشار : 1402-06-18
اجرای استخر در ویلای شمال

اگر لیست افرادی که قصد خرید ویلا در شمال را دارند به همراه خواسته هایشان بررسی کنیم متوجه خواهیم شد افراد زیادی مایل به طراحی استخر در ویلای خود هستند و شاید یکی از اصلی ترین دلایلی که برای خرید ویلا اقدام کرده اند برخورداری از امکانات لاکچری همچون استخر در ویلا می باشد. بنابراین سازندگان باید سعی کنند خواسته های خریداران را در مورد تعبیه امکاناتی نظیر استخر در ویلا مرتفع سازند. از این رو ایده های زیادی برای ساخت استخر در ویلاهای شمالی توسط طراحان ارائه می شود. در ادامه قصد داریم هشت ایده ی برتر و ناب را برای اجرای استخر در ویلای شمال با هم بررسی کنیم بنابراین در ادامه ما را همراهی کنید.

برای خرید ویلا دوبلکس شمال با شماره های درج شده در وب سایت تماس بگیرید.

 

  1. استفاده از کاشی های طرح دار در طراحی استخر

یکی از شگفت انگیز ترین ایده ها در طراحی استخر ویلا، استفاده از کاشی های طرح دار می باشد. طراحان می توانند کاشی های با طرح های خارق العاده در کف استخر کارگذاری کنند. زمانی که نور خورشید از سطح آب عبور می کند و به کف استخر می تابد جلوه هایی ویژه ای از طرح و نقش این کاشی ها نمایان خواهد شد که به واقع حیرت انگیز است استخرهایی با کاشی های طرح دار را شاید بتوان در دسته ی جذاب ترین استخر های لاکچری قرار داد.

برای خرید ویلا اقساطی شمال در شمال با شماره های درج شده در وب سایت تماس بگیرید.

 

  1. طراحی استخر به شکل مارپیچی و جزیره ای

اگر می خواهید در عین شنا در استخر کمی ماجراجویی کنید و در پهنه ای صاف مسیرهای تکراری را شنا نکنید، استخر های مارپیچ می توانند ایده ی بسیار خوبی برای طراحی در ویلای شما باشند. شما می توانید یک استخر مارپیچ با مسیرهای جذاب را داشته باشید که در هر دو طرف مسیرها درختان نخل تزئینی و سایر گیاهان و سنگریزه های تزئینی قرار داده شده اند و حس ماجراجویی شما را تقویت می کنند. شاید بهتر باشد اگر این نوع استخر ها را به استخرهای جزیره ای تشبیه کنیم چرا که مکانی برای نشستن و استراحت نیز در میانه های استخر وجود دارد.

  1. طراحی استخر با بدنه ی شیشه ای

یکی دیگر از ایده هایی که می توان برای طراحی استخر در نظر گرفتن، طراحی استخر با بدنه ی شیشه ای می باشد. عمق این استخر از چهار طرف مشخص می باشد و دارای ظاهری بسیار لاکچری است. شما در واقع در محفظه ای تمام شیشه ای شنا خواهید کرد که حتی اگر در عمق هم باشید می توانید منظره ی بیرون را تماشا کنید. این استخرها نه تنها دارای ظاهر جذابی هستند بلکه از نظر ایمنی نیز ایمنی بالایی را برای شما رقم خواهند زد.

برای پیش فروش ویلا در شمال با شماره های درج شده در وب سایت تماس بگیرید.

 

  1. ساخت استخر ال شکل به همراه حوضچه کوچک

یکی از ایده هایی که می توان برای ساخت استخر در ویلا در نظر گرفت ساخت استخر به شکل ال می باشد. این نوع استخر مزایای جالبی برای شما خواهد داشت. به عنوان مثال می توان در بخشی که دو محور ال با هم تقاطع پیدا کرده اند یک حوضچه ی کوچک مخصوص کودکان با عمقی کمتر درست کرد. این نوع استخر با ظاهر زیبای خود بی شک ویلای شما را بسیار زیبا خواهد کرد. استخر ال شک ایده ای نوآورانه می باشد که علاوه بر ظاهر زیبا و لاکچری می تواند محیطی امن را برای کودکان تان در بخشی از خود جای دهد.

  1. در نظر گرفتن فضای اسپا و ماساژ در کنار استخر

از دیگر ایده هایی طراحی استخر در ویلا، طراحی استخر به نحوی ست که دور تا دور آن فضای سبز و مکانی برای اسپا وجود داشته باشد. شما می توانید با تعبیه تخت های آفتاب گرفتن و ماساژ در کنار استخر آن را به فضایی مناسب برای ریلکس کردن و کسب آرامش تبدیل کنید.

تعبیه آلاچیق، آتشدان، سایبان و میز و صندلی های فضای باز نیز ایده ای خلاقانه و جذاب در مورد طراحی استخر می باشد. در واقع طراحان در هنگام ساخت استخر بایستی مکان های مشخصی را برای تعبیه این بخش ها در نظر بگیرند. در این صورت می توانید مجموعه ای از امکانات را دور تا دور استخر داشته باشید.

برای ویلا جنگلی شمال با شماره های درج شده در وب سایت تماس بگیرید.

 

  1. طراحی استخر لپ در ویلا

استخرهای لپ مختص آن دسته از افرادی می باشد که تمایل دارند شنا را به قصد ورزش انجام دهند و به صورت حرفه ای شنا کنند. همچنین افرادی که مایل هستند در حوالی استخر به ورزش بپردازند و فعالیت های ورزشی انجام دهند نیز می توانند اقدام به طراحی این استخر در ویلای خود نمایند. شما با طراحی استخر لپ استفاده بسیار بهینه ای از فضای موجود خواهید نمود و می توانید مکانی برای ریلکس کردن و تمرینات ورزشی داشته باشید. لازم به ذکر است که استخرهای لپ استخرهای طولانی و باریکی هستند که می توانید در طول آن ها شنا کنید. شما می توانید استخر لپ را به عنوان یک استخر سرپوشیده در ویلای خود احداث کنید.

  1. طراحی مکانی اختصاصی برای استخر به همراه امکاناتی نظیر نمایشگر و مبلمان مخصوص

طراحان این امکان را دارند تا استخر ویلای شما را به نحوی طراحی کنند که امکان وجود یک نمایشگر در روبروی آن وجود داشته باشد و بتوانید تعدادی مبلمان فضای باز در اطراف استخر قرار دهید. تعبیه چراغ های نورانی در کف و دیواره های استخر و یا قرار دادن فانوس های نورانی دور تا دور استخر می تواند فضا را برای شما به فضایی آرامش بخش تبدیل کند.

برای خرید ویلا شمال قسطی با شماره های درج شده در وب سایت تماس بگیرید.

 

  1. طراحی استخرهای دایره ای شکل به منظور سنت شکنی

یکی دیگر از ایده هایی که می توان برای طراحی نوآورانه استخر به آن دست زد طراحی دایره ای شکل و بیضی شکل استخر می باشد. شما می توانید استخر ویلا را به جای اینکه در اشکال متداول و معمول با گوشه های تیز داشته باشید، آن را در طرح بیضی و دایره اجرا کنید.

نتیجه گیری

اگر به دنبال طراحی استخر با ایده های نوآورانه و جذاب هستید توصیه می کنیم ایده های مطرح شده در این مطلب را به خوبی بررسی کنید. تعدادی از این ایده ها حتی هزینه ی بالایی هم برای شما در بر نخواهند داشت بنابراین می توانید با هزینه ای مقرون به صرفه صاحب یک استخر جذاب و تماشایی در ویلای حود شوید.

نظرات کاربران

نام و نام خانوداگی
متن پیام
برای خرید زمین و ویلا نیاز به مشاوره دارید ؟

اگر سوالی دارید تیم پشتیبانی ما از ساعت ۸:۳۰ صبح الی ۱۱:۳۰ شب پاسخگوی شما خواهند بود.

×