گیلان ، زیبا کنار
0133416

بهترین طرح های کلاسیک کابینت ویلا

دسته بندی : اخبار و مقالات
تاریخ انتشار : 1402-06-18
طرح های کابینت کلاسیک ویلا

در گذشته های دور آشپزخانه ها در حصار چهار دیواری خود محبوس بودند و جز افرادی که در آشپزخانه حضور داشتند فرد دیگری قادر به تماشای نما یا چشم انداز آشپزخانه نبود. در واقع هر چه بود و نبود در همان چهار دیواری قرار داشت و دکوراسیون این قسمت از خانه هیچ تاثیری روی نمای کلی نداشت اما این موضوع مربوط به روزگارانی دور است. اکنون دیگر سالهاست که آشپزخانه ها به شکل اوپن و یا حتی یکپارچه با دکوراسیون سایر بخش های خانه و ویلا طراحی می شوند بنابراین هر گلی به سر آشپزخانه تان بزنید به سر کل دکوراسیون زده اید. استفاده از کابینت هایی با طرح های فاخر و اصیل می تواند باعث هر چه زیباتر به نظر رسیدن چشم انداز ویلا شود به ویژه اگر ویلای شما به سبک کلاسیک چیدمان شده باشد. در ادامه قصد داریم بهترین طرح های کلاسیک کابینت ویلا را با هم بررسی کنیم بنابراین ما را تا انتها همراهی کنید.

برای خرید ویلا مشاع در شمال با شماره های درج شده در وب سایت تماس بگیرید.

کابینت های چوبی با نقش برجسته های منبت کاری شده

یکی از انواع کابیت های کلاسیک که می توانید در آشپزخانه ویلای خود استفاده کنید و به این واسطه جلوه ای اصیل و شکوهمند به ویلای خود بدهید کابینت های چوبی با حکاکی های ظریف و برجسته ای می باشد که توسط دستان هنرمندان ماهر خلق شده اند. این نوع کابینت ها به طور ویژه در ویلاهایی که چیدمان آن ها ریشه عمیق تری در سبک کلاسیک دارد چشم انداز زیباتری ایجاد خواهد کرد. شما می توانید در ویلای سنتی خود نیز از این کابینت ها استفاده کنید و صلابت طرح های ظریف و هنرمندانه را در کانونی ترین نقطه ی ویلا یعنی آشپزخانه به رخ بکشید.

کابینت های کلاسیک با طرح های اصیل رومی

در مورد قبلی اشاره به طرح های منبت کاری شده ی سنتی داشتیم، این کابینت ها اغلب در ویلاهایی با دکوراسیون ایرانی استفاده می شوند اما اگر عاشق کابینت های چوبی با نقش برجسته های ظریف هستید و می خواهید در ویلای کلاسیک خود که به سبک رومی چیدمان نموده اید از آن ها استفاده کنید می توانید سراغ این کابینت ها بیایید. این کابینت های کلاسیک دارای نقش برجسته هایی به سبک رومی هستند و اغلب در رنگ های سفید و با روکش های چوبی طراحی می شوند.

برای خرید ویلا در بهدشت چمستان با شماره های درج شده در وب سایت تماس بگیرید.

کابینت کلاسیک با درب های شیشه ای مشبک

یکی از انتخاب هایی که در مورد طرح کابینت کلاسیک می توانید داشته باشید کابینت هایی است که دارای ساختار چوبی می باشند و روی قسمت درب آن ها شاهد پنجره هایی کوچک و مشبک مانند هستیم به نحوی که محتویات درون کابینت ها قابل رویت هستند. از آنجایی که در ویلاهای کلاسیک چیدمان ها به صورت ماکسیمال صورت می گیرد بی شک شما تعداد زیادی بشقاب های قیمتی و ظروف ارزشمند دارید که می خواهید در کابینت های خود آن ها را چیدمان نمایید و همچون یک بوفه آن ها را به نمایش بکشید. استفاده از این کابینت های کلاسیک در ویلاهایی که به سبک فاخر و ماکسیمال طراحی شده اند بسیار ایده ی خوبی می باشد. عمدتا درون این کابینت ها چراغ های کوچکی تعبیه می شود تا در هنگام شب بتوانید این چراغ ها را روشن کنید و زیبایی بوفه های آشپزخانه تان را بیشتر نمایان سازید.

کابینت سفید با حاشیه ها و تزئینات طلایی رنگ

یکی از زیباترین طرح هایی که در مورد کابینت کلاسیک می توان به آن اشاره کرد، کابینت های به رنگ شکوهمند سفید می باشد که حاشیه های آن دارای تزئیناتی به رنگ طلایی می باشد. این نوع کابینت مختص ویلاهای کلاسیک با چیدمانی اصیل و فاخر می باشد چرا که رنگ طلایی اساسا رنگی با شکوه است که در کنار رنگ سفید اوج جذابیت خود را به رخ می کشد.

برای اطلاع از قیمت زمین در شمال با شماره های درج شده در وب سایت تماس بگیرید.

کابینت کلاسیک با طرح سنگ های رگه دار

یکی از زیباترین طرح هایی که می توان در بین انواع و اقسام طرح های مختلف کابینت های کلاسیک از آن ها یاد کرد کابینت هایی هستند که دارای طرح سنگ های قیمتی می باشند. سنگ هایی که رگه های طبیعی در دل آن ها پدیدار شده و ناموزون بودن این رگه ها بر جذابیت هرچه بیشتر نقش و نگار آن ها افزوده. شما می توانید از کابینت هایی با این طرح در آشپزخانه خود استفاده کنید. هر چند که رویه ی این کابینت ها به احتمال زیاد از رزین اپوکسی می باشد اما طرح هایی که روی آن ها پدیدار است بی شک هوش از شما و هر بیننده ی دیگری خواهد پراند. در میان تمامی طرح ها طرح سنگ های سفید با رگه های قهوه ای و طلایی و سنگ های مشکی با رگه های سفید و طلایی مورد استقبال بیشتری قرار می گیرد.

کابینت چوبی ساده با طرح براق

برای انتخاب کابینت هایی با طرح کلاسیک لازم نیست حتما سراغ کابینت های چوبی با نقش و نگارهای برجسته بروید بلکه می توانید کابینت های چوبی با سطوح براق را انتخاب کنید. این کابینت ها درخشش بی نظیری به آشپزخانه شما می دهند. به ویژه اگر کابینتی که انتخاب کرده اید دارای طرح چوب با رنگ تیره بوده و سطحی براق داشته باشد. این کابینت ها می توانند ظاهری بسیار ساده و فاقد هر گونه تزئینات داشته باشند با این حال وجود یک حاشیه ساده هم آن ها را به غایت زیباتر خواهد کرد. با تعبیه این کابینت ها در آشپزخانه کلاسیک خود بی شک جلوه ای درخشان و نورانی به آشپزخانه خواهید داد. براق بودن سطح این کابینت ها کار خود را خواهد کرد و آشپزخانه تان را به نقطه ی کانونی توجهات تبدیل خواهد نمود.

برای فروش زمین در شمال با شماره های درج شده در وب سایت تماس بگیرید.

نتیجه گیری

کابینت های متنوعی با طرح های گوناگون وجود دارند که هر کدام مختص نوع خاصی از چیدمان می باشند. کابینت های طرح کلاسیک همانطور که از نام شان پیداست مختص ویلاهایی با چیدمان کلاسیک هستند. ویلاهایی که اغلب با سبک ماکسیمال دکوراسیون شده اند و دارای چیدمانی فاخر و شکوهمند می باشند. تعبیه کابینت های چوبی با پنجره های شیشه ای و نورپردازی درون آن ها، تعبیه کابینت هایی با طرح سنگ های قیمتی، تعبیه کابینت های سفید با تزئینات طلایی و کابینت هایی که دارای سطوح براق هستند همگی می توانند ویلای کلاسیک شما را زیباتر سازند.

نظرات کاربران

نام و نام خانوداگی
متن پیام
برای خرید زمین و ویلا نیاز به مشاوره دارید ؟

اگر سوالی دارید تیم پشتیبانی ما از ساعت ۸:۳۰ صبح الی ۱۱:۳۰ شب پاسخگوی شما خواهند بود.

×