خرید زمین در زیبا کنار | سرمایه گذاری با خرید زمین در زیبا کنار | مهم ترین نکات حقوقی

خرید زمین در زیبا کنار

اغلب افرادی که برای خرید زمین در شمال قدم بر می دارند از این نکته غافل اند که خرید زمین در شمال هم راه و چاه خود را دارد و نباید تن به خرید زمین در هر منطقه ای بدهند. تا نام خرید زمین در شمال می آید عده ای تصور می کنند که شمال منطقه ای ست یکپارچه و واحد که تمام بخش های آن با هم از لحاظ ارزش خرید برابری می کند. غافل از اینکه حتی در یک استان هم شهرهای مختلفی وجود دارد که خرید زمین در هر کدام از آن شهرها با هم برابر نیست. بنابراین بدون پرس و جو و تحقیق دست به خرید یک تکه زمین در شمال می زنند و خوش حال اند که در شمال صاحب زمین شده اند اما ارزش زمین هایی که در شمال واقع شده با هم برابر نیست. پس اگر برای سرمایه خود ارزش قائل هستید و می خواهید آن را در جای درستی صرف کنید به دنبال خرید زمین در شهری مانند زیباکنار باشید اما چرا زیبا کنار؟

خرید زمین در زیباکنار داستانش با همه ی شهرهای دیگر فرق دارد. این شهر که مدت هاست نامش بر سر زبان ها افتاده شهری ست که خرید زمین در آن برابر است با تضمین یک آینده ی روشن آن هم بی چون و چرا.

زیباکنار فاصله ی بسیار کمی با قطب تفریحی و تجاری شمال یعنی بندر انزلی دارد. همین فاصله ی کم باعث شده تا این شهر به یکی از مناطق پر طرفدار در شمال برای خرید زمین تبدیل شود. خرید زمین در زیباکنار برای شما سود بسیار زیادی را رقم می زند اما ممکن است همچنان تصور کنید که خب خرید زمین در شمال امری پر سود است دیگر چه فرقی خواهد کرد که زیبا کنار باشد یا شهری دیگر؟

اما اگر آمار رشد قیمت زمین در زیباکنار را در سال های اخیر بررسی کنید شما هم با ما هم نظر خواهید شد و به این نتیجه خواهید رسید که زیباکنار واقع با سایر شهرهای شمالی فرق دارد. زیباکنار شهری ست با طبیعت بکر و دلپذیر که با وارد شدن به آن گویی وارد جهان تازه ای شده اید. زیبا کنار فاصله ی بسیار کمی با بندر انزلی دارد و همین موضوع باعث شده تا کسب و کارها در این منطقه رونق زیادی داشته باشند. بهره بردن از نعمت های طبیعی که این روزها برای همان به یک آرزو تبدیل شده در زیبا کنار برای شما میسر است بنابراین بیراه هم نیست که قیمت زمین در آن بیش از سایر مناطق باشد و رشد بیشتری را به خود اختصاص دهد.

هم جواری این شهر زیبا و فاصله ی بسیار کم آن با دریای خزر باعث شده تا ساخت و ساز ویلا در این منطقه مورد استقبال قرار گیرد. ویلاهای ساحلی معروفی در شهر زیباکنار وجود دارد که حکایت از ساخت و ساز ویلاهای لاکچری در این خطه می دهد. رشد قیمتی که ویلاهای زیباکنار به خود اختصاص می دهند بسیار بیشتر از ویلاهایی می باشد که در سایر شهر های شمالی واقع شده بنابراین اگر نگاهی بلند مدت به این قضیه داشته باشید و آینده نگرانه بخواهید گامی در راستای سرمایه گذاری بردارید اقدام به خرید زمین در زیباکنار خواهید نمود.

برای آشنایی بیشتر با شرکت انبوه سازان آرش می توانید لینک های زیر را مشاهده فرمایید:

سرمایه گذاری با خرید زمین در زیبا کنار

هر فردی با توجه به میزان سرمایه اش و میزان آگاهی که از روش های مختلف سرمایه گذاری در سیستم های مختلف دارد اقدم به برگزیدن یک راه و روش می نماید اما سالهاست که خرید زمین به عنوان مطمئن ترین راه سرمایه گذاری خود را به اثبات رسانده. خرید زمین آن هم در مناطقی که با رشد قیمتی بالایی همراه است می تواند برای شما بسیار سود آور باشد.

اجازه دهید افرادی را مثال بزنیم که سال ها پیش در منطقه ای اقدام به خرید زمین نمود اند و اکنون به رشد قیمت ملک خود روبرو شده اند. به ویژه در چند سال اخیر که این رشد با ضریب بالایی در حال صعود بود. برخی از مناطقی شمالی دارای پتانسیل بیشتری برای رشد هستند و برخی دیگر پتانسیل کمتری دارند. زیبا کنار از آن دست شهرهایی است که پتانسیل بسیار بالایی برای رشد داشته و اکنون این پتانسیل را به منصه ی ظهور رسانده. افرادی که سال ها پیش در این حوزه اقدام به خرید زمین نمودند شاید خبر نداشتند که روزی ممکن است قیمت زمین در زیباکنار تا این حد رشد کند و زمین کوچکی در این شهر برابر کند با یک تکه جواهر ارزشمند. اما اکنون شما در دوره ای هستید که به خوبی می دانید در آینده چه خواهد شد. تحلیلگران اقتصادی این موضوع را به اثبات رسانده اند که شهر زیبا کنار در رشد اقتصادی پیشرفت های بی نظیری را تجربه خواهد کرد همانطور که تا کنون این پیشرفت ها را به خود اختصاص داده. بنابراین با خرید زمین در زیباکنار شما نگران جنبه های مختلف این سرمایه گذاری نیستید چرا که مانند گذشته دیگر با شک و تردید و عدم آگاهی این اقدام را صورت نخواهید داد. تمام شواهد و قرائن بر این است که زیبا کنار منطقه ای در حال رشد می باشد و بی شک سرمایه شما در عرض چند سال چند برابر خواهد شد.

خرید زمین در زیباکنار را با سایر روش های سرمایه گذاری مقایسه کنید. شما هر روشی را که برای سرمایه گذاری در پیش بگیرید نیازمند این هستید که دائما میزان سرمایه تان را چک کنید و ببینید که روز به روز چه میزان سود یا ضرر کرده اید. از سرمایه گذار در بانک بهتر است سخن نگوییم چرا که همه ما به خوبی می دانیم که این روش از سرمایه گذاری در طی سالیان سال فقط ارزش سرمایه شما را کم خواهد کرد و سودی نصیب تان نخواهد شد. در حالی که قیمت ها به طور صعودی در حال رشد است شما پول تان را جایی قرار داده اید که هیچ مبلغی روی آن به عنوان سود اضافه نخواهد شد. بنابراین این روش را فراموش کنید. در روش های دیگر نیز بایستی دائما به فکر سود و زیان باشید اما تنها خرید زمین در زیباکنار است که به شما این اطمینان را می دهد که پس رفتی در کار نیست و شما دائما در حال سود کردن هستید.

در زمانه ای زندگی می کنیم که قیمت ها به طور نجومی در حال افزایش اند بنابراین شما هم باید با سرعت نجومی حرکت کنید و به فکر دست دست کردن نباشید. راه های مطمئن سرمایه گذاری را بشناسید و آن ها را در پیش بگیرید. تنها از این طریق است که می توانید با زمانه و سرعت آن همگام شوید. خرید زمین در زیباکنار یک سرمایه گذار برای درازمدت است. اگر به دنبال سود بیشتری هستید قطعا باید سرمایه خود را برای مدت زمان بیشتری در زیبا کنار قرار دهید.

بد نیست باز هم گریزی به چند سال گذشته بزنیم. تاریخی که همواره در حال تکرار است می تواند راهنمای خوبی برای شما در امر سرمایه گذاری باشد. تصور کنید مبلغی سرمایه را برای خرید زمین در زیباکنار صرف کرده اید و اکنون چند سال از زمان سرمایه گذاری شما می گذرد. از طرف دیگر نیز تصور کنید که مبلغی را برای سرمایه گذاری در یک شهر دیگر صرف کرده اید و همان زمان گذشته. حال سودی که این دو سرمایه گذاری نصیب شما کرده اند را بررسی کنید. بی شک شما هم مانند ما متعجب و شگفت زده خواهید شد. سودی که حاصل سرمایه گذاری از خرید زمین در زیباکنار بوده ایت چند برابر سود حاصل از خرید زمین در شهری دیگر می باشد. همین کافی ست تا با اطمینان از بین شهرهای شمالی شهر زیباکنار را برای سرمایه گذاری انتخاب کنید.

چنانچه فرزندانی دارید و نگران آینده ی آن ها هستید و یا برای دوران میانسالی خود از الان برنامه هایی دارید می توانید روی خرید زمین در زیباکنار حساب باز کنید. شک نداشته باشید که خرید زمین در زیباکنار شما را از کاری که سال ها پیش برای سرمایه گذاری انجام داده اید خرسند خواهد کرد.

مهم ترین نکات حقوقی در خرید زمین در زیبا کنار

زیباکنار شهری ست که اغلب افراد برای ساخت ویلا وارد آن می شوند و عده ای هم قصد دارند کسب و کاری در آن راه بیندازند اما نکته ی مهم اینجاست که برای خرید زمین در زیباکنار باید به نکات حقوقی مهمی توجه داشته باشید. هر چیزی که طرفداران زیادی پیدا می کند می تواند بعد از مدتی خطرناک شود چرا که متقلبان و کلاهبرداران تلاش می کنند تا افراد ساده دل و ناآگاه را برای وارد شدن به بازی خود فریب دهند.

به عنوان مثال خرید زمین در زیباکنار چیزی ست که طرفداران زیادی دارد. افرادی زیادی بر این هستند تا برای خرید زمین در زیباکنار اقدام کنند و در عین حال جاعلان، متقلبان و فروشندگان سودجو این موضوع را به خوبی می دانند بنابراین ممکن است از غفلت و ناآگاهی شما سو استفاده کنند. خطرات زیادی در مسیر خرید زمین در زیباکنار برای شما وجود دارد که عدم آگاهی به نکات حقوقی می تواند زمینه ساز بروز مشکلات شود.

بنابراین پیش از هر چیز به شما توصیه می کنیم که برای خرید زمین در زیبا کنار حتما به یک کارشناس حقوقی و حرفه ای مراجعه کنید و از او بخواهید تا زیر و بم های این معامله را به شما آموزش دهید و در تمامی مسیر در کنار شما باشد. یک کارشناس حقوقی کار بلد شما را از گزند تمامی موارد کع ناقض قوانین حقوقی هستند حفظ خواهد کرد.

به عنوان مثال یکی از مشکلاتی که برای افراد در هنگام خرید زمین در زیباکنار رخ می دهد خرید زمینی است دارای سند نمی باشد. این زمین ها مالک مشخصی ندارند و احتمالا زمین هایی هستند که اگر در آن ها ساخت و ساز صورت گیرد بعد ها توسط شهرداری تخریب خواهند شد. زمین های جنگلی از جمله این زمین ها هستند. ممک است در هنگام خرید این گونه زمین ها فروشندگان با سودای قیمت پایین شما را فریب دهند و برای خرید زمین تشویق کنند اما اگر یک کارشناس خبره در کنار خود داشته باشید مطمئنا او شما را از عواقب خرید اینگونه زمین ها آگاه خواهد کرد. اتفاق بدتر زمانی رخ می دهد که زمین مورد نظر داردی سند جعلی باشد و شما متوجه این قضیه نشوید. بنابراین هنگام خرید زمین بی توجه به این موضوع خواهید بود و بعد از پرداخت هزینه و خرید زمین زمانی که می خواهید اقدام به ساخت و ساز نمایید متوجه می شوید که سند زمین شما جعلی است و سرمایه ای که سال ها با زحمت جمع کرده بودید به خاطر بی توجهی به نکات حقوقی خرید زمین در زیبا کنار به باد رفته است.

بهترین توصیه ای که برای شما در این زمینه داریم این است که از یک مشاور حقوقی حرفه ای برای خرید زمین در زیباکنار کمک بگیرید و هرگز قبل از اینکه زمین را از نزدیک ببینید اقدام به خرید آن نکنید. چرا که ممکن است زمینی که در حال خرید آن هستید زمین باشد که در مناطق دور افتاده واقع شده و به هیچ عنوان مناسب ساخت و ساز ویلا نباشد.

فروش زمین به چند نفر در آن واحد نیز از مشکلات حقوقی خرید زمین در زیباکنار می باشد. همه و همه ی این موارد به این دلیل است که طرفداران خرید زمین در زیباکنار بسیار زیاد هستند و این روزها بیشتر از همه در حال انجام این سرمایه گذاری می باشند بنابراین فروشندگان متقلب از سادگی و ناآگاهی این افراد سو استفاده می کنند و ممکن است یک زمین را به چند نفر بفروشند.

برای خرید مطمئن زمین در زیباکنار هیچ راهکاری جز بهره گرفتن از یک مشاور حقوقی پیش پای خود ندارید. اگر تصور می کنید خودتان در این زمینه خبره هستید و یا می توانید از یک دوست یا آشنا که در این زمینه حرفه ای می باشد کمک بگیرید باز هم در حال اشتباه هستید چرا که افراد متقلب و کلاهبردار هر روز در حال افزایش هستند و ترفند های جدیدی را برای کلاهبرداری پیاده سازی می کنند بنابراین تنها افراد کارشناس و حرفه ای هستند که می توانند متوجه نقض قانون شوند و جلوی آن را بگیرند. اگر برای سرمایه خود ارزش قائل هستید هنگام خرید زمین در زیباکنار به نکات حقوقی آن دقت بیش از اندازه ای داشته باشید.

هدف از خرید زمین در زیبا کنار

خرید زمین در زیبا کنار می تواند با اهداف گوناگونی انجام شود. یکی از مهم ترین اهدافی که افراد از خرید زمین در زیباکنار دنبال می کنند این است که در زمین خود اقدام به ساخت ویلا نمایند. ساخت ویلا در زیباکنار از جمله مواردی ست که این روزها بازار داغی دارد. هوای پاک و طبیعت بکر زیبا کنار این الهام را به شما می دهد که برای یک زندگی همیشگی در این منطقه برنامه ریزی کنید. شما می توانید یک ویلای زیبای ساحلی یا جنگلی در زیباکنار داشته باشید. داشتن ویلا در زیباکنار می تواند شما را برای همیشه در این منطقه پایبند کند. شاید در ابتدا تصور کنید که خرید زمین در زیبا کنار و ساخت ویلای در آن تنها با هدف سرمایه گذاری و داشتن یک ویلا برای تفریح صورت می پذیرد اما کافی ست چند وقتی را در این خطه ی زیبا سپری کنید تا با تک تک سلول های بدن تان عاشق آب و هوای پاک طبیعت دلنشین و مردمان با فرهنگ و تاریخ غنی این خطه شوید. زندگی در استان گیلان نعمتی ست که نمی توان از آن گذشت و گاه گداری به آن سرک کشید.

زندگی در زیبا کنار آرزویی ست که عده ی زیادی آن را در سر می پرورانند. بنابراین شما می توانید با خرید زمین در زیبا کنار و ساخت ویلا صاحب یک ویلا شوید که برای تفریح به آن سر بزنید و یا به طور همیشگی در آن ساکن شوید.

در واقع غایت اهداف افراد از خرید زمین در زیباکنار سرمایه گذاری می باشد. اما سرمایه گذاری به شیوه های مختلف. شما می توانید یک زمین با کاربری تجاری یا زراعی در زیباکنار خریداری کنید و در آن اقدام به احداث یک استخر پرورش ماهی نمایید. این حرفه ای جمله حرفه هایی می باشد که سود کلانی را در خود جای داده و برای افرادی که دارای اهداف بلندمدت در زیباکنار هستند بسیار عالی می باشد.

کشت و کار در زیبا کنار و داشتن باغ میوه یا باغ کشاورزی نیز از جمله اهدافی است که می توانید در کنار زندگی در این منطقه دنبال کنید. شما برای رسیدن به این هدف می توانید اقدام به خرید باغ ویلا در زیباکنار نمایید. شما اینگونه می توانید ویلایی برای سکونت و یک باغ زیبا و بزرگ برای کشت و کار داشته باشید.

اگر مایل باشید می توانید بعد از ساخت ویلای خود آن را اجاره دهید و از این راه درآمد کسب کنید. ممکن است در وهله ی اول تصور کنید که هیچ گاه نمی توانید ویلای زیبای خود را که با سلیقه طراحی کرده و ساخته اید در اختیار دیگران برای اجاره قرار دهید. اما باید گفت که می توانید برای اجاره ویلای خود در زیباکنار قوانینی وضع کنید تا مجبور به اجاره ی ویلای خود به هر فردی نشوید. به عنوان مثال می توانید ورود با کفش به ویلا، داشتن حیوانات خانگی، استعمال دخانیات، جابجا نمودن تجهیزات و بسیاری از موارد دیگر را ممنوع کنید و ویلای خود را فقط به افرادی که قابل اعتماد هستند اجاره دهید. شک نداشته باشید که افراد زیادی مایل به اجاره ویلای شیک و تروتمیز مانند ویلای شما خواهند بود و آن را تمیز مانند روز اول تحویل خواهند داد. بنابراین این هدف را نیز می توانید در میان اهداف خود از خرید زمین در زیباکنار و ساخت ویلا قرار دهید.

اگر می خواهید صرفا یک سرمایه گذاری انجام دهید می توانید زمین خود را دست نخورده نگه دارید چرا که ارزش زمین خالی شما در زیبا کنار روز به روز بیشتر خواهد شد. فارغ از اینکه کاربری آن چیست و چیز در زمین خود تعبیه کرده اید؛ یک باغ ویلا، یک باغ میوه یا استخر پرورش ماهی. بنابراین هر هدفی را هم که از خرید زمین در زیباکنار دنبال کنید باز هم سرمایه گذاری در قلب آن خواهد بود.

کاربری  زمین در زیبا کنار

زمین های زیباکنار دارای کاربری های متفاوتی هستند. اما آنچه که در زیبا کنار خریدار بیشتری دارد کاربری مسکونی می باشد. توجه داشته باشید که قیمت زمین مسکونی گران تر از زمین هایی با کاربری های دیگر است و در زیبا کنار نیز به خودی خود قیمت زمین بالاتر از سایر شهرهای اطراف می باشد بنابراین اگر قصد خرید زمین در زیباکنار را دارید باید بدانید که برای این کار نیاز به سرمایه بیشتری دارید.

کاربری زمین مسکونی از جمله پر طرفدارترین هاست چرا که می توانید در زمین خود اقدام به ساخت و ساز ویلا نمایید. ساخت ویلا در زیباکنار سود زیادی برای شما خواهد داشت آن هم این روزها که همه به دنبال داشتن یک خانه در شمال هستند. اگر زمین شما در زیبا کنار در حاشیه دریای خزر باشد نیز قیمت بالاتری را برای آن باید پرداخت کنید. شما با سکونت در زیباکنار می توانید از امکانات رفاهی آن برخوردار شوید. از آنجایی که سالانه تعداد گردشگران ایرانی و خارجی زیادی وارد زیباکنار می شوند باید گفت که این منطقه دارای مناطق تفریحی زیادی می باشد و این مکان های تفریحی همچنان در حال گسترش هستند.

اگر مایل باشید می توانید اقدام به تاسیس یک مجتمع تجاری در زیباکنار نمایید بنابراین باید یک زمین با کاربری تجاری در زیباکنار خریداری کنید. زمین با کاربری تجاری می تواند برای ساخت پاساژ و مکان های تفریحی عالی باشد. بنابراین اگر سرمایه زیادی دارید به جای خرید زمین مسکونی اقدام به خرید زمین با کاربری تجاری تجاری نمایید. شک نداشته باشید که با فروش واحد های تجاری و اجاره ی آن ها می توانید به سودی چند برابر دست پیدا کنید.

شما می توانید یک باغ یا زمین کشاورزی در زیباکنار خریداری کنید. بازار کشت و کار در تمامی شهرهای شمالی به راه است و زیبا کنار هم یکی از این شهرهاست. بنابراین می توانید با خرید یک زمین کشاورزی و کاشت برنج یا هر محصولی که مایل به کشت آن هستید در عرض چند وقت به سوددهی مناسبی برسید. شما می توانید زمین کشاورزی خود را نگاه دارید و بعد از افزایش قیمت آن را به فروش برسانید البته ممکن است تصور کنید چرا وقتی که می شود زمین مسکونی خرید اقدام به خرید زمین کشاورزی نمایید؟ این مورد برای زمانی مناسب است که بودجه شما به خرید یک زمین مسکونی نمی رسد و می توانید با سرمایه ای که دارید یک زمین کشاورزی خریداری کنید. بنابراین می توانید این اقدام را صورت دهید و یک زمین کشاورزی یا یک باغ خریداری کنید.

مزایای خرید زمین در زیبا کنار

مطمئنا شما در همان شهری که زندگی می کنید هم فرصت هایی برای خرید زمین دارید اما چرا خرید زمین در زیباکنار؟ مگر خرید زمین در زیباکنار چه مزایایی دارد؟

بد نیست همین حالا که در حال پرسیدن این سوالات هستید نگاهی به درصد رشد قیمت زمین در زیباکنار و شهری که در آن سکونت دارید بیندازید. اصلا چرا راه دور برویم می توانید مقایسه ای بین زیباکنار و یکی از شهرهای شمالی دیگر انجام دهید و قیمت زمین را در این دو منطقه با هم بررسی کنید. آنگاه متوجه خواهید شد که ضریب رشد قیمت زمین در زیباکنار بسیار بیشتر از سایر شهرهای شمالی می باشد. شما با خرید زمین در زیباکنار می توانید سودی بسیار بیشتر حاصل نمایید. سودی که شاید باید برای به دست آوردن آن سال ها صبر کنید و بعد از سال ها به آن برسید. به همین دلیل که خرید زمین در زیباکنار خواهان بیشتری دارد.

اگر بخواهیم از جنبه ی زیبایی و هوای پاک به زیباکنار نگاه کنیم باید گفت که زیباکنار الحق یک سر و گردن از شهرهای دیگر شمال بالاتر است. این شهر دارای موقعیتی بسیار عالی در جوار دریای خزر می باشد و در قلب جنگل های گیلان واقع شده بنابراین از نعمت های طبیعی سرشار است. این روزها حتی شهرستان های کوچک هم از آلودگی هوا خبر می دهند. آب و هوایی که دیگر امان ساکنین را بریده و آن ها را وادار به مهاجرت به شهرهای شمالی کرده. اگر تصور می کنید سرمایه شما به قدری ست که می توانید اقدام به خرید زمین در زیباکنار نمایید و یک زندگی جدید برای خود در این شهر دست و پا کنید لحظه ای درنگ نکنید و این کار را انجام دهید چرا که قیمت ها سال به سال که چه عرض کنیم ماه به ماه و هفته به هفته در حال رشد است و بعید به نظر می رسد با سرمایه فعلی خود سال بعد بتوانید این اقدام یعنی خرید زمین و ساخت ویلا را انجام دهید بنابراین همین حالا اقدام کنید و زمین و ملک شخصی خود را در زیباکنار خریداری نمایید.

سرمایه گذاری و سوددهی به طور مستتر در قلب خرید زمین در زیباکنار وجود دارد بنابراین باید آن را یک مزیت همیشگی و ثابت دانست. مزیتی که همه ی افراد را برای خرید زمین در زیبا کنار راغب نموده.

یکی از مزایای دیگر خرید زمین در زیبا کنار نزدیکی این منطقه و میزان دسترسی بالای آن به شهر رشت و مسیرهای رفت و آمد می باشد بنابراین شما به مرکز استان و امکانات آن نیز دسترسی بسیار بالایی دخواهید داشتو چیزی که در شهرهای دیگر گیلان به این سادگی های برای شما امکان پذیر نیست.

چشم انداز اینده  زمین در زیبا کنار

مگر می شود اقدام به خرید زمین در زیباکنار نمود و چشم انداز آینده آن را بررسی نکرد؟ خرید زمین در زیبا کنار بی برو برگرد آینده ی روشنی دارد. این را از افرادی بپرسید که سال ها پیش اقدام به خرید زمین در زیباکنار نمودند و حالا در حال مشاهده ی سود دهی هستند. شما می توانید با خرید زمین در زیباکنار آینده ی روشنی را برای دوران میانسالی و آینده ی فرزندان خود رقم بزنید.

بسیاری از افراد برای آینده ی فرزندان خود نگران هستند و نمی دانند که برای تامین آینده ی آن ها باید چه اقدامی انجام دهند. گاهی انقدر دست دست می کنند که فرزندان شان بزرگ می شوند و متوجه می شوند که هنوز هم کاری برای آن ها نکرده اند. اما اگر فرزندی دارید و می خواهید آینده ی مالی او را تامین کنید می توانید دست به خرید زمین در زیباکنار بزنید. سرعت رشد و تغییرات در زیباکنار بسیار بالاست و بی شک  در ده سال آینده این شهر به معروف ترین قطب ایران در زمینه ی امکانات رفاهی، تفریحی و تجاری تبدیل شده کما اینکه اکنون نیز می توان آن را قطب دانست با این حال پتانسیل های کشف نشده ی زیادی در این منطقه وجود دارد که در طی زمان خود را نشان خواهد داد.

عوامل تعیین کننده قیمت زمین در زیبا کنار

قیمت زمین در زیباکنار به هیچ عنوان ثابت نیست حتی قیمت یک زمین واحد نیز در طول زمان تغییر می کند بنابراین اگر مایل به دریافت قیمت روزانه هستید باید در آن راستا اقدام کنید اما اگر دیدگاهی کلی در مورد قیمت زمین در زیباکنار می خواهید باید گفت که این نرخ به عوامل مختلفی بستگی دارد. به عنوان مثال یکی از مهمترین موارد که در قیمت زمین در زیباکنار تاثیر گذار است موقعیت مکانی و جغرافیایی زمین مورد نظر می باشد. زمین های ساحلی در زیباکنار دارای قیمت بیشتری هستند و با قیمت بالاتری به فروش می رسند بنابراین اگر می خواهید در کنار ساحل اقدام به خرید زمین نمایید باید سرمایه بیشتری فراهم کنید. زمین های جنگلی اما قیمت کمتری دارند و می توانید در روستاهای اطراف اقدام به خرید زمین نمایید و مبلغ کمتری را پرداخت کنید اما توقع رشد آنچنانی را از این زمین ها نداشته باشید.

قیمت زمین در زیباکنار به کاربری آن هم بستگی دارد. به عنوان مثال کاربری مسکونی دارای قیمت بیشتری از کاربری کشاورزی می باشد. چنانچه می خواهید زمین در زیباکنار بخرید که در آن اقدام به ساخت و ساز نمایید باید هزینه ی بیشتری پرداخت نمایید با این حال نمی توان از موقعیت زمین غافل شد.

متراژ زمین، میزان دسترسی به امکانات شهری و دسترسی به شریان های اصلی نیز در قیمت زمین موثر است. هرچه زمین مورد نظر شما نزدیک تر به مسیر جاده های اصلی باشد قیمت آن نیز بیشتر خواهد بود. با این حال اگر بودجه پرداخت هزینه برای خرید زمین در نزدیکی مسیرهای اصلی را دارید بهتر است اقدام به خرید زمین در نزدیک مسیرهای اصلی نمایید. اینگونه رشد قیمت زمین شما در آینده نیز بیشتر خواهد بود.

بهترین مکان برای خرید زمین در زیبا کنار

زمین های زیبا کنار اغلب زمین های خوبی هستند که میزان رشد قابل توجهی را به خود اختصاص داده اند. چنانچه می خواهید بهترین زمین در زیباکنار را خریداری کنید توصیه ما به شما خرید زمین در نزدیک ساحل می باشد. زمین هایی که در جوار دریای خزر قرار دارند موقعیتی بسیار عالی برای ساخت و ساز به خود اختصاص داده اند و کیفیت بی نظیری از این بابت دارند. چنانچه بعد ها بخواهید ویلایی مسکونی در زمین خود بسازید شرایط برای شما ایده آل می باشد. اغلب افرادی که به زیباکنار می آیند با هدف زندگی در جوار ساحل زیبای خزر راهی این منطقه می شوند.

برای خرید بهترین زمین در زیباکنار پیش از هر چیز باید نگاهی دقیق به معیارهای خود داشته باشید. اینکه چه چیز برای شما در اولویت قرار دارد. آیا به دنبال رشد قیمتی بیشتر هستید و یا می خواهید صرفا زمینی ارزان قیمت خریداری کنید؟ بنابراین بهترین زمین بستگی به معیارهای شما دارد. به عنوان مثال اگر بودجه ی کافی برای خرید زمین های ساحلی ندارید و یا نمی خواهید زمینی با متراژ بسیار بالا در زیبا کنار خریداری کنید باید به دنبال زمین های غیر ساحلی و نقلی باشید. زمین که دارای وسعت کمی می باشد و در عین عین خوب بودن موقعیت مکانی اش دارای قیمتی مناسب است می تواند حکم بهترین زمین زیباکنار را برای شما داشته باشد.

اگر می خواهید در زمین خود کشت و کار کنید و با اهداف زراعی آن را خریداری می کنید زمین شما باید دارای خاک مناسب و حاصلخیزی باشد. به عنوان مثال می توانید یک گلخانه در زمین تان احداث کنید. بنابراین زمین شما باید شرایط مناسب برای کشت گیاهان را داشته باشد آن هم گیاهانی که شما مد نظر دارید. بنابراین فاکتورهایی که خوب بودن یک زمین را تعیین می کنند به نیازها و خواسته های شما بستگی دارند.

خرید زمین ارزان قیمت در زیبا کنار

اگر به دنبال خرید زمین ارزان قیمت در زیباکنار هستید باید قید زمین هایی با متراژ بالا را بزنید. این زمین ها دارای موقعیت و متراژ بالایی هستند و به احتمال بسیار زیاد برای خرید آن ها باید هزینه ی زیادی پرداخت کنید. بنابراین باید به دنبال زمین اکازیون در زیباکنار باشید. اما زمین اکازیون چگونه زمینی است؟ زمینی ست که در عین مناسب بودن مکان جغرافیایی و سایر ویژگی ها قیمت مناسبی دارد. پیدا کردن زمین اکازیون در زیباکنار کار افراد حرفه ای است. افرادی که کارشان سالهاست خرید و فروش زمین و ساخت و ساز آن هم به صورت حرفه ای می باشد. بنابراین اگر می خواهید خریدی عالی در زیباکنار داشته باشید بهتر است سراغ افراد متخصص و معتبر بروید. به عنوان مثال شرکت هایی که در این زمینه فعال هستند و کارشناسانی دارند که شما را در این مسیر یاری می کنند.

چنانچه دور بودن از شریان های اصلی شهر برای شما مسئله ی مهمی نیست می توانید اقدام به خرید زمین جنگلی در زیباکنار نمایید و کمی از مسیرهای اصلی که در نزدیک ساحل هستند دور شوید. به هر حال شما با هوایی پاک و طبیعتی بی نظیر روبرو هستید اما ممکن است کمی از ساحل دور شوید. اگر از از ما می پرسید که خرید زمین در زیباکنار ارزش این را دارد که کمی از شریان های اصلی دور شوید اما در هزینه ها صرفه جویی کنید. این مورد برای افرادی ست که توان پرداخت هزینه های بالا را ندارند و یا می خواهند در هزینه های خود صرفه جویی کنند. خرید یک زمین نقلی در زیبا کنار نیز برای شما هزینه ی بالایی نخواهد داشت. بنابراین می توانید زمینی کوچک در زیباکنار خریداری کنید.

خرید زمین شهرکی در زیبا کنار

زمین های شهرکی دارای امنیت زیادی در زیباکنار هستند. در واقع افرادی که می خواهند هزینه ی معقولی بابت خرید زمین در زیباکنار پرداخت کنند و در عین حال از امنیت بالایی برخوردار شوند اقدام به خرید زمین شهرکی می نمایند. زمین های شهرکی در یک شهرک واحد قرار گرفته اند که دارای یک نگهبانی می باشد و نگهبانی مربوطه تمام رفت و آمدهای شهرک را کنترل می کند. بنابراین می توانید با خیال راحت زمین خود را در شهر به نگهبانی بسپارید و از شهرک خارج شوید. چنانچه بخواهید بعدها اقدام به ساخت و ساز در زمین خود نمایید نیز شرکت های معتبر این کار را برای شما انجام می دهند. خرید زمین در شهرک های زیباکنار می تواند مزایای دیگری هم برای شما داشته باشد.

اغلب شهرک های زیباکنار در کنار ساحل قرار دارند و بنابراین شما با خرید زمین شهرکی در زیباکنار می توانید دسترسی سریعی به دریای خزر و امکانات تفریحی داشته باشید.

نکته ی مهم در مورد شهرک های زیباکنار این است که این شهرک ها اغلب امکانات مورد نیاز را در خود جای داده اند از زمین های ورزشی گرفته تا مراکز خرید و هایپر مارکت. بنابراین با سکونت در این شهرک ها نیازی به عبور و مرور به سطح شهر نخواهید داشت و می توانید از امکانات تفریحی ورزشی آنجا نیز بهره مند شوید.

با خرید زمین شهرکی در زیباکنار شما نه تنها یک سرمایه گذاری معتبر انجام می دهید بلکه خاطری آسوده دارید که زمین شما در امنیت کامل به سر می برد. بسیاری از اوقات زمین هایی که سال ها دست نخورده باقی می مانند ممکن است دچار مشکلاتی شوند و یا نیاز باشد که شما دائما به آن ها سر بزنید اما در مورد زمین های شهرکی این نگرانی ها وجود ندارد چرا که زمین شما در یک شهرک امن با نگهبانی معتبر واقع شده است و هیچ خطری آن را تهدید نمی کند.

اگر می خواهید در زیبا کنار اقدام به خرید زمین نمایید بدانید که در حال قرار دادن سرمایه خود در بهترین نقطه ممکن هستید و سود کلانی از این طریق برای شما حاصل خواهد شد سودی که با هیچ سرمایه گذاری دیگری برابری نخواهد کرد و این یعنی یک سرمایه گذاری هوشمندانه. شک نداشته باشید که سال ها بعد از این سرمایه گذاری به انتخاب امروز خود افتخار خواهید کرد.

تماس با ما