گیلان، زیباکنار
0133416

معرفی جنگل مه‌آلود پاسند

دسته‌بندی : اخبار و مقالات
تاریخ انتشار : 1396-12-23
جنگل مه‌آلود پاسند

اگر قصد سفر، گردش و تفریح دارید مازندران می‌تواند انتخاب سفر شما باشد. اگر از شهر مازندران به‌سمت بهشهر حرکت کنید به روستای پاسند رز می‌رسید در آنجا می‌توانید از جنگل زیبای و مه‌آلود پاسند دیدن‌کنید و یک سفری رویایی را در یک جنگل سرسبز و مه‌آلود تجربه کنید. با خرید زمین در شمال می‌توانید هر از چندگاهی به این منطقه سرسبز سفر کنید و یا با اجاره ویلا شمال چند روزی را به استراحت و تفریح بگذرانید.

جنگل مه‌آلود پاسند سالانه گردشگران زیادی را به سوی خود می‌کشاند و حتی تورهای گردشگری طی سال‌های اخیر با برگزراری تور جنگل مه‌آلود پاسند از این جنگل و طبیعت سرسبز آن دیدن می‌کنند و با گرفتن عکس یادگاری در دل جنگل مه‌آلود خاطرهای زیبا را از خود به یادگار می‌گذارند. فروش زمین در شمال و همچنین اجاره ویلا شمال نیز به‌دلیل وجود جادذبه های طبیعی در این منطقه به وفور یافت می‌شود.

برای رسیدن به جنگل مه‌آلود پاسند شما باید به استان مازندران سفر کنید. سپس با سفر به شرق مازندران به شهرستان بهشهر می‌رسید که در آن منطقه به روستای پاسند و منطقه بکر و دلنواز پاسند رز می‌رسید پس از طی سه کیلومتر رانندگی در سمت راست اتوبان در کنار رودخانه پاسند به جنگل مه‌آلود پاسند با جاذبه‌های طبیعی فراوان می‌رسید، که دیدن آن خالی از زیبایی نیست. با خرید زمین شمال می‌توانید اوقات خوشی را سپری کنید همچنین با اجاره ویلا شمال  سفر خوشی را سپری کنید. شرکت انبوه‌سازان آرش سازنده شهرک‌های ویلایی آرش با ساخت ویلا شمال و به‌خصوص در استان گیلان به آسایش شما می اندیشد تا سفر رویایی را در با خرید ویلا شمال تجربه کنید.

پیاده‌روی در جنگل مه‌آلود پاسند با شنیدن صدای صوت پرندگان در سکوت که بر شاخه درختی نشسته اند و جیک جیک وار آواز عشق را سر می‌دهند چنان آرمش و هیجانی را به انسان دست می‌دهد که گویی انسان در دل ابرها راه می‌رود گذر از این جنگل راز آلود آنچنان لذت‌بخش است که زبان از توصیف آن عاجز است و فقط باید این زیبایی را از نزدیک لمس کرد .

خرید زمین در شمال و همچنین فروش زمین در شمال سبب‌شده تا گردشگران و مسافران اقدام به خرید زمین در شمال را کنند،تا هر از گاهی برای استراحت تفریح و کار به این منطقه زیبا سفر کنند و عده‌ای زیادی نیز می‌توانند بدون خرید ویلا درشمال برای بهره بردن از این زیبایی‌ها با اجاره ویلا شمال ایام خوشی را در تعطیلات و سفر سپری کنند.

جنگل مه‌آلود پاسند با پوشش گیاهی ناب، وجود گونه‌های مختلف گیاهی و درختانی که سربه‌فلک‌کشیده اند با مه غلیظی که جنگل را فراگرفته نوعی ترس همراه با هیجان را به ادمی تلقین می‌کند که همچون جلوه‌های ویژه فیلم‌های هالیودی انسان فقط می‌تواند اطراف خود را ببیند و چشم از دیدن مناطق دور عاجز است. این جنگل مه‌آلود همچون منطقه‌ای افسانهای می‌ماند که ما در کتابها آن را همچون یک خیال خوانده ایم و همیشه آرزو داشتیم روزی به این جنگل سفر کنیم،

آری جنگل مه‌آلود پاسند به شما این امکان را می‌دهد که هر انچه را در خیال خود داشتید در واقعیت نیز ببینید و لذت ببرید. با خرید زمین در شمال می‌توانید یک سرمایه‌گذاری مطمئنی داشته‌باشید. شرکت ویلا سازی آرش با ساخت ویلا در مناطق مختلف گیلان و درطبیعت بکر این استان در منطقه ساحلی زیباکنار که یکی از زیباترین سواحل ایران است به شما این امکان را می‌دهد تا قبل از سفر ویلای خود را انتخاب و علاوه بر تفریح و اقامت جهت سرمایه‌گذاری اقدام کنید تا از سفر خود نهایت لذت را ببرید و وقت خود صرف پیدا کردن جای خواب و ویلا نکنید.

جنگل مه‌آلود پاسند یک جنگل زیبا و بی‌نظیر است و کمتر منطقه‌ای است که چنان مه‌آلود  و زیبا باشد. این جنگل بکر و دست‌نخورده مکان خوبی است برای رسیدن به آرامش، تفریح ،گردش و مهمتر از همه پیاده‌روی چرا که ادمی با نفس کشیدن در این جنگل عمر دوبارهای می ‌یابد و می‌تواند بدور از آلودگی هوا نفس بکشد و زندگی بی دغدغه را جور دیگری تجربه کند.

با سفر به جنگل مه‌آلود پاسند تفریح و سرگرمی را به خانواده و دوستان خود هدیه دهید تا یک روز خوش را در کنار شما سپری کنند. با سفر به این جنگل خانواده خود را سورپرایز کنید. با خرید زمین در شمال می‌توانید در یک منطقه بکر و با طبیعت چشم‌نواز صاحب خانه و ویلا شوید. فروش زمین در شمال، اجاره ویلا شمال نیز به‌دلیل آب‌وهوای خوب و طبیعت بکر وجود دارد.

نظرات کاربران

نام و نام خانوداگی
متن پیام
برای خرید زمین و ویلا نیاز به مشاوره دارید؟

اگر سوالی دارید تیم پشتیبانی ما از ساعت ۸:۳۰ صبح الی ۱۱:۳۰ شب پاسخگوی شما خواهند بود.

×