ویلا انزلی | خرید و فروش ویلا در منطقه آزاد انزلی - شرکت انبوه سازان آرش

خرید ، فروش و اجاره

خرید ویلا انزلی

خرید ویلا در انزلی

منطقه آزاد انزلی روز به روز در حال پیشرفت و توسعه است و به همین دلیل شرکت انبوه سازان آرش دست به اقدامات فراوانی در زمینه سرمایه گذاری در این منطقه زده است. تا با توجه به توسعه روز افزون منطقه آزاد انزلی ، خرید ویلا در انزلی یکی از گزینه هایی باشد که شرکت انبوه سازان آرش به مشتریان خود پیشنهاد می دهد.

چرا خرید ویلا انزلی ؟

با خرید ویلا انزلی شما میتوانید علاوه بر امکان اجاره دادن ویلای خود در یکی از پر رفت و آمد ترین مقاصد گردشگری شمال کشور و کسب درآمد از این راه ، باعث ایجاد ارزش افزوده زمین و ویلا در انزلی ، و نیز سرمایه گذاری خود را سود آور تر کنید.

باید خاطر نشان کرد که از یکی از ویژگی های مهم اقتصادی در منطقه آزاد انزلی اینست که کمتر از ۵ ساعت از مسیر زمینی آزاد راه و نیز کمتر از ۴۵ دقیقه از مسیر هوایی با پایتخت فاصله  زمانی دارد. وجود مجتمع های تجاری کاسپین در این منطقه که مهمترین مرکز مبادله کالاهای استراتژیک کشورهای حاشیه دریای خزر محسوب می شود و همچنین به آزاد راه آهن قزوین – رشت و انزلی ، که باعث پیشرفت این منطقه از شمال کشور شده است.

این فرصت استثنایی را که شرکت انبوه سازان آرش با در نظر گرفتن شرایط ویژه فروش ویلا در انزلی ایجاد نموده است، را از دست ندهید و همین حالا با ما تماس بگیرید.

برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره شرکت انبوه سازان آرش صفحه درباره شرکت انبوه سازان آرش را مطالعه بفرمایید.

همچنین برای مشاهده تصاویر شهرک های ویلایی آرش می توانید به صفحه معرفی شهرک های ویلایی آرش مراجعه نمایید.

ویلا انزلی

 

اجاره ویلا در انزلی

 

ویلا انزلی

 

منطقه آزاد انزلی با دارا بودن مراکز تفریحی و تجاری موفق و به روز یکی از گزینه های سفر به شمال و خرید از مراکز تجاری می باشد. برای اجاره ویلا انزلی همین حالا با واحد فروش گروه انبوه سازان آرش تماس بگیرید.

 

فروش ویلا در انزلی

 

ویلا انزلی

 

خرید و فروش ویلا انزلی یکی از پر رونق ترین بازارهای ملک در کشور است. برای دریافت مشاوره در زمینه خرید و فروش ویلا در انزلی می توانید با کارشناسان واحد فروش شرکت انبوه سازان آرش تماس بگیرید.