شهرک ویلایی آرش 6 - شهرک های ویلایی آرش زیباکنار شمال

شهرک ویلایی آرش ۶ در فضایی به مساحت ۵۰۴۰ متر که مشتمل بر ۱۴ واحد ویلایی یک طبقه بصورت ۲ خوابه طراحی و در حال اجرا و پیاده سازی می باشد، شهرک ویلایی آرش ۶ در منطقه آزاد انزلی و منطقه ساحلی زیباکنار و در فاصله کم از ساحل زیبای دریای کاسپین قرار گرفته است، معماری زیبا و مهندسی شده، فضای بازی و تفریح داخل شهرک، تعداد کم واحدهای ویلایی، نمای رومی و کلاسیک از ویژگی های برجسته این شهرک ویلایی می باشد.

قابل توجه است این شهرک بر اساس قیمت های مناسب و در عین حال طراحی زیبا و همچنین موقعیت مکانی مناسب در واحد طراحی و مهندسی شرکت انبوه سازان آرش طراحی گردیده است، شهرک ویلایی آرش ۶ چه به لحاظ طراحی کلی شهرک و فضاسازی می تواند یک موقعیت مناسب برای سرمایه گذاری کوتاه مدت و میان مدت باشد.

anzalijpg - شهرک ویلایی آرش 6

منطقه آزاد انزلی

منطقه آزاد تجاری-صنعتی انزلی یکی از مناطق آزاد هفت‌گانه ایران در استان گیلان است که در راستای اهداف اقتصادی این کشور، در سال ۱۳۸۴ شمسی در شهرستان انزلی و شهرستان رشت تأسیس شد. از سال ۱۳۹۲ با افزایش محدوده، این منطقه در پهنه آبی، خاکی و ساحلی سه شهرستان رشت، انزلی و آستانه اشرفیه در شمال ایران، منطقه جنوب دریای خزر و در مسیر کریدور شمال–جنوب واقع گردیده است. محدوده بندری منطقه آزاد انزلی به مساحت ۱۰۶ هکتار، که این امر مطلوبیت وجاذبه‌های منطقه آزاد تجاری – صنعتی انزلی را برای ارائه تسهیلات در زمینه تخلیه و بارگیری و سایر امور، ارتقاء داده است.

گالری تصاویر

تمام تصاویر و نماهای بیرونی و داخلی شهرک ویلایی را با لمس نشانگرها میتوانید مشاهده کنید، همچنین با کلیک بر روی هر تصویر در اندازه بزرگتر قادر به بررسی جزئیات خواهید بود.

دانلود کاتالوگ و بروشور

.png - شهرک ویلایی آرش 6

دانلود کاتالوگ شهرک آرش

Download Arash Town Catalog

.png - شهرک ویلایی آرش 6

دانلود بروشور شهرک آرش

Download Arash Town Brochure

نقشه شهرک

icon moshaverh - شهرک ویلایی آرش 6جهت مشاوره با ما تماس بگیرید

نظرات مشتریان

شرکت شهرک آرش با راه اندازی واحدهای مهندسی و کاملا تخصصی قدمی نوین در حوزه املاک و مستغلات برداشته و با رویکردی جدید در این عرصه گام نهاده است امید است با هدفمند شدن هر چه بیشتر این شرکت بتوانیم موجبات رضایت مشتریان عزیزمان را فراهم کنیم
من از ویلایی که خرید کردم خیلی راضی ام ،امکانات کامل و کیفیت عالی . در ضمن رفتار خوب کارکنان هم جای تشکر دارد.

محمداکبری

تیم آرش با تخصص و نظمی که دارند یه سیستم واحد رو تشکیل داده که در راس اون کیفیت و جلب رضایت مشتری قرار داره.

زهرا افشار

با تشکر از همکاری مجموعه آرش، پاسخگویی به مشتریان خیلی خوب و به موقع صورت می گیرد.

پژمان یوسفی

نمودار رشد قیمت

باتوجه به رشد دارایی های ملی در سال های اخیر ،هموطنان زیادی اقدام به خرید ویلا شمال کشور کرده اند تا با این امر بتوانند موجبات آسایش خود و خانواده خود را فراهم کنند و هم اینکه با افزایش ارزش دارایی های ملک خود سودی از یک سرمایه گذاری مطمئن به دست آورند.

ما سعی کردیم در این مدت با احداث پروژه هایی که به لحاظ کیفی نیاز جامعه را پوشش دهد در این امر به افراد کمک کنیم.

nemodar - شهرک ویلایی آرش 6
30

میزان فروش

20

تعداد واحدهای فروش رفته

25

تعداد واحدهای آماده تحویل

کارشناسان فروش مجموعه