دهکده ویلایی ساحلی آرش - شهرک های ویلایی آرش

دهکده ویلایی ساحلی آرش

دهکده ویلایی ساحلی آرش را میتوان بدون شک از بی نظیرترین مجموعه شهرک های ویلایی در منطقه آزاد انزلی و زیباکنار دانست، این شهرک ویلایی در فضایی به مساحت ۱۰ هزار متر مربع در فاصله ۵۰۰ متری ساحل دریای کاسپین در حال اجرا می باشند تمامی ویلاهای این مجموعه بصورت دو طبقه با نمای رومی و کلاسیک طراحی و در حال اجرا می باشند.

دهکده ساحلی آرش حاصل آنالیز و تحلیل سلایق و نقطه نظرات مختلف مشتریان در طی سالهای متمادی بوده که بطور دقیق در واحد مهندسی شرکت انبوه سازان آرش مورد بررسی قرار گرفته است، در نظر داشته باشید که با توجه به ساحلی بودن این منطقه دهکده ساحلی آرش طراحی معماری بیرونی این واحدها منطبق با مناطق ساحلی در نظر گرفته شده است، از سویی قرار گیری این مجموعه در کنار فضای جنگلی در چند قدمی ساحل دریا و همچنین چشم انداز زیبای اطراف این دهکده ویلایی آن را تبدیل به یک موقعیت استثنایی و ایده آل برای اقامت و سرمایه گذاری کرده است.

در کنار ساحل چشم نواز و دل انگیز زیبا کنار ، یک شهرک ویلایی مثل یک نگین ،زمین رو به آسمون وصل کرده …
دهکده زیبای ساحلی آرش با ویژگی های کم نظیر مهندسی و معماری خودش چشم هر بیننده ای رو خیره می کنه و گردشگران و مسافران رو برای لحظه ای هم که شده وادار به توقف می کنه .

دهکده ی ساحلی آرش در زمینی به مساحت ۹۶۰۰ متر مربع و در فاز ۱ و ۲ طراحی و اجرا شده که هر کدوم به ترتیب دارای ۱۳ و ۱۲ قطعه در نزدیکی دریا قرار گرفتن.ویلاهای دهکده به صورت تیپ و در ۲ طبقه به مساحت کلی ۲۲۰ متر مربع طراحی و اجرا شدن.
دهکده ساحلی یکی از زیباترین پروژه های شهرکی و ویلایی شرکت انبوه سازان آرش هست که در بهترین موقعیت نسبت به ساحل دریا قرار گرفته .معماری این ویلاها با در نظر گرفتن موقعیت ساحلی این شهرک کاملا هماهنگ سازی شده. ویلاهای دهکده به سبک کلاسیک طراحی و به صورت سیمان بری اجرا شده.

در طبقه همکف ویلاهای دهکده ساحلی آرش،سالن مستطیلی شکل با جانمایی ۲ سِت مبلمان و فضای مستقل برای آشپزخونه و یک پله پیچ زیبا و بزرگه که طبقه همکف رو به طبقه اول متصل می کنه.طبقه اول ویلاهای دهکده ساحلی دارای سه خواب با نشیمن خصوصی و تراسه که در اتاق خواب اصلی بزرگ یک حمام با وان بزرگ قرار گرفته.
شهرک زیبای دهکده ساحلی دارای آلاچیق مرکزی بزرگ و زیبا در سبک کلاسیک و محوطه سازی و فضای سبز دیدنیه و برای آرامش ساکنین از سرایداری و نگهبانی مستقل هم برخوردار شده.
از ویژگی های متمایز دهکده ساحلی آرش می شه به این موارد اشاره کرد:
-فضاسازی و نورپردازی محوطه ویلاها
– سنگفرش بلوار میانی شهرک و ورودی واحدهای ویلایی
– فضاسازی بیرونی ویلاها و محوطه شهرک
– ورودی و خروجی مستقل شهرک در مسیر جاده ساحلی دریا

شرکت انبوه سازان آرش با استراتژی امتیاز بخشیدن به فرآیند پیش خرید، فرصت بهره مندی سود حاصل از رشد سرمایه گذاری رو برای مشتریان خودش در مراحل اولیه معرفی شهرک ها و پروژه ها تضمین کرده .

نکته بسیار جالب در مورد نرخ قابل توجه رشد قیمت ویلاهای دهکده ساحلی آرش از مرحله پیش فروش تا تکمیل و تحویل پروژه هست که خبر بسیار خوبی برای سرمایه گذاران می تونه باشه.

مشتریان محترم می تونن تمامی ویلاهای آماده ی فروش شرکت انبوه سازان آرش رو با اقساط بلند مدت ۲۴ ماهه بدون بهره به مدت محدود خریداری کنن.

«تصمیمتو بساز»

کارشناسان فروش مجموعه