پردیس سینمایی آرش - خرید و فروش ویلا در زیباکنار

پردیس سینمایی آرش

پردیس سینمایی یا مجموعه سینمایی به سینماهایی گفته می شود که بین ۳ تا ۱۰ سالن دارند و این سالن ها در یک ساختمان قرار گرفته باشند. پردیس های سینمایی در بعضی موارد در مجموعه های چند منظوره فرهنگی، تفریحی و تجاری قرار گرفته اند. ساخت اولین پردیس سینمایی به سال ۱۹۴۷ میلادی در کشور کانادا بر می گردد.
پردیس سینمایی آرش

پردیس سینمایی آرش بزرگ ترین پردیس سینمایی شمال کشور

شرکت انبوه سازان آرش که یکی از موفق ترین شرکت های انبوه سازی در شمال کشور است و تا کنون بیش از ۵۰۰ واحد ویلا در شمال را در قالب مجموعه ویلا ، شهرک ویلایی و دهکده ویلایی ساخته است، و در این راستا باعث ایجاد اشتغال فراوان به صورت مستقیم و غیر مستقیم شده است، فعالیت های خود را از ساخت ویلا در شمال گسترش داده و در جهت رشد اقتصادی منطقه آزاد انزلی بزرگترین پروژه پردیس سینمایی در شمال را اجرا نموده است.

پردیس سینمایی آرش در راستای ارتقای فرهنگ و هنر کشور و با توجه به کمبود سالن سینما در کشور و رویکرد فرهنگی هنری شرکت انبوه سازان آرش، بیش از ۲۰۰۰ صندلی را به ظرفیت سینمای ایران اضافه کرده است. باعث مباهات هست توانسته ایم بار دیگرتاثیر بسزایی در ارتقا فرهنگی و اجتماعی استان گیلان بخصوص منطقه آزاد انزلی برداریم، این آغاز راه است و خبرهای بسیار خوبی پیش رو داریم که به مرور به سمع و نظر عزیزان خواهد رسید.

ویژگی های پردیس سینمایی آرش

پردیس سینمایی آرش با دارا بودن ۵ سالن سینما و تئاتر مجهز در یکی از طبقات مرکز خرید و مجتمع تجاری آرش قرار گرفته است.

۵ سالن پردیس سینمایی آرش به همراه فود کورت بیش از ۳۰۰۰ متر مربع مساحت دارند.

مجتمع تجاری آرش در زمینی به مساحت ۲۱هزار متر در ۷ طبقه با امکانات بی نظیر و مراکز خرید مدرن در بهترین نقطه فاز تجارت و گردشگری منطقه آزاد انزلی قرار گرفته است.

امید است که این مجموعه زیبا و حرفه ای، محفلی برای گرد هم آمدن دوستداران فرهنگ و هنر و بویژه علاقه مندان به سینما باشد.

پردیس سینمایی آرش

در زیر می توانید تصاویر این مجموعه بی نظیر را مشاهده بفرمایید.

پردیس سینمایی آرش
پردیس سینمایی آرش
پردیس سینمایی آرش