کلوپ دریایی آرش - شهرک های ویلایی آرش زیباکنار شمال

کلوپ دریایی آرش

ساحل زیباکنار

به عنوان یک منطقه توریستی، همواره مورد توجه سرمایه گذاران و گردشگران بوده است. شاید بتوان ساحل زیباکنار را ساحل بی رقیب دریای خزر نامید. چرا که در نزدیکی این ساحل می توان به سادگی به زیباترین جاذبه های طبیعی استان گیلان دسترسی داشت.

کلوپ دریایی آرش

کلوپ دریایی آرش که یکی از مدرن ترین و حرفه ای ترین کلوپ های دریایی است، برای شما این امکان را فراهم آورده است که در محیطی آرام و شیک، بهترین و مفرح ترین لحظات سفر و اقامت خود را در ساحل زیباکنار رقم بزنید و خاطرات زیبا و به یاد ماندنی از ساحل زیباکنار برای خود بسازید.

شرکت انبوه سازان آرش برای اعضای کلوپ مشتریان خود، امکان استفاده رایگان از کلوپ دریایی آرش در پنج ماه سال، یعنی از اردیبهشت تا پایان شهریور را فراهم آورده است.

انواع تفریحاتی که می توان در کلوپ دریایی آرش انجام داد عبارتند از:

ورزش آبی شاتل

شاتل

شاتل یکی از زیر مجموعه های ورزش های آبی water tubing است. هیجان این تفریح آبی که به صورت دسته جمعی هم می تواند باشد بسیار بالاست. روش کار شاتل به این شکل است که یک یا چند نفر بر روی تیوبی که با بندهای مخصوص به یک قایق تندرو بسته شده است می نشینند. سپس قایق با سرعت زیاد تیوب را با خود می کشد که موجب تکان های زیاد و هیجان انگیز می شود. تفریح شاتل فرصتی برای فریادها و خنده های بلند سرشار از شادی است.
Four-wheel-motor

موتور چهار چرخ

 کلوپ دریایی آرش پیست استفاده از موتورهای چهار چرخ را با بهره گیری از بهترین برندهای این موتورها ، برای شما عزیزان آماده کرده است. موتورهای چهار چرخ با توجه به سادگی استفاده و هیجان زیادی که دارند یکی از تفریحات مورد علاقه کسانی هستند که به ساحل و کلوپ های دریایی می آیند.
جت اسکی

جت اسکی

جت اسکی یکی از اولین تفریحات مهیج آبی است که مورد توجه گردشگران در کلوپ های دریایی قرار می گیرد. به همین خاطر هم در کلوپ دریایی آرش برای این تفریح باحال، کلیه امکانات لازم فراهم شده است.

ورزش فلای بورد

فلای بورد

فلای بورد یکی از تجهیزات گردشگری مکمل جت اسکی است که آب را با فشار زیاد از درون لوله‌ای انعطاف‌پذیر از انتهای وسیله‌ای که به زیر پاهای شخص متصل است به سرعت پمپ می‌کند. فلای بورد هیجان و لذت اسکی روی آب و ورزش هوانوردی مثل سقوط آزاد را با هم دارد و در عین حال ارزان تر، در دسترس تر و هیجان انگیز تر است. فلای بورد بسیار آسان است و کافیست کمی علاقه‌مند به هیجان در آب باشید، بقیه کارها را به مربی های کلوپ دریایی آرش بسپارید، آنها شما را به بهترین شکل ممکن آماده این تفریح هیجان انگیز خواهند کرد.
قایق تندرو

قایق های تندرو

 قطعا علاقه مندان به سرعت، پرداختن به علاقه خود را محدود به جاده و پیست نکرده و هر مسیری را از جمله مسیرهای آبی را برای تجربه سرعت زیاد امتحان می کنند. کلوپ دریایی آرش برای این دسته از عزیزان قایق های تندرویی را در مجموعه خود قرار داده است، تا لذت سرعت و شتاب بر روی موج های ساحل را تجربه کنند. از ویژگی های گشت با قایق تندرو این است که این تفریح را می توان به صورت دسته جمعی همراه با دوستان و خانواده انجام بدهیم، که همین امر لذت آن را دو چندان می کند.
پاراسل

پاراسل

تمام تفریحات آبی الزاما با موج ها سر و کار ندارند. در کلوپ دریایی آرش برای علاقه مندان به پرواز هم امکانات لازم پیش بینی شده است. هنگامی که همراه مربی و لیدر کلوپ دریایی سوار بر قایق می شوید و از ساحل فاصله می گیرید، وی شما را به یک چتر نجات مجهز می کند و سپس با حرکت قایق رفته رفته شما در ارتفاعی بین ۱۵۰ تا ۳۰۰ متری قرا می گیرید. تصور پرواز در چنین ارتفاعی هنگامی که جریان هوای ساحل را با تمام وجود احساس می کنید، وجد آور است. پیشنهاد می کنیم که حتما پاراسل را در کلوپ دریایی آرش تجربه کنید، تا از ارتفاع بین ۱۵۰ تا ۳۰۰ متری نیز نگاهی به زیبایی های بی نظیر ساحل زیباکنار بیاندازید.

برای آشنایی بیشتر با شرکت انبوه سازان آرش می توانید لینک های زیر را مشاهده فرمایید: