منطقه ساحلی زیباکنار - شهرک های ویلایی آرش زیباکنار شمال

مختصری از زیباکنار بگوییم :

منطقه ساحلی و توریستی زیباکنار از قدیم الایام مورد توجه سرمایه گذاران و گردشگران داخلی و خارجی بوده است، منطقه ای که به واسطه طبیعت زیبا و مسیر دسترسی مناسب و قرارگیری در کنار جاذبه های توریستی و گردشگری زیاد و همچنین دسترسی به شهرهای بزرگ اطراف خودش همیشه مورد توجه همگان بوده است، زیباکنار را به جرات میتوان نگین بی رقیب سواحل زیبا و نیلگون دریای خزر دانست.

زیباکنار، کناره ای همیشه زیباست، در بهار و تابستان ، پاییز و زمستان فرقی نمیکند زیباکنار همیشه زیباست ، رودخانه های خروشان، شالیزارهای پر برکت و دل انگیز، ساحل پاکیزه و تمام ناشدنی، مردمانی با فرهنگ و ریشه دار، تالاب ها و آبگیرهای کهن، رودخانه عظیم و با شکوه سپیدرود، مشاهیر مختلف و اقتصاد پویا و زنده به واسطه نزدیکی به بزرگترین بندر تجاری اقتصادی شمال کشور و در عین حال آرامش دنج و بی نظیر از ویژگی های منحصر به فرد منطقه ساحلی زیباکنار است که هرگز در هیچ جایی از شمال کشور آنرا یکجا پیدا نخواهید کرد و این فقط به دلایلی است که در ادامه این مقاله برای شما آنرا بازگو خواهیم کرد.

برای شما که شمال را دوست دارید، برای شما که به فرهنگ گیلان و گیلانیان ارج می نهید، برای شما که سرمایه گذار هستید، برای شما که در پی جایگاه امنی برای گذراندن تعطیلات امن و آرام برای خانواده خود هستید، برای شما که به دنبال دسترسی سهل و سریع به ویلای خود هستید، برای شما که به ساحل دریا علاقه مند هستید و برای شما که به فرهنگ مردمان هر منطقه اهمیت می دهید شاید این سوال پیش آمده باشد که در خطه سرسبز شمال با این پهناوری از کجا باید یک ویلا تهیه کنم؟

شهرک-ویلایی-آرش
ویلا-زیباکنار

منطقه ساحلی زیباکنار در جوار منطقه آزاد انزلی می باشد

مناطق آزاد همواره مورد توجه سرمایه گذاران و گردشگران بسیاری در تمام دوران بوده و همانطور که مطلع هستید ما چندین منطقه آزاد در کشور عزیزمان ایران داریم یکی از این مناطق آزاد که در شمال کشور قرار دارد و چند سالی است که راه اندازی شده و به سرعت در حال توسعه است منطقه آزاد انزلی میباشد، این منطقه با پتانسیل های بی شماری که دارد و امتیاز بزرگ بندر انزلی که کشتی های تجاری زیادی هر روزه در آن بارگیری می کنند همیشه در حال رشد و توسعه با سرعتی باور نکردنی است ، و هم اکنون با توجه به برچیده شدن بساط تحریم های جهانی در ایران بسیار بسیار مورد توجه تجار و بازرگانان مطرح خارجی و داخلی است زیرا که از آن به عنوان دروازه اروپا یاد میکنند.

منطقه زیباکنار کمترین فاصله را نسبت به هر منطقه ای با منطقه آزاد انزلی که در مسیر زیباکنار واقع شده است دارد و این موضوع مهم رشد و توسعه منطقه زیباکنار را بیش از پیش تضمین میکند.

زیباکنار در نزدیکی فرودگاه رشت است.

فاصله منطقه ساحلی زیباکنار تا فرودگاه بین المللی سردار جنگل شهر رشت حدود ۳۰ کیلومتر است و اگر شما به هر دلیلی و در هر زمانی مسیر هوایی را برای رسیدن به محل اقامت خود انتخاب کردید در کمترین زمان ممکن این خواسته شما حاصل میشود کافیست با اولین پرواز به فرودگاه رشت وارد شوید و از آنجا با یک تاکسی در کمتر از ۱۵ دقیقه وارد ویلای خود شوید و بالعکس زمانیکه قصد خروج از گیلان را دارید در کمترین زمان ممکن به فرودگاه رشت رسیده و از آن خارج میشوید.

این یعنی یک امتیاز بزرگ نسبت به تمام مناطق شمال ایران که شما برای یک استراحت کوتاه مدت مجبور به طی مسافت زیادی رانندگی و تنش های روحی و عصبی هستید چه در زمان رفت و چه در زمان برگشت.

زیباکنار در کنار زیباترین جاذبه های گردشگری گیلان است.

ساحل زیبای زیباکنار ، رودخانه عظیم سپید رود، تالاب بوجاق کیاشهر، بندر زیبای انزلی، مراکز بزرگ خرید و تفریح و تجارت کاسپین، رودخانه اوشمک جهت ماهیگیری، تالاب ها و مرداب های حفاظت شده بی نظیر، مجتمع رفاهی و تفریحی زیبای صدا و سیما و مرکز همایش های آن، پل چوبی کیاشهر با آن رودخانه ها و مرداب های بی نظیرش، مرکز تفریحی ساحل مروارید ، هتل ها و رستوران های مختلف و ……

اینها فقط گوشه ای از زیبایی ها و جاذبه های گردشگری منطقه ساحلی زیباکنار است که در کمتر از ۱۰ دقیقه به هر کدام از اینها دست خواهید یافت.

زیباکنار هم جاذبه های طبیعی دارد و هم جاذبه های گردشگری و هم جاذبه های تجاری و اقتصادی. این را بدانید که در زیباکنار همه اینها را یکجا خواهید داشت.

زیباکنار امن ترین نقطه ساحلی گیلان است.

به واسطه سالیان گذر و اقامت گردشگران، هتل ها و رستوران های متعدد، مراکز تفریحی و گردشگری فراوان، سرمایه گذاری های متنوع و مختلف، مراکز خرید و شهرک های ویلایی، مراکز انتظامی و از هر لحاظ که تصور کنید زیباکنار امنیت و آرامش را یکجا برای شما فراهم می آورد هم برای شما هم برای خانواده و مهمانان شما. به راحتی ویلای خود را رها میکنید و می روید.

اینجا همه چیز به معنای واقعی امن است و آرام.

مردمان اینجا مهمان نواز و به واقع دوستدار گردشگران و میهمانان خود هستند، آنها آموخته اند که باید خاطره خوبی برای رهگذران اینجا فراهم کنند، آنها طی سالیان زیاد مراودات اجتماعی با افراد مختلف یاد گرفته اند که رزق و روزی آنها در گرو آرامش و امنیت منطقه شان است و این نقل امروز و دیروز نیست آنها همیشه همینطور بوده اند، در این منطقه زندگی و تجارت به آرامی جریان دارد و مردم به هیچ عنوان دنبال هیجانات کاذب نیستند. زیباکنار را همگان به این فرهنگ بالایشان می شناسند و دقیقا به همین دلیل است که هر روزه به متقاضیان اقامت و گردشگران در زیباکنار افزوده می شود.

برای آشنایی بیشتر با شرکت انبوه سازان آرش می توانید لینک های زیر را مشاهده فرمایید:

رشد و ارزش ملک شما در زیباکنار بسیار بیشتر از جاهای دیگر است.

کافیست در کنار هر کسی بنشینید چه یک شخص عادی و چه یک شخص مطلع و جستجوگر، چه در کنار یک مغازه دار و چه کشاورز و چه یک بنگاه املاک و یا اینکه رهگذرانی که آنجا زیاد رفت و آمد می کنند مثلا یک گردشگر و یا یک ویلادار همینکه می پرسید رشد املاک در این منطقه به چه گونه ای است فقط یک جمله میشنوید تنها مکانی که در کل استان گیلان رشد قابل توجهی را در چند سال اخیر تجربه کرده منطقه ساحلی زیباکنار است و جالبتر اینکه در این منطقه همیشه متقاضی خرید زمین و یا ویلا وجود دارد چه روزهای خوب اقتصادی و چه روزهای بد اقتصادی.
همین یک پاراگراف کافیست تا متوجه شوید اینجا ارزشش را دارد اگر کمی فقط کمی آینده بین باشید و یا تفکر اقتصادی داشته باشید ترجیح میدهید هم منطقه ای را برای ویلای خود انتخاب کنید که زیبا و بی نظیر باشد و هم امن و آرام و هم نیم نگاهی به رشد سرمایه گذاری خود در آینده داشته باشید.
زیباکنار همه چیز را یکجا برای شما دارد ارزشی که روز بروز در حال رشد و نمو و قد کشیدن است.
راه های دسترسی به زیباکنار زیاد است.

از هر جایی وارد استان گیلان شوید زیباکنار در یک قدمی شماست کافیست به نقشه نگاهی بیاندازید از شرق یا غرب فرقی نمی کند از شمال یا جنوب هم فرقی نمیکند زیباکنار در نزدیکی شماست بدون عبور از مسیرهای سخت و طولانی و خسته کننده و جالبتر اینکه تمام مسیرهای منتهی به زیباکنار از شریان های اصلی استان گیلان هستند و به واقع مسیرهایی که شما بالاخره از یکی از انها عبور خواهید کرد.

قبل از هر چیز باید به این نکته اشاره کنیم که هدف ما از این مطلب این نیست که بخواهیم بدون دلیل موجه و بدون مستندات روی منطقه ای متمرکز شده و فقط هدفمان را روی خرید یک ویلا تنظیم کرده باشیم خیر بلکه بالعکس هدف ما اینست که اگر قرار است به منطقه ما بیایید حداقل اطلاعاتی در حد مختصر از اینجا داشته باشید و همچنین دلایلی داشته باشید برای زمانی که در دو راهی انتخاب گیر کرده اید، این مطالب به تصمیم گیری شما کمک کند. باشد که مفید واقع شود.

زیباکنار نگین ساحلی گیلان است چرا؟

زیباکنار در شاه راه تجاری گیلان قرار دارد.از هر سمتی که وارد گیلان میشود فرقی نمیکند چه از سمت جنوب از جاده تهران به رشت وارد گیلان شوید و چه از غرب از سمت تبریز و اردبیل و چه از سمت شرق از استان مازندران وارد گیلان شوید همیشه یک مسیر مستقیم بدون اینکه حتی آشنایی با محیط گیلان داشته باشید به سمت منطقه ساحلی زیباکنار وجود دارد.

از جنوب کافیست شما وارد رشت شوید و در مسیر اتوبان اصلی انزلی به سمت زیباکنار بیایید در زمانی کم و بدون درگیری در محیط شهر های بین راه و از اتوبان اصلی و از سمت غرب کافیست از سمت آستارا مستقیم به سمت بندر انزلی حرکت کنید و از آنجا در فاصله ای بسیار کم به بندر زیباکنار بیایید و از سمت شرق پس از رسیدن به مسیر مستقیمی که از خط کناره به سمت لنگرود و از آنجا در ادامه نوار ساحلی به سمت چمخاله و کیاشهر می آیید و نهایتا به منطقه ساحلی زیباکنار می رسید.
موضوع اینجاست که تمام این مسیرهایی که خدمت شما عرض شد شاه راه ها و شریان های اصلی و تجاری استان گیلان هستند و تماما دسترسی کلیدی به زیباکنار دارند یعنی شما از هر مسیری که به سمت شهرهای رشت و انزلی و غرب گیلان می آید از غرب تا شرق و از جنوب تا شمال گیلان به راحتی هر چه تمام تر به زیباکنار می رسید.

تماس با ما