ویلا انزلی | خرید و فروش ویلا در منطقه آزاد انزلی - شرکت انبوه سازان آرش

اجاره ، فروش و خرید ویلا انزلی

خرید ، فروش و اجاره

خرید ویلا انزلی

خرید ویلا در انزلی

منطقه آزاد انزلی روز به روز در حال پیشرفت و توسعه است و به همین دلیل شرکت انبوه سازان آرش دست به اقدامات فراوانی در زمینه سرمایه گذاری در منطقه آزاد انزلی زده است. با توجه به توسعه روز افزون منطقه آزاد انزلی ، خرید ویلا انزلی یکی از گزینه هایی است که ما به مشتریان خود پیشنهاد می دهیم.

چرا خرید ویلا انزلی ؟

منطقه آزاد انزلی و سرمایه گذاری های زیادی که در این منطقه شده است و در آینده نیز گسترش بیشتری پیدا خواهند کرد، می تواند مهم ترین و اساسی ترین دلیل برای خرید ویلا انزلی باشد. با خرید ویلا انزلی علاوه بر امکان اجاره دادن آن در یکی از پر رفت و آمد ترین مقاصد گردشگری شمال کشور و کسب درآمد از این راه، ارزش افزوده زمین و ویلا انزلی در طول زمان، سرمایه گذاری شما را سود آور تر نیز می کند.

باید خاطر نشان کرد که منطقه آزاد انزلی تنها منطقه آزاد تجاری در کشور است که کمتر از ۵ ساعت از مسیر زمینی و از طریق آزاد راه و کمتر از ۴۵ دقیقه از مسیر هوایی با پایتخت فاصله زمانی دارد. وجود مجتمع بندری کاسپین در این منطقه که مهمترین مرکز مبادله کالاهای استراتژیک کشورهای حاشیه دریای خزر محسوب می شودو به آزاد راه و راه آهن قزوین – رشت و انزلی متصل است، یکی از ویژگی های مهم اقتصادی منطقه آزاد انزلی است.

فرصت استثنایی را که شرکت انبوه سازان آرش با در نظر گرفتن شرایط ویژه فروش ویلا در انزلی ایجاد نموده است، از دست ندهید و همین حالا با ما تماس بگیرید.

برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره شرکت انبوه سازان آرش صفحه درباره شرکت انبوه سازان آرش را مطالعه بفرمایید.

همچنین برای مشاهده تصاویر شهرک های ویلایی آرش می توانید به صفحه معرفی شهرک های ویلایی آرش مراجعه نمایید.

ویلا انزلی

 

اجاره ویلا در انزلی

 

ویلا انزلی

 

منطقه آزاد انزلی با دارا بودن مراکز تفریحی و تجاری موفق و به روز یکی از گزینه های سفر به شمال و خرید از مراکز تجاری می باشد. برای اجاره ویلا انزلی همین حالا با واحد فروش گروه انبوه سازان آرش تماس بگیرید.

 

فروش ویلا در انزلی

 

ویلا انزلی

 

خرید و فروش ویلا انزلی یکی از پر رونق ترین بازارهای ملک در کشور است. برای دریافت مشاوره در زمینه خرید و فروش ویلا در انزلی می توانید با کارشناسان واحد فروش شرکت انبوه سازان آرش تماس بگیرید.

[تعداد: 7    میانگین: 4.7/5]
تلگـرام