گیلان، زیباکنار
0133416

خرید ویلا در انزلی

خرید ویلا در انزلی از شهرک آرش
دسته‌بندی :
1402-09-14

خرید ویلا در انزلی یکی از زیباترین شهرهای ساحلی ایران در استان گیلان، گزینه مطلوبی برای شماست. این شهر با آب‌وهوای معتدل و چشم‌اندازهای طبیعی بی‌نظیر، همواره یکی از مقاصد گردشگری محبوب در ایران بوده است.

هلدینگ آرش، یکی از شرکت‌های معتبر در زمینه ساخت و فروش ویلا در شمال کشور، در انزلی نیز حضور فعالی دارد. این شرکت، با ارائه طرح‌های متنوع و شرایط پرداخت آسان، به یکی از گزینه‌های اصلی برای خرید ویلا در انزلی تبدیل شده است.

بندر انزلی یک جاذبه گردشگری عالی

بندر انزلی روی نقشه

بندر انزلی دومین شهر پرجمعیت استان گیلان و یکی از زیباترین شهرهای شمال ایران است. این شهر در کنار دریای خزر واقع‌شده است و به دلیل طبیعت زیبا، آب‌وهوای مطبوع و جاذبه‌های گردشگری متعدد، یکی از محبوب‌ترین مقاصد گردشگری در ایران محسوب می‌شود.

بندر انزلی در غرب استان گیلان و در کرانه دریای خزر واقع شده است. این شهر از شمال به دریای خزر، از جنوب به رشت و صومعه سرا، از غرب به رضوانشهر و از شرق به خمام محدود می‌شود.

جمعیت شهر انزلی در سال ۱۴۰۱ حدود ۱۴۸ هزار نفر بوده است.

انزلی یکی از شهرهای مهم ایران از نظر گردشگری، اقتصادی و دو و میدانی است. بندر انزلی بعد از رشت مرکز استان گیلان بزرگترین شهر گیلکی زبان جهان است.

این شهر اولین و بزرگترین بندر در سواحل جنوبی دریای خزر بود. بندر انزلی از جزیره‌ای به‌نام میان پشته و سرزمین‌های اطراف آن تشکیل شده است. از جاذبه‌های گردشگری می‌توان به برج ساعت به‌نام مناره، تفرجگاه طولانی بندر و دلتای پرآب و ساحل در امتداد سفید رود اشاره کرد.

تاریخچه بندر انزلی

تاریخچه بندر انزلی به هزاران سال پیش باز می‌گردد. اولین بار در سال ۸۶۳ هجری قمری، این شهر در متون تاریخی ذکر شده است. آن زمان، این شهر فقط یک دهکده کوچک بود.

پل بندر انزلی

در دوران قاجار، انزلی به عنوان پایتخت تابستانی ایران انتخاب شد. این دوران، شهر شاهد رونق اقتصادی و فرهنگی چشمگیری بود. سال ۱۲۷۰ هجری شمسی، اولین اسکله در انزلی ساخته شد. این مکان باعث رشد و توسعه تجارت در این شهر شد.

در دوران پهلوی، انزلی همچنان یکی از مهم‌ترین شهرهای ایران بود. در این دوران، زیرساخت‌های این شهر توسعه یافت و امکانات جدیدی در آن ساخته شد.

پس از انقلاب اسلامی، انزلی به عنوان یکی از مهم‌ترین مراکز گردشگری ایران معرفی شد. در این دوران، تلاش‌های زیادی برای حفظ و احیای آثار تاریخی و طبیعی این شهر انجام شده است.

شهر قدیم ایران باستان

انزلی شهری قدیمی در ایران باستان است که ابتدا توسط کادوسی‌ها سکونت گزیده‌اند. کادوسی‌ها به دلیل رابطه خوشایند خود با کوروش بزرگ، پادشاه انشان (ایران) و همکاری نظامی آنها در تأسیس امپراتوری هخامنشی توسط کوروش، نام انشان پارس (Ανσνάν در یونانی Ανσνάν) را به معنای «انشان ایران» برگزیدند.

این کلمه در فارسی میانه انزلق است. یک نوع فارسی آن انزلاژ است. خلیج انزلی بندر امنی برای کشتی‌های تجاری و ماهیگیری بود. در سال 1935 به پهلوی تغییر نام داد.

میزبانی دانشگاه علوم دریایی

تالاب شگفت انگیز، عمارت گمرک و شهرداری، کاخ میان‌پشته و عمارت معتمدی از جاذبه‌های گردشگری آن است. انزلی تا سال 1359 محل دانشگاه علوم دریایی خزر بود که به نوشهر منتقل شد.

برج ناصرالدین شاه شمس‌العماره (با ساختمان تهران به همین نام اشتباه نشود) توسط معیرالممالک ساخته‌شده است. حمام سنگی معروف توسط مردم و عوامل طبیعی ویران شد.

حمام سنگی به دلیل سیستم فوق العاده بادوام حوضچه‌ها با آب‌گرم مورد توجه قرار گرفت. گروهی فکر می‌کنند که عمارت معتمدی تغییر کرده است. اکنون اداره پلیس آن است. این بنای قاجار در دو طبقه به کمک میرزاعبدالوهاب ساخته شده است.

جاذبه‌های گردشگری بندر انزلی

بندر انزلی دارای جاذبه‌های گردشگری متعددی است که از جمله مهم‌ترین آنها می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

تالاب بین‌المللی انزلی

خانه‌های ساحلی بندر انزلی

تالاب بین‌المللی انزلی یکی از مهم‌ترین و زیباترین تالاب‌های ایران است که در استان گیلان و در کرانه دریای خزر واقع شده است. این تالاب در سال ۱۳۵۴ در فهرست تالاب‌های بین‌المللی کنوانسیون رامسر به ثبت رسید و یکی از نخستین تالاب‌های ثبت‌شده در این کنوانسیون است.

موقعیت جغرافیایی تالاب

بندر انزلی در شب

تالاب انزلی در جنوب غربی شهرستان بندر انزلی و در فاصله حدود ۴۰ دقیقه‌ای از شهر رشت قرار گرفته است و از جنوب به صومعه سرا، از شرق به پیر بازار، از شمال به شهرستان انزلی و از غرب به کپورچال و آبکنار انزلی محدود می‌شود.

مساحت تالاب انزلی

مساحت تالاب انزلی حدود ۲۰ هزار هکتار است که از این مقدار، حدود ۱۲۰ کیلومتر مربع آن به تالاب انزلی اختصاص دارد.

آبراه‌ها

تالاب انزلی از طریق رودخانه‌های سوسر روگا، پیر بازار روگا، چپ خاله، راست خاله یا نهنگ روگا، مهدی روگا یا کلویر روگا و چندین رودخانه کوچک دیگر آبیاری می‌شود. همچنین، این تالاب از طریق کانال کشتیرانی به دریای خزر متصل است.

موج‌شکن انزلی

موج‌شکن انزلی یکی از بزرگترین موج‌شکن‌های ایران است که در بندر انزلی، استان گیلان، واقع شده است. این موج‌شکن در سال ۱۳۰۳ توسط مهندسان روسی ساخته شد و از ورود امواج دریا به بندر انزلی جلوگیری می‌کند.

ویژگی‌های موج‌شکن انزلی

موج‌شکن انزلی دارای دو شاخه است که یکی از آن‌ها در سمت غازیان و دیگری در سمت انزلی قرار دارد. طول شاخه انزلی ۵۲۰ متر و طول شاخه غازیان ۷۵۰ متر است. عرض هر دو شاخه حدود ۱۵ متر است.

موج‌شکن انزلی از بتن مسلح ساخته شده است. این موج‌شکن دارای یک تاج است که عرض آن حدود ۵ متر است.

ساحل بندر انزلی

اهمیت موج‌شکن انزلی

موج‌شکن انزلی نقش مهمی در حفاظت از بندر انزلی دارد. این موج‌شکن از ورود امواج دریا به بندر جلوگیری می‌کند و باعث می‌شود که کشتی‌ها بتوانند به‌راحتی در بندر پهلو بگیرند.

همچنین، موج‌شکن انزلی به زیبایی این شهر نیز کمک کرده است. این موج‌شکن یکی از جاذبه‌های گردشگری بندر انزلی است و سالانه گردشگران زیادی از آن بازدید می‌کنند.

بازار ماهی‌فروشان انزلی

بازار ماهی‌فروشان انزلی یکی از قدیمی‌ترین بازارهای ماهی‌فروشان ایران است که در کنار دریا واقع‌شده است. این بازار یکی از محبوب‌ترین مکان‌ها برای خرید ماهی و سایر محصولات دریایی در ایران محسوب می‌شود.

ساحل انزلی

نمای غروب بندر انزلی

ساحل انزلی یکی از زیباترین سواحل ایران است که در کنار دریا واقع‌شده است. این ساحل مکان مناسبی برای شنا، آفتاب‌گرفتن و قدم‌زدن است.

خانه‌های قدیمی بندرانزلی

بندرانزلی دارای خانه‌های قدیمی متعددی است که از دوران قاجار و پهلوی به‌جا مانده‌اند. این خانه‌ها با معماری منحصربه‌فرد خود، یکی از جاذبه‌های گردشگری شهر انزلی محسوب می‌شوند.

کشتی تفریحی دریاچه انزلی

ساحل بندر انزلی گیلان

کشتی تفریحی دریاچه انزلی یکی از راه‌های لذت‌بردن از زیبایی‌های دریاچه انزلی است. این کشتی به مدت یک ساعت گردشی در دریاچه انجام می‌دهد و از طریق آن می‌توانید از مناظر زیبای دریاچه و تالاب بین‌المللی انزلی لذت ببرید.

انواع ویلا در انزلی

انواع مختلفی از ویلا در انزلی وجود دارد که می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • ویلا ساحلی: در مجاورت ساحل دریا قرار دارد و چشم‌انداز زیبایی دارد.
 • ویلا شهرکی: در یک مجموعه مسکونی ویلایی قرار دارد و از امکاناتی مانند نگهبانی، فضای سبز، استخر و… برخوردار است.
 • ویلا جنگلی: در میان جنگل‌های انبوه قرار دارد و آرامش و سکوت خاصی دارد.
 • ویلا باغی: در یک باغ بزرگ قرار دارد و دارای فضای سبز و امکاناتی مانند استخر، آلاچیق و… است.

قیمت ویلا در انزلی

قیمت ویلا در انزلی بسته به عوامل مختلفی مانند موقعیت مکانی، متراژ، نوع ویلا، امکانات و نوساز یا کارکرده بودن آن متفاوت است. به‌طورکلی، قیمت ویلا در انزلی در مقایسه با سایر شهرهای شمالی ایران، کمتر است.

مزایای خرید ویلا در انزلی

خرید ویلا در انزلی مزایای مختلفی دارد که می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • امکان اقامت در یک مکان زیبا و آرام: انزلی دارای سواحل زیبا، جنگل‌های انبوه و جاذبه‌های گردشگری فراوان است که با خرید ویلا در این شهر می‌توانید از این زیبایی‌ها لذت ببرید.
 • امکان سرمایه‌گذاری: انزلی به دلیل موقعیت جغرافیایی، آب و هوای معتدل و داشتن منطقه آزاد تجاری، سرمایه‌گذاری خوبی برای خرید ویلا محسوب می‌شود.
 • امکان اجاره‌داری: با خرید ویلا در انزلی می‌توانید آن را در ایام تعطیلات و فصل‌های گردشگری اجاره دهید و از این طریق درآمد کسب کنید.

معایب خرید ویلا در انزلی

خرید ویلا در انزلی معایبی نیز دارد که می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • هزینه‌های نگهداری: نگهداری از ویلا در انزلی هزینه‌هایی مانند هزینه‌های آب، برق، گاز، نگهداری و تعمیرات را به همراه دارد.
 • ترافیک: انزلی در ایام تعطیلات و فصل‌های گردشگری دچار ترافیک می‌شود.

نکاتی برای خرید ویلا در انزلی

برای خرید ویلا در انزلی باید نکاتی را در نظر بگیرید که عبارتند از:

 • موقعیت مکانی
 • متراژ
 • نوع ویلا
 • امکانات
 • سند ویلا

طرح‌های هلدینگ آرش برای خرید ویلا در انزلی

هلدینگ آرش، در انزلی، طرح‌های متنوعی را در اختیار متقاضیان خرید ویلا قرار می‌دهد. این طرح‌ها، از نظر متراژ زمین، متراژ بنا، تعداد طبقات، امکانات و قیمت، با یکدیگر متفاوت هستند.

شهرک آرش در بندر انزلی

طرح سرمایه‌گذاری طاها

طرح سرمایه‌گذاری طاها هلدینگ آرش یک طرح سرمایه‌گذاری مشترک در حوزه املاک و مستغلات است که در سال ۱۳۹۸ توسط این هلدینگ در منطقه آزاد انزلی آغاز شد. این طرح فرصتی استثنایی برای سرمایه گذاران خرد و بزرگ فراهم می‌کند تا با سرمایه‌گذاری حداقل ۱۹۹ میلیون تومان، صاحب یک سهم معادل نیم‌دانگ از یک واحد ویلایی کاملا مبله در یکی از شهرک‌های ویلایی زیبای آرش شوند. این ویلاها، در هر فصل، ۴۰ روز در اختیار خریدار قرار می‌گیرند.

طرح سرمایه‌گذاری طاها هلدینگ آرش یک طرح سرمایه‌گذاری مناسب برای افرادی است که به دنبال سودآوری بالا، نقدشوندگی بالا و برخورداری از امکانات ویژه در منطقه آزاد انزلی هستند. با توجه به ویژگی‌های این طرح، ریسک سرمایه‌گذاری در آن نسبتاً پایین است. با این حال، سرمایه‌گذاران باید قبل از سرمایه‌گذاری در این طرح، اطلاعات لازم را کسب کرده و ریسک‌های احتمالی را در نظر بگیرند.

خرید ویلا در انزلی منطقه آزاد

طرح سرمایه‌گذاری طاها پلاس

طرح دیگر هلدینگ آرش در انزلی، طرح طاها پلاس است. در این طرح، متقاضیان می‌توانند با پرداخت پیش‌پرداختی معادل ۱۲۰ میلیون تومان و پیش‌پرداخت و اقساط 8 ماهه مالکیت یک سهم از یک واحد ویلایی کاملا مبله را به‌دست آورند. این ویلاها، در هر فصل، ۱۲ روز (هر فصل، 3 شب و 4 روز) در اختیار خریدار قرار می‌گیرند.

واحدهای ویلایی طرح طاها پلاس دارای امکانات و تجهیزات کاملی مانند مبلمان، لوازم آشپزخانه، سیستم سرمایش و گرمایش، تلویزیون، اینترنت، و غیره هستند.

تمامی امور مربوط به مدیریت و نگهداری واحدهای ویلایی طرح طاها پلاس توسط هلدینگ آرش انجام می‌شود. این امر موجب می شود که سرمایه‌گذاران بدون هیچ دغدغه‌ای از تعطیلات خود لذت ببرند.

طرح سرمایه‌گذاری ۶۶ پلاس

طرح سرمایه‌گذاری «۶۶ پلاس» هلدینگ آرش، یک فرصت سرمایه‌گذاری مطمئن و سودآور در یکی از استراتژیک‌ترین مناطق آزاد کشور و در یکی از مدرن‌ترین مجتمع‌های چندمنظوره در منطقه آزاد انزلی است. این طرح که پس از اجرای طرح سرمایه‌گذاری موفق طاها که نمونه موفق سرمایه‌گذاری در حوزه اقامتگاه‌های ویلایی شناخته می‌شود، فرصت بی‌نظیری را در عرصه املاک تجاری پدید آورده در سه فاز عرضه سهام مشارکت با پیش‌پرداخت ۶۶ میلیون تومان و در اقساط بلندمدت برای سرمایه­‌گذاران فراهم کرده است.

محل اجرای طرح

طرح سرمایه‌گذاری «۶۶ پلاس» در مجتمع تجاری، تفریحی، فرهنگی و گردشگری آرش‌مال در منطقه آزاد انزلی اجرا می‌شود. این مجتمع در زمینی به مساحت ۲۵۰۰۰ متر مربع و با زیربنای ۴۰۰۰۰ متر مربع در حال ساخت است.

نحوه سرمایه‌گذاری

در طرح سرمایه‌گذاری «۶۶ پلاس»، متراژ هر واحد تجاری به‌صورت سهم فروخته می‌شود. سرمایه‌گذاران می‌توانند از طریق سایت هلدینگ آرش، نسبت به خرید سهم واحدهای تجاری اقدام کنند.

از ویژگی های طرح سرمایه‌گذاری «۶۶ پلاس» می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • سودآوری طرح ثابت سرمایه‌گذاری تضمین شده
 • سودآوری متغیر سرمایه‌گذاری حداقل ۳۰ درصد سالیانه
 • نقدینگی بالا
 • امکان برخورداری از امکانات و امتیازات منطقه آزاد برای سرمایه‌گذاران
 • بهره‌برداری طرح به وسیله سرمایه‌پذیر
 • رشد مرکب سرمایه در طول زمان
 • عضویت سرمایه‌گذاران در باشگاه مشتریان هلدینگ آرش
 • امکان بهره‌برداری رایگان از مرکز خدمات تجاری آرش مستقر در آرش مال
 • دسترسی به پنل آنلاین سرمایه‌گذاری طرح ۶۶ پلاس (اطلاعات، خرید، عرضه و اخبار مرتبط با طرح و منطقه آزاد)

طرح سرمایه‌گذاری آتیه‌سازان فردا

طرح آتیه‌سازان فردا یکی از طرح‌های سرمایه‌گذاری هلدینگ آرش است که در مهرماه سال 1402 رونمایی شد. این طرح فرصتی استثنایی برای سرمایه‌گذاری در منطقه گردشگری زیباکنار در استان گیلان است.

در این طرح، 13 قطعه زمین با سند و کاربری مسکونی به مساحت 3987 متر با قیمت متری 150 میلیون تومان عرضه می‌شود. سرمایه‌گذاران می‌توانند با خرید هر یک از این قطعات زمین، صاحب یک ملک مسکونی در منطقه‌ای با پتانسیل بالای گردشگری شوند.

از مزیت های برجسته این طرح این است که در صورت انصراف از مشارکت در سال اول، %35 سود سرمایه‌گذاری به مشارکت کننده پرداخت می گردد. هلدینگ آرش به سرمایه‌گذاران این طرح، سودآوری سالانه 20 درصدی را تضمین می‌کند. این سودآوری از طریق مشارکت در ساخت و فروش واحدهای مسکونی در شهرک ویلایی آرش زیباکنار محقق خواهد شد.

شرایط سرمایه‌گذاری در طرح آتیه‌سازان فردا:

 • حداقل سرمایه‌گذاری: 150 میلیون تومان
 • مدت زمان بازپرداخت: 60 ماه
 • روش بازپرداخت: اقساط ماهیانه

طرح‌های سرمایه‌گذاری هلدینگ آرش در انزلی

ویژگی‌های سرمایه‌گذاریطرح طاهاطرح طاها پلاسطرح ۶۶ پلاسطرح آتیه سازان فردا
نوع سرمایه‌گذاریمشترک در حوزه املاک و مستغلاتمشترک در حوزه املاک و مستغلاتمشترک در حوزه تجاریمشارکت در ساخت و فروش واحدهای مسکونی
منطقهانزلیانزلیانزلیانزلی
حداقل سرمایه‌گذاری (میلیون تومان)19912066150
مدت زمان بازپرداخت (ماه)8۸ تا ۱۰860
روش بازپرداختاقساطاقساطاقساطاقساط
سودآوری سالیانه (درصد)حداقل ۳۰ حداقل ۳۰ حداقل ۳۰ 20
امکانات و خدماتمالکیت یک سهم از یک واحد ویلایی کاملا مبلهمالکیت یک سهم از یک واحد ویلایی کاملا مبلهمالکیت یک واحد تجاری در مجتمع تجاری آرش‌مالمالکیت یک قطعه زمین با کاربری مسکونی
ریسک سرمایه‌گذارینسبتاً پاییننسبتاً پاییننسبتاً پاییننسبتاً پایین
مزیت‌های ویژهنقدشوندگی بالابرخورداری از امکانات ویژه در منطقه آزاد انزلیبرخورداری از امکانات تفریحی، فرهنگی و گردشگریدر صورت انصراف از مشارکت در سال اول، ۳۵ درصد سود سرمایه گذاری به مشارکت کننده پرداخت می گردد.

شرایط پرداخت و اقساط طرح‌های هلدینگ آرش برای خرید ویلا در انزلی

هلدینگ آرش، شرایط پرداخت آسانی را برای شما متقاضیان خرید ویلا در انزلی در نظر دارد. در اکثر طرح‌های این شرکت، امکان پرداخت اقساطی تا ۸ ماه وجود دارد. همچنین، متقاضیان می‌توانند از وام ۹۰ میلیونی بانک مسکن منطقه آزاد انزلی نیز بهره‌مند شوند.

خانه‌های ساحلی بندر انزلی

امکانات رفاهی متنوع ویلاهای شهرک آرش

یکی از مواردی که برای خریداران ویلا در شمال مهم است، امکانات ویلاست. از جمله امکاناتی که ویلاهای آرش در انزلی دارند:

استخر روباز و سرپوشیده

ویلا هلدینگ آرش دارای دو استخر روباز و سرپوشیده است که در هر ساعت از روز می‌توانید از آن‌ها لذت ببرید. استخر روباز در فضای باز و با چشم‌انداز کوه‌های البرز قرار دارد و استخر سرپوشیده نیز در فضای داخلی و با امکاناتی مدرن طراحی شده است.

سونا و جکوزی

سونا و جکوزی مکانی عالی برای آرامش و رفع خستگی است. سونا با دمای بالا و جکوزی با آب گرم و آرامش‌بخش، به شما کمک می‌کنند تا از استرس و تنش‌های روزمره دور شوید.

سالن بدنسازی

سالن بدنسازی با تجهیزات مدرن و استاندارد، فضایی مناسب برای ورزش و تناسب اندام است. این سالن برای افرادی که به ورزش و سلامتی خود اهمیت می‌دهند، گزینه مناسبی است.

سالن بازی کودکان

سالن بازی کودکان با امکاناتی متنوع، فضایی شاد و مفرح برای کودکان است. این سالن دارای اسباب‌بازی‌های متنوع، وسایل بازی و سرگرمی، و پرستارانی مجرب است که از کودکان شما مراقبت می‌کنند.

رستوران و کافی‌شاپ

رستوران و کافی‌شاپ با ارائه انواع غذاهای ایرانی و فرنگی، فضایی مناسب برای صرف غذا و نوشیدنی است. این رستوران و کافی‌شاپ با منوی متنوع و کیفیت بالای غذاها، رضایت مهمانان را جلب می‌کند.

پارکینگ اختصاصی

پارکینگ اختصاصی با ظرفیت بالا، نگرانی شما را از بابت جای پارک خودرو برطرف می‌کند. این پارکینگ با امنیت بالا، فضایی مطمئن برای پارک خودروی شما است.

اتاق‌های ماساژ

اتاق‌های ماساژ با ارائه انواع ماساژهای آرامش‌بخش، به شما کمک می‌کنند تا استرس و تنش‌های روزمره را از خود دور کنید. این اتاق‌ها با محیطی آرام و دلنشین، تجربه‌ای فراموش‌نشدنی را برای شما رقم می‌زنند.

سرویس شاتل

سرویس شاتل شما را به مراکز خرید، تفریحی و گردشگری اطراف می‌رساند. این سرویس با راحتی و آسودگی، سفر شما را به یادماندنی‌تر می‌کند.

با توجه به امکانات رفاهی متنوع ویلا هلدینگ آرش، این مجموعه گزینه مناسبی برای افرادی است که به دنبال اقامتی لوکس و به یادماندنی هستند.

مکان ویلاهای هلدینگ آرش در انزلی

خرید ویلا شهرک آرش در بندر انزلی

ویلاهای هلدینگ آرش در انزلی، در موقعیت‌های مکانی مناسبی قرار گرفته‌اند. این ویلا‌ها، در نزدیکی ساحل و جنگل‌های انزلی واقع‌شده‌اند و دسترسی آسانی به امکانات رفاهی و خدماتی دارند.

هلدینگ آرش، با ارائه طرح‌های متنوع و شرایط پرداخت آسان، یکی از گزینه‌های اصلی در این زمینه محسوب می‌شود. این شرکت، با بهره‌گیری از تجربه و توانمندی‌های خود، همواره در تلاش است تا بهترین خدمات را به مشتریان خود ارائه دهد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد خرید ویلا در انزلی از هلدینگ آرش، می‌توانید با کارشناسان این شرکت تماس بگیرید.

برای خرید زمین و ویلا نیاز به مشاوره دارید؟

اگر سوالی دارید تیم پشتیبانی ما از ساعت ۸:۳۰ صبح الی ۱۱:۳۰ شب پاسخگوی شما خواهند بود.

×