خرید ویلای ارزان در گیلان | فروش ویلا ارزان در گیلان | انبوه سازان آرش

شاید تا چندی پیش وقتی صحبت از خرید ویلا در شمال می شد شما بر این تصور بودید که این اقدام تنها برای افراد سرمایه دار و افرادی که از لحاظ مالی در شرایطی بهینه قرار دارند مقدور می باشد و با خود تصور می کردید که اندک سرمایه ای که در اختیار داریم کفاف خرید ویلا در شمال را نخواهد داد. از همین رو ممکن بود به طور کلی برنامه های زندگی خود را تغییر داده و در سمت و سویی دیگر اقدام به سرمایه گذاری می نمودید. در زیر در مورد خرید ویلای ارزان در گیلان می خوانید.

#من_و_آرش #من-و-آرش #من و آرش

[/vc_column]

خرید ، فروش و اجاره

خرید ویلا گیلان

[/vc_row]

خرید ویلا در گیلان

بهترین راه برای خرید ویلا در گیلان ، مشاوره با کارشناسان با تجربه شرکت های معتبر ویلا در شمال است. شرکت انبوه سازان آرش سازنده شهرک های ویلایی آرش با نزدیک به ۱۳ سال سابقه در زمینه ساخت ویلا در شمال ، بهترین مشاور شما برای خرید ویلا در گیلان است.

چرا خرید ویلا گیلان ؟

گیلان را می توان سر سبز ترین استان کشور نامید. با توجه به بحران کم آبی در بسیاری از مناطق جنوبی و مرکزی کشور ، خرید ویلا گیلان می تواند یک سرمایه گذاری هوشمندانه باشد. علاوه بر این رشد اقتصادی روز افزون مناطقی چون منطقه آزاد انزلی و زیباکنار ، بر سود آور بودن این سرمایه گذاری می افزاید.

پس فرصت را از دست ندهید و برای خرید ویلا در استان سر سبز گیلان ، همین حالا با شرکت انبوه سازان آرش تماس بگیرید.

برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره شرکت انبوه سازان آرش صفحه درباره شرکت انبوه سازان آرش را مطالعه بفرمایید.

همچنین برای مشاهده تصاویر شهرک های ویلایی آرش می توانید به صفحه معرفی شهرک های ویلایی آرش مراجعه نمایید.

ویلا گیلان فروش و اجاره

 

اجاره ویلا درگیلان

 

اجاره ویلا گیلان

 

آیا قصد گذراندن تعطیلات را در شمال و استان گیلان دارید؟ در صورتی که نیاز به اجاره ویلا گیلان دارید می توانید همین حالا با واحد فروش شرکت انبوه سازان آرش تماس بگیرید.

 

فروش ویلا در گیلان

 

فروش ویلا گیلان

 

زمین و خانه و ویلا سرمایه های مهمی هستند که همواره بر ارزش آنها افزوده می شود. در صورتی که قصد فروش ویلا گیلان را دارید می توانید از خدمات مشاوره ای شرکت انبوه سازان آرش بهره ببرید.

خرید ویلای ارزان در گیلان

در حالی که می‌ توانستید بهترین ویلای ارزان در گیلان را خریداری نموده و نه تنها از بابت داشتن اقامت گاهی برای سپری نمودن اوقات فراغت بلکه از بابت یک سرمایه گذاری ایمن و بدون ریسک نیز خاطری آسوده داشتید اما به دلیل عدم آگاهی و ترس هایی که از بابت فروشندگان ویلا در شمال داشتید از این اقدام پا پس کشیدید. اگر هنوز چنین تصوری دارید به شما پیشنهاد می کنیم تا سری به خطه ی شمال زده و یک بررسی اجمالی از آمار ساخت و ساز ویلا و قیمت فروش ویلا در گیلان توسط مجموعه‌ ی انبوه سازی آرش دریافت کنید. مطمئنا با تنوع قیمتی بالایی روبرو خواهید شد که حاکی از شرایط متفاوت فروش ویلا در شمال توسط این مجموعه می باشد. شرایط متفاوت فروش این امکان را برای خریداران فراهم ساخته تا بتوانند بر اساس خواسته ها و میزان بودجه ای که دارند اقدام به خرید ویلای ارزان در گیلان نمایند.

زندگی در گیلان تجربیات بی نظیری همراه خود برای شما به ارمغان خواهد آورد. حضور همیشگی و یا موقت در خطه ای که سراسر اتمسفری پاک و سالم را در خود جای داده است می تواند تاثیرات مثبتی بر سلامت روح و روان شما داشته باشد. تصور ورزش های صبحگاهی در طبیعتی بی نظیر و بکر همراه با صرف صبحانه ای تهیه شده از محصولات محلی و صرف غذاهایی لذیذ در هیچ کجای ایران جز خطه ی زیبای شمال ممکن نخواهد بود. آرامشی که در دل طبیعت نهفته است می تواند دارویی طبیعی برای تمدد اعصاب و کسب ارامش در افراد باشد. گاهی اوقات مشغله های حضور در شهری شلوغ و زندگی در هوایی آلوده چنان تاثیراتی منفی بر سلامت انسان ها به جای می گذارد که هیچ داروی مسکن و آرام بخشی نمی تواند این اثرات منفی را از جان انسان بشوید. در حالی که تنها چند ساعت قدم زدن در هوایی پاک با آرامشی مطبوع ‌ خیالی آسوده در حالی که خبری از شلوغی و سر و صدای شهر نیست می تواند معجزه گر باشد. زندگی در خطه ی شمال نه تنها دارای مزایایی از بابت سلامتی و آرامش بوده بلکه برای فرزندان شما نیز امری مفید فایده خواهد بود. افرادی که دارای عارضه های قلبی و تنفسی می باشند و همچنین کودکان در هوای آلوده به مراتب صدمات بیشتری را متحمل خواهند شد. بنابراین کلید رهایی از این مشکلات خرید ویلای ارزان در گیلان می باشد.

حس خوب بیدار شدن در سحرگاهی لطیف با صدای پرندگان جنگلی و یا مرغ های دریایی در حالی که انعکاس نور خورشید از لابلای انبوه درختان بر اتاق شما تابیده و یا به نظاره نشستن صحنه ی دلپذیر طلوع و غروب خورشید در افق های بی کران دریا از جمله نعماتی است که در هیچ کجا جز ویلایی در شمال کشور یافت نخواهید کرد. شما می توانید با توجه به بودجه ای که دارید اقدام به خرید ویلای شهرکی در گیلان نمایید. ویلاهای شهرکی آرش در بهترین موقعیت های جغرافیایی واقع شده و شما را از بابت دسترسی به امکانات شهری و تفریحی آسوده خاطر نموده است. این ویلاها در سطوح پایین تری از بابت قیمت قرار داشته و در دسته ی ویلاهای ارزان قیمت در گیلان قرار دارند.

شما در این بین بایستی نسبت به فروشندگان متقلب ویلا در شمال حواسی جمع داشته باشید. این فروشندگان با سودای فروش ویلای ارزان در شمال در قالب حراج ویلا، ممکن است ویلایی بی کیفیت و فاقد سند رسمی و معتبر را به شما بفروشند. اما در برابر این فروشندگان چه باید کرد؟ مگر نه اینکه قصد شما خرید ویلای ارزان در گیلان می باشد؟ پس چگونه به سازندگان و فروشندگان ویلا اعتماد نمایید؟ چاره ی کار شما بهره گیری از کمک ها و مشاوره های متخصصین در امر فروش ویلا در شمال می باشد. این مشاورین با داشتن سابقه ای طولانی در امر خرید و فروش ویلای ارزان در گیلان به راحتی می‌توانند شما را در مسیری درست و اصولی در راستای خرید ویلای ارزان در گیلان هدایت نمایند. بنابراین به شدت توصیه می شود که به تنهایی و بدون یاری گرفتن از مشاورین حرفه ای اقدام به خرید ویلا در شمال نکنید. چرا که سرمایه ی مورد نیاز برای خرید ویلا در شمال مبلغ نا چیزی نیست بنابراین بایستی کاملا هوشمندانه در این وادی اقدام نمایید. مشاورین فنی و حقوقی معتبر در مجموعه ی آرش این امکان را برای شما فراهم نموده اند تا با رهایی از چالش های موجود، بهترین تصمیم را در باب سرمایه گذاری در شمال داشته باشید.

برای عده ای خرید ویلای ارزان در گیلان نسبت به استان های هم جوار دارای ارجحیت می باشد و دلیل آن شرایط ویژه ‌و بهینه ای می باشد که از بابت زندگی در استان گیلان وجود دارد. هر چند که خرید ویلا در گیلان و مازندران هر کدام به تفکیک دارای مزایای متفاوتی می باشد که با توجه به خواسته های شما می‌ توان انتخابی اصولی و بهینه ببین این دو گزینه داشت. عدم وجود ترافیک های جاده ای در مقایسه با مسیرهایی که به استان مازندران منتهی می شوند افراد را بر این داشته است تا این استان را به عنوان مقصدی نهایی برای تفریح و اقامت انتخاب نمایند. چنانچه قصد سفر به شمال در اوقات پر تردد سال را دارید و تحمل نمودن ترافیک های جاده ای از حد توان شما خارج می باشد، توصیه ی ما برای شما خرید ویلای ارزان در گیلان است. به دلیل احداث مسیرهای تازه ساخت که از پایتخت به استان گیلان منتهی می‌ میزان ترافیک ها در این مسیر به شدت کاهش یافته. همچنین سطح برخورداری از امکانات رفاهی در استان گیلان و در شهر رشت در بین شهرهای هم جوار زبانزد خاص و عام می باشد. از امکانات پزشکی و امکانات تحصیلی گرفته تا امکانات تفریحی که انواع آن در قلب جنگل های سرسبز و انبوه و در جوار ساحل قابل دسترسی می باشد.  خرید ویلای ارزان در گیلان این امکان را به شما می دهد تا در شرایطی بهینه بتوانید یه زندگی روزمره پرداخته و در عین حال از تغذیه ای سالم برای روح و روان خود آسوده خاطر باشید.

در مجموعه ی آرش برای افرادی که قصد خرید ویلای ارزان در گیلان را دارند پیشنهاداتی جذاب داریم. شما می توانید با پرداخت هزینه ی خرید ویلا به شکل اقساطی و در بلند مدت و همچنین اقدام به خرید ویلاهای پیش فروش در این خطه به تفکراتی که پیش از این در باب خرید ویلا داشتید خط بطلان کشیده و به عینه مشاهده گر این داستان باشید که صاحب یک ویلای شخصی شدن در گیلان آنقدرها هم دور از دسترس نبوده و نیست.

چرا ویلای ارزان در گیلان

مطمئنا شما نیز از رشد قیمت ها در چند وقت اخیر بی اطلاع نیستید. این رشد نه تنها در طی سال های گذشته بلکه در طی ماه های اخیر نیز به شکل چشمگیری در موارد خرید مسکن، ویلا و ملک خود را نشان داده است. البته در سایر بخش ها نیز این افزایش قیمت وجود داشته است اما در بازار سرمایه گذاری خرید ویلا این افزایش مورد توجه بوده است. افزایش قیمت دلار و تاثیر آن بر قیمت مصالح و متریال های مورد استفاده در املاک عاملی است که موجب افزایش قیمت خرید ویلا در چند وقت اخیر شده است. هر چند که رشد قیمت زمین ها در شمال به واسطه‌ ی رونق های اقتصادی بالایی که در این منطقه جریان دارد نیز صورت می پذیرد. در واقع آبادانی های صورت پذیرفته در خطه ی شمال که به طور دائم در حال اجرا می باشد به عنوان مهم ترین عاملی شناخته می شود که می توان از بابت رشد سرمایه در این خطه روی آن حساب باز کرد. میزان رشد سرمایه در خطه ی شمال هیچ گاه متوقف نخواهد شد بنابراین استان گیلان را می توان یکی از مناطق مستعد برای سرمایه گذاری های بلند مدت شناسایی کرد. خرید ویلای ارزان در شمال می تواند سبک زندگی شخصی و کاری شما را دگرگون نماید. این موضوع نه تنها از باب زندگی در منطقه ای خوش اب و هوا و منطقه ای با جذابیت های بصری ویژه بلکه از بابت رشد سرمایه و فرصت های بی نظیر کاری در این خطه نیز می باشد که در ادامه به آن خواهیم پرداخت. بنابراین افرادی در این معامله برد خواهند کرد که هر چه زودتر اقدام به خرید ویلا در شمال نمایند چرا که این قیمت ها به شکل روزانه در حال افزایش می باشند.

یکی از مهم ترین مواردی که در خرید ویلای ارزان بایستی در نظر داشته باشید انتخاب یک موقعیت جغرافیایی در استان گیلان با پتانسیل بالا برای رشد و شکوفایی می باشد. برای خرید ویلای ارزان در گیلان بایستی به دنبال مناطقی باشید که پیش بینی می شود در سال های آینده رشد چشمگیری خواهند داشت و در حال حاضر جزو مناطق مناسب برای سرمایه گذاری می باشند. خرید ویلا در این گونه نواحی می تواند شما را از بابت رشد مناسبی در سرمایه بیمه نماید. اما ممکن است تصور کنید که شناسایی این مناطق به ویژه برای شما که جزو بومیان منطقه نیستید کاری دشوار است و غیر از این هم نیست. از همین رو است که بهره گیری از کمک های مشاورین حرفه ای در زمینه ی فروش ویلای ارزان در شمال به شما توصیه می شود. چنانچه به راه و چاه خرید ویلا در شمال آگاه نیستید حتما از یک مشاور حرفه ای در این زمینه کمک بگیرید. مجموعه ی آرش با ایجاد بستری مناسب برای افرادی که با محدودیت بودجه مواجه هستند زمینه ساز این فرصت شده است تا این افراد نیز بتوانند با هر میزان بودجه ای که در اختیار دارند اقدام به خرید ویلای ارزان در شمال نمایند.

استان گیلان با دارا بودن شرایط اقلیمی بی نظیر می تواند یکی از جذاب ترین مکان ها برای تغییر سبک زندگی به شیوه ای سالم و هیجان انگیز باشد. اگر تنها برای چند بار به این استان زیبا سفر کرده باشد متوجه خواهید شد که امکانات موجود در این استان با کلان شهر ها برابری می‌ کند. از همین رو انتخاب اول بسیاری از افراد از جمله سرمایه گذاران استان گیلان می باشد. اگر نگاهی به خطه ی شمال داشته باشید و در این نوار شروع به حرکت کنید متوجه خواهید شد که هر چه به سمت شمال غرب یعنی استان گیلان می روید، فاصله ی ساحل و جنگل رفته رفته کم و کمتر خواهد شد و به جایی خواهید رسید که در آن چشم اندازی با منظره ی دریا و جنگل هر کدام در یک سو خواهید داشت. این صحنه ی بی نظیر است که توانسته استان گیلان را از حیث جذابیت های بصری به سطح بالایی ارتقا دهد و موجب منحصر به فرد شدن این استان از باب زیبایی های طبیعی شود. برای عاشقان طبیعت و شمال، زندگی کردن در چنین فضایی ممکن است یک رویای دور از دسترس باشد. اما ما کاری کرده ایم که این رویا برای شما به واقعیت تبدیل شود. ممکن است بگویید خرید ویلا در استان گیلان آن هم با قیمتی مناسب و مقرون به صرفه امری بعید است اما چیزی که در واقع بعید است عدم وقوع این اتفاق برای شما می باشد. مجموعه ی آرش با برنامه ریزی های ویژه و صرف زمان های طولانی از بابت قیمت گذاری های و تعیین موقعیت های جغرافیایی برای ساخت ویلا در استان گیلان، فاکتور هزینه را برای رفاه حال خریداران ویلای ارزان در گیلان به شکلی ویژه مورد بحث قرار داده است و با در نظر گرفتن شرایط ویژه جهت پرداخت هزینه های خرید ویلای ارزان در گیلان این فرصت را به شما عزیزان داده است تا بتوانید ویلای شخصی خود را با امکانات و ویژگی هایی دلخواه خریداری نمایید. خرید ویلای ارزان در گیلان به شکل پیش فروش یکی از این موارد می باشد که شما می توانید با صرف هزینه ای کمتر صاحب ویلا شوید. شما همچنین می توانید با خرید اقساطی ویلا و انتخاب ویلاهایی با متراژ پایین در موقعیت های مستعد رشد با قیمتی مقرون به صرفه ویلای شخصی خود را خریداری نمایید.

مزایای ویلای ارزان در گیلان

آیا تا به حال از بحران کم آبی و بی آبی که در سال های آینده گریبانگیر بسیاری از شهر های ایران خواهد شد چیزی شنیده اید؟ این بحران در حال حاضر نیز در چندین شهر در کشور ایران خود را به شیوه هایی متفاوت نشان داده است. عدم رونق در کشت و کار و در نتیجه خوابیدن جریان های مالی و عدم رونق اقتصادی در بسیاری از مناطق ایران ریشه در این بحران دارد. بحرانی که نمی توان آن را سرسری گرفته و به سادگی از کنار آن عبور کرد. چنانچه نگاهی به آمار موجود در این زمینه داشته باشید متوجه خواهید شد که استان گیلان یکی از استان هایی است که نه تنها با این چالش و بحران درگیر نبوده بلکه به عنوان بستری مناسب برای رشد کسب و کارها و شکوفایی آن ها می باشد.

کشاورزی، صنعت، بازرگانی و انبوه سازی از جمله مواردی هستند که می توانند پای جریان های مالی را به یک منطقه باز کنند. حال تصور کنید که در کنار این مزایای ویژه، طبیعتی پر بار قرار داشته باشد که فضا را برای داشتن یک زندگی بهینه و به دور از دغدغه فراهم نموده است. آیا شما جای خالی چیزی دیگر را در این بین احساس خواهید کرد؟ مطمئنا چنین منطقه ای را در صورت شناسایی می توان منطقه ای رویایی و حاصلخیز برای زندگی و کسب و کار دانست. این منطقه در کشور ما در استان گیلان واقع شده است. استان گیلان که هم جوار با دریای خزر می باشد، نعمات موجود در این دریا را در حوالی خود سر ریز نموده است. رشد و رونق اقتصادی به همراه طبیعتی بی نظیر که با آبادانی و ساخت و سازهایی اصولی همراه شده است می تواند همان آرمان شهری باشد که همواره در جستجوی آن بودید.

بسیاری از افراد سودای زندگی در استان گیلان را در سر خود می پرورانند اما همواره بر این باورند که خرید ویلای ارزان در استان گیلان برای آن ها میسز نخواهد بود و در حالی که از آلودگی های شهری و سر و صداهای محیطی به تنگ آمده اند راهی را برای خود به غیر از ادامه دادن در مسیری که هستند متصور نمی شوند. خرید ویلای ارزان در گیلان لزوما به معنای خرید ویلایی در منطقه ای روستایی و یا دور افتاده نیست. هر چند که زندگی در مکان های روستایی با آرامش و سکوت دلچسبی که دارند می تواند در نوع خود یک نعمت بی نظیر باشد اما ما در حال صحبت کردن از خرید ویلایی هستیم که در منطقه ای مناسب از باب موقعیت جغرافیایی و دسترسی به امکانات قرار گرفته است.

همچنین خرید ویلای ارزان در گیلان به معنای خرید ویلایی فاقد سند نیست. خرید چینین ویلاهایی شاید در یک نگاه به صرفه بوده اما این سرابی بیش نیست و اگر در آن عمیق شوید نسبت به زیان ها و دردسرهای متعددی که برای شما به بار خواهد آمد مطلع خواهید شد. چنانچه شما با محدودیت بودجه همراه هستید و یا قصد خرید ویلای ارزان در گیلان را دارید به این معنا نیست که باید قید اولین و ابتدایی ترین موارد را بزنید. داشتن سند معتبر برای خرید ویلا با هر قیمتی الزامی می باشد. چه ویلایی ارزان در یک شهر با متراژ پایین و چه ویلایی ساحلی و دوبلکس در جوار ساحل. اولین نکته در خرید ویلا در شمال دقت به سنددار بودن آن است. تمامی ویلاهای ساخته شده توسط مجموعه ی آرش طبق مراحل قانونی بعد از خرید، موارد مربوط به انتقال سند در مورد آن ها صورت خواهد پذیرفت. شما همچنین پیش از خرید ویلا می توانید نسبت به استعلام تمامی مدارک و اسناد قانونی تحت نظر مشاورین برتر حقوقی اقدام نمایید.

فروش ویلای ارزان در گیلان

پا به هر نقطه ای که در خطه ی شمال و در استان گیلان بگذارید با مشاورین املاک رو به رو خواهید شد. تعداد این مشاورین به قدری در سال های اخیر افزایش پیدا کرده است که در هیچ منطقه ای نمی توانید اثری از آن ها یافت نکنید. اما آیا می توان به راحتی به مشاورینی که قصد فروش ویلای ارزان در گیلان را دارند اعتماد نمود؟ به ویژه اگر با منطقه ای که پا به آن گذاشته اید آشنایی نداشته باشید این چالش برای شما به شکلی پر رنگ تر خواهد بود. خدا نکند که گیر افراد شیاد و کلاهبردار بیافتید، آنگاه نه تنها فکر خرید ویلا را نخواهید کرد بلکه بایستی برای باز پس گرفتن اصل سرمایه ی خود دوندگی های زیادی انجام دهید. این اتفاقات و رخدادها مسائلی است که برای افراد زیادی به وجود آمده و دور از واقعیت نیست، در حالی که شما نیز می توانید جزو یکی از این افراد باشید اگر اصول خرید ویلای ارزان در گیلان را رعایت نکنید و به این امور آگاهی نداشته باشید. بنابراین دچار دردسرهایی خواهید شد که گریبان شما را برای مدت ها خواهد گرفت. پس شرط اول خرید ویلای ارزان در گیلان یافتن فروشنده ای معتبر و قابل اعتماد می باشد.

حال با این افزایش روز افزون تعداد بنگاه ها چه باید کرد؟ به چه افرادی می توان در زمینه ی فروش ویلای ارزان در گیلان می توان اعتماد کرد؟

در ابتدا باید توجه داشته باشید که فروشندگان معتبر و اصیل ویلا، هیچ گاه شما را در هاله ای اژ ابهام نخواهند گذاشت و در ابتدا همه چیز را برای شما شفاف سازی خواهند کرد. از معتبر بودن و دارا بودن سند قانونی گرفته تا شرایط پرداخت و موقعیت ویلا و همچنین پتانسیلی که برای رشد سرمایه دارا می باشد. هدف اصلی این فروشندگان ارائه ی ویلایی با کیفیت و سطح استاندار بالا به شما می باشد چرا که در صورت عدم رعایت این اصول نام خود را زیر سوال خواهند برد.

حال تصور کنید این مشاورانی که از آن ها حرف می زنیم خود در زمینه ی ساخت ویلا های با کیفیت و مستحکم فعال بوده و در واقعا ویلا های ساخته شده توسط یک مجموعه ی انبوه سازی معتبر و نام آشنا را به فروش می رسانند. در این صورت شما می توانید با خیالی آسوده به آن ها اعتماد نمایید و سرمایه تان را برای خرید ویلا در شمال در اختیار آن ها قرار دهید. مجموعه ای که از آن دم می زنیم مجموعه ای نیست جز بزند معتبر آرش که با سال ها سابقه ی درخشان در زمینه ی ساخت ویلا های با اصالت و با کیفیت در شمال نامی آشنا و معتبر برای خریداران ویلا می باشد. فروش ویلای ارزان در گیلان یکی از خدماتی است که مجموعه ی آرش با بهترین شرایط پرداخت در اختیار خریداران قرار داده است.

همانطور که گفتیم سرمایه و بودجه ی اولیه می تواند عاملی محدود کننده برای افراد در خرید ویلا باشد. عده ای از افراد تصور می کنند که برای خرید ویلا در شمال بایستی سرمایه ای هنگفت به دنبال خود آوردند. در حالی که می‌ توان از طریق خرید اقساطی ویلا در شمال، خرید ویلای پیش فروش و خرید ویلا های شهرکی در این خطه با میزان سرمایه ای معقول اقدام به خرید ویلا نمود.

قیمت ویلای ارزان در گیلان

همانطور که پیش تر نیز توضیح دادیم قیمت ویلای ارزان در گیلان به مواردی همچون موقعیت جغرافیایی ویلای خریداری شده بستگی دارد. در واقع این پارامتر تنها یکی از چندین پارامتر مرتبط با قیمت ویلای ارزان در گیلان می باشد. اما این موضوع به این معنا نیست که شما لزوما بایستی برای پرداخت هزینه ای کمتر بابت خرید ویلا و یا خرید ویلا با شرایطی ویژه اقدام به خرید ویلا در مناطقی نا شناخته نمایید. و یا ویلایی با قدمت ساخت بالا و متراژ بسیار پایین خریداری نمایید. مطمئنا نام منطقه ی زیباکنار بارها به گوش شما رسیده است و یا سفرهای تفریحی زیادی به این ناحیه داشته اید. بنابراین از شرایط بهینه ی زندگی در این خطه آگاهی دارید. این خطه به دلیل جذابیت های ویژه ای که که در چهار فصل سال دارد و همچنین نزدیکی به بندر آزاد انزلی و شهر رشت و سطح دسترسی بالا به امکانات مورد نیاز از جمله پر طرفدار ترین ها در زمینه ی خرید ویلا در استان گیلان می باشد. زیبا کنار بهترین منطقه ی مستعد رشد است که در حال حاضر نیز شکوفایی اقتصادی بالایی را نصیب این خطه نموده است. حال با در نظر داشتن تمامی این موارد ممکن است تصور کنید که خرید ویلا در زیبا کنار با قیمتی مقرون به صرفه امری دور از دسترس بوده و قیمت خرید ویلا در این خطه سر به فلک می کشد. پس باید آرزوی خرید ویلای ارزان در گیلان و در خطه ی زیبا کنار را به فراموشی بسپارید. اما واقعیت امر چنین نیست. به دلیل ساخت و ساز هایی که در سال های اخیر در منطقه ی زیبا کنار صورت گرفته است و همچنین تقاضای بالا برای خرید و فروش ملک در این ناحیه، قیمت خرید ویلا در زیبا کنار معمولا ایده آل و رقابتی می باشد. تنوع بالای معماری های ساخت و سبک های متنوعی که در ساخت ویلا در استان گیلان به چشم می خورد، توانسته هر خریداری با هر سلیقه و خواسته ای را راضی از این خطه بدرقه نماید.

قیمت ویلای ارزان در گیلان با توجه به میزان تنوعی که در متراژهای ویلا وجود دارد قیمتی معتدل و مقرون به صرفه می باشد. شما در واقع پیش از خریداری ویلا بایستی هدف خود را از خرید ویلا در گیلان تعیین نمایید. برای آن دسته از افراد که به دنبال یافتن مکانی برای تفریح و استراحت هستند داشتن یک ویلای نقلی در منطقه ای مناسب می تواند کار راه انداز باشد. شما در حالی که ویلای شخصی خود را خریداری می نمایید و برای سپری نمودن اوقات فراغت خود در آن برنامه‌ ریزی می کنید با رشد روز افزونی در سرمایه تان روبرو  خواهید بود و این به معنای داشتن نگاهی به زمان حال در عین آینده نگری است. شما می توانید در دراز مدت با رشد سرمایه ای که نصیب شما خواهد شد و سود حاصله از آن اقدام به سرمایه گذاری هایی جدید در پروژه هایی بزرگ تر نمایید و این به معنای داشتن ذهنی اگاه و آینده نگر است.

فراموش نکنید که قیمت ویلای ارزان در گیلان را با سایر استان ها مقایسه ننمایید. چرا که شرایط زندگی و کسب و کار در این خطه ماملا متفاوت از سایر استان ها می باشد. شما می توانید با انتقال و گسترش مسب و کار خود در این استان در فرصتی کم با رشدی با شیب تند روبرو شوید. در واقع شرایط مناسبی که برای کسب و کارها در این منطقه وجود دارد این استان را متمایز از سایر استان ها ساخته است. بسیاری از افراد بر این باورند که خرید ملک و مسکن در هر نقطه ای می تواند به عنوان یک سرمایه گذاری پر سود شناخته شود در حالی که شمال کشور داستانی متفاوت داشته و رشد سرمایه در آن قابل قیاس با سایر نقاط نیست.

بهترین ویلای ارزان در گیلان

نه تنها در زمینه ی خرید ویلا بلکه در هر خریدی، زمانی که نام ارزان قیمت بودن یک کالا به گوش می رسد تصورات به سمت عدم دارا بودن کیفیت خواهد رفت. در مورد خرید ویلا نیز این تفکرات در مرحله ی اول در ذهن مخاطب جا خوش می کند. در حالی که منظور ما از  خرید ویلای ارزان در گیلان به هیچ وجه چنین چیزی نیست. هر چند که پیش از این نیز توضیحاتی مفصل در این باب ارائه دادیم اما در این بخش می خواهیم در ارتباط با بهترین ویلای ارزان در گیلان صحبت کنیم. داشتن آگاهی و دانش در این زمینه به شما در انتخابی بهینه کمک خواهد کرد. اینکه ارزان بودن یک ویلا مساوی است با عدم کیفیت ساخت آن و یا فاقد سند بودن یک ویلا امری است که می تواند در مورد ویلاهای گران قیمت نیز رخ دهد. مسئله ی اصلی در اینجا اگاه بودن شما نسبت به استاندارهای ساخت می باشد که البته بایستی تحت نظر مشاورین فنی مورد تایید قرار بگیرد.

پیش از هر چیز فارق از ارزان یا گران قیمت بودن یک ویلا، بایستی نسبت به سنددار بودن آن اطمینان حاصل نمایید. متاسفانه به دلیل وجود فروشندگان متقلب که اقدام به فروش ویلا در زمین هایی با تغییر کاربری گرفته اند، سودای فروش ویلای ارزان در خطه ی شمال پا گرفته است. از همین رو به شدت توصیه می شود که پیش از خرید ویلا نسبت به قانونی ‌و معتبر بودن اسناد خرید اطمینان حاصل نمایید.

ویلا های ساخته شده توسط مجموعه ی آرش با بهترین سطح کیفیت و استاندارد های ساخت سازه در دنیا مورد پردازش قرار می گیرند. منطقه ی شمال به دلیل دارا بودن آب و هوای مرطوب و شرجی نیاز به رعایت اصولی ویژه در ساخت سازه دارد چرا که عدم رعایت این موارد منجر به پوسیدگی هایی در نما و تخریب کلی سازه خواهد شد. بنابراین استفاده از مصالح مقاوم و با کیفیت در ساخت ویلا ضروری می باشد.

صحبت از خرید مصالح و متریال مورد استفاده برای ساخت ویلا شد. بد نیست نگاهی به شیوه ی ساخت ویلا های شهرکی و ارزان قیمت بودن این ویلا ها نسبت به سایر ویلاهای مستقل داشته باشیم. در ساخت ویلاهای شهرکی به این دلیل که مصالح به طور عمده خریداری می شوند، قیمت تمام شده برای سازندگان پایین تر از حد معمول می باشد. بنابراین این ویلاها با قیمتی مناسب به عرضه می رسند و مناسب برای افرادی می باشند که به دنبال خرید ویلای ارزان در گیلان هستند. بنابراین می توان در بین ویلاهای شهرکی در گیلان ویلاهایی با اصالت و کیفیت بالا و قیمتی ارزان پیدا کرد همانطور که در شهرک های ویلایی آرش این موضوع به خوبی مشهود می باشد.

نکته ی دیگری که در ارتباط با خرید ویلای ارزان مطرح می شود سطح دسترسی های ویلا به مناطق شهری و سایر امکانات می باشد. ویلاهای شهرکی در مناطقی امن و با سطح دسترسی مناسب ساخته می شوند در حالی که از سطح امنیت بالا و قیمتی مناسب برخوردار هستند. بنابراین صرف خرید ویلایی با قیمت ارزان حاضر به سکونت در ویلایی دورافتاده نشوید چرا که تردد شما در فصولی نانند زمستان که با بارش های برف در گیلان همراه است با مشکل مواجه خواهد شد. یکی از دلایلی که افراد اقدام به خرید ویلا در این فصول می نمایند در واقع بررسی مسیرها و جاده های منتهی به ویلا و سطح دسترسی و سهولت رفت و آمد می باشد.

نتیجه گیری خرید ویلای ارزان در گیلان

امروزه روز وقتی پای صحبت افراد به ویژه ساکنین کلان شهر ها می نشینید با شما از دغدغه هایی سخن می گویند که حاکی از شرایط سخت و فشارهایی است که در این نقاط بر افراد تحمیل می شود. از جمله این مشکلات رنج بردن از هوایی آلوده است که نه تنها بر سلامت جسم و جان افراد تاثیراتی مهلک داشته بلکه به دلیل وجود آلاینده ها و عناصر سمی موجود در هوا، عملکر مغز را نیز تحت تاثیر قرار داده و می تواند مشکلات زیادی را برای سلامتی افراد به بار آورد. اما دلیل این مشکلات و سر منشا آن چیست؟ آیا چیزی به غیر از هجوم بی وقفه ی افراد به کلان شهر ها و پایتخت با سودای یافتن شغلی مناسب و رسیدن به زندگی دلخواه می باشد؟ بسیاری از افراد با قصد خرید ملک در کلان شهرها و انتقال و گسترش کسب و کار خود پا به این مناطق می گذارند و در ابتدا به ظاهر در این امر موفق می شوند اما بعد از مدتی با ذهنی مغشوش و روانی آشفته از شلوغی ها و مشکلات متعدد در این شهرها اقدام به بازگشتن به شهر و دیار خود می نمایند. مگر نه اینکه افراد تمایل به پیشرفت و ایجاد اقداماتی مثبت در زندگی خود دارند؟ از همین رو بازگشتن به مسیر قبلی می تواند به نوعی شکست محسوب شود.

اما چرا باید راهی را انتخاب کرد که منجر به شکست شود؟ چرا نباید از همان ابتدا هوشمندانه عمل کرد و اقداماتی انجام داد که نتایجی مثبت به بار آورد؟ چنانچه شما قصد سرمایه گذاری، قصد تغییر مکان سکونت، قصد ایجاد تغییری مثبت در سبک زندگی و همچنین گسترش و رونق کسب و کار خود را دارید، خرید ویلا در شمال و اقدام به مهاجرت به این خطه ی پاک و سرسبز به شما توصیه می شود.

در نگاه اول ممکن است تصور کنید خرید ویلا در شمال نیاز به سرمایه ای هنگفت دارد در حالی که اگر بدانید خرید ویلا در گیلان به مراتب ساده تر از خرید ملک در تهران می باشد لحظه ای درنگ نخواهید کرد. شما می توانید با خرید ویلای ارزان در گیلان نه تنها صاحب بهترین امکانات رفاهی در اطراف خود شوید بلکه سبک جدیدی از زندگی زا تجربه خواهید کرد که تا پیش از این هیچ دیدگاهی در مورد آن نداشتید.

زندگی در منطقه ای با مردمانی با سطح فرهنگ بالا می تواند امری دلنشین برای هر فرد باشد. شما از معاشرت با بومیان محلی گیلان هرگز سیر نخواهید شد. تاریخ غنی و فرهنگ پخته ای که در این منطقه وجود دارد پای گردشگران و توریست های زیادی را به این خطه باز کرده است. استان گیلان در هر چهار فصل سال میزان مراوات بالایی از لحاظ ورود گردشگر را دارا می باشد. همین موضوع توانسته رونق اقتصادی بالایی را در این منطقه به جریان بیاندازد. شما نیز اگر صاحب کسب و کاری هستید می توانید با این پشتوانه همچون افراد دیگری که اقدام به گسترش کسب و کار خود در این منطقه گرفته اند و با شکوفایی و رشد آن مواجه شده اند، به این اقدام دست بزنید.به طور کلی زندگی در محیطی سرسبز و عاری از هر گونه الودگی می تواند تاثیرات مفیدی بر روحیات شما داشته باشد. برای رسیدن به این حس و حال خوب نیازی به صرف هزینه های هنگفت و یا درگیر نمودن تمام سرمایه ی خود در ابتدای راه ندارید بلکه می توانید از مزایای ویژه ی فروش ویلای ارزان در گیلان توسط مجموعه ی آرش بهره مند شده و بهترین انتخاب را با توجه به خواسته ها و شرایطی که از لحاظ بودجه دارید بنمایید.

راهنمای خرید ویلای ارزان در گیلان

گیلان، یکی از استانهایی است که خیلی ها دوست دارند تا در آن ویلایی داشته باشند. گیلان، استانی سرسبز با طبیعتی بکر و زیبا و مناظری بی نظیر است و به همین دلیل است که ویلاهای این استان طرفداران و مشتریان فراوانی دارد. در شهرها و روستاهای این استان شما شاهد ویلاهای مختلفی هستید که هر کدام قیمت خودشان را دارند. در گیلان، هم ویلاهای ارزان یافت می شود و هم ویلاهای گران قیمت. خیلی ها سرمایه شان به خرید ویلای گران قیمت نمی رسد و برای همین دنبال خرید ویلاهای ارزان در گیلان هستند.

خرید ویلای ارزان در گیلان کار چندان سختی نیست و با اندکی تلاش و جستجو می توان ویلاهای خوبی را پیدا کرد که قیمت مناسبی هم برای خرید دارند. به طور کلی ویلاهای گیلان از ویلاهای مازندران قیمت پایین تری دارند چون مشتریان آنها کمتر است. دلیل اصلی این موضوع نزدیکی بیشتر مازندران به استان تهران است.

برای خرید ویلای ارزان در گیلان، باید به نکات مختلفی توجه کرد. از جمله این نکات این است که حتما خرید خود را از افراد یا شرکت های معتبر انجام دهید. شما باید با توجه به منطقه مورد نظر در گیلان، ویلای مناسب و ارزان قیمتی را انتخاب کنید و سپس به بررسی آن ویلا بپردازید. ویلا باید از لحاظ بافت،ظاهر و امکانات به خوبی مورد بررسی قرار گیرد و سپس خریداری شود. همه مراحل قانونی برای خرید ویلا باید به خوبی سپری شود تا شما از بابت همه چیز خیالتان راحت باشد.

برای خرید ویلای ارزان قیمت در گیلان، شما می توانید از راه های مختلفی به جستجو بپردازید. برای خرید ویلای ارزان شما می توانید خود به شهرهای مورد نظر در استان گیلان سفر کنید و از طریق املاکی ها و پرس و جو اقدام به یافتن ویلایی مناسب بکنید. راه دیگر این است که از طریق روزنامه ها و مجلات اقدام به پیدا کردن ویلای با قیمت مناسب برای خود بکنید. راه دیگر و آسان ترین و بهترین راه استفاده از اینترنت و فضای مجازی است. شما از طریق سایت های معتبر و اپلیکیشن های مختلف می توانید انواع ویلاها در گیلان را بیابید و از میان آنها ویلایی ارزان قیمت را انتخاب نمایید. شما می توانید به راحتی در اینترنت، مشخصات و تصاویر ویلای ارزان قیمت در گیلان را ببینید و با دقت بالا انتخاب کنید.

یکی از راه های خرید ویلای ارزان در گیلان این است که شما از شرکت های انبوه ساز، خرید انجام دهید. این شرکت ها می توانند با سرمایه نه چندان زیاد هم ویلاهای خوبی را در اختیار شما قرار دهند. یکی از شرکت های معتبر ویلاساز در گیلان، شرکت آرش است که اکنون سالهاست در حال ساخت ویلا به صورت شهرک های ویلایی یا به صورت جدا می باشد. شما می توانید با سرمایه مناسب و به صورت قسطی ویلایی با بافتی مدرن و ظاهری زیبا را از طریق شرکت آرش به دست بیاورید. شرکت آرش، بهترین ها را به شما ارائه می دهد.

برای فروش ویلا در رشت با شماره های درج شده در وب سایت تماس بگیرید.

عوامل تعیین کننده قیمت ویلا در گیلان

ارزان یا گران بودن قیمت یک ویلا در گیلان به عوامل متعددی بستگی دارد. هر کدام از این عوامل در نوبه خود روی قیمت یک ویلا در استان گیلان تاثیر می گذارند و آن را بالا و پایین می کنند. در زیر به این عوامل اشاره شده است:

۱٫مکان و موقعیت ویلا

یکی از مهم ترین عواملی که روی قیمت یک ویلا اثر می گذارد، موقعیت آن است. این عامل نه تنها برای ویلا که برای انواع ملک و ساختمان صدق می کند. هر چقدر که موقعیت ویلای شما بهتر باشد، قیمت ویلای آن نیز بالاتر خواهد بود و این چیزی بسیار بدیهی است. وقتی ویلایی در جایی قرار داشته باشد که منظره ای عالی داشته باشد، قیمت آن بالاتر است.  در گیلان نیز مانند سایر نقاط کشور برخی مناطق و محلات و روستاها گران تر از دیگر جاها هستند و برخی جاها هم ارزان تر هستند.

بنابراین اگر دنبال ویلایی ارزان هستید باید دنبال ویلایی بگردید که در مناطق مهم  وپرطرفدار گیلان قرار نداشته باشند. ویلایی که در مناطق گران قیمت قرار داشته باشد مطمئنا گران است. پس در اولین گام برای خرید ویلای ارزان در گیلان به موقعیت و مکان ویلا توجه کنید.

۲٫وسعت زمین ویلا

از دیگر عواملی که روی قیمت یک ویلا تاثیر می گذارد، وسعت و اندازه و زمین ویلاست. هر چقدر که ویلا زمین بزرگتری داشته باشد، قیمت آن هم بالاتر خواهد بود. پس برای گام دوم اگر دنبال خرید ویلایی ارزان در استان گیلان هستید بهتر است که ویلاهای با مساحت زمین متوسط یا کوچک را انتخاب کنید. اگر دنبال ویلای بزرگ باشید باید پول بیشتری بپردازید. شما می توانید به راحتی از میان گزینه های مختلف، ویلایی را پیدا کنید که مساحت مناسبی داشته باشد و درنتیجه با سرمایه شما برای خرید آن متناسب باشد. پس عامل مساحت زمین را نیز برای پیدا کردن ویلای ارزان در گیلان در نظر داشته باشید.

۳٫امکانات رفاهی ویلا

برخی ویلاها هستند که دارای امکانات رفاهی متعددی هستند و برخی ویلاها نیز هستند که امکانات چندانی ندارند و ساده تر هستند. یکی از عواملی که روی قیمت تمام شده یک ویلا تاثیر می گذارد، امکانات رفاهی آن است. هر چقدر که امکانات رفاهی آن بیشتر باشد قیمت آن نیز بیشتر خواهد بود. بهرحال برای امکاناتی چون استخر، پارکینگ، جکوزی، آلاچیق یا روف گاردن هزینه شده است و شما باید برای داشتن این امکانات هزینه کنید. اگر دنبال ویلایی ارزان در گیلان هستید باید دنبال ویلایی باشید که دارای امکانات رفاهی کمتری باشد تا شما نیاز نداشته باشید هزینه انها نیز بپردازید. پس این عامل را نیز به خوبی در ذهن خود برای خرید ویلای ارزان در گیلان در نظر داشته باشید.

۴٫بافت  و ظاهر ویلا

هر چقدر که یک ویلا دارای بافت مدرن تری باشد و ظاهری شیک تر داشته باشد، قیمت آن نیز بیشتر خواهد بود. بنابراین اگر دنبال این هستید که ویلایی ارزان در گیلان پیدا کنید ویلاهای با ظاهر کمتر شیک و بافت کمتر مدرن گزینه هایی بهتر برای شما هستند. شما می توانید از میان ویلاهای قدیمی تر، گزینه های ارزان قیمت تری را پیدا کنید. پس این عامل را نیز مد نظر قرار دهید.

۵٫مصالح به کار رفته در ساخت ویلا

وقتی از مصالح بیشتر و گران قیمت تر برای ساخت یک ویلا استفاده شود، پس قیمت آن نیز بالطبع بیشتر خواهد بود و شما برای خرید آن نیاز به سرمایه بیشتری دارید. مصالح گرانتر باعث می شود تا ظاهر ویلا نیز شیک تر باشد. اگر دنبال ویلایی ارزان در گیلان هستید بهتر است ویلاهایی پیدا کنید که برای ساخت آن از مصالح با قیمت های بالاتر استفاده نشده باشد. البته از روی ظاهر نمی توان به طور دقیق تشخیص داد که چه مصالحی برای ساخت یک ویلا به کار رفته است و در این مورد نیاز به نظرات افراد آگاه دارد تا بتوانید بهتر تصمیم بگیرد. پس این عامل را هم برای پیدا کردن ویلای ارزان قیمت در گیلان در نظر بگیرید.

۶٫وجود حیاط در ویلا

اگر دو ویلا در از لحاظ موقعیت و مصالح و مساحت در یک سطح باشند، قیمت ویلایی بالاتر خواهد بود که دارای ویلا می باشد. ویلاهای بدون حیاط از ویلاهای دارای حیاط ارزان تر هستند. پس برای مورد آخر این عامل را نیز برای پیدا کردن ویلای ارزان قیمت در گیلان به خاطر داشته باشید.

تمام موارد بالا می توانند به خوبی برای پیدا کردن یک ویلای ارزان قیمت در گیلان به کمک شما بیایند. اگر ویلای ارزان میخواهید باید دنبال ویلاهایی باشید که در مناطق ارزان قیمت تر قرار گرفته باشند، ظاهر کمتر مدرن داشته باشند، مصالح گران قیمت برای ساخت آن استفاده نشده باشند ، امکانات رفاهی زیادی نداشته باشد و در آخر مساحت بالایی نداشته باشد.

برای خرید ویلا جنگلی شمال با شماره های درج شده در وب سایت تماس بگیرید.

روش انتخاب ویلاهای ارزان قیمت در روستاهای گیلان

همه ما می دانیم که قیمت زمین و خانه در روستاها از شهرها کمتر است. این مورد برای استان گیلان نیز صادق است و برای همین است که خیلی ها دنبال ویلای ارزان قیمت در روستاهای گیلان می باشند. افراد می توانند پس از خرید ویلا در روستا به نوسازی و تعمیر آن بپردازند و آرام آرام ویلایی شیک با ظاهری امروزی تر و مدرن تر از دل آن بیرون بیاورند. اما برای انتخاب ویلاهای ارزان قیمت در روستاهای گیلان چه روش هایی وجود دارد. در زیر به این روش ها پرداخته ایم و مزیت های هر کدام را گفته ایم.

۱٫پرس وجوی محلی

از روش هایی که می توان برای انتخاب ویلای ارزان قیمت در روستاهای گیلان مورد استفاده قرار داد، این است که به صورت مستقیم و از مردم روستا پرس و جو  کنید و از ویلاها دیدن کنید. خوبی این کار این است که به خوبی از قدمت ویلا آگاه می شوید و هم مناظر را به خوبی خواهید دید و عیب آن نیز اینست که وقت گیر است چون شما ممکن است نیاز داشته باشید چندین ویلا را در روستاهای مختلف گیلان مورد بررسی قرار دهید و درباره آنها پرس و جو کنید.

۲٫انتخاب از طریق املاکی ها و بنگاهی ها

بنگاه های مختلف در شهرهای اطراف روستاهای گیلان یا در خود روستا اطلاعات ویلاهای موجود در روستاها را در اختیار دارند و می توانند به شما بگویند که یک ویلا در یک روستا چه مشخصاتی دارد. شما می توانید از میان این ویلاها به انتخاب دست بزنید. البته پس از ان که همه جوانب را مورد بررسی قرار دادید.

۳٫انتخاب از طریق جراید

حتما شما هم مشاهده کرده اید که خیلی ها ویلاهای خود را از طریق روزنامه ها و مجلات به فروش می رسانند. بنابراین اگر می خواهید تا آگهی های فروش ویلا در گیلان را مشاهده کنید می توانید از روزنامه های روز استفاده کنید و از میان آنها ویلایی را که احساس می کنید در روستایی مناسب قرار دارد و قیمت مناسبی هم دارد را انتخاب کنید. یادتان باشد حتما قبل از انجام کارهای نهایی و تصمیم گرفتن برای دیدن ویلا با افراد آگاه از قیمت ها و روستاهای گیلان مشورت کنید.

۴٫انتخاب از طریق سایت های معتبر

از دیگر جاهایی که می توانید در آن ها به خوبی یک ویلای ارزان قیمت در روستاهای گیلان را پیدا و انتخاب کنید، سایت های معتبر اینترنتی است. امروزه سایت های گوناگونی در فضای اینترنت وجود دارند که به کار خرید و فروش ملک می پردازند. خرید و فروش ویلا در گیلان نیز توسط وبسایت های متعددی انجام می شود و شما می توانید با استفاده از آنها و در زمان اندکی، ویلای مورد پسند خود را انتخاب کنید و سپس شرایط خرید آن را بررسی کنید. شما می توانید ویلاهای ارزان قیمت خوبی را در استان گیلان از طریق این وبسایت ها پیدا کنید و برای خرید آنها اقدام کنید.

۵٫انتخاب از طریق اپلیکیشن ها

امروزه در اینترنت، اپلیکیشن های متعددی وجود دارند که شما می توانید از طریق آنها به جستجوی ملک مورد نظر خود بپردازید. ویلای ارزان قیمت در روستاهای گیلان نیز به راحتی از طریق اپلیکیشن ها قابل جستجو است. شما می توانید پس از جستجوی کافی در میان ویلاهای روستایی گیلان از میان آنها یکی را انتخاب کنید.

برای انتخاب یک ویلای ارزان قیمت در روستاهای گیلان شما باید به موارد زیادی توجه کنید. قبل از همه چیز یادتان باشد که با افراد کاردان وباتجربه در این زمینه مشورت کنید و سپس اقدام به خرید کنید . شما باید همه جوانب یک ویلا را بررسی کنید. برای انتخاب یک ویلا در روستا شما باید قدمت آن را به خوبی بدانید، بفهمید که ایمنی آن در چه حد است، دسترسی آن به جاده ها و مسیرها چقدر است و چه مصالحی در ساخت آن به کار رفته اند. همه عوامل را در نظر بگیرید و سپس بهترین گزینه را با مشاوره انتخاب کنید تا بهترین نتیجه را ببینید. خرید یک ویلای ارزان قیمت در روستاهای گیلان می تواند بسیار خوب و لذتبخش باشد به شرطی که شما عاقلانه و محتاطانه جلو بروید. هیچ عجله ای به خرج ندهید وهمه چیز را پیش از انتخاب یک ویلای روستایی ارزان برای خرید بررسی و آنالیز کنید تا بهترین نتیجه نصیب شما شود.

برای خرید ویلا ساحلی شمال با شماره های درج شده در وب سایت تماس بگیرید.

دریافت مشاوره خرید ویلاهای ارزان در گیلان

مشاوره گرفتن برای هر کاری لازم است چون مشورت باعث می شود تا سطح آگاهی شما از مسائل بالاتر برود. مسلما برای خرید یک ویلا در گیلان هم باید مشاوره دریافت کرد مگر این که خود شما در این زمینه متخصص و کاردان باشید وبدانید که ویلاها در گیلان چگونه خرید و فروش می شوند وچه قیمت هایی دارند. اما چه ضرورتی دارد که شما برای خرید ویلاهای ارزان در گیلان مشاوره دریافت کنید. در زیر به دلایل آن اشاره شده است:

۱٫آگاهی از مناطق مختلف گیلان

گیلان مناطق مختلفی دارد که هر کدام از آنها قیمت های خودشان را دارند. شما اگر بخواهید دباره مناطق مختلف و قیمت ویلاهای مختلف در آن اطلاع پیدا کنید پس باید مشاوره دریافت کنید. فقط افرادی که سالها در زمینه خرید و فروش ویلا در گیلان فعالیت می کنند می توانند به خوبی شما را راهنمایی کنند تا ویلایی مناسب و ارزان در گیلان پیدا کنید. پس یکی از دلایل مهم این است که بتوانید قیمت ویلاهای مختلف در مناطق گوناگون گیلان را بشناسید.

۲٫فهمیدن قدمت ویلا

همان گونه که مشاوره می تواند به شما کمک کند تا انواع مناطق گیلان و اهمیت آنها در قیمت یک ویلا را دریابید، می تواند قدمت آن را نیز به شما نشان دهد. دانستن قدمت یک ویلا مهم است و برای انتخاب یک ویلای ارزان در گیلان مهم است. ویلاهای قدیمی تر قیمت کمتری دارند و شما می توانید با مشاوره این ویلاهای ارزان را پیدا کنید.

۳٫آگاهی از بافت و ظاهر ویلا

مشاوره گرفتن اطلاعات بسیار خوبی را درباره ظاهر وبافت یک ویلا به شما می دهد. ممکن است شما در ظاهر از یک ویلا خوشتان بیاید در حالی که بافت مناسبی ندارد. یک مشاوره مناسب می تواند به شما این اطلاعات را بدهد که یک ویلا چه بافتی دارد.

بنابراین دریافت مشاوره برای خرید ویلاهای ارزان در گیلان مهم است. اما چه کسانی می توانند به شما مشاوره خوب بدهند؟ در وهله اول کسانی که گیلان را به خوبی بشناسند. افرادی که گیلان را خوب بشناسند می دانند که چه مناطقی دارای ویلاهای گران تر و چه مناطقی دارای ویلاهای ارزان تر هستند. در کنار این افراد، افرادی که در کار خرید و فروش ویلا در گیلان هستند نیز برای مشاوره گرفتن بسیار مناسب هستند و در واقع بهترین گزینه شما هستند. وقتی فردی تجربه خرید یا فروش ویلا در استان گیلان داشته باشد؛ پس به خوبی می تواند به شما مشاوره دهد. خیلی ها برای مشاوره گرفتن سراغ املاکی ها و بنگاهی ها می روند. امروزه سایت های متعددی وجود دارند که می توانند به خوبی با استفاده از کارشناسان خود به شما مشاوره بدهند و باعث شوند تا شما بهترین نتیجه را برای خرید ویلای ارزان در گیلان کسب کنید. شما از طریق روش های مختلفی(بنگاهی ها، وبسایت های معتبر و فضای مجازی) می توانید مشاوره های خوبی دریافت کنید. نکته ای که باید به آن توجه داشته باشید این است که حتما از افراد کارشناس و  در عین حال قابل اعتماد دفاع کنید. با مشاوره گرفتن از این افراد، ویلایی مناسب و متناسب با سرمایه خود را در گیلان پیدا کنید و سپس آن را خریداری کنید.

برای خرید ویلا سنددار شمال با شماره های درج شده در وب سایت تماس بگیرید.

لیست جامع بهترین مناطق گیلان برای خرید ویلا

همان طور که بیان شد در استان زیبا و سرسبز گیلان، مناطق زیادی وجود دارد که شما می توانید در آنها ویلاهای مناسبی برای خرید پیدا کنید. در زیر لیستی از بهترین مناطق گیلان برای خرید ویلا آورده شده است که می تواند به شما برای تصمیم گیری بهتر کمک کند:

۱٫منطقه انزلی:

بدون شک یکی از بهترین جاها برای خرید ویلا منطقه آزاد انزلی است. ویلاهایی که در این منطقه وجود دارند هم زیبا هستند و هم مناظر زیبایی دارند. این ویلاها هم به ساحل نزدیک هستند و هم سرسبزی بسیار خوبی در اطراف خوبی دارند. در کنار این ها ویلاهای انزلی از امنیت بسیار خوبی برخوردار هستند و قیمت های بسیار خوبی هم دارند. بنابراین اگر دنبال خرید ویلا هستید حتما انزلی را در نظر داشته باشید و مطمئن باشید که می توانید گزینه های بسیار خوبی را از میان ویلاهای این منطقه انتخاب کنید.

۲٫بندر کیاشهر:

بندر کیاشهر یکی از شهرهای زیبای استان گیلان است که فقط ۵۰ کیلومتر با رشت فاصله دارد. درون این بندر شما می توانید ویلاهای بسیار زیبا و مناسبی را برای خرید پیدا کنید. ویلاهای این شهر هم نزدیک به ساحل قرار دارند و هم مناظر جنگلی زیبایی را دارند. این بندر دارای مجموعه های تفریحی و جاذبه های طبیعی بسیار خوبی است که می تواند خرید یک ویلا در آن را جذابتر کند. ویلاهای کیاشهر عموما لوکس و زیبا هستند و مناظر بسیار خوبی دارند.

۳٫خشک بیجار:

یکی دیگر از مناطقی که شما می توانید در آن ویلاهای خوب با مناظری زیبا را پیدا کنید، خشک بیجار است. ویلاهای این شهر هم مناظر زیبایی دارند و هم نزدیک به ساحل هستند. خشکبیجار به خاطر سواحل زیبایش شهرت دارد و بیشترین نوار ساحلی شهرستان رشت را به خود اختصاص دارد. ویلاهای این منطقه هم مناظر زیبایی دارند و هم قیمت مناسبی دارند و برای کسانی که دنبال خرید ویلا در گیلان هستند گزینه مناسبی است.

۴٫لشت نشا:

یکی دیگر از مناطقی که می توان در آن ویلاهای زیبایی را برای خرید پیدا کرد، لشت نشا می باشد. لشت نشا واقعا دارای مناظر طبیعی زیبایی است که هر چشمی را خیره می کند. شما می توانید ویلاهایی را در این منطقه پیدا کنید که چشم اندازهایی بی نظیر دارند. روستاهای لشت نشا نیز دارای ویلاهای خوب ومناسبی هستند که می تواند برای افرادی که دنبال ویلای ارزان تر هستند گزینه ای عالی باشد.

۵٫زیبا کنار:

حتما شما نام زیباکنار را شنیده اید. زیباکنار هم ساحلی است و هم پوشش سرسبز و مناسبی دارد که باعث می شود برای ساخت ویلا مناسب باشد. برای همین است که شما می توانید در این منطقه ویلاهای مناسب و زیبایی را پیدا کنید که قیمت مناسبی هم دارند. زیباکنار به دلیل این که در نزدیکی انزلی قرار دارد ، دارای امکانات توریستی بسیار خوبی است. شما می توانید با خرید ویلا در این منطقه از مزیت منطقه آزاد انزلی که در ۱۵ کیلومتری زیباکنار قرار دارد نیز بهره مند شوید.

۶٫لاهیجان :

از دیگر مناطقی که جزء بهترین ها برای خرید ویلا در گیلان است، منطقه لاهیجان است. لاهیجان شهری زیبا است که شما می توانید در آن یا در روستاهای اطراف آن، ویلاهای ییلاقی خوب ومناسبی را پیدا کنید که برای خرید مناسب هستند. ویلاهای لاهیجان برای کسانی که دنبال دریا هستند شاید چندان جذاب نباشد اما برای کسانی که دنبال جنگل و سرسبزی هستند بدون شک عالی است. شما می توانید ویلاهای بسیار خوبی را در این منطقه برای خرید بیابید. از مزیت های خرید ویلا در لاهیجان این است که قیمت های آن از جاهایی مثل انزلی و زیباکنار کمتر است و این که لاهیجان دارای مناطق تفریحی و طبیعی متعددی مانند شیطان کوه است.

نکات نگهداری از ویلای ارزان گیلان

تا اینجا به خوبی با مناطق مناسب استان گیلان برای خرید ویلا آشنا شدید و نیز دانستید که چه عواملی روی قیمت یک ویلا تاثیر می گذارند. اما پس از خرید یک ویلای ارزان در گیلان چگونه باید از آن نگهداری و مراقبت کرد؟

نگهداری از یک ویلا اهمیت زیادی دارد چون بهرحال محل زندگی افراد است. برای نگهداری از ویلای گیلان( چه ارزان وچه گران) نکاتی وجود دارد که شما می توانید با انجام انها به خوبی این کار را انجام دهید. در زیر به این نکات اشاره شده است:

۱٫بحث فرسودگی ویلا را جدی بگیرید:

اگر ویلای ارزان قیمتی را در گیلان خریداری کرده اید حتما در اولین فرصت بررسی کنید که آیا بافت این ویلا فرسوده است و اگر فرسودگی وجود دارد میزان آن چقدر است. اگر که می شود باید بافت های فرسوده را ترمیم کرد و اگر هم نمی شود، باید بافت را تعویض کرد. بنابراین باید مرمت و تعویض برخی چیزها را در نظر داشته باشید. دقت داشته باشید که نیاز نیست ترمیم همه  بخش های ویلا را به یکباره انجام دهید. می توانید آرام آرام جلو بروید تا فشاری از لحاظ مالی به شما وارد نشود.

برای مثال در ابتدا از سقف شروع کنید و مشکلات آن را برطرف کنید و پس از مدتی به سراغ بخش های دیگر مانند اتاق ها یا آشپرخانه بروید.

۲٫رنگ آمیزی ویلا را جدی بگیرید:

گاهی اوقات با یک رنگزنی ساده می توان ظاهر ویلای ارزان قیمتتان را دگرگون کنید. این یکی دیگر از نکات نگهداری ویلا در گیلان است.

۳٫مراقبت از ویلا در برابر رطوبت :

همان طور که خودتان خوب می دانید، شمال کشور دارای آب وهوایی مرطوب است پس رطوبت زیادی در هوا جریان دارد که می تواند به خانه ها و ویلاها آسیب بزند و ویلای ارزان قیمت شما نیز از یان موضوع مستثنی نیست. شما می توانید با انجام کارهایی از آسیب های هوای مرطوب به ویلا جلوگیری کنید. برای این کار شما باید از عایق های رطوبتی استاندارد استفاده کنید تا رطوبت نتواند به ویلای شما آسیب بزند. حتما اگر راه حل های مطمئن دیگری برای محافظت از ویلا در برابر رطوبت سراغ دارید انجام دهید.

۴٫از پنجره های دوجداره استفاده کنید:

از دیگر نکاتی که برای نگهداری از ویلای خود در گیلان باید مورد توجه قرار دهید این است که از پنجره دوجداره استفاده کنید. پنجره های دوجداره به خوبی می توانند مانع از ورود حرارت و صدا شوند و راحتی بیشتری برای شما فراهم کنند. در کنار آن پنجره های دو جداره مانع از ورود رطوبت به فضای داخلی ویلا می شوند و از ویلای شما محافظت می کنند و عمر آن را بیشتر می کنند.

برای خرید ویلا در سرخرود با شماره های درج شده در وب سایت تماس بگیرید.

۵٫زمانی که از ویلا استفاده نمی کنید، فلکه های آب و برق و گاز را قطع کنید:

خیلی از افراد از ویلاها در سال برای مدت کوتاهی استفاده می کنند. ویلاها در بسیاری از موارد در ایام تعطیلات مورد استفاده قرار می گیرند. پس بهتر است زمانی که در ویلا حضور ندارید، اب و برق و گاز را قطع کنید تا احیانا مشکلی برای ویلا پیش نیاید. پیشگیری بهتر از درمان است و حتی اگر درصد اتفاق ناگواری مانند نشت گاز، نشت آب ، انفجار و دیگر موارد بسیار بسیار اندک هم باشد باز بهتر است که ما احتیاط را رعایت کنیم و  ایمنی ویلای خود را بالا ببریم. بنابراین یکی دیگر از نکات نگهداری ویلای ارزان در گیلان،؛ قطع کردن آب و برق و گاز از طریق فلکه است.

۶٫از کاشتن درخت در نزدیکی دیوارهای ویلا بپرهیزید:

کاشتن درخت در نزدیکی دیوارها باعث سست شدن آنها می شود چون ریشه درختان ممکن است در فنداسیون آنها نفوذ کنند و از استحکام آنها بکاهد. اگر می خواهید درختی بکارید سعی کنید فاصله مناسبی از دیوارهای ویلایتان داشته باشد تا ایمنی فنداسیون ویلا را تهدید نکند. پس نکته دیگر برای نگهداری از ویلای ارزان در گیلان، نکاشتن درخت در نزدیکی دیوارهای آن است.

۷٫تهویه مناسبی برای ویلای خود بکار بگیرید:

همان گونه که گفته شد هوای مرطوب می تواند به ویلای شما آسیب بزند. بنابراین علاوه برا فضای بیرون، باید فضای داخلی را هم ایمن کنید. تهویه مناسب برای ایجاد هوایی مناسب در داخل می تواند به خوبی به این موضوع کمک کند.

۸٫لوله ها را چک کنید:

هر از گاهی لوله های ویلای خود را چک و بررسی کنید تا نشتی نداشته باشند. اگر ویلای شما ارزان باشد احتمال این که لوله کشی قدیمی داشته باشد و نیاز به تعمیرات داشته باشد زیاد است. پس حتما لوله ها را به طور مرتب و هر از چند ماه چک کنید.

برای خرید ویلا در لنگرود با شماره های درج شده در وب سایت تماس بگیرید.

۹٫اگر ویلایتان دارای حیاط است به آن رسیدگی کنید:

یکی از نکات دیگر برای نگهداری از ویلا در گیلان، رسیدگی به حیاط آن است. اگر درحتی در حیاط وجود دارد حتما به موقع ان را سمپاشی کنید ، به آن کود بدهید و هرس کنید( البته برای این کارها می توانید از باغبان استفاده کنید). اگر هم درختی در حیاط شما وجود ندارد می توانید خودتان دست به کار شوید و درختانی را در آن بکارید. سعی کنید درختان میوه دار و درکنار آن گلهایی زیبا را بکارید تا محیط ویلا را زیبا کنند و به شما میوه هم بدهند.

۱۰٫امنیت ویلا را بالا ببرید:

از طریق استخدام نگهبان(اگر می توانید) و کارهای دیگری چون نصب دوربین، استفاده از قفل های مطمئن و سیستم های دزدگیر مناسب امنیت ویلای خود را بالا ببرید تا احیانا از آن دزدی ای صورت نگیرد.

کارشناسان فروش مجموعه

تماس با ما