گیلان ، زیبا کنار
0133416

آیا تصمیم به خرید ویلا در شمال دارید؟

دسته بندی : اخبار و مقالات
تاریخ انتشار : 1396-12-15
خرید ویلا در شمال

یکی از موضوعاتی که در این روز ها به عنوان یک سرمایه گذاری مناسب از آن یاد می شود موضوع سرمایه گذاری و خرید ویلا در شمال کشور می باشد. صرف نظر از موضوع مالی و هزینه ای که قرار است برای خرید ویلا انجام شود موضوعاتی هست که باید یک خریدار ویلا شمال قبل از سرمایه گذاری در مورد آن تحقیق کند و سپس اقدام به سرمایه گذاری در این مسیر نماید. پیشنهاد می کنیم برای آشنایی بیشتر با این موضوعات با شرکت انبوه سازان آرش سازنده شهرک های ویلایی آرش همراه شوید.

یکی از موضوعاتی که همواره برای سرمایه گذاری و خرید ویلا در شمال مورد نظر بسیاری از سرمایه گذاران است این است که مگر قرار است چند بار در سال از ویلا استفاده کنیم؟ اینکه آیا ارزش سرمایه گذاری و خواب سرمایه در خرید ویلای شمال هست یا نه و اینکه اگر ویلایی در شمال کشور خریداری نمایید مجبور خواهید بود تا سفر های تکراری داشته باشید و نمی توانید تنوع به مسافرت شمال خود بدهید. موضوعی که به شدت از طرف برخی از حتی رسانه ها له آن پرداخته می شود.

اما این نکته را باید توجه داشت که اولا مسیر شهر های شمالی خیلی از هم دور نیست و معمولا با دو تا سه ساعت رانندگی به راحتی می توانید به شهر های دیگر رفت و آمد کنید و ضمنا این موضوع را در نظر داشته باشید که سرمایه گذاری و خرید ویلا در شمال کشور همیشه به  دنبال استفاده شخصی اتفاق نمی افتد. در بسیاری از مواقع هدف از خرید ویلا در شمال موضوع سرمایه گذاری است و اگر این سرمایه گذاری در مناطقی رو به رشد مانند زیباکنار باشد همیشه سود زیادی پس از چند سال برای سرمایه گذار و خریدار ویلا به همراه خواهد داشت.

موضوع دیگر این است که معمولا خرید ویلا و سرمایه گذاری برای خرید ویلا موضوع خیلی ریسک داری نیست و اگر با یک شرکت انبوه ساز معتبر معامله خود را انجام دهید می توانید این اطمینان را داشته باشید که سرمایه گذاری درستی انجام داده اید و این سرمایه در مدت زمان کوتاه ی با رشد زیادی همراه خواهد بود.

موضوع تنوع مسافرت از دیدگاه دیگری نیز می تواند مورد بررسی باشد. اگر شما از جمله افرادی هستید که هر بار منطقه ای از شمال را برای مسافرت انتخاب م ی کنید شاید انتخاب ویلا در یک شهر و خرید ویلا از اهمیت کمتری برخوردار شود ولی دو نکته مهم در این موضوع باید در نظر گرفته شود.

اول اینکه معمولا اقامت در ویلای ساحلی و یا اقامت در شهرک های ساحلی برای یک شب هزینه زیادی برای شما به همراه دارد. و وقتی شما تنها برای یک مسافرت 10 تا 15 روزه در شمال حضور داشته باشید خواهید دید که به راحتی چندین میلیون تومان تنها هزینه اقامت داده اید و این هزینه دیگر بازگشتی ندارد و این در حالی است که با خرید ویلا در شمال یک بار هزینه انجام می شود و این هزینه قابل برگشت و این هم با سود می باشد.

موضوع دوم این است که اغلب افرادی که به شمال سفر می کنند تنها به دنبال تنوع نیستند. این افراد برای استراحت و آرامش و داشتن چند روز استراحت مناسب و استفاده از آب و هوای شمالی به شمال سفر می کنند و اینکه بخواهند دائم در سفر باشند آنها را از هدف و خواسته اصلی خودشان دور می کند.

آب و هوای شمال یکی از بهترین داروهای بیماری های تنفسی و قلبی و عروقی است، یک مسکن قوی و آرام بخش فوق العاده است و این هدف باعث خرید ویلا در شمال از دیدگاه اغلب سرمایه گذاران است.

هر چند در انتخاب و خرید ویلا باید به خوبی دقت شود و از اعتماد  به همه افراد مدعی در حوزه خرید و فروش ویلا پرهیز شود. شما می توانید با انتخاب یک شرکت مناسب ساخت و ساز ویلا در شمال از همان ابتدا  و در بون شروع ساخت ویلا ، ویلایی را در شمال داشته باشید که مطابق طرح و نقشه خودتان و با استاندارد ها و ویو و چشم انداز های مورد نظر خودتان ساخته شده باشد.

یا اینکه به شرکت های معتبر مراجعه کنید و از تنوع ویلاهای آنها یکی را انتخاب کنید و ویلای شمال خود را خریداری نمایید. همواره اکثر کارشناسان توصیه می کنند اگر به دنبال خرید ویلا در شمال و سرمایه گذاری در شمال کشور هستید اولا ویلای خود را در شهرک های ساحلی خریداری نمایید زیرا به تمامی امکانات اولیه تجهیز شده اند و ضمنا شرایط دسترسی مناسبی به راه های ارتباطی و بازارهای خرید و فروش اقلام ضروری زندگی دارند و ضمنا روند توسعه پذیر تری دارند و زودتر شما را به هدف خودتان که رشد سرمایه می باشد خواهد رساند.

دوم اینکه باید تلاش کنید ترجیحا مناطقی را انتخاب کنید که ضمن  داشتن مناطق بکر و طبیعی و ساحل خوب از نقطه نظر توریستی و گردشگری هم بسیار عالی باشد. همیشه در نظر داشته باشید که حضور گردشگران در یک منطقه باعث رشد سریع تر آن منطقه و ترقی بیشتر آنجا خواهد شد. ضمن اینکه بازار اجاره املاک هم در این مناطق ساحلی داغ تر است.

برای خرید ویلا در شمال در کجا ویلا بخریم؟

شهرک ساحلی آرش یکی از برترین پیشنهادات خرید ویلا در شمال است. این شهرک یکی از مدرن ترین و پیشرفته ترین شهرک های ساحلی واقع شده در منطقه زیباکنار و منطقه انزلی است که ضمن داشتن آب و هوایی بسیار  عالی در منطقه ای ساخته شده که دید دریا و مناطق جنگلی و طبیعی را توامان دارد و می تواند شما را در کوتاه ترین زمان به سود فوق العاده ای برساند.

شهرک ساحلی آرش در منطقه آزاد زیباکنار و منطقه آزاد انزلی واقع شده است که بدین مفهوم می باشد که حضور بازرگانان و توریست ها و همچنین گردشگران در این منطقه به دلیل بهره مندی از مزایای منطقه آزاد هر روز بیشتر می شود.

شما می توانید با کم ترین هزینه ویلایی که با بهترین مصالح و به روز ترین امکانات ساخته شده و ضمنا از بالاترین استاندارد های جهانی برخوردار است را بصورت پیش خرید ویلا و یابصورت خرید اقساطی ویلا  برای خود خریداری نمایید.

برترین کارشناسان و متخصصین ساخت ویلا در شرکت انبوه سازان آرش گرد هم جمع شده اند تا ویلایی را برای شما آماده کنند که بدون تردید نمونه آن را نمی توانید در هیچ جای دیگر از مناطق شمالی پیدا کنید. کافی است برای اطلاع از شرایط فروش ویلا با ما تماس بگیرید.

نظرات کاربران

نام و نام خانوداگی
متن پیام
برای خرید زمین و ویلا نیاز به مشاوره دارید ؟

اگر سوالی دارید تیم پشتیبانی ما از ساعت ۸:۳۰ صبح الی ۱۱:۳۰ شب پاسخگوی شما خواهند بود.

×