گیلان، زیباکنار
0133416

اجاره روزانه و اجاره کوتاه‌مدت ویلا در گیلان

دسته‌بندی : اخبار و مقالات
تاریخ انتشار : 1400-02-04

برخی افراد ممکن است قصد داشته‌ باشند تا شب‌های سفر خود را در مناطق مختلفی اقامت داشته‌ باشند و سفری سراسر هیجان و تجربیات جدید را از سر بگذارنند. اقامت در ویلای ساحلی، جنگلی و کلبه‌های چوبی در دل کوهستان یا نزدیک دریا می‌تواند تجربه‌های شگفت‌انگیزی را در دل خود داشته باشد و خاطرات بی‌نظیری را برای شما بسازد

بنابراین برای داشتن یک اقامتگاه مناسب برای چنین سفری بایستی نسبت به اجاره روزانه و اجاره کوتاه‌مدت ویلا در گیلان اقدام نمایید. در نتیجه بسیار حیف است که به استان گیلان سفر کنید و از اقامت در جای جای آن لذت نبرید.

سپری‌کردن شب‌های رویایی در کنار خانواده دور آتشی که در محوطه ویلا و با چشم‌انداز ساحلی برپار کرده‌اید و یا غرق‌شدن در آرامش و زیبایی‌های مناظر مه‌آلود جنگل، هرکدام لطف و صفای خاص خود را دارد.

استان گیلان

بسیاری از افرادی که به استان گیلان سفر می‌کنند، با هدف گذراندن اوقات فراغت خود در شهرهای مختلف راهی این استان می‌شوند. استان گیلان در واقع غربی‌ترین استان در خطه زیبای شمال است. فاصله میان دریا و کوهستان در آن بسیار کم‌تر از سایر مناطق است.

این فاصله در برخی نقاط به‌ قدری کاهش پیدا می‌کند که با عبور از جاده‌های سرسبز این استان، در یک دست جاده مناظر ساحلی را می‌بینید. در دست دیگر جاده نیز مناظر جنگلی با درختان سربه‌فلک‌کشیده را مشاهده خواهید کرد.

 

آیا اجاره روزانه و اجاره کوتاه‌مدت ویلا در گیلان به‌‌صرفه است؟

شما می‌توانید یک ویلا را برای یک یا چند شب اقامت در نظر بگیرید و یا تنها برای یک روز در آن اقامت داشته‌ باشید. در ادامه سفر نیز، برای یافتن اقامتگاهی جدید اقدام کنید. شما این امکان را دارید که پیش از آغاز سفر، برنامه‌ریزی‌های لازم را برای سفر خود انجام دهید.

در مورد اینکه کدام شب‌ها را در چه مناطقی و در چه نوع ویلایی بگذرانید، تصمیمات لازم را بگیرید. شاید کمی سخت به‌ نظر برسد، اما اگر قبل از سفر در مورد این موضوعات فکر کنید. پیش‌رفتن طبق برنامه‌ریزی می‌تواند بر آسایش و آرامش شما بیافزاید.

مجموعه معتبر آرش به‌ عنوان یکی از بزرگ‌ترین برندهای ساخت‌وساز و فروش و اجاره ویلا در شمال، این امکان را به شما می‌دهد تا برای اقامت در هر نوع ویلا با هر چشم‌اندازی از طریق مجموعه آرش اقدام نمایید و سفری بی‌دغدغه را آغاز کنید.

به‌صرفه‌ترین حالت برای اجاره روزانه

اینکه اقامت چند روزه و کوتاه‌مدت در ویلا به‌ نفع شما است یا خیر کاملاً بستگی به برنامه سفر شما دارد. گاهی اوقات، افراد مایل هستند تا تنها چند روز در آخر هفته را برای رفع خستگی‌های خود به شمال سفر کنند. بنابراین ممکن است تنها یک شب قصد اقامت در ویلا داشته‌ باشید.

برای اقامت در ویلا لزوماً نباید یک هفته یا چند روز طولانی آن را اجاره کنید. شما می‌توانید تنها یک شب آن را در اختیار داشته‌ باشید و هزینه کم‌تری نیز در سفر پرداخت کنید.

اما اگر قصد دارید تا چند روز بیش‌تر در سفر بمانید پیشنهاد می‌کنیم سراغ ویلاهایی بروید که به ازای هر شب اقامت اضافه شامل تخفیف می‌شوند. بنابراین می‌توانید هم اقامتی کوتاه داشته‌ باشید و از سفر خود لذت ببرید و هم از کاهش هزینه در سفر بهره‌مند شوید.

این حالت در واقع به‌صرفه‌ترین حالت برای اجاره روزانه و کوتاه‌مدت ویلا در گیلان است.

هزینه اجاره روزانه و اجاره کوتاه‌مدت ویلا در گیلان

اجاره روزانه و کوتاه‌مدت ویلا در گیلان می‌تواند تعرفه‌های متفاوتی داشته باشد. هزینه اجاره برخی از ویلاها به ازای اقامت هر یک شب اضافی در ویلا، به مقدار مشخصی کاهش پیدا خواهد کرد.

در واقع نرخ اجاره روزانه برخی از ویلاها در استان گیلان به این شکل است که هرچه به تعداد روزهای اقامت شما در ویلا افزوده شود، نرخ اجاره کاهش می‌یابد.­ بنابراین برای افرادی که قصد اجاره روزانه و کوتاه‌مدت ویلا در گیلان را دارند، افزودن به تعداد روزهای سفر می‌تواند کاهش هزینه در اجاره ویلا را در پی داشته باشد.

به‌ عنوان مثال می‌توانید به‌ جای اقامت 2 روزه در ویلا، تعداد روزهای اقامت را به 5 روز افزایش دهید تا از تخفیف در پرداخت هزینه برخوردار شوید. هرچند که این موضوع یکی از سیاست‌های اجاره‌دهندگان ویلا است. با این حال اگر قصد دارید تا از سفر خود لذت بیش‌تری ببرید و این فرصت را در اختیار دارید تا روزهای بیشتری را در سفر باشید، می‌تواند سراغ اجاره این دست از ویلاها در استان گیلان بروید.

استان گیلان دارای طبیعت بکر و زیبای جنگلی، کوهستانی و ساحلی است. شما این امکان را دارید تا برای اجاره ویلای ساحلی، جنگلی یا شهرکی اقدام نمایید. اغلب ویلاهای ساحلی دارای مبلغ اجاره بیشتری نسبت به ویلاهای جنگلی هستند. با این حال همچنان این امکان را دارید تا با اجاره ویلایی ساحلی اما با امکانات کمتر و متراژ پایین‌تر، مبلغ اجاره کم‌تری بپردازید.

مسافرت در تعطیلات آخر هفته

ممکن است شما در دسته افرادی باشید که قصد سفری چند روزه در تعطیلات آخر هفته را داشته‌ باشید. یا حتی برای یک یا دو روز روز سفر برنامه‌ریزی کنید. اما با فکرکردن به موضوع اجاره ویلا و یافتن اقامتگاه از این سفر منصرف شوید.

شما احتمالاً تصور خواهید کرد که در سفر یکی دو روزه خود باید زمان زیادی را به گشت‌وگذار در سطح شهر و مراجعه به مشاورین املاک مختلف بگذارانید تا شاید در نهایت ویلای موردنظر و منطبق با خواسته‌ها و بودجه خود را پیدا کنید. بنابراین هیچ زمانی برای استراحت و تفریح برای شما باقی نخواهد ماند. تا به‌ خود آیید و قصد استراحت نمایید باید دوباره راهی جاده‌های برگشت شوید.

اما چرا از این زاویه به قضیه نگاه می‌کنید؟ قطعاً اگر چنین قصدی داشته‌ باشید نه‌ تنها سفری خوش نخواهید داشت، بلکه شاید مجبور به پرداخت هزینه‌های زیاد و صرف زمانی طولانی شوید و خستگی سفر نیز در جان شما باقی بماند.

اجاره ویلا مجموعه آرش

مجموعه بزرگ آرش این فرصت را در اختیار شما قرار داده است تا در جای جای گیلان بتوانید اسکان یابید و ویلایی مطابق با خواسته‌ها و بودجه‌تان اجاره کنید. بسیاری از افرادی که به شمال سفر می‌کند، تمایلی به آب‌تنی در آب‌های دریا ندارند و ترجیح می‌دهند تا در ویلای سرپوشیده یا سرباز در ویلا شنا کنند.

هر امکاناتی که شما برای اجاره روزانه ویلا مدنظر داشته‌ باشید قابل فراهم‌شدن است. تفاوتی ندارد که قصد دارید یک روز یا ده روز در ویلا اقامت داشته‌ باشید. امکانات ویلا مطابق با خواسته‌های شما تنظیم خواهد شد.

برخی ویلاهای لاکچری در استان گیلان دارای مبالغ اجاره چند میلیونی هستند و مناسب برای مسافرانی هستند که توان پرداخت هزینه‌های بالای اجاره را دارند. با این حال شما می‌توانید ویلایی با قیمت مناسب برای اجاره چند روزه پیدا کنید.

مجموعه آرش که خود یکی از سازندگان سرشناس ویلا در خطه شمال است، بهترین ویلاها را توسط سازندگان خوش‌نام و معتبر به عرصه ساخت‌وساز رسانده. اکنون نیز توسط یک تیم حرفه‌ای پشتیبانی، اقدام به اجاره ویلاهای مذکور با شرایطی عالی نموده است.

بنابراین اگر قصد اجاره روزانه و کوتاه‌مدت ویلا در گیلان را دارید اما نمی‌دانید باید از کجا و چگونه اقدام کنید که امنیت شما و خانواده‌تان تامین باشد، با مجموعه آرش در تماس باشید. ما بهترین، امن‌ترین و زیباترین مناطق گیلان را برای اجاره ویلا به شما معرفی می‌نماییم.

نتیجه‌گیری

چنانچه قصد عزیمت به گیلان را دارید و می‌خواهید نسبت به اجاره روزانه و کوتاه‌مدت ویلا اقدام نمایید، بهتر است پیش از عزیمت مکان اقامت خود را تعیین نمایید. بدین ترتیب تا زمان رسیدن به مقصد، مستقیم به مکان ویلا رفته و از لحظات سفر لذت می‌برید.

شما می‌توانید از طریق مجموعه معتبر آرش در جای جای استان گیلان و با هر موقعیتی، ویلای دلخواه خود را برای اجاره روزانه انتخاب کنید. ضمن بررسی ویژگی‌ها، امکانات و ارزیابی فضای داخلی ویلا از طریق مشاهده آلبوم عکس‌های موجود، ویلای دلخواه‌تان را با هزینه‌ای مقرون‌به‌صرفه اجاره نمایید.

بنابراین زمانی که به مقصد می‌رسید حتی یک ثانیه اضافی بابت دغدغه‌هایی چون یافتن مکان مناسب برای اقامت درگیری ذهنی نخواهید داشت. در نتیجه می‌توانید به تعداد روزهای دلخواه در ویلا اقامت داشته‌ باشید.

برای اجاره روزانه و کوتاه‌مدت ویلا در گیلان کافی است با مجموعه آرش تماس بگیرید و از راهنمایی‌ها و مشاوره حرفه‌ای کارشناسان این مجموعه بهره‌مند شوید. بدین ترتیب حتی یک ریال اضافه برای اجاره ویلا و یک دقیقه وقت اضافه اتلاف نخواهید نکنید.

باعث افتخار و خرسندی ماست که گامی مثبت در راستای فراهم‌آوردن آرامش و آسایش برای شما و خانواده‌تان برداریم تا لحظاتی شاد و مفرح را در سفر خود تجربه کنید.

 

نظرات کاربران

نام و نام خانوداگی
متن پیام
برای خرید زمین و ویلا نیاز به مشاوره دارید؟

اگر سوالی دارید تیم پشتیبانی ما از ساعت ۸:۳۰ صبح الی ۱۱:۳۰ شب پاسخگوی شما خواهند بود.

×