گیلان ، زیبا کنار
0133416

اجاره ویلا چوبی ساحلی لب دریا در گیلان

دسته بندی : اخبار و مقالات
تاریخ انتشار : 1400-02-03
اجاره ویلا چوبی ساحلی لب دریا

در این مقاله قصد داریم به برسی اجاره ویلا چوبی ساحلی لب دریا در گیلان و هزینه اجاره آن بپردازیم و نکات مهم هنگام اجاره این ویلاها را بدانید .

انسان ها ذاتا زندگی در جوار طبیعت را دوست دارند و دنبال راه‌هایی هستند که فاصله ی خود را با طبیعت کمتر و کمتر کنند. شاید دلیل این موضوع این است که پی برده اند هیچ کجا به غیر طبیعت نمی‌تواند منبع آرامش و حس و حال های خوب برای انسان باشد. زندگی در جنگل، در حوالی دریا و یا حتی در ارتفاعات کوهستان های جنگلی و مه گرفته همه و همه حاکی از این است که انسان ها جایی جز طبیعت برای پناه بردن به آن و کسب آرامش پیدا نکرده‌اند. حتی برج های چندین طبقه در مرکزی ترین نقاط در بزرگ ترین شهرهای دنیا نیز نمی‌توانند ذره ای از آرامش طبیعت را به روح و جان انسان ها منتقل نمایند. اما در این هیاهو چه جایی بهتر از لب دریا برای داشتن یک زندگی سراسر سادگی، آرامش و انرژی های مثبت؟

چرا اجاره ویلا چوبی ساحلی لب دریا در گیلان

انسان ها تا سال ها پیش تصور می‌کردند که زندگی های تجمل گرایانه ی شهری و اصطلاحاً لاکچری در کلان شهرها می‌تواند رویای آن ها را برای داشتن یک زندگی بی دغدغه محقق سازد، غافل از اینکه آرامش را باید در جوار طبیعت و در قلب آن یافت.

دریای خزر به‌عنوان یکی از جذابیت های طبیعت شمال، قلب این طبیعت محسوب می‌شود. هنوز هم بسیاری از افراد نمی‌دانند که چرا با قرار گرفتن در جوار دریا چنین آرامش بی نظیر و منحصربه‌فردی را تجربه می نمایند. عده زیادی از افراد با سکنی گزیدن چند روزه در این حوالی، دیگر توان دل کندن و باز گشتن به شهر و دیار خود را ندارند چرا که زندگی رویایی را در سکونت لب دریا و هم جواری با زیبایی و آرامش آن می‌دانند.

از این رو آمار اجاره ویلا چوبی ساحلی لب دریا در گیلان در چند سال اخیر رو به افزایش رفته است. هرچند که زیبایی های گیلان به یکی دو مورد ختم نمی‌شود و بی انتهاست اما دریای آن چیز دیگری ست و تا زمانی که سکونت در جوار آن و در حال و هوای ویلای چوبی را تجربه نکنید به عمق این مطلب پی نخواهید برد.

اجاره ویلا چوبی ساحلی   حال و هوای زندگی در خانه‌های درختی را برای شما تداعی خواهد کرد. بنابراین اگر به‌دنبال اجاره ویلا چوبی ساحلی لب دریا در گیلان با قیمتی مناسب و موقعیتی عالی هستید به مجموعه آرش مراجه کنید.

مزایای اجاره ویلا چوبی ساحلی لب دریا در گیلان

حال و هوایی زیبا و نوستالژیک

همانطور که گفتیم، از جمله مهم‌ترین مزایای اجاره ویلا چوبی ساحلی لب دریا در گیلان، داشتن حال و هوایی زیبا و نوستالژیک از هم جواری با دریا است. برای افرادی که فضای داخلی ویلا تأثیر زیادی در حال و هوای آن ها دارد و ترجیح می‌دهند محیطی گرم و صمیمانه را تجربه کنند، اجاره ویلا چوبی ساحلی لب دریا در گیلان می‌تواند این فضا را به ارمغان آورد.

شب های خنک و ساکت دریا

شب های خنک و ساکت دریا که صدای امواج گاه و بیگاه آن در گوش طنین انداز می‌شود را می‌توان در کنار آتش و در اکسیژن خالص در کنار عزیزان صبح کرد. تماشای منظره ی زیبای طلوع خورشید بر پهنه ی وسیع دریا که تداعی کننده ی حس تولدی دوباره است از قاب چوبی پنجره های ویلا، منظره‌ای شگفت انگیز خواهد بود که تنها می‌توان با تماشای عمیق، آن را در خاطر به ثبت رساند.

ساختار ویژه

ویلاهای چوبی به‌دلیل ساختار ویژه ای که دارند بسیار مقاوم تر از ویلاهای دیگر در برابر حوادثی چون زلزله و حتی برف و باران هستند. شاید تعجب کنید از اینکه بافت چوب آسیب‌پذیر تر از بافت سنگ یا سیمان است اما در واقع نوع چوبی که در ساخت این ویلاها به کار می رود نه تنها موجب سبک تر شدن سازه می‌شود بلکه مقاومت بیشتری در برابر برف و باران و رطوبت خواهد داشت، تنها به شرطی که از مصالح استاندارد و مقاوم در ساخت ویلا استفاده شود. بنابراین نسبت به مقاوم بودن آن می‌توانید خیالی آسوده داشته باشید.

متریال‌های چوبی

در واقع در ساخت ویلاهای چوبی استاندارد، از متریال‌هایی استفاده می‌شود که در برابر رطوبت هوای ساحلی و شرجی گیلان، مقاومت بالایی داشته باشند و دچار پوسیدگی و خرابی نشوند. چوب مورد استفاده برای ساخت ویلای چوبی لب دریا از جنس چوب های با کیفیت و از مواد با دوام ساخته می شوند. چنین ویلایی می‌تواند برای سال های سال به‌عنوان یک پناهگاه عالی جهت کسب آرامش و تمدد اعصاب شناخته شود.

متریال‌های چوبی به گونه ای هستند که احساسی از دنج بودن و آرامش  را در فضا ایجاد می‌کنند. در واقع هرچه که از قلب طبیعت آمده باشد می‌تواند منتقل کننده ی این احساس زیبا باشد. این متریال‌های چوبی می‌توانند حتی رطوبت فضا را نیز کنترل نمایند و نقش تنظیم کننده ی رطوبت را بازی کنند. بنابراین دیگر نگران مرطوب بودن بیش از حد محیط ویلا و فضای داخلی نخواهی بود. بوی چوب به خودی خود بوی مطبوعی است و التیام بخش تمامی اضطراب های شما خواهد بود.

افراد زیادی که اقدام به اجاره ویلا چوبی ساحلی  می نمایند حتی در طول سفر از ویلا خارج نمی شوند؛ در این حد می‌توان فضای داخلی ویلای چوبی لب دریا در گیلان را آرامش بخش و دوست‌داشتنی تصور کرد.

قیمت اجاره ویلا چوبی ساحلی لب دریا در گیلان

اجاره ویلاهای ساحلی در گیلان نسبت به ویلاهای جنگلی، مبلغ بالاتری را شامل می‌شود اما در مورد انواع مختلف ویلاهای ساحلی نیز می‌توان بازه های قیمتی متنوعی را ارائه داد. در واقع قیمت اجاره ویلا چوبی ساحلی لب دریا در گیلان به فاکتورهای متفاوتی از جمله دوبلکس یا فلت بودن ویلاف سطح امکانات ویلا، محوطه بیرونی و فضای پارکینگ، متراژ ویلا و تعداد روزهای اقامت در ویلا بستگی دارد.

هرچه میزان امکاناتی که در ویلای چوبی لب دریا تعبیه شده است بیشتر باشد، قیمت اجاره آن نیز به مراتب بالاتر خواهد بود. اگر به‌دنبال تعداد محدودی از امکانات هستید و بیشتر حال و هوای ویلای چوبی لب دریا برای شما مهم است توصیه می کنیم که از خیر امکانات بلا استفاده بگذرید و تمرکز خود را روی ویژگی‌هایی بگذارید که مورد توجه و نیاز شما است.

امکانات ویلا

امکاناتی همچون گودال آتش، زمین بازی، میز بیلیارد، تجهیزات ورزشی و استخر از جمله‌این امکانات هستند که می‌توانید دور موارد بالااستفاده را خط بکشید تا هزینه اجاره ویلا را به قیمتی متعادل برسانید.

از طرفی شهر مورد اقامت شما نیز می‌تواند تأثیر بالایی در قیمت اجاره ویلا چوبی ساحلی لب دریا در گیلان داشته باشد. شهرهای ساحلی در گیلان تعداد بالایی دارند و شاید قیمت اجاره ویلای چوبی در هر کدام از آن ها متفاوت باشد. بنابراین اگر نقطه ی استقرار و شهری که در آن سکونت خواهید اشت چندان برای شما مهم نیست می‌توانید قیمت اجاره ویلا چوبی ساحلی لب دریا در گیلان د شهرهای مختلف را بررسی نموده و نسبت به اجاره ویلایی مطابق با بودجه ای که در اختیار دارید اقدام کنید.

مجموعه آرش در تمام طول این مسیر همراه شما خواهد بود. این مجموعه بزرگ که سال های سال است با سابقه ی درخشان خود در زمینه ی ساخت و اجاره انواع ویلاها در خطه ی شمال، معرف حضور گردشگران و بومیان منطقه است، با دارا بودن کارشناسانی که می‌توانند شما را در اجاره ویلا چوبی ساحلی  در گیلان یاری کنند، بهترین گزینه ها را مطابق با بودجه و خواسته‌های مورد نظرتان، در اختیار شما قرار خواهد داد.

بنابراین اگر به‌دنبال اجاره ویلا چوبی ساحلی لب دریا در گیلان هستید اما نمی‌دانید کدام یک برای شما مناسب تر است، به مجموعه آرش مراجعه نمایید. یک تماس ساده با مجموعه کافی ست تا کارشناسان ما بهترین مشاوره ها را در اختیار شما قرار دهند.

نتیجه‌گیری

تفاوتی ندارد که قصد اجاره ویلا چوبی ساحلی لب دریا در گیلان در کدام فصل سال را دارید. شاید تصور کنید که فصول سرد سال برای اجاره چنین ویلایی مناسب نیست. اما باید گفت که اجاره ویلا چوبی ساحلی لب دریا در گیلان بهترین انتخاب برای فصل‌های گرم و فصل‌های سرد است.

چرا که متریال چوب به‌دلیل دارا بودن خصوصیات حرارتی ویژه ای که دارد، در فصل‌های سرد سال فضایی گرم را در ویلا و در فصل‌های گرم سال، فضایی خنک در ویلا ایجاد خواهد کرد. بنابراین بهترین انتخاب برای افرادی است که قصد دارند تا به میزان کمتری از تجهیزات برودتی استفاده کنند و از سرمایش و گرمایش طبیعی هوا لذت ببرند.

فضای چوبی ویلا تداعی کننده ی فضایی گرم و صمیمانه است که می‌توان بهترین اوقات خوش را در کنار عزیزان و خانواده در آن سپری کرد.

مجموعه آرش با سال های سابقه ی درخشان در ساخت و ساز و اجاره ویلا در شمال، این امکان را به شما داده است تا در استان گیلان بتوانید بهترین ویلای چوبی ساحلی لب دریا برای مدت زمان دلخواه اجاره نمایید و از زیبایی های و جذابیت های دریای پهناور خزر با چشم‌اندازی مستقیم لذت ببرید.

نظرات کاربران

نام و نام خانوداگی
متن پیام
برای خرید زمین و ویلا نیاز به مشاوره دارید؟

اگر سوالی دارید تیم پشتیبانی ما از ساعت ۸:۳۰ صبح الی ۱۱:۳۰ شب پاسخگوی شما خواهند بود.

×