گیلان ، زیبا کنار
0133416

اقامتگاه بوم گردی استان گیلان 11

دسته بندی : اخبار و مقالات
تاریخ انتشار : 1399-05-24
اقامتگاه های بوم گردی استان گیلان 11

اقامتگاه بوم گردی مهستان ( در رودسر )

مهستان در روستای زیبای سلاکجان در شهرستان رودسر توابع استان گیلان قرار گرفته است . رودسر در قسمت شرقی استان گیلان قرار دارد که با جنگل های سبز و دشت ها و سهمی که از دریای مواج خزر دارد ، سرزمینی زیبا برای تفریح و گشت و گذار فراهم کرده است.

مهستان اقامتگاهی دنج است که در فاصله ۶ کیلومتری از شهر رودسر قرار گرفته . این اقامتگاه بوم گردی با زیر بنای ۱۵۰ متر مربعی در زمینی به مساحت ۴ هکتار و به صورت ۲ طبقه بنا شده است . بنا دارای ۳ اتاق اقامتی است که در مجموع حداکثر ظرفیت میزبانی از ۲۲ نفر را دارد .

اقامتگاه بوم گردی مهستان در منطقه ای ییلاقی قرار دارد . این منطقه دارای آب و هوایی خنک و روح نواز است . پس اگر به دنبال فرار از گرمای تابستان هستید و دنبال منطقه ای خوش آب و هوا می گردید ، روستای سلاکجان را به عنوان مقصد خود انتخاب کنید . مهستان با مصالح سنتی و بومی ساخته شده که یادآور خانه های روستایی قدیمی و فرهنگ قدیمی گیلانیان است .

با اقامت در اقامتگاه بوم گردی مهستان می توانید ساعت ها در کلبه چوبی آن ، در محیطی آرام ، خاطرات خود را مرور کنید . حتما از فضای زیبای باغ و محیط دلنواز آن بهره ببرید و خاطره ای فراموش نشدنی برای خود رقم بزنید . به رودسر که آمدید از جاذبه های گردشگری مثل : آبشار سیاه لم ، پیلاق جواهردشت ، غار شهاب ، ساحل زیبای دریای خزر ، آبشار میاش ، پارک جنگلی سفید آب و . . . دیدن کنید .


اقامتگاه بوم گردی الماس سبز ( در فومن )

الماس سبز در روستای ملسکام شهرستان فومن از توابع استان گیلان قرار گرفته است . نام فومن را حتما شنیده اید . شهر کلوچه های خوشمزه سنتی که به کلوچه فومنی شهره است . شهری که قلعه رودخانش شهرتی جهانی دارد و طبیعت سرسبز و مجسمه های فراوانش ، باعث شده این شهر به شهر مجسمه ها شهرت یابد . همه این ها باعث شده تا این جا به یکی از مناطق گردشگری پر طرفدار کشور تبدیل شود .

اقامتگاه بوم گردی الماس سبز حدودا ۱۰ کیلومتر از شهر فومن و ۱۵ کیلومتر از جاذبه تاریخی قلعه رودخان فاصله دارد . این اقامتگاه با زیر بنای ۲۰۰ متر مربعی در زمینی به مساحت ۱ هکتار و به شکل ۲ طبقه ای ساخته شده است .

ملک دارای ۵ سوئیت اقامتی با حداکثر ظرفیت میزبانی از ۳۰ نفر است . فضای زیبای حیاط جایی مناسب برای آتش هیزمی و نوشیدن چای داغ و خاطره سازی در دورهمی های خانوادگی و دوستانه است . در روستا قدم بزنید و از کنار شالیزار ها گذر کنید تا تنفس هوای مطبوع را همراه با تماشای زیبایی های منطقه تجربه کنید . شک نکنید که خاطره ای خوش از سفر به این منطقه برای خود رقم می زنید .
به فومن زیبا که سفر کردید از جاذبه های گردشگری اطراف آن قافل نشوید . قلعه رودخان ، ماسوله تاریخی و زیبا ، دریاچه زیبای سقالکسار و آبشار و. . . از دیدنی های جذاب اطراف این اقامتگاه هستند .

اقامتگاه بوم گردی گلناز ( در رضوانشهر )

اقامتگاه گلناز در روستای رودبارسرای پایین ، از توابع شهرستان رضوانشهر قرار دارد . رودبارسرا روستاییست که به دلیل قرار گرفتن در مسیر ییلاق ماسال دارای اهمیت است . گلناز ۸ کیلومتر از رضوانشهر فاصله دارد و با زیر بنای ۳۰۰ متر مربعی در زمینی به مساحت ۱۰۰۰ متر و به شکل ۲ طبقه ای بنا شده است . ملک دارای ۵ اتاق اقامتی با حداکثر ظرفیت میزبانی از ۲۵ نفر است .
اقامتگاه بوم گردی گلناز ، معماری چشم نواز گیلکی دارد . فرصت بودن در فضای سرسبز برای شما فراهم است . اگر شما طبیعت دوست هستید ، این مژده را به شما می دهیم که با اقامت در این خانه سنتی و چوبی ، محیطی عاری از هر سر و صدایی با چشم اندازی ناب را می بینید . اینجا آرامش سهم شماست و تماشای شالیزار های پلکانی و تصویر خارق العاده ای که خلق نموده اند ، از دیگر مزیت هایش و چاشنی دلگشای این خانه روستایی می باشد .

نظرات کاربران

نام و نام خانوداگی
متن پیام
برای خرید زمین و ویلا نیاز به مشاوره دارید ؟

اگر سوالی دارید تیم پشتیبانی ما از ساعت ۸:۳۰ صبح الی ۱۱:۳۰ شب پاسخگوی شما خواهند بود.

×