گیلان ، زیبا کنار
0133416

انجام دکوراسیون سنتی ویلای ییلاقی

دسته بندی : اخبار و مقالات
تاریخ انتشار : 1399-12-16
دکوراسیون سنتی ویلای ییلاقی

انجام دکوراسیون سنتی ویلای ییلاقی چگونه میسر است؟ بسیاری از ما دوست داریم تا در شمال ویلا داشته باشید و در زمان های تعطیلی خصوصاً تعطیلات آخر هفته به راحتی بدون داشتن دغدغه ی جا به شمال کشور سفر کنیم.

اگر شما هم قصد خرید ویلا در شمال را داشته باشید حتماً با این سؤال رو به رو شده اید که بهترین زمان خرید ویلا در شمال چه فصلی است؟ علاوه بر سفر بسیاری از افرادی که به دنبال سرمایه گذاری و تغییر سبک زنگی و مهاجرت به شهر دیگری هستند نیز به دنبال خرید ویلا در شمال کشور هستند. دکوراسیون سنتی ویلای ییلاقی

سرمایه گذاری در ایران

عواملی مختلفی در میزان قیمت ویلا در شمال کشور تفش دارند مسلم است که اگر شما در فصل مناسب اقدام به خرید ویلا در شمال کشور نکنید امتیازاتی نظیر خرید یک ویلا قیمت مناسب را از دست می دهید. معمولاً ارزیابی بهترین فصل خرید ویلا در شمال با توجه به شرایط بازار و استقبال مشتریان از خرید و فروش، مشخص می شود.

برای اینکه بتوانید ویلایی خوب و با توجه به خصوصیاتی که دم نظر دارید خریداری کنید باید زمان زیادی را صرف کنید و گزینه ها مختلف را بررسی کنید. ویلاها در شمال کشور به دو صورت مختلف طراحی می شوند.

برخی از ویلا ها به صورت سنتی و برخی از ویلا ها به صوت سنتی و برخی دیگر به صورت مدرن تزئین و طراحی می شوند، ویلاهای سنتی ویلاهایی هستند که در طراحی آن ها از مواد و متریال سنتی استفاده می شود و بافت سنتی ویلاهای قدیمی را دارا هستند.

در مقابل این ویلاها ویلاهای مدرن قرار دارند که سبک طراحی و دیزاین آن ها کاملاً متفاوت با ویلاهای سنتی است و از ساخت تا طراحی ان ها از ابزار و متریال روز استفاده می شود. دکوراسیون سنتی ویلای ییلاقی

در ادامه ی مقاله همراه ما باشید تا نکات مختلف خرید ویلا با دکوراسیون سنتی در ویلاهای ییلاقی را بررسی کنیم. دکوراسیون سنتی ویلای ییلاقی

سرمایه گذاری در ایران با خرید ویلای سنتی

خرید ویلا در شمال کشور یکی از بهترین راه های سرمایه گذاری در حال حاضر در ایران است ، این روز ها که اقتصاد ایران شرایط نامتعادلی را تجربه می کند نمی توان برای سرمایه گذاری به آن نگاه کرد به همین دلیل است که افرادی که به دنبال سرمایه گذاری هستند و می خواهند انتخاب هوشمندانه ای داشته باشند و سرمایه شان را چند برابر کنند به سراغ خرید ویلا و زمین می روند.

با توجه به شرایط اقتصادی ایران خرید ویلا ریسک کمتری دارد. درست است که می توان در بخش های مختلفی سرمایه گذاری کرد اما با توجه به شرایط زمانی باید بخشی را برای سرمایه گذاری انتخاب کرد که بیشترین بازدهی را در آینده  برای شما داشته باشد.

خرید ویلا با توجه به دلایلی که در ادامه مقاله به آن ها اشاره می کنیم انتخاب مناسبی در این شرایط زمانی برای سرمایه گذاری است.

سرمایه گذاری در هر بخشی این روزها با فراز و نشیب های زیادی همراه است و برخی از افراد با توجه به تغییرات شدیدی که در بازار ایجاد شده است حتی سرمایه خودشان را از دست داده اند و به هیچ سودی هم در این راه نرسیده اند.

ویلاهای سنتی ییلاقی

در گذشته راحت ترین و امن ترین راه برای افرادی که به دنبال سرمایه گذاری بودند ، قرار دادن پول و سرمایه‌تان در بانک بود. با توجه به مقدار پولی که شما در بانک پس انداز کرده بودید هرماه سودی برای شما واریز می شد و اغلب افراد از این مقدار سود راضی بودند.

از جهت دیگر افراد مطمئن بودند که می توانند سرمایه اصلی شان را هر زمان که دوست داشتند بودن هیچ مشکلی از بانک خارج کنند و بردارند، اما متاسفانه در سال های اخیر دیگر سرمایه گذاری در بانک‌ها به راحتی قبل نیست،

علاوه بر اینکه میزان سود بانک کاهش یافته اند برخی از موسسات و بانک ها با برداشتن سرمایه های مردم ضربه جبران ناپذیری را به آن ها وارد کرده اند. با توجه به همین دلایل است که دیگر افرادی که به دنبال سرمایه گذاری هستند کمتر پول شان را در بانک قرار می دهند .

روش دیگری که برخی از افراد برای سرمایه گذاری به سراغ آن می روند، خرید طلا و ارز است که ریسک بسیار بالایی دارد ممکن  است شما با خریدن طلا در مدت کوتاهی سرمایه تان را چند برابر کنید و حتی ممکن است عکس این اتفاق برای شما رخ دهد و به راحتی نه تنها سود نکنید بلکه سرمایه تان را هم از دست بدهید،

نمای بیرونی ویلاهای سنتی ییلاقی

بازار طلا و سکه در سال های اخیر بسیار غیر قابل پیش بینی هستند و نمی توان به عنوان منبعی معبر برای سرمایه گذاری به آن ها نگاه کرد. این تغییرات به حدی بالا هستند که نمی توان به راحتی ریسک خرید طلا و ارز را در این بازار ها به جان خرید.

برای ساخت ویلاهای سنتی از بتن و مصالحی از این دسته استفاده نمی شود. ویلاهای سنتی مانند ویلاهای قدیمی از آجر و سیمان سفید ساخته می شوند. دکوراسیون سنتی ویلای ییلاقی

در ساخت ویلاهای سنتی از ستون ها و تیر های چوبی، نرده های چوبی به شکل سنتی و پنجره ها با درهای بزرگ چوبی استفاده می شود. استفاده از تیر های چوبی سقف حسی از گرما و خودمانی بودن را در فضا ایجاد کرده است.در ویلاهای سنتی به جای استفاده از مبل از پشتی و بالشتک استفاده می شود.

فرش هایی که در ویلاهای سنتی استفاده می شوند تماما دست بافت هستند واصلا فرش های مدرن در ویلاهای سنتی جای ندارند.

آشپزخانه ویلاهای سنتی کاملاً با ویلای مدرن متفاوت است، در طراحی آشپزخانه ویلاهای سنتی از کاشی های فیروزه که تداعی کننده قدیم است استفاده می شود. کابینت ها تماما از چوب هستند و تیر های چوبی در سقف ویلا قرار دارند.

بالکن ها در ویلاهای سنتی دور تا دور منزل قرار دارند و مانند ویلای های مدرن بالکن تنها در یک طرف قرار ندارد.

فرش های ایرانی و سنتی

فرشهای ایرانی بیشترین جستجو را برای بیشتر بازدید کنندگان از ایران دارند. اما اگر نمی خواهید هزینه زیادی صرف کنید ، گلیم ها یا قالیچه های قبیله ای ساخته شده توسط قبایل عشایر وجود دارد.

این فرش ها دارای طرح های هندسی خطی یا انتزاعی هستند و جایگزینی جالب ، آسان برای مراقبت و کم هزینه برای فرش ها ایجاد می کنند. دکوراسیون سنتی ویلای ییلاقی

کاشی های ایرانی به رنگ های زرد ، فیروزه ای ، آبی و سفید از ویژگی های بارز اکثر ساختمان ها و سازه های ایران است. کاشی سازی در ایران قدمت چند صد ساله دارد و از نظر فناوری و طراحی تغییرات زیادی داشته است.

فرش های ایرانی

محدوده ارائه شده شامل کاشی های رنگ آمیزی شده براق ، کاشی های پلی کروم و کاشی های معرق است. اگر خرید کاشی برای تزئین دیوارها امکان پذیر نیست ، می توانید به اندازه کافی یک میز قهوه با روکش کاشی تهیه کنید. دکوراسیون سنتی ویلای ییلاقی

سفال های آبی و خاکستری ایرانی یکی دیگر از هنرهای باستانی است که فارغ از حوزه های تولید وسایل برای استفاده روزانه فارغ التحصیل شده است. در حالی که تکنیک های مدرن سنت را خدشه دار کرده است ،

احیای اخیر علاقه به سفال های سنتی کارگاه های سفالگری سنتی را در تجارت حفظ کرده است. برای شلوغی رنگ در اتاق نشیمن خود ، از ظروف سفالی با رنگ های سفید ، خاکستری و قرمز (با رنگ های سنتی) با نقاشی های رنگی به رنگ قرمز یا سیاه که حیوانات ، گیاهان ، افراد و طرح های زاویه دار را به تصویر می کشد ، انتخاب کنید. کوزه ها ، قابلمه های پخت و پز ، کاسه ها ، لیوان ها ، شیشه ها … محدوده ارائه شده گیج کننده است.

نتیجه گیری

نقاشی های مینیاتوری که شعرها ، داستان ها و نوشته های عامیانه را به تصویر می کشند به طور سنتی صفحات بسیاری از کتاب های فارسی را تزئین کرده اند.

حمایت از مینیاتورهای حاکمان پارسی سبک محبوب نقاشی در ایران بوده است. برای کسانی که یک اثر هنری زیبا می خواهند ، سرمایه گذاری در یک مینیاتور قطعاً یکی از راه های آوردن رنگ و زیبایی ایران باستان است.

نقاشی های لاکی در ایران دو قرن قدمت دارند. جعبه های قلم ، آینه و جعبه های جواهرات که درباریان را در حال شکار و جنگ نشان می دهد ، برشی از تاریخ را زنده می کند. شما همچنین می توانید طرح هایی را به تصویر بکشید که طبیعت ، الگوهای هندسی ، طرح های گل و طرح های عربی را برای یک لمس معاصر انتخاب کنید.

دیوار آویزهای بافته شده و ورق های کوسن و ورق های رنگ آمیزی شده و رنگ آمیزی شده به سبک سنتی و گزینه های ارزان تری هستند که می توانید در نظر بگیرید.

جمع بندی

برای تزئین خانه خود از بین طرح های سنتی و معاصر انتخاب کنید.قلیان یا لوله سیگار کشیدن یکی از وسایل رایج در ایران و کشورهای حوزه خلیج فارس است. امروزه قلیان که به طور معمول از دخانیات استفاده می کردند ، به عنصر تزئینی مورد توجه در خانه ها و رستوران ها در سراسر جهان تبدیل شده است.

ساخته شده از فلز و شیشه ، که در طرح های سنتی و معاصر موجود است ، یک لوازم جانبی بسیار مورد نیاز فرش ایرانی است که در هر گوشه از خانه شما با کوسن پخش شده است. دکوراسیون سنتی ویلای ییلاقی

کارهای تزئینی فلز از ایران باعث درخشش اتاق نشیمن یا راهرو شما می شوند. بشقاب ها ، سطل ها ، شمعدان ها ، صندلی ها و چراغ ها با مس قلع و برنج حکاکی شده که روی آن پرندگان و حیوانات نقش بسته است ، گزینه هایی هستند که می توانید انتخاب کنید.

خرید ویلای سنتی در مشال کشور به دلیل جذابیت های ظاهری که به همراه دارد در سال های اخیر رونق پیدا کرده است. شرکت انبوه سازان آرش یکی از شرکت های معتبر و پیشرو در زمینه ی تولید ویلا در شما کشور به خصوص منطقه ی آزاد انزلی است . شما می توانید با هر مقدار بودجه ای که در اختیار دارید از این شرکت ویلای مناسب و معتبر تهیه کنید

نظرات کاربران

نام و نام خانوداگی
متن پیام
برای خرید زمین و ویلا نیاز به مشاوره دارید ؟

اگر سوالی دارید تیم پشتیبانی ما از ساعت ۸:۳۰ صبح الی ۱۱:۳۰ شب پاسخگوی شما خواهند بود.

×