گیلان، زیباکنار
0133416

خرید ماشین در منطقه آزاد انزلی

دسته‌بندی : اخبار و مقالات
تاریخ انتشار : 1397-06-07
mashin-mantaghe

منطقه آزاد انزلی یکی از بزرگترین مناطق ایران و تنها منطقه آزاد شمال کشور است که به هر لحاظی که بررسی کنید دارای بدترین پتانسیل های تجارت و گردشگری است، این منطقه در مسیر کریدور اروپا به ایران و اتصال آن به جنوب میباشد که از این حیث به لحاظ ارزش قابل قیاس با مناطق دیگر نیست و در رتبه بهتری قرار میگیرد. همچنین نزدیکی به پایتخت یعنی تهران و برخورداری از آب‌وهوای مناسب در تمام فصول باعث برتری این منطقه نسبت به مناطق آزاد دیگر شده است.

با توسعه منطقه آزاد انزلی و اینکه به‌صورت سازمان یافته در طی این سالها رشد بی نطیری را تجربه کرده است باعث سوق داده شدن سرمایه ها و سرمایه‌گذاران بی‌شماری به اینجا شده که این آمار طی سالیان بسیار کم آمار قابل توجهی بوده است که این دستاورد را مدیون مدیریت اصولی و آماده‌سازی زیر ساخت های مهم و حیاتی در یک منطقه آزاد میباشد .

یکی از ویژگی‌های بارز مناطق آزاد کشور خرید ماشین در منطقه آزاد  میباشد که این موضوع با خرید ماشین در منطقه آزاد انزلی نیز صدق می‌کند .قیمت ماشین با پلاک منطقه آزاد انزلی تقریباً نصف قیمت با پلاک ملی میباشد و این بدین مفهوم است که می‌توان ماشین‌های مختلف و سفارشی را با 50 درصد پایین‌تر نسبت به بازار خریداری کرد اما سوال اینجاست خرید ماشین با این شرایط مستلزم برخورداری از چه ویژگی‌هایی میباشد.

شرط لازم برای برخورداری از این امکانات این است که شما شهروند منطقه آزاد انزلی باشید به این معنی که باید یک نوع سرمایه‌گذاری بالاخص خرید ملک در این منطقه داشته‌باشید.با زندگی و یا خرید ویلا در زیباکنار شما شهروند منطقه آزاد انزلی محسوب میشوید و به‌خاطر برخورداری از این ویژگی می‌توانید یک یا چند خودرو با پلاک منطقه آزاد و نصف قیمت بازار تهیه کنید و با این خودرو تمام استان گیلان را به گشت‌وگذار بپردازید .

همچنین اگر قصد خروج از استان گیلان را هم داشتید، می‌توانید از مزایای مرخصی یک ماهه این خودروها و خروج قانونی آن از محدوده منطقه آزاد بهرمند شوید که در نوع خود می‌تواند آپشن مناسبی برای آنها که نیاز به خروج دارند باشد، شرکت‌های زیادی که دارای مجوز فروش و پیش‌فروش خودرو با پلاک منطقه آزاد انزلی میباشند که می‌توانند این خدمات و خدمات پس از فروش این خودروها را به شما ارائه دهند.

علاوه بر این با ثبت یک شرکت در منطقه آزاد انزلی می‌توانید از 20 سال معافیت مالی برخوردار شوید و بدون دغدغه پرداخت مالیات فعالیت و کسب‌وکار خود را توسعه دهید. این ویژگی‌ها و قابلیت های ارزشمند دیگر می‌تواند منطقه آزاد انزلی را به یکی از اهداف زندگی و گردشگری تبدیل کند و سرمایه‌گذاری شما را در این منطقه برای مدت طولانی تضمین نماید.

نظرات کاربران

نام و نام خانوداگی
متن پیام
برای خرید زمین و ویلا نیاز به مشاوره دارید؟

اگر سوالی دارید تیم پشتیبانی ما از ساعت ۸:۳۰ صبح الی ۱۱:۳۰ شب پاسخگوی شما خواهند بود.

×