گیلان ، زیبا کنار
0133416

خرید ویلاهای نوساز لب دریا

دسته بندی : اخبار و مقالات
تاریخ انتشار : 1399-12-16
خرید ویلاهای نوساز لب دریا

قیمت خرید ویلاهای نوساز لب دریا … شمال کشور یکی از مقصد های اصلی برای سفر است و اغلب افراد ترجیح می دهند تا در تعطیلات برای سفر به شمال کشور بروند عوامل مختلفی در انتخاب شمال کشور به عنوان مقصد توریستی مسافران نقش دارد از جمله این موارد می توان به نزدیک بودن شمال کشور به تهران و سایر شهر های بزرگ و امکان سفر با ماشین شخصی اشاره کرد.

به دلیل وجود جاذبه های زیاد طبیعی و توریستی که در شمال کشور وجود دارد و وجود دریا و جنگل های زیبا و فراوان اغلب افراد تمایل به خرید ویلا در شمال کشور دارند. خرید ویلاهای نوساز لب دریا

ویلاهای جنگلی معمولاً رطوبت بالایی دارند و به همین دلیل همه ی افراد مایل به داشتن ویلا در جنگل نیستند به همین دلیل ساخت ویلاهای لب دریا در شمال کشور رواج پیدا کرده است. خرید ویلاهای نوساز لب دریا

اگر شما هم از جمله افرادی هشتید که قصد خرید ویلا در شمال کشور خصوصاً ویلای لب دریا را دارید در ادامه ی مقاله همراه ما باشید تا عواملی را که در تعیین قیمت ویلاهای لب دریا نقش دارند را با هم بررسی کنیم.

نوع مصالح به کار رفته در ساخت

یکی از موارد مهمی که در تعیین قیمت ویلاهای جنگلی نقش اساسی دارد ، نوع مصالح به کار رفته در ساخت است. خرید ویلاهای نوساز لب دریا

برای ساخت ویلای جنگلی باید از مصالح خاصی استفاده شود تا ویلای ساخته شده دوام و مقاومت کافی را در برابر بارش باران و نوع آب و هوای مناطق جنگلی داشته باشد.

در ادامه به مهم ترین مصالحی که باید در ساخت ویلای جنگلی از آن ها استفاده کنید اشاره خواهیم کرد.

بتن: مخلوطی از سیمان و آب با درصد مشخص

سیمان :

باعث افزایش استحکام و چسبندگی بتون هاhttps://shahrak-arash.com/شرایط-خرید-ویلا-اقساطی-در-شمال/ به هم می شود. بهترین مارک سیمان در حال حاضر برند پرتلند است.

سیمان یکی از مصالح محبوب برای ساخت ویلا در شمال است. سیمان یکی از مصالحی است که به راحتی در دسترس قرار دارد، قیمت کمی دارد،

نیروی کار به آن آشنا است، سطحی صاف و یکنواخت ایجاد می کند و به سرعت ساخته می شود به همین دلیل است که اغلب معماران و سازندگان ترجیح می  دهند تا از سیمان در ساخت ویلا استفاده کنند. سیمان یکی از مصالح مهم و مناسب برای دیوار های بیرونی ویلا است،

می توان به راحتی با استفاده از سیمان برای طراحی های مینیمال استفاده کرد. در هنگام استفاده از سیمان باید توجه داشته باشید که از ارتفاع کافی از سطح زمین را در نظر بگیرید و سپس شروع به سیمان کاری کنید، چرا که رطوبت زمین باعث فرسایش و خرابی سیمان می شود.

علاوه بر این به دلیل مقاومت بیشتر سیمان نسبت به گچ در برابر آب می توان در داخل ویلا نیز از سیمان به عنوان جایگزین گچ استفاده کرد. درست است که سیمان از همه نظر مناسب و خوب است اما باید توجه داشته باشید که سیمان هر چند سال یک‌بار باید ترمیم شود چرا که پس از مدتی دچار کثیفی و فرسودگی می شود.

چوب:

به دلیل اینکه آهن در شمال زنگ می زند برای ساخت در و نمای بیرونی ویلا ها از چوب مرغوب استفاده می شود.

سنگ:

پله ها و نمایی بیرونی ویلا ها علاوه بر چوب از سنگ نیز ساخته می شود تمامی این موارد به این دلیل است که آهن و فلزات در شما کشور زنگ می زنند و بعد از مدتی باید عوض شوند. سنگ زیبایی و مقاومت بالایی دارد و نمی توان از آن چشم پوشی کرد.

نکته مهم در ارتباط با استفاده از سنگ در نمای ساختمان این است که همه ی سنگ ها برای استفاده در نمای ساختمان مناسب نیستند.

به عنوان مثال سنگ های مرمریت از تنوع و زیبایی بالایی برخوردار هستند اما اصلاً  برای استفاده در فضای بیرونی ویلا مناسب نیستند چرا که در رطوبت و تابش نور مستقیم خورشید به سرعت تغییر رنگ می دهند و تیره می شوند بنابراین هزینه ی نگهداری از این نوع سنگ ها بالا است.

سنگ های تراورتن یکی از سنگ های  مناسب برای ساخت ویلا در شمال هستند  اما تنوع رنگی کیم دارند و برای استفاده نیاز به پرداخت بیشتری نسبت به سنگ های مرمریت دارند.

سنگ های گرانیت نیز با توجه به مقاومت بالایی که دارند ازجمله مصالح مناسب برای ساخت ویلا در شمال کشور هستند.

سنگ‌های گرانیت

به دلیل مقاومت بالا و قیمت مناسب نسبت به سایر سنگ ها، برای پوشش فضاهای خارجی مثل کف فضای باز انتخاب مناسبی هستند.

آجر سفالی یا بلوک های سفالی :این مدل از آجر ها وزن کمتر و قدرت چسبندگی و استحکام بالاتری دارند و برای ساخت ویلا در شمال گزینه مناسبی هستند.

اغلب افراد به دلیل قیمت مناسب تر از آجر در ساخت ویلا استفاده می کنند، اما آجر به دلیل اینکه رطوبت را به خود جذب می کند جزو مصالح مناسب برای ساخت ویلا در شمال کشور نیست.

علاوه بر این به دلیل نوع خاص اقلیمی  در شمال کشور آجر در این منطقه دچار شوره زنی شدید می شود. امروزه آجرهایی تولید می شوند که سازگاری بیشتری با آب و هوای شمال دارند، می توان از این آجر ها در شمال کشور استفاده کرد.

گچ ساده و گچ ضد آب:

گچ یکی از مصالحی است که برای ساخت اغلب ساختمان ها به کار می رود و در دسترس  است  اما در برابر آب و رطوبت مقاوم نیست و دچار فرسودگی می شود. خرید ویلاهای نوساز لب دریا

برای اینکه بتوان از گچ در شمال کشور هم استفاده کرد ، گچ را با موادی ترکیب می کنند، این مواد باعث می شوند تا مقاومت گچ در برابر رطوبت بالا برود.

 

مصالح مناسب برای تیغه چینی

مصالحی که برای تیغه چینی استفاده می شوند به عواملی بستگی دارند که در ادامه به آن ها اشاره خواهیم کرد:

وزن :

هر چه قدر وزن مصالح به کار رفته بیشتر باشد، سازه سنگین تر می شود، به همین دلیل بهتر است که زمان انتخاب مصالح به وزن آن ها و میزان مقاومت سازه توجه کنیم.

وزن مصالح نسبت به حجمی که دارند به ترتیب عبارت‌اند از بلوک سفالی، بلوک لیکا،  بلوک سیمانی و آجر. خرید ویلاهای نوساز لب دریا

هزینه ی تمام شده:

بلوک های سیمانی قیمت بسیار کمتری دارند و در شمال کشور به راحتی در دسترس هستند.بلوک های سیمانی به دلیل قیمت کمی که دارند برای ساخت ویلا مناسب هستند علاوه بر اینکه مقاومت بیشتری دارند.

امکانات ویلاهای نوساز لب دریا

چشم انداز

یکی از اصول مهمی که باعث می شود تا افراد مایل به خرید ویلا در نزدیکی ساحل باشند، چشم انداز ویلا و روبه دریا بودن ویلا است.

در این صورت اگر ویلا چشم انداز مناسبی داشته باشد شما به راحتی می توانید طلوع و غروب خورشید را ببینید. به همین دلیل در هنگام خرید ویلاهای دوبلکس حتماً چشم انداز ویلا را چک کنید.

معمولاً ویلاهای دوبلکس چشم انداز بسیار مناسب تری نسبت به ویلاهای فلت دارند. اگر چشم انداز برای شما حرف اول را می زند و از نظر مالی نیز مشکل ندارید حتماً ویلای دوبلکس خریداری کنید.

ظاهر و زیبایی ویلا

ظاهر ویلا یکی دیگر از نکاتی است که در هنگام خرید باید مد نظر قرار دهید . برخی از افراد دوست دارند تا از ویلا ساحل یا جنگل یا غروب خورشید را تماشا کنند، خرید ویلاهای نوساز لب دریا

باید در هنگام خرید چشم انداز ویلا را چک کنید تا با توجه به معیارهای شما باشد. هرگز ظاهر ویلا را به تنهایی به عنوان معیار اصلی مد نظر قرار ندهید چرا که ویلاهایی ساخته می شوند که ظاهر بسیار زیبا و جذابی دارند اما در عمل استحکام بسیار کیم دارند و از مصالح با کیفیت در ساخت آن ها استفاده نشده است.

شاید بتوان ظاهر ویلا را تغییر داد اما نمی توان زمین مصالح، محل قرارگیری ویلا را به راحتی تغییر داد.

امکانات جانبی

برخی از ویلا هایی که دارای امکانات جانبی با قیمت بیشتری به فروش می رسند.این امکانات شامل داشتن سرایدار، مبله بودن ویلا، استخر، سونا و جکوزی می شود .

اگر ویلا به صورت مبله باشد به دلیل اینکه تمام امکانات در اختیار شما قرار دارد با مبلغ بیشتری به فروش می رسند.

اصولا خرید ویلای مبله پیشنهاد نمی شود و عمدتا ویلاهای مبله برای اجاره و یا رهن مناسب هستند. اغلب افرادی که برای مدت کوتاهی نیاز به محل اقامت در شمال کشور دارند به دنبال ویلاهای مبله هستند در این صورت نیازی نیست تا هزینه ای را بابت خرید وسایل پرداخت کنند.

استخر دار بودن و یا نبودن ویلا برای خرید ویلاجزو ضروریات نیست و اگر شما استفاده ای از استخر ندارید نیازی نیست تا ویلای استخر دار خریداری نکنید چرا که ویلاهای استخر دار دارای هزینه ی بیشتری در مقابل ویلاهای بدون استخر دارند.

نتیجه گیری

ویلاهای نوساز لب دریا در حال حاضر از جمله ویلاهای پرطرفدار هستند و اغلب افراد ترجیح می دهند تا در ویلای نوساز لب دریا اقامت کنند که رو به دریا باشد و صبح شان را با صدای دلنشین پرندگان آغاز کنند.

ویلاهای لب دریا با توجه به امکاناتی که دارند در قیمت های مختلفی به فروش می رسند و در حال حاضر با توجه به مساحت قیمت پایه ویلاهای لب دریا از 1 میلیارد تومان شروع می شود. خرید ویلاهای نوساز لب دریا

اغلب ویلاهای نوساز لب دریا به سبک مدرن ساخته می شوند و به همین دلیل و به دلیل نوساز بودن نسبت به ویلاهای لب  لب دریا قیمت بالاتری دارند. شرکت انبوه سازان آرش یکی از شرکت های معتبر و پیشرو در زمینه ی ساخت و ساز ویلا در شمال کشور است.

شرکت انبوه سازان آرش به مدیریت و سرمایه گذاری امین و آرش تقی پور دهکاء بیش از ۱۵ سال است که در حوزه ساخت و ساز شهرک های ویلایی در حوزه منطقه آزاد انزلی مشغول به فعالیت است.

مرکز اصلی شرکت ساختمانی انبوه سازان آرش منطقه آزاد انزلی در زیباکنار بعد از صدا و سیما شهرک آرش ۲ میباشد. اگر شما هم قصد ساخت و ساز یا خرید ویلا در شمال کشور را دارید شرکت انبوه سازان آرش انتخاب مناسبی برای شما است.

نظرات کاربران

نام و نام خانوداگی
متن پیام
برای خرید زمین و ویلا نیاز به مشاوره دارید ؟

اگر سوالی دارید تیم پشتیبانی ما از ساعت ۸:۳۰ صبح الی ۱۱:۳۰ شب پاسخگوی شما خواهند بود.

×