گیلان، زیباکنار
0133416

آسودگی خاطر با خرید ویلا سنددار شمال

دسته‌بندی : اخبار و مقالات
تاریخ انتشار : 1399-02-17
خرید ویلای سنددار شمال

در صورتی که می‌خواهید سرمایه‌گذاری امنی داشته باشید لازم است که نسبت به خرید ویلا سنددار شمال اقدام کنید. پرهیز از هرگونه ریسک در این زمینه به‌صورت جدی توصیه می‌شود.

خرید ویلا در شمال متقاضیان زیادی دارد. چرا که امروزه با افزایش مشغله‌های زندگی بسیاری از افراد می‌خواهند به یک منطقه آرام مهاجرات کنند. در ایران انتخاب ناحیه شمال اولین انتخاب است. اما شما برای خرید ویلا در شمال باید از یک روش درست استفاده کنید. بنابراین بهترین انتخاب خرید، ویلای سنددار شمال است.

پرسش‌هایی پیش از خرید ویلا در شمال

قبل از خرید ویلا در شمال، باید چند نکته و سوال را مد نظر داشته‌باشید تا بتوانید بهترین تجربه خرید را داشته‌باشید.

آیا خرید ویلا برای سرمایه‌گذاری است؟

برای بسیاری از افراد این سوال مطرح است که آیا خرید ویلا در شمال می‌تواند برای به منزله یک سرمایه‌گذاری باشد یا نه؟ دریافت نتیجه مثبت از این سرمایه‌گذاری به گزینه‌های مختلفی بستگی دارد.

به‌عنوان مثال موقعیت جغرافیایی ویلا، وضعیت سند، مصالح استفاده شده برای ساخت ویلا، دسترسی به موارد رفاه گوناگون و …. برای خرید ویلا در شمال می‌توانید متناسب با سلیقه شخصی خود یکی از مناطق کوهستانی یا ساحلی را انتخاب کنید.

به نوع کاربری زمین ویلا توجه کنید

خرید ویلا در منطقه کوهستانی چشم‌اندازهای بی‌نظیری را در اختیار شما قرار می‌دهد و در 6 ماه دوم سال نیز رفت آمد را کمی برای شما مشکل خواهد کرد. علاوه بر این زمین‌های محدودی در این ناحیه مجوز ساخت‌وساز را دارند چرا که بسیاری از آن‌ها کاربری کشاورزی دارند.

این یکی از مواردی است که در هنگام خرید ویلا باید دقت زیادی به آن داشته‌باشید. چرا که برخی از افراد سودجو با استفاده از روش‌های غیرقانونی کاربری زمین را به‌حالت مسکونی تغییر می‌دهند و زمین را افرادی می‌فروشند که در این زمینه اطلاع چندانی ندارند.

ویلاهای ساحلی با تقاضای زیاد

منطقه دومی که بیشترین تقاضا را به‌خود اختصاص داده است منطقه ساحلی شمال است. زیبا کنار در بندر آزاد انزلی، یکی از مناطقی است که افراد برای خرید ویلا انتخاب می‌کنند.

ساحل بی‌نظیر این منطقه تنها یکی از ویژگی‌های این ناحیه است. با خرید ویلا در زیباکنار دیگر نگران شرایط و موقعیت اقتصادی نیستید چرا که وجود بندر آزاد انزلی به‌عنوان یکی از بنادر اصلی ایران، شرایط ویژه‌ای را برای این منطقه فراهم کرده است. ویلا در این منطقه شرایط رفاهی زیادی را برای شما فراهم می‌کند.

برای خرید ویلا و علی‌الخصوص ویلای سنددار شمال در این منطقه می‌توانید از تخصص تیم شرکت انبوه‌سازان آرش استفاده نمایید. در صورتی که شما خرید ویلا را به بسپارید تنها دغدغه‌ای که خواهید داشت انتخاب ویلا متناسب با سلیقه شخصی شما خواهد بود.

اطمینان خاطر از سند ویلا

شرکت آرش برای ساخت ویلاهای خود منطقه زیبا کنار را انتخاب کرده است. همچنین برای منحصر کردن ویلاهای خود از سایر ویلاها از ایده شهرک‌سازی استفاده کرده است.

با انجام این کار علاوه بر این که می‌تواند آرامش و امنیت را برای خریداران ویلا فراهم‌کند بلکه می‌تواند تنوع زیادی در طراحی به مشتری خود ارائه می‌دهد.

سبک ساخت در تمامی 6 شهرک‌های آرش متفاوت است و همین موضوع باعث راحتی خریداران حساس شده است.

مزیت خرید ویلا در شهرک آرش

با اعتماد به تیم شرکت انبوه‌سازان آرش، می‌توانید در طول ساخت ویلای خود می‌توانید از نزدیک شاهد همه‌چیز باشید و همچنین از سلیقه خود برای ساخت ویلا استفاده نمایید.

اما مهمترین مزیت این است که از ابتدا ویلا به‌نام شما سند خواهد خورد و این به این معنا است که دیگر نیاز نیست شما به‌دنبال موارد قانونی ویلا یا زمین بوده و نگران باشید. این مسئله دارای اهمیت زیادی است چرا که ویلا در شمال به‌حالت های مختلفی به فروش می‌رسد.

بنابراین در صورتی که شما می‌خواهید به‌صورت آزاد خرید کنید باید از انواع سند آگاهی کامل داشته‌باشید تا سرتان کلاه نرود و متضرر نشوید.

علاوه بر این که نوع کاربری زمین قبل از خرید باید به‌صورت رسمی مشخص باشد شما باید اطمینان داشته‌باشید که ویلا یا زمین دارای سند باشد. بسیاری از ویلاها بدون سند به فروش می‌رسند. و چون بسیاری از خریداران ویلا افراد غیربومی هستند به‌راحتی بهانه های واهی در دسترس نبودن سند را قبول کرده و اعتماد می‌کنند.

بنابراین اگر به‌دنبال این هستید که با خرید ویلا در شمال سرمایه‌گذاری انجام دهید می‌توانید از خدمات شرکت آرش استفاده نموده و با خرید ویلای سنددار شمال از اطمینان خاطر برخوردار شوید. شرکت آرش با داشتن تجربه‌ای بیش از 15  سال می‌تواند تجربه خرید آسودهای را در اختیار شما قرار دهد.

 

نظرات کاربران

نام و نام خانوداگی
متن پیام
برای خرید زمین و ویلا نیاز به مشاوره دارید؟

اگر سوالی دارید تیم پشتیبانی ما از ساعت ۸:۳۰ صبح الی ۱۱:۳۰ شب پاسخگوی شما خواهند بود.

×