گیلان ، زیبا کنار
0133416

بهدشت چمستان کجاست و خرید ویلا در بهدشت

دسته بندی : اخبار و مقالات
تاریخ انتشار : 1402-06-18
خرید ویلا در بهدشت

اگر جزو افراد پیگیر برای خرید ویلا در شمال هستید، بنابراین به خوبی باید بدانید که خرید ویلا در چمستان این روزها بازار پر تب و تابی دارد. چمستان هر چند یک منطقه ی کوچک حوالی شهر زیبای نور است اما همین منطقه ی کوچک دارای بخش های مختلفی می باشد که خرید ویلا در هر کدام از این بخش ها به تنهایی بازار داغی دارد. بهدشت از جمله مناطق پر طرفدار چمستان است که این رونق در آنجا بیش از سایر مناطق حس می شود. در ادامه با ما همراه باشید تا خرید ویلا در بهدشت چمستان را با هم موشکافی کنیم.

بهدشت چمستان کجاست؟

اگر مایلید بدانید بهدشت چمستان کجاست، کافی ست همین حالا یک نقشه را روبروی خود باز کنید و شهرستان نور را روی نقشه پیدا کنید. بعد از پیدا کردن نور بی شک چشم تان به نام چمستان خواهد خورد. در این حوالی مناطقی با نام های پل بنفشه ده و آهو دشت وجود دارد. بهدشت دقیقا مابین این دو روستا قرار دارد و از طبیعتی بکر و دل انگیز برخوردار است. این خاصیت شمال است که هر منطقه ی کوچک آن هم باز به مناطق کوچکتر تقسیم می شود. در واقع وفور نعمت بی کران پروردگار در شمال است که باعث شده قدم به قدم مناطق آن آبادی های زیبایی شکل بگیرد. بهدشت با همین وسعت کمش شامل چند آبادی زیبا و سر سبز به نام های کیاسر، کنسپا، باریکلا، رزک، رمشی، کراتکتی، نعمت آباد و سنگتاب می باشد و این روزها خرید ویلا در بهدشت بازار پر رونقی دارد.

برای خرید ویلا دوبلکس شمال با شماره های درج شده در وب سایت تماس بگیرید.

فاصله بهدشت چمستان تا دریا

اگر قرار باشد امتیارات ویژه بهدشت چمستان را بشماریم باید به فاصله کم آن تا ساحل خزر و ارتفاع 200 متری آن از سطح دریا اشاره ای مستقیم بکنیم. فاصله بهدشت تا ساحل فیروزه ای فام دریای خزر فاصله ی بسیار کمی ست و این یعنی می توانید از بهدشت تا ساحل دریا یک سفر کوتاه و دلچسب داشته باشید. اما موضوع تنها این فاصله نیست. موضوع این است که این فاصله باعث شده تا بهدشت از آب و هوای شرجی ساحلی به دور باشد و هوایی دل انگیز و مطبوع داشته باشد و در عین حال دسترسی سریع به دریا نیز در آن مهیا باشد. نکته اینجاست که شما با خرید ویلا در بهدشت نه آنقدر به دریا نزدیک هستید که آب و هوای شرجی ساحل شما را اذیت کنید و نه آنقدر از دریا دور هستید که نیازی به طی کردن مسافت طولانی تا دریا داشته باشید. شما  با خرید ویلا در بهدشت دقیقا در نقطه ای ایده آل از لحاظ شرایط آب و هوایی و فاصله تا دریا قرار خواهید داشت و بی انصافی ست اگر نام این نقطه را نقطه ی طلایی نگذاریم!

برای خرید ویلا اقساطی شمال در شمال با شماره های درج شده در وب سایت تماس بگیرید.

طبیعت جنگلی و سحر آمیز بهدشت چمستان

بهدشت و تمامی روستاهایی که در این منطقه واقع شده اند دارای طبیعتی جنگلی و سحر آمیز می باشند. شما می توانید بی وقفه در مراتع و چمنزارهای سر سبز بهدشت گشت و گذار کنید و از طبیعت زیبای آن بهره مند شوید. این نکته نیز به لطف اختلاف سطح این منطقه از دریا می باشد که موجب شده طبیعتی جنگلی آن هم به شکل انبوه در این منطقه شکل بگیرد. بنابراین با خرید ویلا در بهدشت می توانید از مناظر زیبا و آب و هوای خنک جنگلی لذت ببرید. سرسبزی درختان و لطف بهاری این منطقه همواره نصیب شما خواهد شد. هر چند که در پاییز هم طبیعت زیبای این منطقه دست کمی از طبیعت بهاری ندارد و جشنی از رنگ های اخرایی و طلایی در جنگل های بهدشت به راه می افتد و شما را مهمان خود خواهد کرد.

راه های ارتباطی بهدشت با دریای خزر

یکی از نقاط قوت بهدشت برای خرید ویلا راه های ارتباطی این منطقه با دریا می باشد. در واقع می توان راه های ارتباطی بهدشت با دریا را به سه راه اصلی تقسیم نمود که در ادامه هر سه راه را با هم بررسی خواهیم کرد. این نکته برای خریداران ویلا در بهدشت بسیار مهم می باشد چرا که می توانند از راه های مختلف وبدون درگیر شدن در ترافیک به دریا دسترسی پیدا کنند.

برای پیش فروش ویلا در شمال  با شماره های درج شده در وب سایت تماس بگیرید.

 

مسیر اول که شما را از بهدشت به دریا می رساند جاده سنگین ده می باشد. این جاده کوتاه ترین مسیر بهدشت تا دریای خزر را پیش پای شما می گذارد. با عبور از جاده ی سنگین ده تنها در عرض ده دقیقه می توانید از جنگل های انبوه و پر طراوت بهدشت وارد ساحل رویایی خزر شوید.

مسیر دیگری که می توان از بهدشت تا دریای خزر پیمود مسیری ست که از کمر بندی نور شما را عبور خواهد داد. طی کردن این مسیر نیز مدت زمان کوتاهی را از شما خواهد گرفت اما نسبت به مسر اول در حد چند دقیقه طولانی تر است. مسیر کمربندی نور حدودا 15 دقیقه می باشد.

و اما مسیر سوم که از جاده ولیسده عبور می کند راهی ست که آن را با نام جاده کلوده یا خط دریا نیز می شناسند. این مسیر تقریبا پر ترافیک است و در واقع بین کمربندی آمل به چمستان و کمربندی آمل به محمودآباد قرار دارد. چنانچه بخواهید از جاده کلوده برای رسیدن به دریا عبور کنید حدودا نیم ساعت در مسیر خواهید بود. مسیری که زیبایی های آن شما را وادار می کند تا آرزو کنید کاش این مسیر نیم ساعته دیرتر به مقصد برسد.

همانطور که می بینید با خرید ویلا در بهدشت می توانید در مدت زمان کمی از ویلای خود تا ساحل خزر سفر کنید. این مدت زمان به قدری کوتاه است که اصلا متوجه گذر زمان نخواهید شد. شما می توانید در طول روز هر چند بار که می خواهید از ویلای خود در بهدشت تا ساحل خزر در رفت و آمد باشید بدون اینکه احساس خستگی کنید.

برای خرید ویلا جنگلی شمال  با شماره های درج شده در وب سایت تماس بگیرید.

 

جاذبه های دیدنی حوالی بهدشت

اگر می خواهید در منطقه ای دنج و رویایی اقدام به خرید ویلا نمایید که از شلوغی و هیاهو به دور باشد و دور تا دور آن پر از جاذبه های دیدنی فرار گرفته باشد خرید ویلا در بهدشت چمستان ایده ای عالی و هوشمندانه خواهد بود. منطقه بهدشت به عنوان یکی از مناطق حوالی چمستان منطقه ای آرامی و دنج است که می توانید علاوه بر ساکن شدن در طبیعت رویایی آن و دسترسی سریع به دریا به مناطق گردگشری زیبای نور نیز دسترسی سریع داشته باشید. بازدید از دریاچه زیبای الیمالات، آبشارهای آب پری و حرام او، جنگل کشپل، آب گرم لاویج، پارک جنگلی نور، روستای گزنا سرا، روستای تاکر، منطقه جنگلی واز و دیدنی های تاریخی فرهنگی این منطقه بی شک شما را در دوران سکونت در بهدشت سرگرم خواهد کرد.

خرید ویلا در بهدشت چمستان یک سرمایه گذاری پر بازده

برای خرید ویلا در مناطق مشهور شمال بی شک به سرمایه ای بالا نیاز دارید بنابراین نمی توان برای سرمایه گذاری در شمال آن هم از نوع پر بازده و سودآور دست روی هر منطقه ای گذاشت. منطقه بهدشت از آن دست مناطقی است که در حال رشد می باشد و با خرید ویلا در آن می توانید یک سرمایه گذاری پر بازده را تجربه کنید. بی شک قیمت زمین و ویلا در این منطقه رو به افزایش می باشد و این روند صعودی با رشد این منطقه شدیدتر خواهد شد. بنابراین اگر قصد دارید با سرمایه ای ایده آل دست به یک سرمایه گذاری پر سود بزنید و در عرض چند سال بازدهی قابل توجهی را نصیب خود کنید بی شک خرید ویلا در بهدشت می توانید ایده ای هوشمندانه باشد. با خرید ویلا در بهدشت در طی چند سال آتی شاهد رشد سرمایه خود خواهید بود چرا که این منطقه در حال حاضر یکی از مناطق در حال رشد و مورد توجه خریداران ویلا می باشد. افزایش تقاضایی که اکنون برای خرید ویلا در بهدشت چمستان شاهد هستیم این منطقه را یقینا در چند سال آینده به منطقه ای پر بازده از لحاظ سرمایه گذاری تبدیل خواهد کرد.

برای خرید ویلا شمال قسطی با شماره های درج شده در وب سایت تماس بگیرید.

 

دسترسی سریع به مراکز شهری در بهدشت

یکی از ویژگی های عالی بهدشت که آن را برای خرید ویلا مناسب ساخته دسترسی سریع به مراکز شهری در این منطقه می باشد. شما می توانید در مدت زمان کوتاهی به تمامی امکانات شهری دسترسی داشته باشید. بنابراین نه تنها در ویلای خود از طبیعت جنگلی و زیبای این منطقه لذت خواهید برد بلکه راه های دسترسی شما به تمام خدمات شهری از هر طرف باز است. شما تا چمستان 15 کیلومتر و تا آمل تنها 20 کیلومتر فاصله خواهید داشت.

نزدیک بودن بهدشت به تهران

از جمله دیگر مزایای مهم خرید ویلا در بهدشت چمستان این است که شما تنها حدود 3 ساعت با تهران فاصله دارید بنابراین بدون اینکه مجبور شوید آخر هفته ها خود را اسیر ترافیک های جاده ای کنید دل به جاده بزنید و در مدت زمان کوتاهی از تهران به بهدشت برسید. همچنین اگر در بهدشت ساکن شدید و تمایل داشتید برای یک منظور خاص راهی تهران شوید راه زیادی در پیش نخواهید داشت و این خود یک امتیاز است.

برای ویلا داخل شهرک شمال با شماره های درج شده در وب سایت تماس بگیرید.

نتیجه گیری

بهدشت یکی از مناطق زیبا و رویایی ذر چمستان نور می باشد که دارای طبیعتی دل انگیز بوده و فاصله ی کمی نیز تا دریا دارد. با خرید ویلا در بهدشت شما از مزایای فوق العاده ای برخوردار خواهید شد که در بالا به تعدادی از آن ها اشاره شد. بنابراین برای خرید ویلا دنبال منطقه ای دور از ذهن نباشید. گاهی اوقات مناطقی که نام شان کمتر شنیده می شود می توانند برای خرید ویلا عالی باشند.

نظرات کاربران

نام و نام خانوداگی
متن پیام
برای خرید زمین و ویلا نیاز به مشاوره دارید ؟

اگر سوالی دارید تیم پشتیبانی ما از ساعت ۸:۳۰ صبح الی ۱۱:۳۰ شب پاسخگوی شما خواهند بود.

×