گیلان، زیباکنار
0133416

بررسی خرید ویلا یا آپارتمان در سرخرود

دسته‌بندی : اخبار و مقالات
تاریخ انتشار : 1402-06-18
ویلا یا آپارتمان در سرخرود

بررسی خرید ویلا یا آپارتمان در سرخرود : پیش از اینکه مسئله خرید آپارتمان و ویلا را در سرخرود واکاوی کنیم باید به این نکته اشاره کنیم که هر دو مورد یعنی چه خرید ویلا و چه خرید آپارتمان در شمال آن هم شهری رو به رشد مانند سرخرود یک سرمایه‌گذاری هوشمندانه است. اما قاعدتاً تفاوت‌هایی بین این دو سرمایه‌گذاری وجود دارد که ما را بر این داشته تا مطلبی پیرامون نحوه تصمیم‌گیری برای خرید ویلا و آپارتمان در سرخرود تهیه کنیم.

اغلب افرادی که قصد سرمایه‌گذاری در سرخرود دارند بین این دو گزینه مردد می مانند و قدرت تصمیم‌گیری خود را از دست می‌دهند چرا که خرید و ویلا و آپارتمان در سرخرود هرکدام به‌تنهایی دارای مزایا و ویژگی‌های خاص خود است. اگر شما هم مایلید بدانید تفاوت‌های این دو در چیست و تصمیم‌گیری هوشمندانهای در این زمینه صورت دهید در ادامه با ما همراه باشید.

برای خرید ویلا دوبلکس شمال  با شماره‌های درج‌شده در وب‌سایت تماس بگیرید.

در سرخرود ویلا بخریم یا آپارتمان؟

 

تا چه حد حاضرید سرمایه‌گذاری کنید؟

حتی لحظه‌ای شک نکنید که خرید ویلا و آپارتمان در سرخرود هر دو به‌عنوان سرمایه‌گذاری‌های هوشمندانهای شناخته می‌شوند که احتمال ضرر در آن‌ها صفر است اما میزان سوددهی آن‌ها نیز متفاوت خواهد بود. قاعدتاً میزان سوددهی و بازده سرمایه‌گذاری در خرید ویلا در سرخرود برای شما بیشتر خواهد بود اما به‌همان ترتیب برای خرید ویلا نیاز به سرمایه بیشتری هم دارید.

بنابراین تکلیف خود را روشن کنید و میزان سرمایه‌ای که می‌خواهید وارد این جریان کنید را شفاف‌سازی نمایید. ممکن است سرمایه شما به حدی نباشد که کفاف خرید ویلا در سرخرود را بدهد بنابراین خرید آپارتمان برای شما گزینه‌ای منطقی خواهد بود. اما اگر می‌خواهید بازده بیشتری را در این سرمایه‌گذاری نصیب خود کنید و میزان سرمایه‌تان نیز کافی است خرید ویلا در سرخرود همان گزینه‌ای ست که شما را به بازدهی بالا می‌رساند.

برای خرید ویلا اقساطی شمال در شمال با شماره‌های درج‌شده در وب‌سایت تماس بگیرید.

 

آیا به‌دنبال امکانات لاکچری هستید؟

اگر قصدتان این است که امکانات لاکچری و ویژه‌ای داشته‌باشید قاعدتاً با خرید آپارتمان نمی‌توانید به این امکانات دست پیدا کنید مگر آنکه دست به خرید یک واحد لاکچری در برج بزنید. اما با خرید ویلا می‌توانید از امکانات عالی در محل سکونت خود بهره‌مند شوید. امکاناتی از قبیل استخر، جکوزی، زمین بازی، پاسیو، آلاچیق و زمین ورزش و اتاق بیلیارد از جمله امکاناتی است که می‌توانید در ویلای شخصی خود داشته‌باشید. بنابراین اگر به‌دنبال امکانات سطح بالا هستید باید دست به خرید ویلا در سرخرود بزنید.

برای پیش‌فروش ویلا در شمال  با شماره‌های درج‌شده در وب‌سایت تماس بگیرید.

 

آیا متراژ ساختمان برای شما مهم است؟

برای برخی افراد چندان مهم نیست که در ساختمانی با متراژ بالا زندگی کنند چه بسا بسیاری از خانواده‌ها دو یا سه نفره هستند و اصلاً احتیاجی به متراژ بالا و امکانات لاکچری نداشته‌باشند بنابراین برای این دست از خانواده‌ها خرید آپارتمان در سرخرود گزینه بهتری است. آن‌ها می‌توانند یک واحد آپارتمانی در حوالی ساحل نشان کنند و اقدام به خرید آن نمایند اما از طرف دیگر برخی افراد تمایل دارند تا در ساختمانی با متراژ بالاتر زندگی کنند.

آن ها ممکن است تمایل به برگزاری مهمانی، جشن و دورهمی‌های خانوادگی در ویلای خود داشته‌باشند بنابراین خرید آپارتمان چندان برای آن‌ها معقول به‌نظر نمی‌رسد. پس اگر می‌خواهید متراژ بالایی در اختیار داشته‌باشید می‌توانید اقدام به خرید ویلا در سرخرود نمایید در غیر این صورت خرید آپارتمان در سرخرود گزینه مناسبی خواهد بود.

برای ویلا جنگلی شمال  با شماره‌های درج‌شده در وب‌سایت تماس بگیرید.

در سرخرود ویلا بخریم یا آپارتمان؟

 

داشتن فضای خصوصی و حریم شخصی تا چه برای شما مهم است؟

از جمله مسائلی که باعث ایجاد تفاوت در خرید ویلا و آپارتمان در سرخرود می‌شود بحث حریم خصوصی و اختیارات شما است. به‌عنوان مثال شما در ویلای شخصی خود این اجازه را دارید تا در حیاط ویلا اقدام به کاشت گل و گیاه نمایید و آزادانه هر تغییری را که می‌خواهید در محوطه ویلا ایجاد کنید. تعبیه آب نما، برپا کردن آلاچیق، کاشت انواع گیاهان به‌سلیقه خودتان و قرار دادن میز و صندلی در حیاط همگی به انتخاب شما خواهد بود بدون اینکه نیازی به کسب اجازه از فرد دیگری داشته‌باشید اما در مورد آپارتمان داستانی کمی فرق دارد.

برای خرید ویلا سند شش‌دانگ شمال با شماره‌های درج‌شده در وب‌سایت تماس بگیرید.

شما نمی‌توانید بدون کسب اجازه از سایر ساکنین تغییری در ساختمان ایجاد کنید

حریم خصوصی شما محدود به چارچوب واحد مسکونی خودتان می‌شود. راه‌پله‌ها، آسانسور، محوطه بیرونی و پارکینگ به‌صورت مشاع با سایر ساکنین است و اجازه ندارید به دلخواه خود در آن‌ها تغییری ایجاد کنید.

همچنین نمی‌توانید هر موقع که دلتان خواست در باغچه‌های حیاط به کاشت گل و گیاهان مشغول شوید چرا که ساختمان شما بی‌شک دارای باغبان است و این امور به عهده او است. چنانچه ساکنین بخواهند به میل خود در این امور عمل کنند هرج و مرج و بی نظمی در آپارتمان رخ می‌دهد. همچنین اگر در ویلای شخصی خود قصد برگزرای یک مهمانی داشته‌باشید مطمئناً برای همسایگان ایجاد مزاحمت صوتی نخواهید داشت در حالی که فضای آپارتمان‌ها کوچک است و محدود بنابراین سر و صدا به‌راحتی در فضا می پیچد و ممکن است باعث آزار همسایگان شود.

این نکات به شما می‌گوید که اگر خواهان آزادی عمل و حریم خصوصی بیشتری هستید بنابراین دست به خرید ویلای شخصی در سرخرود بزنید اما اگر می‌توانید در این امور با همسایگان سازگاری داشته‌باشید و محدود شدن اختیارات برایتان اهمیت چندانی ندارد گزینه خرید آپارتمان در سرخرود برای شما گزینه خوبی خواهد بود.

برای خرید ویلا شمال قسطی با شماره‌های درج‌شده در وب‌سایت تماس بگیرید.

در سرخرود ویلا بخریم یا آپارتمان؟

 

آیا به موضوع امنیت فکر کرده‌اید؟

اگر بخواهیم خرید آپارتمان و ویلا در سرخرود را از دید بحث امنیتی مورد توجه قرار دهیم باید گفت که سطح امنیت در آپارتمان به مراتب بیشتر از سطح امنیت در ویلا است. در آپارتمان‌ها اغلب یک واحد نگهبانی وجود دارد که به‌طور 24 ساعته از واحدهای آپارتمان نگهبانی می‌دهد و اجازه ورود را به افراد متفرقه خارج از آپارتمان نمی‌دهد بنابراین خیال‌تان از این بابت آسوده است که فردی غیر از ساکنین آپارتمان وارد ساختمان نخواهند شد.

اما در مورد ویلای شخصی برقراری  امنیت ویلا به عهده خود شما است. شما ملزم به این هستید که با گماشتن یک نگهبان به‌طور دائمی و یا استفاده از تجهیزات هوشمند امنیتی، امنیت را در ویلای خود برقرار سازیدو استفاده از دوربین‌های مداربسته و دزدگیر می‌تواند به شما در این راستا کمک کند اما باز هم نمی‌توان سطح امنیت ویلا را در مقایسه با آپارتمان یکسان دانست.

برای خرید ویلا سنددار شمال با شماره‌های درج‌شده در وب‌سایت تماس بگیرید.

به‌طور کلی میزان امنیت در آپارتمان بسیار بیشتر است چرا که علاوه بر شما ساکنین دیگر نیز در آپارتمان رفت‌وآمد می‌کنند و حتی زمان‌هایی که شما در واحد خود حضور ندارید ساختمان خالی از افراد نخواهد شد و همسایگان تان در ساختمان خواهند بود. بنابراین می‌توانی میزان امنیت آپارتمان را در سرخرود بیشتر از ویلا دانست.

برای ویلا داخل شهرک شمال با شماره‌های درج‌شده در وب‌سایت تماس بگیرید.

در سرخرود ویلا بخریم یا آپارتمان؟

 

مقایسه شرایط نگهداری از ویلا و آپارتمان در سرخرود

بی‌شک نگهداری از ویلا در سرخرود به مراتب سخت تر از شرایط نگهداری از آپارتمان است. مسائلی مانند نظافت، باغبانی، تعمیر و سرویس آسانسور و این دست از موارد در آپارتمان توسط مدیر و نگهبان ساختمان پیگری می‌شود و هزینه نهایی بین ساکنین تقسیم می‌شود بنابراین نیازی نیست تا شما مستقیماً وارد عمل شوید. اما در مورد نگهداری از ویلا داستان کمی فرق می‌کند.

برای خرید ویلا سند شش‌دانگ شمال با شماره‌های درج‌شده در وب‌سایت تماس بگیرید.

نگهداری و نظافت استخر، رسیدگی به باغچه‌ها و گیاهان، تمیزکاری محوطه، سامان دادن به روف‌گاردن همگی به عهده شماست. بنابراین زحمت بیشتری را در این راستا متحمل خواهید شد. حتی رسیدگی و نظافت فضای داخل ویلا نیز به‌دلیل متراژ بالای آن برای شما دردسر و زحمت بیشتری خواهد داشت در حالی که رسیدگی به واحدهای آپارتمانی چندان زمان و انرژی زیادی از شما نخواهد گرفت. بنابراین به این موضوع نیز دقت داشته‌باشید. هزینه‌های نگهداری از ویلا در سرخرود و زحمت نگهداری آن نسبت به آپارتمان بسیار بیشتر است.

برای خرید ویلا ساحلی شمال با شماره‌های درج‌شده در وب‌سایت تماس بگیرید.

در سرخرود ویلا بخریم یا آپارتمان؟

 

آیا روی کیفیت ساخت ساختمان حساسیت ویژه‌ای دارید؟

یکی از مواردی که باعث ایجاد تفاوت بین خرید ویلا و آپارتمان در سرخرود می‌شود کیفیت ساخت آنهاست. نمی‌گوییم که کیفیت ساخت آپارتمان‌ها پایین است اما به‌طور عمده ویلاهای شخصی با دقت و درایت بیشتری ساخته می‌شوند و در ساخت آن‌ها از متریال‌های مرغوب تری استفاده می‌شود. علاوه بر این شما می‌توانید در هنگام ساخت ویلا روی قسمت‌های مختلف آن نظر دهید و در مورد طراحی و نوع متریال مورد استفاده نظر شخصی خود را وارد کنید در حالی که در حین ساخت آپارتمان این امکان برای شما وجود ندارد. افراد اغلب واحد های ساخته شد آپارتمان را در سرخرود خریداری می‌کنند اما با خرید ویلا در سرخرود می‌توانید از سازنده بخواهید ویلای شما را طبق نظر و سلیقه شخصی‌تان طراحی کند.

برای خرید ویلا ارزان شمال با شماره‌های درج‌شده در وب‌سایت تماس بگیرید.

 

نتیجه‌گیری

خرید ویلا و آپارتمان در سرخرود هرکدام مزایا و ویژگی‌های خاص خود را دارند که پیش از خرید باید بررسی شود بنابراین نمی‌توان چشم بسته اقدام به سرمایه‌گذاری در سرخرود نمود. در این مطلب سعی شد تعدادی از مهمترین موارد راهگشا در این امر ذکر شود بنابراین سعی کنید با آگاهی کامل در این زمینه قدم بردارید.

برای خرید ویلا سنددار شمال با شماره‌های درج‌شده در وب‌سایت تماس بگیرید.

 

 

 

برچسب‌ها :

نظرات کاربران

نام و نام خانوداگی
متن پیام
برای خرید زمین و ویلا نیاز به مشاوره دارید؟

اگر سوالی دارید تیم پشتیبانی ما از ساعت ۸:۳۰ صبح الی ۱۱:۳۰ شب پاسخگوی شما خواهند بود.

×