گیلان، زیباکنار
0133416

خنک‌ترین شهر شمال در تابستان

دسته‌بندی : اخبار و مقالات
تاریخ انتشار : 1402-06-18
خنک‌ترین شهر شمال

خنک‌ترین شهر شمال در تابستان

اگر گرمای تابستان امان شما را بریده و به‌دنبال شهری خنک با هوای مطبوع برای سپری‌کردن یک سفر چند روزه در شمال می باشید بدون شک باید سری به ییلاقات این خطه بزنید. ییلاقات شمال مناطقی را در بر میگیرند که با ارتفاع زیادی خود از سطح دریا دارای آب‌وهوایی خنک و حتی سرد در روزهای گرم تابستان هستند. برخی از این شهرها به‌قدری سرد هستند که شب‌های تابستان را نمی‌توان بدون یک پتوی ضخیم به صبح رساند. اگر شما هم با تصور وزش هوای خنک و مطبوع در شب‌های دل‌انگیز تابستان و لمس نسیم‌های خنک با گونه‌های خود از خود بیخود می‌شوید در ادامه با ما باشید تا خنک‌ترین شهرهای شمالی را برای یک سفر تابستانه به شما معرفی کنیم.

برای خرید ویلا سنددار شمال با شماره‌های درج‌شده در وب‌سایت تماس بگیرید.

خنک‌ترین شهر شمال در تابستان

ماسال؛ تکهای از بهشت میان ابرها

کافی ست همین حالا نام ییلاق ماسال را در اینترنت جستجو کنید تا با دیدن عکس‌های بکر و بی‌نظیر از این منطقه در تدارک سفر به آن باشید. ماسال گویی تکهای از بهشت میان ابرها است. با دیدن عکس‌های این منطقه برای اولین بار احتمالاً تصور خواهید کرد که عکس‌های دهکده‌ای زیبا در سوییس را مشاهده می‌کنید اما ماسال یکی از ییلاقات زیبای گیلان است که خنکای آن در فصل تابستان محشر است و شما را به قلب بهشتی خنک خواهد برد. ماسال برای سفر در بهار و تابستان انتخابی بی‌نظیر و عالی است. این منطقه ارتفاعی بیش از 1800 متر با سطح دریا دارد و شما را بر فراز ابرهای سپید رنگ آسمان پرواز خواهد داد.

برای خرید ویلا دوبلکس شمال  با شماره‌های درج‌شده در وب‌سایت تماس بگیرید.

ماسوله؛ دهکده‌ای شگفت‌انگیز

حتماً نام ماسوله را شنیده‌اید و یا دست کم عکس‌های زیبای آن را دیده‌اید. حتی ممکن است چند بار هم به این روستای زیبا و دیدنی سفر کرده باشید. بنابراین به‌خوبی می‌دانید که ماسوله نیز انتخابی ایده‌آل و بکر برای روزهای گرم تابستان استو روزهایی که عرق از سر و روی شما چکه خواهد کرد و حرارت هوا و شدت شرجی بودن آن امان شما را خواهد برید، ماسوله گریزگاهی ست که می‌توانید در هوای خنک آن احساسی از لطافت و رهایی داشته‌باشید. این روستای زیبا در استان گیلان واقع‌شده و تابستان‌های دل‌انگیزی دارد. برف‌های زمستانی همیشه مهمان ماسوله می‌شوند و خنکای مطبوع هوا نیز در فصل تابستان مهمان خانه‌های این دهکده خواهد بود. به‌همین دلیل ماسوله را می‌توان یکی از انتخاب‌های اصلی گردشگران ایرانی و خارجی برای سفرهای تابستانی دانست.

ماسوله در شصت کیلومتری شهر رشت واقع‌شده است و دارای معماری بی‌نظیر و شگفت‌انگیزی است. این روستای زیبا قدمتی بالغ بر 800 سال دارد و حس و حالی از لطافت را با ابرهای غوطه‌ور در آسمان به شما منتقل خواهد کرد. بنابراین اگر به‌دنبال مکانی خنک در تابستان هستید ماسوله را انتخاب کنید که پشیمان نخواهید شد.

برای خرید ویلا اقساطی شمال در شمال با شماره‌های درج‌شده در وب‌سایت تماس بگیرید.

خنک‌ترین شهر شمال در تابستان

تجربه تابستانی دل‌انگیز در سواد کوه

نام سوادکوه با خود لطافت و خنکی همراه می‌آورد. این شهر زیبا در میانه‌های البرز واقع‌شده و دارای طبیعتی بکر و دل‌انگیز است. نه‌تنها هوای پاک و خنک سوادکوه بلکه جاذبه‌های دیدنی این منطقه پای گردشگران را هر ساله به این شهر زیبا باز می‌کند. تنفس اکسیژن خالص و هوای تازه در صبحگاهان در روزهای تابستانی سواد کوه جانی تازه به شما خواهد بخشید و روح شما را از هرگونه آلودگی پاکسازی خواهد کرد.

آن زمان که از پنجره‌های چوبی کلبه در ارتفاعات سواد کوه به‌چشم‌انداز وسیع و خیره‌کننده بیرون نگاه می‌کنید و هوای تازه را نفس می کشید حس می‌کنید در یکی از روزهای آغازین بهار هستید در حالی که ممکن است در چله تابستان قرار داشته‌باشید. در سواد کوه اثری از هوای گرم و شرجی تابستان‌های شمال نیست و هر آنچه که حس می‌کنید لطافت و سرمای هواست.

برای پیش‌فروش ویلا در شمال  با شماره‌های درج‌شده در وب‌سایت تماس بگیرید.

خنک‌ترین شهر شمال در تابستان

تالش شهری همانند یخچال طبیعی

اگر می‌خواهید بدانید یخچال طبیعی چیست و چگونه می‌توان در چله تابستان و روزهای گرم به آن پناه برد پیشنهاد می‌کنیم که راهی تالش شوید. شهرستان تالش در روزهای گرم تابستان هوای بهاری را نثار شما خواهد کرد. همسایگی این شهر زیبا با کوهستان‌های سربه‌فلک‌کشیده خود توانسته آب‌وهوایی مطبوع را در جوار دریای خزر فراهم‌کند و یکی از بهترین مقصد ها در روزهای گرم تابستان باشد. اگر به‌دنبال خنک‌ترین بخش‌های تالش برای اقامت تابستانی هستید توصیه می‌کنیم که راهی بخش‌های غربی آن شوید که با استان اردبیل همجوار شده. این بخش دارای آب‌وهوایی به‌شدت مطبوع و خنک است و شما را از هرگونه وسیله سرمایشی در روزهای تابستان بی نیاز خواهد کرد.

برای ویلا جنگلی شمال  با شماره‌های درج‌شده در وب‌سایت تماس بگیرید.

جواهر ده؛ جواهری در قلب کوهستان‌های شمال

اگر قرار باشد در بین خنک‌ترین شهرهای شمالی در تابستان یک شهر را نماینده همه بدانیم باید از رامسر و بعد روستای جواهر ده در آن نام برد. به جرئت می‌توان گفت که نیمی از زیبایی‌ها و جذابیت‌های رامسر در قلب جواهر ده نفته است. این روستای زیبا که در ارتفاعات کوهستان قرار دارد شما را به دنیای خیال‌انگیزی خواهد برد. دنیایی که در آن در دل ابرهای سپید و لطیف غوطه خواهید خورد و هوای پاک و خنک را تنفس خواهید کرد. تماشای طبیعت دل‌انگیز شمال از ارتفاع بالای جواهر ده می‌تواند روح و جان شما را جلا دهد. وجود جویبارهای زلال و آبشارهای زیبا در این منطقه به خنکای هوا افزوده و این مکان را برای شما مکانی مناسب برای اقامت تابستانی ساخته.

برای خرید ویلا شمال قسطی با شماره‌های درج‌شده در وب‌سایت تماس بگیرید.

خنک‌ترین شهر شمال در تابستان

لذت راه‌رفتن روی ابرها در فیلبند

اگر به‌دنبال منطقه‌ای خنک و البته دور از دغدغه‌های شهری و سبک زندگی امروزی می‌گردید ما شما را به روستای فیلبند دعوت می‌کنیم. روستایی که قدم‌زدن در آن برابر است با لذت قدم‌زدن روی ابرهای نرم و لطیف. این روستای زیبا 27 هزار متر از سطح دریا فاصله دارد بنابراین به ارتفاعی بالاتر از ابرهای آسمان صعود خواهید کرد. جایی که خنکای هوا نوازشگر جسم و جان شما خواهد بود و هوای لطیف و مطبوع آن هیچ‌گاه از خاطر شما نخواهد رفت. طبیعت بکر و زیبایی که در مسیر روستای فیلبند نوازشگر چشمان شماست لذت رسیدن به مقصد را برای شما دوچندان خواهد کرد.

روستایی که شما را از این عالم و دغدغه هایش دور خواهد کرد. شک نداشته‌باشید که شب‌های تابستانی فیلبند دست کمی از شب‌های زمستانی شهر خودتان ندارد بنابراین دست خالی عازم این مقصد نشوید و پتوهایی ضخیم و لباس‌هایی گرم با خود به‌همراه داشته‌باشید. بعید نیست در روستای فیلبند زمان از دست شما خارج شود و تصور کنید در چله زمستان به سر می‌برید بنابراین بد نیست یک تقویم هم همراه تان داشته‌باشید!

برای ویلا داخل شهرک شمال با شماره‌های درج‌شده در وب‌سایت تماس بگیرید.

داماش دشتی فراخ از سوسن چلچراغ

نام داماش را احتمالاً شنیده‌اید؛ این منطقه یکی از مناطق ییلاقی شمال است و در نزدیکی منجیل قرار دارد. داماش پر از چشمه سارهای زلال و خنک است که در قلب روزهای داغ تابستان آبی خنک و زلال نصیب جان شما خواهد کرد. گیاهی کمیاب به‌نام سوسن چلچراغ در این منطقه بسیار رویش می‌کند که می‌توانید اوقات فراغت را به چیدن آن مشغول شوید و تجربه‌های تازه کسب کنید. لذت حس کردن قطره های تازه باران بر صورت خود را می‌توانید در ارتفاعات داماش تجربه کنید و یک تابستان خاطر انگیز را برای خود رقم بزنید.

برای خرید ویلا ساحلی شمال با شماره‌های درج‌شده در وب‌سایت تماس بگیرید.

خنک‌ترین شهر شمال در تابستان

آلاشت؛ سفری به آشیانه عقاب

از اسم این منطقه پیداست که چه ارتفاع بلند بالایی از سطح دریا دارد. آلاشت به معنای لانه عقاب است. جایی که عقاب در آن لانه دارد قطعاً ارتفاع زیادی از سطح زمین و دریا خواهد داشت. در واقعیت نیز چنین است. روستای آلاشت روستایی با ارتفاع بسیار زیاد از سطح دریا است که در حوالی سوادکوه مازندران واقع‌شده و یکی از انتخاب‌های ایده‌آل برای سفرهای تابستانی به‌حساب می‌آید. در آلاشت می‌توانید بدون دغدغه بر فراز ابرها قدم بردارید و اکسیژن تازه و خالص را تنفس کنید.

برای خرید ویلا ارزان شمال با شماره‌های درج‌شده در وب‌سایت تماس بگیرید.

نتیجه‌گیری

سفر به شمال در تابستان ممکن است برای عده‌ای چندان دلچسب نباشد چرا که خاطرات شرجی بودن هوا برای آن‌ها تازه می‌شود اما تمام شهرهای شمالی در تابستان گرم و شرجی نیست. برعکس بسیاری از شهرهای شمالی در تابستان آب‌وهوایی خنک و دلچسب دارند. آن دسته از مناطق ییلاقی که با هوای مطبوع به استقبال شما می‌آیند و لذت تجربه آب‌وهوایی مطبوع را در چله تابستان به شما می بخشند.

برخی از مناطق ییلاقی شمال به‌قدری خنک هستند که نمی‌توان بدون تجهیزات کافی شب‌ها را در آن‌ها سپری کرد بنابراین پیش از عزیمت به مناطق ییلاقی امکانات کافی همراه خود داشته‌باشید. زیباترین چشم‌اندازها را می‌توانید در این مناطق مشاهده کنید و یک تابستان رویایی با هوای بهاری و خاطراتی دلنشین و جذاب برای خود رقم بزنید. بنابراین اگر می‌خواهید از گرمای هوا به‌سمت مناطقی با هوای مطبوع و خنک رهسپار شوید همین حالا چمدانتان را ببینید و به مقصد ییلاقات شمال راهی شوید.

برای خرید ویلا سند شش‌دانگ شمال با شماره‌های درج‌شده در وب‌سایت تماس بگیرید.

 

نظرات کاربران

نام و نام خانوداگی
متن پیام
برای خرید زمین و ویلا نیاز به مشاوره دارید؟

اگر سوالی دارید تیم پشتیبانی ما از ساعت ۸:۳۰ صبح الی ۱۱:۳۰ شب پاسخگوی شما خواهند بود.

×