گیلان، زیباکنار
0133416

دکوراسیون تراس و بالکن ویلا را برای فصل پاییز آماده کنید!

دسته‌بندی : اخبار و مقالات
تاریخ انتشار : 1402-06-18
دکوراسیون تراس و بالکن ویلا

دکوراسیون تراس و بالکن ویلا را برای فصل پاییز : با رسیدن فصل پاییز، احساسات لطیف و شاعرانه در انسان بیدار می‌شود. تماشای جشنی از رنگ‌های زرد و قرمز و نارنجی و رقص برگ‌های خزان زده طلایی از تراس ویلا لطف و صفای دیگری دارد.

اما برای اینکه بتوانید از بالکن به تماشای این مناظر جادویی و سحر انگیز بنشینید و ریه‌های خود را از اکسیژن خالص آغشته به بوی نم باران پر کنید باید تراس و بالکن ویلا را برای سر رسیدن پادشاه فصل‌ها آماده کنید. حیف است پاییز از راه برسد و به تماشای چشم‌اندازهای آن از پس شیشه‌های سرد اکتفا کنید. پس اگر می‌خواهید به پاییز یک خوشامدگویی جانانه بدهید و از تراس ویلا برای سپری‌کردن عصرهای دل‌انگیز و شاعرانه پاییز و در آغوش گرفتن  استفاده کنید در ادامه با ما همراه باشید تا چند ترفند اساسی برای زیر و رو کردن تراس را در این فصل زیبا و جادویی با هم بررسی کنیم.

برای خرید ویلا دوبلکس شمال  با شماره‌های درج‌شده در وب‌سایت تماس بگیرید.

دکوراسیون تراس و بالکن ویلا را برای فصل پاییز

 

تراس ویلا را با برگ‌های خشک زرد و نارنجی تزئین کنید

برگ‌های خشک هرچند که برگ‌هایی بی‌جان و از درخت افتاده هستند اما نمی‌توان زیبایی بی‌نظیر آن‌ها را انکار کرد. برگ‌های پهن درخت بلوط و چنار با رنگ‌های سحر انگیز و جذاب خود در فصل پاییز چشم‌های هر بیننده‌ای را به‌خود جلب می‌کنند. شما می‌توانید ظرف‌هایی تزئینی از جنس شیشه‌های رنگی انتخاب کنید و درون آن‌ها را از برگ‌های خشک شده زرد و نارنجی درختان پر کنید. قرار دادن چند عدد گل خشک درون این ظرف ها باعث می‌شود رایحه عجیب و شامه نوازی در تراس شما پخش شود علاوه بر این زیبایی تراس را دو چندان خواهید کرد.

برای خرید ویلا اقساطی شمال در شمال با شماره‌های درج‌شده در وب‌سایت تماس بگیرید.

چیدن تعدادی مبلمان حصیری در تراس

نشستن در تراس ویلا و خیره شدن به غروب دل‌انگیز خورشید در یک عصر پاییزی در حالی که فنجان قهوه تان را در دست دارید و آن را مزه مزه می‌کنید حس و حالی دیگری خواهد داشت. شما می‌توانید تعدادی مبلمان حصیری سبک در تراس ویلای خود بچینید. اما چرا حصیری؟ به این دلیل که پاییز فصل باران‌های گاه به گاه و همیشگی ست. صبح ها در حالی که نم باران روی شیشه ها نشسته از خواب بیدار می‌شوید و شب‌ها با صدای دل‌انگیز قطرات باران روی ناودان به خواب می‌روید. بنابراین قرار نیست همیشه نگران خیس شدن مبلمان و جابجا کردن آن‌ها از تراس به داخل ویلا و بالعکس باشید. این مبلمان در برابر نم باران بسیار مقاوم است.

برای پیش‌فروش ویلا در شمال  با شماره‌های درج‌شده در وب‌سایت تماس بگیرید.

دکوراسیون تراس و بالکن ویلا را برای فصل پاییز

پهن کردن یک زیر انداز پشمی در تراس ویلا

برای اینکه حس و حال گرم و صمیمانه‌ای به تراس ویلا در فصل پاییز بدهید می‌توانید یک زیر انداز زیبای پشمی در تراس ویلا پهن کنید تا در صورت تمایل روی آن بنشینید و از گرمای آن جان تان را گرما بخشید. شما می‌توانید یک پارچه پشمی نازک را نیز به‌همان رنگ روی مبلمان حصیری خود بیندازید.

برای ویلا جنگلی شمال  با شماره‌های درج‌شده در وب‌سایت تماس بگیرید.

چیدن بالشتک و کوسن‌هایی به رنگ قرمز و زرد و نارنجی در تراس

قرار دادن تعدادی کوسن و بالشتک روی تراس به رنگ‌های زرد و نارنجی و قرمز می‌تواند فضای تراس شما را زیباتر سازد. شما می‌توانید از این بالشتک های برای نشستن روی زیر انداز پشمی استفاده کنید و یا آن‌ها را در کنار خود قرار دهید. پارچه‌های خز دار، پشمی و پرز دار برای کوسن‌های پاییزی بسیار مناسب هستند.

برای خرید ویلا شمال قسطی با شماره‌های درج‌شده در وب‌سایت تماس بگیرید.

استفاده از شمع های زرد و نارنجی در تراس ویلا

اگر می‌خواهید حس و حال شاعرانگی را در تراس ویلای خود تقویت کنید می‌توانید تعدادی شمع های نارنجی و زرد در قسمت‌های مختلف تراس قرار دهید و بعد از تاریک‌شدن هوا و غروب خورشید این شمع های زیبا ر روشن کنید تا فضای تراس شما به فضایی گرم و لطیف تبدیل شود. اگر مایل هستید می‌توانید تعدادی چوب دارچین و یا برگ‌های خشک پاییزی به‌همراه پوست مرکبات درون ظرف شمع قرار دهید تا همراه با سوختن شمع رایحه دل‌انگیز دارچین و عطر مرکبات در فضای پاییزی تراس شما پراکنده شود و حس و حال زیبایی به شما منتقل سازد.

برای ویلا داخل شهرک شمال با شماره‌های درج‌شده در وب‌سایت تماس بگیرید.

دکوراسیون تراس و بالکن ویلا را برای فصل پاییز

 

قرار دادن گلدان گل‌های پاییزی در تراس ویلا

شما می‌توانید در تراس ویلا تعدادی گل یا گیاه پاییزی قرار دهید. در واقع دو راه پیش روی شماست. شما می‌توانید تعدادی گلدان با گیاهان پاییزی که رنگ برگ‌های آن‌ها هارمونی زیبایی با حال و هوای تراس شما ایجاد می‌کند استفاده کنید و یا خودتان در یک گلدان شیشه‌ای یا سفالی تعدادی گل‌های رنگارنگ با رنگ‌های زرد و قرمز و نارنجی قرار دهید و آن را در گوشه‌ای تراس بگذارید تا زمانی که در حال سپری‌کردن اوقات تان روی تراس هستید از عطر و زیبایی این گل‌های پاییری محظوظ شوید. گل‌هایی با رایحه دل‌انگیز و ظاهر زیبا مانند گل نرگس، گل بگونیا و گل کوکب می‌تواند برای انتخاب در فصل پاییز مناسب باشد.

برای خرید ویلا ساحلی شمال با شماره‌های درج‌شده در وب‌سایت تماس بگیرید.

 

قرار دادن فانوس و چراغ‌های تزئینی در تراس ویلا

اگر می‌خواهید نور شاعرانه از در شب‌های لطیف پاییز و عصر های دل‌انگیز آن مهمان تراس شما شود اما خبر از نور مهتاب و ستاره های آسمان نیست می‌توانید یک فانوس زیبا در تراس خود قرار دهید. شما می‌توانید از فانوس‌های ایستاده و یا فانوس‌های آویز در تراس ویلای خود استفاده کنید و نوری ملایم و زیبا را در فضای بالکن بپاشید.

برای خرید ویلا ارزان شمال با شماره‌های درج‌شده در وب‌سایت تماس بگیرید.

 

نتیجه‌گیری

دکوراسیون با رنگ‌های طلایی، زرد، قرمز و نارنجی در فصل پاییز می‌تواند یک پاییز کوچک را در تراس ویلای شما به بار بنشاند.هرچه در این باره خلاقانه تر عمل کنید می‌توانید بالکن زیباتری را برای خود رقم بزنید. استفاده از شمع های معطر، روشن‌کردن عود، استفاده از پوست خشک شده مرکبات درون ظرفی از برگ‌های خشک شده پاییزی، فانوس‌های نورانی و حتی چیدن تعدادی کتاب برای مطالعه در تراس ویلا می‌تواند حال و هوای تراس شما را بیشتر و بیشتر به حال و هوای پاییز نزدیک کند.

برای خرید ویلا سنددار شمال با شماره‌های درج‌شده در وب‌سایت تماس بگیرید.

برای خرید ویلا سند شش‌دانگ شمال با شماره‌های درج‌شده در وب‌سایت تماس بگیرید.

 

نظرات کاربران

نام و نام خانوداگی
متن پیام
برای خرید زمین و ویلا نیاز به مشاوره دارید؟

اگر سوالی دارید تیم پشتیبانی ما از ساعت ۸:۳۰ صبح الی ۱۱:۳۰ شب پاسخگوی شما خواهند بود.

×