گیلان ، زیبا کنار
0133416

راهنمای خرید ویلا در شمال

دسته بندی : اخبار و مقالات
تاریخ انتشار : 1396-12-26
راهنمای خرید ویلا در شمال

شاید اهمیت خرید ویلا شمال را زمانی بتوان درک کرد که کار دیگر از کار گذشته باشد. تحقیق و جستجو درباره ویلای خوب در شمال نباید صرفا به جهت زیبایی ، متراژ  و یا تنها چشم‌انداز های زبیعی ویلا بررسی شود .

خرید ویلا در شمال به‌عنوان یک سرمایه‌گذاری بسیار اساسی و مهم در زندگی شما باید در نظر گرفته شود. صرف خرید ویلا به‌عنوان یک دارایی می‌تواند همین دارایی را هم از دست شما خارج کند اگر ویلای شمال شما آنچنان که باید کیفیت و مرغوبیت لازم را نداشته باشد و جز یک زیبایی اولیه چیز دیگری برای جلب توجه نداشته باشد.

در مقالات قبلی در خصوص لزوم سرمایه‌گذاری و خرید ویلا در شمال صحبت کردیم و اینکه اگر این سرمایه‌گذاری را در مناطقی انجام دهید که دیدگاه اقتصادی در کنار تجربه استفاده از محیط زیبا و استفاده از مواهب طبیعت با آب و هوای مناسب باشد چرا ارزش بیشتر سرمایه‌گذاری شما برای خرید ویلا بیشتر می‌شود.

اما کمتر به این موضوع پرداخته شد که چه استاندارد ها و المان هایی را برای این سرمایه گذرای و خرید ویلا در شمال کشور باید در نظر داشته باشید. در واقع شما برای  خرید ویلا الزاما به تخصص خاصی نیاز ندارید. قرار نیست شما مهندس معماری و یا کارشناس هوا و فضا باشید تا شرایط یک ویلا را بتوانید بررسی کنید. انتخاب و خرید ویلا در شمال تنها وابسطه به چند رهنمود ساده و کاربردی است که ما در این مقاله به‌عنوان یک دیدگاه کلی به شما خواهیم گفت.

  • معماری و اصول اولیه ویلا

اولین اصول انتخاب ویلا در شمال همان معیارهای انتخاب منزل رد اغلب دیگر مناطق کشور است. یعنی توجه به معماری، جانمایی ، اتاق خواب ها، نورگیرها، آشپرخانه، طراحی، رنگ آمیزی و از این قبیل موارد که عمدتا سلیقه ای است و شما باید ویلایی را خریداری کنید که باب میل شما باشد. وقتی همه این موارد از نر شما مطلوب باشد ویلای شما یک ویلای دائمی و یک ملک مطلوب خواهد بود و تردید نداشته باشید که این موارد را همه دوست دارند. منظور اینکه اگر زمانی قرار شدن ویلا را دوباره به پول تبدیل کنید و اقدام به فروش ویلا شمال خود بکنید مشتری آن همیشه هست.

  • نمای بیرونی ویلا

فراموش نکنید بر خلاف سایر موارد ساختمانی ویلا مانند آشپرخانه و اتاق خواب و … که سلیقه ای است نمای ویلا را تنها بر اساس سلیقه انتخاب نکنید. میزان رطوبت در شمال کشور بالا است و این رطوبت در هر نقطه نسبت به نقطه دیگر متفاوت است. نمای ویلا باید به شکلی باشد که جوابگوی رطوبت محیط باشد و در ضمن باید شیب مناسب  و عایق بندی زیری مناسبی داشته باشد.

  • عایق بندی ویلا

صحبت از عایق بندی شد. در نظر داشته باشید که اهمیت عایق بندی ویلا تنها برای سقف و نمای بیرونی سازه نیست. باید  اصول عایق بندی ساختمان ویلا به شکل اساسی و بر اساس استانداردهای مناطق بارانی و با رطوبت بالا انجام شده باشد.

  • خرید ویلا از فروشندگان و انوبه سازان معتبر

این نکته اهمیت زیادی دارد . فروشندگان زیادی در شمال کشور ادعای فروش ویلا دارند ولی متاسفانه حاضر به ارائه ضمانت های لازم نیستند، اعتبار کافی ندارند، خودشان طراح و سازنده ویلا نیستند، تعهدی به مشتری ندارند، از اهمیت ساخت و زیر ساخت ها اطلاعی ندارند، قیمت‌های غیر واقعی ارائه می‌کنند و … شما باید از شرکتی خرید کنید که اعتبار لازم را داشته باشد. شرکت‌هایی که به اصول مشتری مداری واقف هستند و به‌خوبی تعهدات لازم و ضمانت های لازم را به مشتری می‌دهند و مهم تر از هم هدارای پشتوانه و اعتبار لازم و رزومه قوی کاری هستند.

چگونه یک شرکت معتبر فروش ویلا در شمال را پیدا کنیم؟

شرکت ها و انبوه سازان معتبر شخصیت حقوقی دارند. آنها به‌خوبی با استانداردهای ساخت  وساز در مناطق مختلف شمال کشور آشنایی دارند و کادر تخصصی و حرفه‌ای آنها متناسب با نوع تحصیلات و تخصص خود به کار گرفته شده‌اند. استفاده از مصالح با کیفیت، انجام معماری همراه با تکنیک های زیبایی و پارامتر های اصولی ، استفاده از طرح زیبا در کنار کیفیت بالا و ماندگاری و دوام سازه های قبلی از نشانه های شرکت‌های انبوه ساز و یا فروش ویلای موفق  و معتبر است.

یک شرکت معتبر ساخت ویلا در شمال به‌هیچ‌عنوان حاضر نیست به قیمت ارزان تمام شدن ویلا اعتبار خود را با استفاده از مصالح بی‌کیفیت و نا مرغوب از دست بدهد. این شرکت ها امضا خود را بر روی سازه ها و شهرک های ساحلی و مجتمع های ویلایی خود باقی می‌گذارند و به ساخت ویلای شمالی که کار آنها باشد افتخار می‌کنند و همواره درباره آن به شما اطمینان می‌دهند.

یکی دیگر از نشانه های شرکت‌های موفق انبوه ساز ویلای شمال این است که این شرکت ها همیشه ساخته ها و مهندسی خود را دارند و به‌هیچ‌عنوان اقدام به فروش ویلاهای غیر که شناختی در خصوص آن ندارند نمی‌کنند. این باعث می‌شود تا به‌راحتی درباره زیر سازی ویلا تا مصالح و اقدامات خاص ساخت ویلا هم برای شما توضیحات کافی را داشته باشند.

چه مواردی را باید قبل از خرید ویلا استعلام کرد؟

ویلا یک ساختمان  با سند ملکی و حقوقی است. مالک این فرد باید سند ملکی داشته باشد و برای ساخت این ویلا باید  پروانه ساخت دریافت کرده باشد. ساختمان‌هایی که بدون مجوز ساخته شوند و پروانه ساخت لازم را نداشته باشند معمولا کیفیت لازم را ندارند. هر منطقه در شمال دارای اداره مخصوص ثبت خود است و به‌همین دلیل باید پروانه ساخت از اداره مربوطه دریافت شده باشد. مثلا برای خرید ویلا در انزلی باید ابتدا از اداره این منطقه پروانه ساخت دریافت شده باشد. داشتن پروانه ساخت یعنی داشتن سند و مجوز ساخت و اینکه مهندسینی نظارت لازم را برای ساخت ویلا دارند. لذا برای خرید ویلا سند و پروانه ساخت ویلا را حتماً استعلام کنید.

راهنمای خرید ویلا در شمال

استانداردهای لازم برای ساخت ویلا

یکی از موارد  مهمی که به اعتبار خرید ویلا در شمال شما کمک می‌کند نگاهی به استانداردهای شرکت سازنده و یا نوع ساخت ویلا است. مناطق شمالی نیاز به معماری و طرح خاص ساخت خود را دارد. لذا ابتدا باید مراحل ساخت را بررسی کنید  و ببینید که آیا شرکت در همه مراحل استاندارد ها را رعایت کرده یا خیر.

انتخاب ویلا در شمال با انتخاب شرکت انبوه سازان آرش به‌عنوان معتبرترین شرکت ساخت و ساز ویلا در شمال کار بسیار ساده ای خواهد بود. شرکت انبوه سازان آرش به‌عنوان بزرگترین و صاحب نام ترین شرکت ساخت ویلا ، شهرک های ساحلی و مجتمع های ویلایی در شمال کشور و منطقه آزاد انزلی و زیبا کنار و گیلان از ابتدا هدف خود را ارتقا سطح ویلا های ساخته شده در شمال کشور با توجه به بالاترین استانداردهای جهانی قرار داد و با تکیه بر دانش و تخصص داخلی و الگو گرفتن و ایده های نو در ساخت ویلا های خارجی توانسته مدرن ترین مجتمع های ویلایی و شهرک های ساحلی را در شمال کشور راه اندازی کند.

شهرک های ساحلی آرش و مجتمع های ویلایی آرش با در نظر گرفتن شرایط آب و هوایی و با استفاده از مرغوب ترین مصالح ساخت ویلا تحت سخت ترین آزمایشات کیفی بتون و سازه ساخته شده‌اند تا قبل از هر چیز اعتبار و شخصیت شرکت و شهروند ایرانی پاس داشته شود.

با شرایط مختلف فروش ویلا در شمال توسط شرکت انبوه سازان آرش سرمایه‌گذاری و خرید ویلا در شمال کشور دیگر یک رویا نیست. بهترین ویلا ها را در شهرک های ویلایی آرش با بهترین دسترسی و بالاترین و مدرن ترین امکانات از ما بخواهید .

نظرات کاربران

نام و نام خانوداگی
متن پیام
برای خرید زمین و ویلا نیاز به مشاوره دارید؟

اگر سوالی دارید تیم پشتیبانی ما از ساعت ۸:۳۰ صبح الی ۱۱:۳۰ شب پاسخگوی شما خواهند بود.

×