گیلان ، زیبا کنار
0133416

رویای شما برای خریدویلا در شمال را محقق می کنیم

دسته بندی : اخبار و مقالات
تاریخ انتشار : 1399-02-15
رویای خرید ویلا در شمال ایران

رویای شما برای خریدویلا در شمال را محقق می کنیم

خرید ویلا شاید از بچگی رویای همه ما بوده باشد. اما گاهی تحقق بخشیدن به یک رویا کار مشکلی باشد و بعضی مواقع ممکن است اینقدر همه‌چیز نا متناسب باشد که نتوان به برخی از آن ها جامع عمل پوشاند. اما این موضوع در مورد خرید ویلا صادق نیست. شرکت انبوه سازان آرش این امکان را برای همه شما عزیزان فراهم کرده است که با خرید ویلا زیباکنار اقساطی به این رویای خود برسید.

زیباکنار یکی از مناطق بندر انزلی است. بندر انزلی با توجه شرایط جغرافیایی خود توانسته است در طول سالیان مختلف توجه اکثر افراد را به خود جلب کند. بیشترین توجه ها در مورد این شهر صرف موارد اقتصادی شده است. زیبا کنار از شمال به دریای خزر راه دارد بنابراین این موقعیت منجر می‌شود که انتخاب اول بسیاری از مبادلات تجاری بندر انزلی باشد. در میان تمامی بنادر ایران، بندر انزلی دارای سومین مقام در انجام امور تجاری است. همان‌طور که از اسم این منطقه مشخص است، زیبایی های این منطقه بی شمار است. از جمله‌این موارد می‌توان به موارد زیر اشاره کرد :

از جمله بناهای مهم زیباکنار در زمان گذشته می‌توان به هتل زیباکنار که در اوایل حکومت پهلوی برای سکونت و پذیرایی از خانهای امینی و مهمانان سرشناس داخلی و خارجی ساخته شده بود و عظمتی بسیار داشت اشاره کرد .دیگر بنای معروف زیباکنار کاخ قطبی بود که با معماری مدرن و با گران قیمت ترین مصالح و سنگ های مرمر در زمان اواخر دوره پهلوی توسط شخصی بنام رضا قطبی دایی شهربانو فرح ساخته شده بود و برای تفریح شاهزاده ها و مهمانان بزرگ استفاده می‌شد.

البته هیچکدام از بناهای نام برده شده دیگر وجود نداشته و بعد از انقلاب سال 57 جای هتل زیباکنار را مرکز اموزشی سیدالشهدا و کاخ قطبی هم به بخشی از مجتمع اموزشی رفاهی صداوسیما اضافه و تبدیل شده است.

جاذبه‌های طبیعی زیباکنار – خریدویلا در زیباکنار

یکی دیگر از جاذبه‌های طبیعی زیباکنار رودخانه اوشمک است که به طول 8 کیلومتر از دل زیباکنار گذشته و طبیعتی زیبا را در کنار خود بوجود اورده و مکانی مناسب برای ماهیگیری محسوب می‌شود . هر روزه مسافران و افراد زیادی از دیگر شهرها و روستاهای اطراف برای تفریح لذت بخش ماهیگیری به این منطقه می ایند.

پارك ملي بوجاق

پارك ملي بوجاق كه لاگون زیباکنار را به‌عنوان تالاب بين المللي به مجامع جهاني معرفي نموده است و دلتاي رودخانه سفيدرود را در خود جاي داده است يكي از زيستگاههاي مهم پرندگان و آبزيان مي باشد . از گونه هاي مهم پرندگان پارك ملي بوجاق : غاز خاكستري ، عروس غاز ، فلامينگو ، پليكان ، آوست چوب پا ، باكلان ، انواع حواصيل ، اكراس ، كله سبز ، خوتكا ، اردك ارده اي ، كفچه نوك ، آنقوت ، تنجه ، نوك پهن ، كشيم ، قو ، طاووسك ، بحري ، ليل ، سنقر تالابي ، خروس كولي ، چنگر ، آبچليك ، گيلانشاه ، كاكايي ،اردك سرحنايي و گيلار . و گونه های گیاهی بسیاری هم در این پارک موجود است.

 

علاوه بر تمام زیبایی هایی که در این منطقه وجود دارد، شرایط اقتصادی در این منطقه هر روز رو به رشد است و می‌توانید موقعیت‌های عالی را برای صاحبان زمین در این منطقه فراهم کند. اما مسئله ای که وجود دارد این است که تمام این شرایط ویژه باعث می‌شود که قیمت زمین در این منطقه بالا باشد. طبیعتا بالا بودن قیمت زمین منجر به این شود که خریدویلا زیباکنار نیز گران باشد.

اما این موضوع نباید باعث نا امیدی شما شود چرا که شرکت انبوه سازان آرش شرایطی را برای شما فراهم می‌کند تا بتوانید با استفاده از آن به این آرزوی خود برسید. با استفاده از خرید ویلا در زیباکنار به‌صورت اقساطی می‌توانید به‌راحتی صاحب ویلا در زیبا کنار شوید.

شما برای این که بتوانید خریدویلا در زیباکنار داشته باشید، نیاز دارید که یک شرکت مطمئن در زمینه خرید و فروش ویلا زیبا کنار پیدا کنید. شرکت انبوه سازان آرش به مدیریت و سرمایه‌گذاری امین و آرش تقی پور دهکاء بیش از ۱۳ سال است که در حوزه ساخت و ساز شهرک های ویلایی در حوزه منطقه آزاد انزلی مشغول به فعالیت است. بنابراین اگر در زمینه خرید ویلا زیباکنار اقساطی سوالی دارید می‌توانید با مشاوران ما در ارتباط باشید.  

نظرات کاربران

نام و نام خانوداگی
متن پیام
برای خرید زمین و ویلا نیاز به مشاوره دارید؟

اگر سوالی دارید تیم پشتیبانی ما از ساعت ۸:۳۰ صبح الی ۱۱:۳۰ شب پاسخگوی شما خواهند بود.

×