گیلان، زیباکنار
0133416

سازه LSF چیست و چه ویژگی‌هایی برای ساخت ویلا در شمال دارد؟

دسته‌بندی : اخبار و مقالات
تاریخ انتشار : 1402-06-18
سازه LSF چیست

سازه LSF چیست : دنیای ساخت‌وساز روزبه‌روز در حال پیشرفت است و سازه‌های مدرن با چنان سرعتی در حال ظهور هستند که گاهی اوقات حتی متوجه زمان ظهور نحوه ظهور آن‌ها نمی‌شویم. سازه LSF نیز یکی از همین سازه‌های مدرن است که با ویژگی‌های منحصربه‌فرد خود همه را شوکه کرده. چنانچه مفهوم واژه اختصاری LSF را بگوییم خواهید دید که این واژه به‌نوعی جمع اضداد است؛ مقاوم مثل فولاد و سبک مانند پر کاه!

سازه LSF در واقع سازهای با ساختار فولادی است که دارای وزن بسیار سبک است. در واقع این دو مزین در کنار هم یعنی مقاومت و وزن سبک توانسته سازه LSF را شکل دهد. آنچه که مهندسین ساخت‌وساز را به پیاده‌سازی و اجرای سازه LSF وا داشته ویژگی‌های خاص و منحصربه‌فرد این سازه است. آنچه که بیش از پیش این روزها شاهدش هستیم پیاده‌سازی سازه LSF در ساخت ویلاهای شمال است. جایی که سازه‌های فولادی چندان دوام بالایی ندارند و اکنون با ظهور سازه LSF این امکان برای سازندگان ویلا مهیا شده تا از متریال فولاد در پروژه‌های ساخت ویلا استفاده‌کنند. اگر شما هم می‌خواهید بدانید سازه LSF چیست و چه ویژگی‌هایی برای ساخت ویلا در شمال دارد در ادامه با ما همراه باشید.

برای خرید ویلا دوبلکس شمال  با شماره‌های درج‌شده در وب‌سایت تماس بگیرید.

سازه LSF چیست ؟ 

 

سازه LSF؛ یک سازه فولادی پیش‌ساخته و منعطف

شاید بهترین توصیفی که می‌توان از سازه LSF داشت این باشد که این سازه در واقع یک سازه پیش‌ساخته از جنس فولاد سبک است و اخیراً محبوبیت زیادی برای پروژه‌های ساختمانی پیدا کرده است. این سازه پیش‌ساخته در واقع ساختاری متشکل از پروفیل های فولادی است که اتصالات آن‌ها از طریق پیچ. بولت بوده و سر سخت‌ترین اتصالات را می‌توان در آن‌ها مشاهده کرد. اما چرا واژه انعطاف پذیر را روی این سازه نهادیم؟ از این رو که سازه LSF را می‌توان با ابعاد متغیر سفارش داد. چنانچه یک جستجوی ساده در مورد مصالح نوین ساختمان سازی انجام دهید متوجه خواهید شد که مدت هاست مصالح سنگین قدیمی همچون بتن و فولاد سنگین از میان برداشته شده و جای خود را به سازه LSF داده‌اند.

برای خرید ویلا اقساطی شمال در شمال با شماره‌های درج‌شده در وب‌سایت تماس بگیرید.

 

مقاومت بالا در برابر شرایط محیطی

کیست که نداند آب‌وهوای شمال آب‌وهوایی شرجی و به‌شدت مرطوب است. آب‌وهوایی که می‌توان آن را دشمن سرسخت فولاد و آهن دانست. اما آنچه که باعث تمایز سازه LSF شده است مقاومت بالای آن در برابر این شرایط آب‌وهوایی و اقلیمی است. با پیاده‌سازی سازه LSF به‌هیچ‌عنوان نگرانی از بابت آسیب‌پذیر بودن سازه ویلای خود نخواهید داشت.

برای پیش‌فروش ویلا در شمال  با شماره‌های درج‌شده در وب‌سایت تماس بگیرید.

 

در کدام بخش‌های ویلا می‌توان از سازه LSF استفاده کرد؟

یکی از ویژگی‌های قابل توجه سازه LSF این است که می‌توان کاربردهای مختلفی را برای آن مسجل شد. در مسیر ساخت‌وساز ویلا می‌توان برای بخش‌هایی همچون دیوار، سقف، پارتیشن‌بندی، اسکلت کلی و ستون‌ها از سازه LSF استفاده کرد در واقع می‌توان اینگونه گفت که سازه LSF باعث یکپارچه شدن متریال‌های ساخت‌وساز ویلای شما و افزایش استحکام و مقاومت در تمامی بخش‌های آن خواهد شد.

برای ویلا جنگلی شمال  با شماره‌های درج‌شده در وب‌سایت تماس بگیرید.

سازه LSF چیست ؟ 

 

سازه LSF؛ سبک همچون پر کاه!

شاید در وهله اول تعجب کنید که مگر می‌شود یک سازه فولادی دارای وزنی سبک باشد؟ مشخصا فولادی به‌خودی خود دارای وزنی سنگین است و نمی‌توان آن را در شمار متریال‌های سبک قرار داد. اما آنچه که باعث تعجب همگان می‌شود دقیقاً همین موضوع است. اینکه سازه LSF دارای وزن سبک است و همین سبک بودن سازه LSF باعث‌شده تا بار وارده به ساختمان کاهش پیدا کند و در اثر تکان های شدید مانند زلزله، وقوع طوفان و همچنین مخاطرات محیطی و طبیعی هیچ‌گونه آسیبی به سازه یشما وارد نشود و این یعنی مقاومت و استحکام بالای سازه.

برای خرید ویلا شمال قسطی با شماره‌های درج‌شده در وب‌سایت تماس بگیرید.

 

پیاده‌سازی سازه LSF در ویلاهای ساحلی

یکی از مهمترین چالش‌هایی که ویلاهای ساحلی با آن دست به گریبان هستند رطوبت شدید و بیش از حدی است که حاصل از تبخیر آب دریا و اتمسفر حوالی ساحل است. سازه‌های ساحلی به‌طور عمده بسیار سریع‌تر از سازه‌های دیگر در معرض تخریب و آسیب قرار می‌گیرند. اما با وجود سازه LSF دیگر نباید نگران این دسته از مسائل بود. سازه‌های LSF دارای مقاومت بالا در برابر رطوبت محیطی هستند و بسیار بعید است ویلای شما به این زودی ها در معرض آسیب قرار بگیرد.

بسیاری از ویلاهای ساحلی در اوقاتی از سال در معرض موج‌‌های کوبنده ساحل قرار می‌گیرند. برخورد این موج‌‌های سهمگین با سازه ویلای می‌تواند آسیب‌های زیادی به ساختار و اسکلت‌بندی آن وارد کند اما هیچ جوره نمی‌توان جلوی این امواج را گرفت بنابراین باید فکری به حال مقاومت سازه نمود. سازه LSF یکی از بهترین انتخاب‌ها برای ویلاهای ساحلی است چرا که به‌خوبی در برابر ضربه مقاوم است و استحکام زیادی به سازه ویلا می بخشد.

برای ویلا داخل شهرک شمال با شماره‌های درج‌شده در وب‌سایت تماس بگیرید.

 

با سازه LSF یکی ویلای مدرن داشته‌باشید

یکی از مزایای مهم سازه LSF این است که دست طراحان را در طراحی‌های مدرن باز می‌گذارد چرا که انعطاف پذیری بسیار بالایی دارد و امکان پیاده‌سازی طرح‌های خلاقانه و پیچیده توسط آن کاملاً فراهم است. از این رو سازه LSF انتخابی بسیارایده‌آل و مناسب برای طراحی و ساخت ویلاهای مدرن با ساختار پیچیده و نوآورانه هستند.

برای خرید ویلا ساحلی شمال با شماره‌های درج‌شده در وب‌سایت تماس بگیرید.

 

افزایش سرعت پیشرفت اجرای پروژه با سازه LSF

اگر در پروسه ساخت ویلا می‌خواهید هزینه کمتری صرف کنید و اصطلاحاً در هزینه‌ها صرفه‌جویی نمایید سازه LSF بهترین انتخاب است. پیاده‌سازی و اجرای این سازه باعث می‌شود هزینه نیروی کار کاهش پیدا کند چرا که سازه LSF از پیش‌ساخته‌شده است و مراحلی اجرای آن در مکلن پروژه بسیار ساده است و زمان کمی را از نیروی کار خواهد گرفت. ضمن اینکه به تعداد نیروی کار کمتری احتیاج خواهید داشت. بنابراین می‌توانید با اجرای سازه LSF هم سرعت پیشرفت پروژه را افزایش دهید و هم در هزینه‌های نیروی کار صرفه‌جویی کنید.

برای خرید ویلا ارزان شمال با شماره‌های درج‌شده در وب‌سایت تماس بگیرید.

سازه LSF چیست ؟ 

 

عدم تداخل در ساخت سایر بخش‌های پروژه

یکی از مهمترین مزایا و ویژگی‌های استفاده از سازه LSF در ساخت سازه و ویلای شمال این است که شما می‌توانید به موازات اینکه در حال اجرا و پیشبرد سایر بخش‌های ویلا هستید از سازه LSF در بخش‌هایی که مد نظر دارید استفاده کنید. در واقع استفاده از سازه LSF هیچ‌گونه تداخلی با پیشرفت سایر بخش‌های پروژه‌ایجاد نخواهد کرد. شما می‌توانید همزمان با اینکه در حال اجرای بخش‌های دیگر هستید سازه LSF را نیز اجرا و پیاده‌سازی کنید.

برای خرید ویلا سنددار شمال با شماره‌های درج‌شده در وب‌سایت تماس بگیرید.

 

با استفاده از سازه LSF نیازی به انبار کردن متریال‌ها ندارید

یکی از مشکلاتی که در هنگام ساخت سازه ایجاد می‌شود این است که انواع و اقسام متریال‌ها و سازه‌ها در انبار روی هم تلنبار می‌شوند. در حالی که در مورد سازه LSF چنین چیزی هرگز رخ نخواهد داد. سازه LSF یک سازه پیش‌ساخته است و برای اجرای آن کافی ست این سازه را سفارش دهید تا مستقیم از درب کارخانه به محل ساخت ویلا در شمال حمل شود. بنابراین هیچ‌گونه فضایی توسط این سازه اشغال نخواهد شد. بهترین اصطلاحی که در این باره می‌توان به‌کار برد همان اصطلاح معروف از تولید به مصرف است.

برای خرید ویلا سند شش‌دانگ شمال با شماره‌های درج‌شده در وب‌سایت تماس بگیرید.

استفاده از کمترین تجهیزات برای اجرای سازه LSF

نکته مثبتی که در مورد سازه LSF وجود دارد این است که برای اجرا و پیاده‌سازی آن به کمترین میزان تجهیزات نیاز است. بنابراین می‌توانید با کمترین میزان تجهیزات این سازه را اجرا کنید.

مقرون‌به‌صرفه بودن سازه LSF

مهمترین نکته در مورد استفاده از سازه LSF این است که استفاده از آن‌ها در عین برخورداری از تمامی مزایا هزینه بسیار کمتری برای شما خواهد داشت. از هزینه نیروی کار گرفته تا هزینه اجرا و بهره‌برداری. بنابراین اگر به‌دنبال صرفه اقتصادی در ساخت ویلا در شمال هستید به شما استفاده از سازه LSF را توصیه می‌کنیم.

با سازه LSF به محیط‌زیست آسیب کمتری وارد کنید

سازه‌های LSF دوستدار محیط‌زیست هستند و در پروسه ساخت و اجرای آن کمترین میزان زباله ساختمانی تولید می‌شود. بنابراین اگر دغدغه محیط‌زیست را دارید و می‌خواهید کمترین آسیب را به‌طبیعت بزنید از سازه LSF استفاده کنید. این سازه‌ها قابل بازیافت هستند و در چرخه طبیعت رها نمی‌شوند. این نیز یکی دیگر از مزایای مهم سازه LSF است.

نتیجه‌گیری

سازه LSF به‌دلیل ویژگی‌های منحصربه‌فرد و مزایایی که دارد به یکی از پر طرفدار ترین سازه‌ها در ساخت ویلای شمال تبدیل شده است. جلوگیری از اتلاف انرژی، مقاومت در برابر پوسیدگی و نفوذ حشرات، ایجاد طرح‌های نوآورانه و سازگار بودن با محیط‌زیست از جمله مهمترین این ویژگی‌ها است که باعث محبوبیت این سازه در بین سازندگان پروژه‌های ساختمانی در شمال شده است.

 

 

برچسب‌ها :

نظرات کاربران

نام و نام خانوداگی
متن پیام
برای خرید زمین و ویلا نیاز به مشاوره دارید؟

اگر سوالی دارید تیم پشتیبانی ما از ساعت ۸:۳۰ صبح الی ۱۱:۳۰ شب پاسخگوی شما خواهند بود.

×