گیلان، زیباکنار
0133416

معرفی شرکت آرش

دسته‌بندی : اخبار و مقالات
تاریخ انتشار : 1397-01-05
شرکت آرش

امروزه با در نظر گیری نیاز های مردمی. شهرک‌های ویلایی آرش جهت رفع خواسته ها و ایجاد فضایی مناسب جهت زندگی تأسیس شده است. شرکت آرش مجموعه‌ای عظیم از ویلا ها و انواع سازه‌های اینچنینی و همچنین زمین‌های شمالی است. شرکت انبوه‌سازان آرش، با تجربه‌ای چهارده ساله و با تأسیس بیش از سیزده شهرک ویلایی در شمال کشور. اینک همچون نگینی در وسعت شمال می‌درخشد. امروزه آرش نامی آشنا در سرتاسر شمال کشور شده است. به‌طوری که با عنایت خداوند، توانسته است مکانی در قلب مشتریانش را به‌خود اختصاص دهد.

شرکت آرش با پشتیبانی دائمی از مشتریانش، اعتماد کامل را به‌وجود آنان منتقل می‌کند. به علاوه شرکت آرش با قاطعیت تمام، ضمانت می‌کند که تمامی سازه‌های ارائه شده. با بهترین و نهایت کیفیت ساخت بنا شده‌اند و همانند آنان در هیچ‌کجای کشور مشاهده نخواهد شد.

اشخاص توانمندی همچون جناب آقای آرش تقی پور در سمت مدیر عامل و جناب آقای امین تقی پور در سمت ریاست هیئت مدیره، با نهایت تلاش، سعی در ایجاد مکانی مرفه و قابل اعتماد برای زندگی هموطنان عزیزمان دارند. تا که با عملی خدا پسندانه و منفعتی ناچیز، زندگی هموطنان محترممان  را دگرگون و شیرین تر کنیم. شرکت آرش در سال‌های اخیر موفق به دریافت جوایز و گواهینامه های بین‌المللی با ارزشی شده است. که خود نیز نمایانگر حقانیت و برتری شرکت آرش نسبت به دیگر رقبا است.

شرکت آرش علاوه بر فعالیت در حوزه ساخت‌وساز. در حوزه صادرات و واردات کالا های مجاز نیز فعال است. به علاوه شرکت آرش در احداث مناطق گردشگری و توریستی- تفریحی نیز فعالیت موثر دارد. به‌وضوح می‌توانید در هر کجا از شمال، سرمایه‌گذاری‌های موفق شرکت آرش را مشاهده کنید. شرکت آرش، ماندگار و اثر گذار تر از هر چیز، توانسته است قلب مردم عزیزمان را به‌دست بیاورد.

شرکت انبوه‌سازان آرش  با تمام توان، به سوی موفقیت گام بر میدارد و در این مسیر، شما را نیز یاری می‌کند. به‌طوری که با سرمایه‌گذاری در شهرک آرش، تنها و تنها موفقیت را از آن خود می‌کنید. که در گذر زمان شاهد رشد و تشکیل آن خواهید شد.

شرکت و شهرک‌های آرش. با متخصصینی از سرتاسر کشور، اداره شده و بهترین فضا را جهت ترقی به‌وجود آورده است. این شرکت می‌تواند با برنامه‌ریزی و آینده نگری های همه جانبه. مشتریان خودش را به اوج و رشد برساند. از این رو با قاطعیت تمام از تمام هموطنان عزیزمان دعوت می نماییم. با پیوستن به شرکت انبوه‌سازان آرش، بهترین ها را برای خود و دیگران بخواهید.

شهرک‌های احداث شده آرش، با بدنهای مقاوم و معماری‌هایی جذاب. بهترین مکان را برای اقامت افراد، فراهم آورده است. پس با پیوستن به خانواده بزرگ مشتریان شهرک‌های آرش. این ویلاهای بی‌نظیر را از آن خود کنید. همچنین شهرک آرش، ضمانت امینت، کیفیت، سود و آسایش شما را می‌کند و مسئولیت هرگونه نارضایتی ناشی از مدیریت و عملکرد شرکت را بر عهده خواهد گرفت.

جهت تغییر زندگی خود و خانواده محترمتان، هر چه زود تر با مشاورین ما در شهرک آرش تماس بگیرید. تا که از وضعیت تمامی‌روند های شرکت مطلع شوید و با دانشی کافی از پیروزی ها و سابقه درخشان شرکت آرش، گامی استوار را در زندگی خود بردارید. شرکت آرش در هر قدم از این مسیر همراه و هم پیمان شما خواهد بود. تا که مسیری هموار و بی دردسر را برای زندگی خود انتخاب و در آن قدم بردارید.

پس همین حالا با ما در شهرک آرش تماس گرفته و هرگونه سوال خود را از ما بپرسید. مشاورین ما با جان و دل، آماده خدمت‌رسانی به هموطنان عزیزمان هستند.

نظرات کاربران

نام و نام خانوداگی
متن پیام
برای خرید زمین و ویلا نیاز به مشاوره دارید؟

اگر سوالی دارید تیم پشتیبانی ما از ساعت ۸:۳۰ صبح الی ۱۱:۳۰ شب پاسخگوی شما خواهند بود.

×