گیلان ، زیبا کنار
0133416

شیطان کوه

دسته بندی : اخبار و مقالات
تاریخ انتشار : 1399-02-05
شیطان کوه

یکی از مناطق بی نظیر استان گیلان شهر لاهیجان می باشد که دارای جاذبه های گردشگری فراوانی است. یکی از جاذبه های گردشگری شهر لاهیجان شیطان کوه می باشد. شهر لاهیجان از  سمت شمال به دریا خزر و از  طرف جنوب به دیلمان و از شرق به لنگرود و از غرب نیز به آستانه اشرفیه می رسد.

شیطان کوه یکی از مناطق دیدنی و تفریحی شهر لاهیجان می باشد که هر ساله گردشگران زیادی از این کوه دیدن می کنند. با خرید زمین در گیلان و خرید زمین در شمال می توانید در یکی از مناطق خوش آب هوای ایران صاحب زمین شوید. خرید و فروش زمین در گیلان توسط شرکت انبوه سازان آرش انجام می شود.

این کوه به شاه نشین کوه نیز معروف می باشد. گفته می شود که شیطان کوه نام خود را از شاه نشین گرفته و به مرور زمان شاه نشین تغییر یافته و به شیطان کوه معروف شده است. شیطان کوه منطقه ای سر سبز با آبشاری زیبا که از دل کوه به پایین فرود می آید جلوه خاصی را به منطقه بخشیده است.

شما می توانید در تمام فصول سال از شیطان کوه بازدید کنید، چرا چه هر فصل زیبایی خاص خودش را دارد که شما می توانید از آن لذت ببرید.خرید و فروش زمین در گیلان به دلیل جاذبه های گردشگری که دارد زیاد مشهود می باشد، شما می توانید با خرید زمین شمال و خرید زمین گیلان در منطقه سر سبز گیلان صاحب زمین شوید .

آبشار زیبا و پر صلابت شیطان کوه از بدنه کوه به سمت پایین فرود می آید. این آبشار تماشایی به وسیله پمپاژ آب از استخر تغذیه و حوضچه های برای تخلیه و حرکت آب تعبیه شده است تا آب آبشار سیال و جاری باشد. در کنار آبشار شیطان کوه راه پلکانی ای برای صعود به قله وجود دارد، تا مسافران و گردشگران بتوانند به بلندای کوه برسند و از بلندای شطان کوه منطقه سر سبز لاهیجان را نظاره گر باشند و از شکوه و عظمت این شهر توریستی به وجد آیند.

گفته می شود پله های عبور به بالای کوه در حدود 755 پله می باشد که با طی آن می توانید به بالای کوه شیطان کوه و آبشار شیطان کوه برسید. عبور از این پله ها که درختان آنان را پوشانده اند علاوه بر ورزش هیجان و لذت خاصی را تداعی می کند،  هنگامی که به بلندی کوه می رسید خستگی از تن آدمی بیرون می آید چرا که به هدف رسیده است. با خرید زمین در شمال و خرید زمین در گیلان به راحتی صاحب زمین شوید و برای خود و با سلیقه خود برای خود ویلا بسازید. این روزها خرید و فروش زمین در گیلان زیاد است.

در شیطان کوه به دنبال رد پای ابلیس نگردید چرا که این فقط یک اصطلاح برای کوه سر سبز این منطقه می باشد، که هوای دلپذیری را در اختیار مسافران قرار میدهد تا نفس بکشند در روزگاری که آلودگی های صنعتی و زیست محیطی همه جا را فرا گرفته اند. در منطقه تورسیتی و گردشگری شیطان کوه همه نوع امکانات و خدماتی رفاهی  و تفریحی وجود دارد از کافه و رستوران گرفته تا محل اقامت و … تا شما بتوانید از سفر خود خاطره ای شیرین بسازید و در دفتر خاطرات خود ثبت کنید.

خرید زمین در گیلان و خرید زمین در شمال می تواند برای شما در آینده سود آوری داشته باشد، چرا که همانطور که می دانید استان گیلان یک منطقه خوش آب هوا با اقلیم مناسب برای گردشگری و تفریح می باشد و هر کجایی که گردشگر و مسافر باشد پول و ثروت نیز هست. خرید و فروش زمین در گیلان به واسطه آب هوای منطقه و وجود ذخایر غنی طبیعی به وفور یافت می شود.

اگر بر بالای شیطان کوه بروید می توانید کل منطقه را ببنید خانه های ویلایی با شیروانی های رنگارنگ که جلوه خاصی را به طبیعت منطقه بخشیده است. مسیر پر پیچ و خم  سر سبز رسیدن به شیطان کوه نیز خالی از لطف و زیبایی نیست که شما می توانید در سراسر مسیر از هوای آزاد این منطقه بهره مند شوید. امروزه نام شیطان کوه به دلیل طبیعت بکرو دلنوازش در سراسر ایران شنیده می شود جایی که اسمش کنجکاوی سفر به آن را دو چندان می کند.

با سفر به شیطان کوه و خرید زمین در گیلان و خرید زمین در شمال می توانید هر زمان که مایل باشید به این منطقه سر سبز سفر کنید. خرید و فروش زمین در گیلان توسط شرکت ویلا سازی آرش به شما این امکان را میدهد تا در هر کجای گیلان که خواستید زمین و ویلای مورد نظر خود را تهیه کنید.

با شرکت انبوه سازان آرش سازنده شهرک های ویلایی آرش همراه شوید تا زیبایی های شیطان کوه را بیشتر بشناسیم.

نظرات کاربران

نام و نام خانوداگی
متن پیام
برای خرید زمین و ویلا نیاز به مشاوره دارید ؟

اگر سوالی دارید تیم پشتیبانی ما از ساعت ۸:۳۰ صبح الی ۱۱:۳۰ شب پاسخگوی شما خواهند بود.

×