گیلان، زیباکنار
0133416

معرفی شیطان‌کوه لاهیجان

دسته‌بندی : اخبار و مقالات
تاریخ انتشار : 1399-02-05
شیطان کوه

شیطان‌کوه لاهیجان یکی از مناطق بی‌نظیر استان گیلان شهر لاهیجان است که دارای جاذبه‌های گردشگری فراوانی است. شهر لاهیجان از  سمت شمال به دریا خزر و از  طرف جنوب به دیلمان و از شرق به لنگرود و از غرب نیز به آستانه اشرفیه می‌رسد.

شیطان کوه یکی از مناطق دیدنی و تفریحی شهر لاهیجان است که هر ساله گردشگران زیادی از این کوه دیدن می‌کنند. با خرید زمین در گیلان و خرید زمین در شمال می‌توانید در یکی از مناطق خوش آب هوای ایران صاحب زمین شوید. خرید و فروش زمین در گیلان توسط شرکت انبوه‌سازان آرش انجام می‌شود.

شیطان‌کوه لاهیجان و فلسفه نام آن

این کوه به شاه نشین کوه نیز معروف است. گفته می‌شود که شیطان کوه نام خود را از شاه‌نشین گرفته و به‌مرور زمان شاه‌نشین تغییریافته و به شیطان کوه معروف‌شده است.

اینجا منطقه‌ای سرسبز با آبشاری زیباست که از دل کوه به‌پایین فرود می‌آید و جلوه خاصی را به‌منطقه بخشیده است.

فصول بازدید از این منطقه

شما می‌توانید در تمام فصول سال از شیطان کوه بازدید کنید، چرا چه هر فصل زیبایی خاص خودش را دارد که شما می‌توانید از آن لذت ببرید.خرید و فروش زمین در گیلان به‌دلیل جاذبه‌های گردشگری که دارد زیاد مشهود است، شما می‌توانید با خرید زمین شمال و خرید زمین گیلان در منطقه سرسبز گیلان صاحب زمین شوید .

جاذبه‎‌های دیدنی شیطان‌کوه لاهیجان

آبشار زیبا و پرصلابت شیطان کوه از بدنه کوه به‌سمت پایین فرود می‌آید. این آبشار تماشایی به وسیله پمپاژ آب از استخر تغذیه و حوضچه‌های برای تخلیه و حرکت آب تعبیه‌شده است تا آب آبشار سیال و جاری باشد.

در کنار آبشار شیطان کوه راه پلکانی برای صعود به قله وجود دارد، تا مسافران و گردشگران بتوانند به بلندای کوه برسند و از بلندای شطان کوه منطقه سرسبز لاهیجان را نظاره‌گر باشند و از شکوه و عظمت این شهر توریستی به وجد آیند.

مسیر رسیدن به‌ قله کوه

گفته می‌شود پله‌های عبور به‌بالای کوه در حدود 755 پله است. با طی آن می‌توانید به بالای کوه شیطان کوه و آبشار شیطان کوه برسید. عبور از این پله‌ها که درختان آنان را پوشانده‌اند علاوه بر ورزش هیجان و لذت خاصی را تداعی می‌کند.

هنگامی که به بلندی کوه می‌رسید خستگی از تن آدمی بیرون می‌آید چرا که به هدف رسیده است. با خرید زمین در شمال و خرید زمین در گیلان به‌راحتی صاحب زمین شوید و برای خود و با سلیقه خود برای خود ویلا بسازید. این روزها خرید و فروش زمین در گیلان زیاد است.

اینجا خبری از ابلیس نیست

در شیطان کوه به‌دنبال رد پای ابلیس نگردید چرا که این فقط یک اصطلاح برای کوه سرسبز این منطقه است، که هوای دلپذیری را در اختیار مسافران قرار می‌دهد تا نفس بکشند.

امروزه روزگاری است که آلودگی‌های صنعتی و زیست‌محیطی همه‌جا را فرا گرفته‌است. در این منطقه توریستی و گردشگری همه نوع امکانات و خدماتی رفاهی و تفریحی وجود دارد:

  • کافه
  • رستوران
  • محل اقامت

تا شما بتوانید از سفر خود خاطرهای شیرین بسازید و در دفتر خاطرات خود ثبت کنید.

خرید ویلا در این منطقه

خرید زمین در گیلان و خرید زمین در شمال می‌تواند برای شما در آینده سود آوری داشته باشد، چرا که همانطور که می‌دانید استان گیلان یک منطقه خوش آب هوا با اقلیم مناسب برای گردشگری و تفریح است. بدیهی هر کجایی که گردشگر و مسافر باشد پول و ثروت نیز هست. خرید و فروش زمین در گیلان به‌واسطه آب هوای منطقه و وجود ذخایر غنی طبیعی به وفور یافت می‌شود.

چشم‌انداز زیبای منطقه

اگر بر بالای شیطان کوه بروید می‌توانید کل منطقه را ببنید. از جمله خانه‌های ویلایی با شیروانی‌های رنگارنگ که جلوه خاصی را به‌طبیعت منطقه بخشیده‌است.

مسیر پر پیچ‌وخم سرسبز رسیدن به‌این‌منطقه نیز خالی از لطف و زیبایی نیست. شما می‌توانید در سراسر مسیر از هوای آزاد اینجا بهره‌مند شوید. امروزه نام شیطان کوه به‌دلیل طبیعت بکرو دلنوازش در سراسر ایران شنیده‌می‌شود. جایی که اسمش کنجکاوی سفر به آن را دو چندان می‌کند.

سفر در هر زمان

با سفر به شیطان کوه و خرید زمین در گیلان و خرید زمین در شمال می‌توانید هر زمان که مایل باشید به این منطقه سرسبز سفر کنید. خرید و فروش زمین در گیلان توسط شرکت ویلا سازی آرش به شما این امکان را میدهد تا در هر کجای گیلان که خواستید زمین و ویلای مورد نظر خود را تهیه کنید.

با شرکت انبوه‌سازان آرش سازنده شهرک‌های ویلایی آرش همراه شوید تا زیبایی‌های شمال را بیشتر بشناسیم.

نظرات کاربران

نام و نام خانوداگی
متن پیام
برای خرید زمین و ویلا نیاز به مشاوره دارید؟

اگر سوالی دارید تیم پشتیبانی ما از ساعت ۸:۳۰ صبح الی ۱۱:۳۰ شب پاسخگوی شما خواهند بود.

×