گیلان ، زیبا کنار
0133416

عوامل موفقیت در فروش ویلا شمال

دسته بندی : اخبار و مقالات
تاریخ انتشار : 1397-03-10
موفقیت در فروش ویلاشمال

یکی از کسب وکار های پر درآمد در شمال فروش ویلا شمال است. چه برای مشاور املاک های شمال چه برای شما که صاحب ویلا هستید! برای موفقیت در فروش ویلاشمال باید کمی با دقت و متخصص بود تا بتوان بهترین شرایط را برای فروش ویلا و زمین در شمال شناخت، و به سود تقریبا زیادی دست یافت.

از قدیم به ما گفته اند نمی توان یک شبه پولدار شد ولی شاید این ضرب المثل برای خرید و فروش زمین در شمال چندان صادق نباشد. شما اگر از ابتدا ویلای خود را با شرایط خوب خریداری کرده باشید می توانید مطمئن باشید بعد از گذشت مدتی با فروختن ویلا می توانید به سود خوبی دست پیدا کنید.

عوامل موفقیت در فروش ویلاشمال

ناحیه شمالی کشور از نظر زمین و تنوع آن کمی با سایر شهر های کشور متفاوت است. در حالت کلی ویلا در شمال به دو دسته ویلا ساحلی و ویلا جنگلی تقسیم می شود. بسته به شرایطی که ویلای شما دارد، ارزش ویلای خریداری شده توسط شما متفاوت خواهد بود.

به عنوان مثال در رابطه با ویلا جنگلی در شمال، موقعیت ویلا برای اینکه تداعی کننده فضای جنگلی برای شما باشد، در ناحیه روستایی و یا جنگلی شمال بنا می شود. پس در رابطه با این ویلا دو نکته دارای اهمیت است. یکی میزان نزدیکی ویلا به ساحل و دومی میزان نزدیکی ویلا به جاده. ممکن است هنگام خرید ویلا این نکته خیلی به نظر شما با اهمیت نباشد ولی موقع فروش ویلا شمال، کمی چالشی به نظر آید چرا که ممکن است خریدار بعدی روی این فاکتورها حساس باشد.

از طرف دیگر شهر های شمالی کشور همه ساله میزبان تعداد زیادی گردشگر و مسافر هستند. بنابراین برای سرگرم کردن این افراد و ماندگاری بیشتر آن ها در شهر هایی مانند بندر انزلی، زیبا کنار ، رشت و … بازارهای مختلفی با بافت های متنوع سنتی و لوکس وجود دارد.

به عنوان مثال در شهری مانند بندر انزلی ، به دلیل منطقه آزاد بودن این بندر، بسیاری از افراد ترجیح می دهند خرید انواع کالای خود را در این شهر انجام دهند چرا که دیگر نیازی نیست گمرکی های کلانی بپردازند. یکی از کالاهایی که در این شهر خریدار زیادی دارد، خودرو است.

شما می توانید با هزینه بسیار کم با استفاده از خرید خودرو در بندر انزلی، بتوانید بهترین و لوکس ترین ماشین ها را سوار شوید. طبیعتا زمانی که یک شهر چنین ویژگی های ممتازی دارد باعث می شود که موفقیت در فروش ویلاشمال حاصل شود و متقاضی خرید ویلا در شمال و مخصوصا بندر انزلی افزایش یابد و در نتیجه فروش ویلا شمال در این منطقه کسب و کار پر رونقی باشد. به طوری که در این شهر ما شاهد این موضوع هستیم که تراکم جمعیت نسبت به مساحت شهر بسیار بیشتر است!

عامل دیگری که برای موفقیت در فروش ویلاشمال موثر است، آب و هوای شهری است که شما ویلا را خریداری کرده اید. بسیاری از افراد به شمال مهاجرت و یا مسافرت می کنند تا بتوانند از آب و هوای بارانی این منطقه و چشم اندازهای آن یهره مند شوند. بنابراین شهری را برای خرید ویلا انتخاب نمایید که از نظر آب و هوایی معتدل و همراه با بارش های فراوان باشد. شهر هایی مانند زیباکنار و بندر انزلی از جمله شهر های پر طرفدار شمالی کشور هستند.

اولی به دلیل آب و هوا و زیبایی های منحصر به فردی که دارد دقیقا مانند اسمش! دومی به بارش ها و موقعیت های اقتصادی بی اندازه اش! جالب است بدانید که نام دیگر یندر انزلی شهر باران است!

عامل دیگری که باید هنگام فروش ویلا شمال به آن توجه داشته باشید، امکانات اولیه ویلا است. به عنوان مثال آب! مسئله ای که تمامی شهر های کشور را درگیر خود کرده است. برای این که شما بتوانید نظر خریدار را به ویلا جلب کنید بهتر است اول وضعیت آب ویلا را برای آن مشخص نمایید.

برخی از افراد هنگام فروش ویلا می گویند که این ویلا مجهز به چاه آب شیرین است. ولی تنها با قرار دادن یک شبکه آب در زیر زمین مدعی این موضوع هستند! بنابراین سعی کنید خرید ویلا شمال را نزد یک فرد مطمئن انجام دهید تا از صحت گفتار آن مطمئن باشید!

 

برای موفقیت در فروش ویلاشمال و اینکه فروش ویلا شمال تا حد امکان بدون دردسر انجام شود، حتی الامکان سعی کنید وضعیت سند را قبل از هر چیزی معین کنید. در این صورت دیگر شما بعد از خرید و فروش ویلا در گیری های قانونی نخواهید داشت و می توانید لذت خرید و یا فروش ویلای خود را ببرید.

 

در صورتی که به دنبال یک مشاور خوب و با تجربه در زمینه خرید و فروش ویلا شمال هستید می توانید با متخصصان شرکت انبوه سازان آرش تماس بگیرید. مفتخر هستیم که بگوییم در این زمینه بیش از 15 سال دارای تجربه بوده و ویلاهای خود را در فاز و شهرک های مختلف ساخته ایم تا بتوانیم پاسخگوی نیاز تمامی عزیزان باشیم. علاوه بر این برای پرداخت هزینه ساخت ویلا، طرح ویژه ای قرار داده ایم تا شما درگیر فشار مسائل مالی نشوید. به ما اعتماد کنید …

نظرات کاربران

نام و نام خانوداگی
متن پیام
برای خرید زمین و ویلا نیاز به مشاوره دارید ؟

اگر سوالی دارید تیم پشتیبانی ما از ساعت ۸:۳۰ صبح الی ۱۱:۳۰ شب پاسخگوی شما خواهند بود.

×