گیلان، زیباکنار
0133416

فاصله زیباکنار تا فرودگاه رشت و امکانات این فرودگاه

دسته‌بندی : اخبار و مقالات
تاریخ انتشار : 1399-09-10
فرودگاه رشت

فاصله زیباکنار تا فرودگاه رشت چقدر است؟ فرودگاه رشت امکانات بیشتری از یک فرودگاه عادی دارد که باعث اهمیت بیشتر آن می‌شود. این فرودگاه از لحاظ ارتفاع از سطح دریا منجر به بیشینه سوخت‌گیری و تنها مسیر خط پروازی کناره دریای خزر بوده و از این لحاظ مقرون‌به‌صرفه‌ ترین خط پروازی کشورهای حوزه اسکاندیناوی و اروپای مرکزی نام گرفته است.

شاید در هنگام انتخاب منطقه‌ای برای خرید ویلا و یا سرمایه‌گذاری، آپشن‌های گوناگونی را مدنظر قرار دهید. یکی از ویژگی‌های مهم منطقه‌ای که انتخاب می‌کنید نزدیک بودن به فرودگاه است.

منطقه ساحلی زیباکنار از جمله محدود مناطقی در گیلان است که علاوه بر نعمت دریا تا فرودگاه بین‌المللی سردار جنگل شهر رشت فاصله چندانی ندارد.

همچنین ترمینال پرواز های خارجی فرودگاه بین‌المللی سردار جنگل رشت باعث راه‌اندازی خط پروازی مستقیم به برخی کشورهای خارجی از جمله ترکیه، عربستان و… از این فرودگاه شده است و حتی ساخت ترمینال جدید پروازهای خارجی از برنامه‌ های این فرودگاه است.

علاوه بر این ترمینال VIP ( پاویون ) و ساختمان تشریفات فرودگاه سردار جنگل رشت به وسعت ۳۳۰ متر مربع، در این پایانه، امکان ورود و خروج فرودگاهی مسافران ویژه و پرواز های اختصاصی دولتی و تجاری به‌طور اختصاصی و با رعایت کامل آداب تشریفات را به‌وجود آورده است.

تمام این موارد باعث اهمیت بسیار زیاد این فرودگاه است که تنها حدود 30 کیلومتر با منطقه ساحلی زیباکنار فاصله دارد. این دسترسی در کمترین زمان باعث می‌شود که اگر شما به هر دلیلی و در هر زمانی مسیر هوایی را برای رفت‌وآمد از محل اقامت خود انتخاب کردید، به‌سادگی می‌توانید این خواسته خود را عملی کنید.

در مسیر رسیدن به ویلای خود تنها کافیست با اولین پرواز به فرودگاه سردار جنگل رشت وارد شوید و از آن‌ جا با تاکسی هایی که در فرودگاه به‌سادگی یافت می‌شوند، در کمتر از ۱۵ دقیقه به ویلای رویایی و محل آرامش خود وارد شوید. در مسیر عکس نیز زمانی که قصد خروج از گیلان را دارید کافیست تا چنددقیقه در راه باشید تا به فرودگاه رشت رسیده و از آن با پرواز به مقصد مکان مورد نظر خود خارج شوید.

و این هم یک امتیاز بسیار بزرگ نسبت به تمام مناطق شمال کشورمان ایران است. برای نشان دادن اهمیت این مسئله کافیست تصور کنید که شما برای یک استراحت کوتاه مدت مجبور به طی مسافت زیادی رانندگی و تحمل ترافیک که در نهایت منجر به تنش های روحی و عصبی در مسیرتان است نخواهید بود. این نیز نوید یک تعطیلات مفرح و رفع خستگی کامل را در زیباکنار به شما می‌دهد.

 

نزدیکی به فرودگاه از قابلیت های ویژه منطقه آزاد انزلی نیز است و همین موضوع باعث‌شده است که این منطقه نسبت به مناطق آزاد دیگر کشور از امتیاز ویژه‌ای برخوردار باشد و بیشتر مورد توجه سرمایه‌گذاران و تاجران و صاحبان کسب‌وکار قرار بگیرد.

بزودی نیز ریل قطار در این منطقه به هبره برداری خواهد رسید که فاصله زیباکنار ساحلی را تا امتیاز خط آهن کم می‌کند که این مقوله تأثیر بسیار زیادی بر اقتصاد منطقه آزاد انزلی و منطقه ساحلی زیباکنار خواهد گذاشت.

نظرات کاربران

نام و نام خانوداگی
متن پیام
برای خرید زمین و ویلا نیاز به مشاوره دارید؟

اگر سوالی دارید تیم پشتیبانی ما از ساعت ۸:۳۰ صبح الی ۱۱:۳۰ شب پاسخگوی شما خواهند بود.

×