گیلان، زیباکنار
0133416

معرفی شهر ماسال یکی از جاذبه‌های طبیعی در گیلان

دسته‌بندی : اخبار و مقالات
تاریخ انتشار : 1399-02-04
ماسال

شهر ماسال یکی از جاذبه‌های طبیعی در گیلان

شهر ماسال مرکز شهر شهرستان ماسال استان گیلان است که هر ساله میزبان گردشگران بیشماری است، که از دور و نقاط کشور برای دیدن زیبایی این شهر زیبا به این منطقه سفر می‌کنند و چند روزی را در دل طبیعت شهر ماسال سپری می‌کنند. فروش ویلای ارزان گیلان و فروش ویلا قسطی گیلان دراستان گیلان وجود دارد. با خرید ویلا اقساطی گیلان خیلی راحت صاحب ویلا شوید و لذت ویلا دار شدن را در طبیعت بکر گیلان تجربه کنید.

با شرکت انبوه‌سازان آرش سازنده شهرک‌های ویلایی آرش همراه شوید تا زیبایی‌های ماسال گیلان را بیشتر بشناسیم.

بهشت گمشده ایران

ماسال گیلان همچون نگین انگشتری برعرصه خاکی ایران عزیز می‌درخشد. طبیعت سحر انگیر این بهشت گمشده همه افراد طبیعت دوست و عاشق زیبایی و هیجان را به سوی خود می‌کشاند. سرسبزی و لطافت ماسال گیلان آدمی را بی اراده به سوی خود می‌کشاند. ماسال گیلان این بهشت گمشده زیبایی ،طراوات و شادابی را به انسان هدیه می‌دهد.  شما می‌توانید با خرید ویلای ارزان گیلان از این هدیه الهی نهایت استفاده و لذت را ببرید.

شهر ماسال گیلان این بهشت گمشده طبیعت منطقه‌ای کوهپایه است که دارای آب‌وهوای منحصربه‌فردی است که زیبایی آن را دو چندان می‌کند. شهرستان ماسال از سمت شرق به شهرستان فومن و از سمت جنوب و غرب به شهرستان خلخال و اردبیل و از سمت شما نیز به شهرستان رضوان شهر محدود می‌شود.

آب هوای شهر ماسال همچو آب‌وهوای گیلان معتدل و مرطوب است اقلیم کوهستانی این منطقه جلوه‌ای زیبا و بکر را از طبیعت به ما نشان نشان می‌دهد. فروش ویلای ارزان شمال و فروش ویلای قسطی گیلان در استان گیلان به وفور یافت می‌شود با خرید ویلا  قسطی گیلان به آسانی صاحب ویلا شوید.

از نظر اقتصادی شغل اکثر مردم شهرستان ماسال کشاورزی و دامپروی است. مردمان شهرستان تالش بسیار مهمان‌نواز هستند و به زبان محلی تالشی تکلم می‌کنند.

شهرستان ماسال جادذبه های طبیعی فراوانی دارد که در ادامه به برخی از آنها اشاره کوتاهی خواهیم کرد.

1.بام سبز ماسال: اگر به شهرستان ماسال سفر کردید حتماً به بام سبز ماسال نیز سر بزنید. بام سبز یکی از منحصربه فردترین مناطق گردشگری شهر ماسال است که در یک کیلومتری شهر ماسال واقع‌شده است. با خرید ویلای قسطی شمال شما نیز می‌توانید صاحب ویلا شوید.

2.ییلاقات ماسال: ییلاق اولسبلنگاه یکی از بی‌نظیرترین جاذبه گردشگری استان گیلان است. این ییلاق میان کوهی است. این ییلاق دارای ساختمان‌های مسکونی و چوبی زیادی است. فروش ویلای قسطی گیلان و فروش ویلای ارزان گیلان در این منطقه به‌خاطر طبیعت بکر وجود دارد.

  1. آبشارهای ماسال: با سفر به ماسال این بهشت گمشده ایران می‌توانید از آبشارهای بی‌نظیر آن دیدن‌کنید و لذت ببرید. آبشارهایی از قبیل آبشار ویوز، آبشار خون، آبشار تولی نساء و آبشار رامینه دیدن‌کنید. با خرید ویلا گیلان چند روزی را در شهر زیبا گیلان سپری کنید و از جاذبه‌های گردشگری آن دیدن‌کنید.
  2. بازدید از منطقه شهادت میرزا کوچک‌خان جنگلی: گفته می‌شود ارتفاعات ماسال محل شهادت بزرگمرد تاریخ جنگل میرزا کوچک‌خان جنگلی است. گفته می‌شود میرزا کوچک‌خان ارتفاعات آلاله پشته را به‌عنوان یک منطقه امن درنظرگرفته بود و قصد عبور از این منطقه به‌سمت خلخال را داشت که در اثر سرما و یخبندان به شهادت رسید. خرید ویلای قسطی گیلان به شما این امکان را می‌دهد که متناسب با درآمد خود صاحب ویلا شوید.
  3. دیواره سنگی اسبه ریسه ماسال:  دیواره های سنگی اسبه ریسه ماسال به‌عنوان یکی از صخره‌های سنگ نوردی کشور محسوب می‌شود که تماشای آن خالی از لطف نیست. فروش ویلای ارزان گیلان و فروش قسطی ویلای گیلان توسط شرکت انبوه‌سازان آرش در جهت پیشبرد و پیشرفت و آبادانی منطقه گیلان است تا مسافران و گردشگران به‌راحتی ویلای مد نظر خود را تهیه کنند.

اماکن مذهبی و بازارهای محلی شهر ماسال: در شهرستان ماسال شما می‌توانید به مراکز مذهبی همچون بقعه آقا سید مهر علی، آقا سید رضا،، بقعه سنگ بست،و … دیدن کند. وجود بازارهای محلی جزئی از گردشگری محلی گیلان محسوب می‌شود که شما می‌توانید به وفور این بازارها را مشاهده کنید.

 

نظرات کاربران

نام و نام خانوداگی
متن پیام
برای خرید زمین و ویلا نیاز به مشاوره دارید؟

اگر سوالی دارید تیم پشتیبانی ما از ساعت ۸:۳۰ صبح الی ۱۱:۳۰ شب پاسخگوی شما خواهند بود.

×