گیلان ، زیبا کنار
0133416

مزایای خرید ویلا در کیاشهر

دسته بندی : اخبار و مقالات
تاریخ انتشار : 1402-06-17
خرید ویلا در کیاشهر

ممکن است شما هم دست کم برای یک بار از سفر به شهرهای تکراری گیلان و سکونت در مناطق شلوغ آن خسته و دلزده شده باشید و در عین حال که عاشق طبیعت زیبای شمال هستید دل تان هوای شهری دنج و زیبا را کرده باشد که بتوانید در سکوت اسرار آمیز و چشم‌اندازهای بکر آن غرق شوید و برای مدتی هم که شده از زمین و زمان جدا شوید و در عالم رویا سیر کنید. اگر می‌خواهید از شهرهای شلوغ شمالی در استان گیلان فاصله بگیرید و هرچه بیشتر به شهرهای دنج و آرام نزدیک شوید و تجربه ای خیال انگیز از زندگی در طبعیتی بکر و رمزآلود را داشته باشید بی‌شک خرید ویلا در کیاشهر را به شما توصیه می‌کنیم. در ادامه ما ما همراه باشید تا مزایای خرید ویلا در کیاشهر را با هم بررسی کنیم.

برای خرید ویلا دوبلکس شمال با شماره‌های درج‌شده در وب‌سایت تماس بگیرید.

 

بندر کیاشهر گیلان کجاست؟

شاید نام این منطقه را بارها شنیده باشید اما به درستی ندانید که این بندر زیبا در کدام بخش واقع شده. این بندر زیبا و دیدنی در آستانه اشرفیه گیلان واقع شده است و مکانی بکر برای گذران روزگار به دور از هیاهو و شلوغی است. حس و حال زندگی در کیاشهر، حس و حال زندگی در تکه ای از بهشت را برای شما تداعی خواهد کرد چرا که این بندر زیبا در جوار دریا و در آغوش جنگل‌های انبوه شمالی واقع شده و پیوندی خیال انگیز بین دو برقرار نموده.

بندر کیاشهر همیشه به‌عنوان یکی از مناطق تفریحی و جذاب در استان گیلان مطرح بوده و چندی وقتی ست سودای خرید ویلا در این شهر به راه افتاده. اما مزایای خرید ویلا در کیاشهر چیست؟ چه چیز باعث شده تا هجوم بی سابقه ی افراد را برای خرید ویلا در این منطقه نظاره گر باشیم؟ در ادامه این مزایا را عنوان خواهیم کرد.

مسافت کوتاه بندر کیاشهر تا رشت

یکی از مواردی که باعث شده بندر کیاشهر به‌عنوان بندری زنده و منطقه‌ای پر رونق در استان گیلان شناخته شود نزدیکی این شهر به شهر رشت است. بندر کیاشهر تا شهر رشت تنها 50 کیلومتر فاصله دارد و این یعنی می‌توانید در کمتر از یک ساعت خود را به مرکز استان گیلان برسانید. بنابراین می‌توان اینگونه تعبیر کرد که شما با خرید ویلا در کیاشهر می‌توانید به تمام امکانات و مزایای شهر رشت نیز دسترسی سریعی داشته باشید و هر آنچه که در مرکز استان نیاز دارید را در کمترین زمان ممکن فراهم آورید. همین مسافت کوتاه باعث شده تا افراد زیادی راغب به خرید ویلا در بندر کیاشهر شوند.

برای ویلا جنگلی شمال با شماره‌های درج‌شده در وب‌سایت تماس بگیرید.

 

جاذبه‌های دیدنی بکر در کیاشهر

اغلب افرادی که اقدام به خرید ویلا در شمال می‌کنند به‌دنبال تفریحات جذاب هستند بنابراین سکونت در منطقه‌ای که سراسر دیدنی‌های جذاب باشد خود به‌عنوان یک مزیت شناخته می‌شود. جاذبه‌های دیدنی زیادی در کیاشهر وجود دارد که می‌تواند آخر هفته های جذابی را برای شما رقم بزند و شما را از هر کجا که هستید به سمت و سوی ویلایتان روانه کند.

از جمله‌این جاذبه‌های دیدنی می‌توان به تالاب کیاشهر، پل چوبی کیاشهر، نهالستان بندر کیاشهر، پارک جنگلی کیاشهر گیلان، ساحل عسگر آباد بندر کیاشهر گیلان و پارک ملی بوجاق بندر کیاشهر اشاره کرد.

رقم زدن یک سرمایه‌گذاری سودآور با خرید ویلا در کیاشهر

افراد به‌طور عمده پیش از انجام سرمایه‌گذاری به نرخ سودآوری آن نگاه می‌کنند و در صورت معقول بودن این نرخ دست به سرمایه‌گذاری مورد نظر می‌زنند. این موضوع در مورد خرید ویلا به شکلی پر رنگ تر قابل رویت است. بسیاری از مناطق شمالی علیرغم زیبایی دارای نرخ پایینی در سرمایه‌گذاری هستند و با خرید ویلا در آن مناطق نمی‌توانید سودآوری و بازده بالایی را رقم بزنید، برخی مناطق نیز به حدی اشباع شده‌اند و قیمت زمین در آن ها زیاد است که باید قید سرمایه‌گذاری را بزنید. این در حالی ست که بندر کیاشهر به‌عنوان یکی از مناطق پر رونق و پر بازده شناخته می‌شود که دارای آینده‌ای روشن است و با خرید ویلا در آن می‌توانید در عرض چند سال به سودآوری فوق‌العاده‌ای دست پیدا کنید.

برای خرید ویلا ساحلی شمال با شماره‌های درج‌شده در وب‌سایت تماس بگیرید.

 

مسیر دسترسی راحت به کیاشهر

برای بسیاری از ما پیش آمده است که در پیچ و تاب های مسیر رسیدن به یک مکان خاص گم شده ایم و یا به قدری درگیر جاده‌های سنگلاخ و ناهموار شده ایم که از رفتن به مکان مورد نظر پشیمان گشته ایم. این در حالی ست که مسیر دسترسی به بندر کیاشهر از تهران بسیار سر راست و راحت است و می‌توانید در عرض 4 ساعت خود را از تهران به ویلای خود برسانید.

برای راهی شدن از تهران به سمت بندر کیاشهر باید مسیر جاده قزوین رشت را بگیرید و در سه راهی سنگر به سمت لاهیجان راهی شوید. در ادامه نیز با راهی شدن به سمت آستانه اشرفیه می‌توانید در مدت زمان کوتاهی به کیاشهر برسید. بنابراین با خرید ویلا در کیاشهر به‌هیچ‌عنوان درگیر مسیرهای پیچیده و پیچ و تاب دار و ناهموار نخواهید شد.

دسترسی به ساحل و جنگل در کیاشهر

دسترسی همزمان به جنگل و دریا از مزایای فوق‌العاده‌ای ست که امکان بهره‌مندی از آن در تمام شهرهای شمالی مهیا نیست. کیاشهر از جمله شهرهایی ست که پیوندی خیال انگیز بین این دو برقرار نموده و پای شما را از یک سو به جنگل‌های سرسبز و پر طراوت و از سوی دیگر به سواحل دلفریب و روح نواز خزر باز کرده. بنابراین با خرید ویلا در کیاشهر می‌توانید دسترسی سریعی به هر دو داشته باشید. علاوه بر این می‌توانید با خرید ویلای ساحلی یا ویلای جنگلی چشم‌انداز پیش روی خود را به سلیقه خودتان انتخاب کنید.

برای خرید ویلا سند شش‌دانگ شمال با شماره‌های درج‌شده در وب‌سایت تماس بگیرید.

 

نتیجه‌گیری

اگر می‌خواهید به دور از حاشیه و هیاهو روزگارتان را سپری کنید و در شهری با رونق اقتصادی بالا سکونت گزینید بنابراین کیاشهر را در لیست گزینه‌های خود قرار دهید. با خرید ویلا در کیاشهر می‌توانید دسترسی سریعی به دریا و جنگل داشته باشید و علاوه بر اینها در مدت زمان کوتاهی به رشت سفر کنید. نزدیکی به مرکز استان در کیاشهر موجب خواهد شد به امکانات عالی رشت نیز دسترسی سریعی و ساده ای داشته باشید.

نظرات کاربران

نام و نام خانوداگی
متن پیام
برای خرید زمین و ویلا نیاز به مشاوره دارید؟

اگر سوالی دارید تیم پشتیبانی ما از ساعت ۸:۳۰ صبح الی ۱۱:۳۰ شب پاسخگوی شما خواهند بود.

×