گیلان ، زیبا کنار
0133416

هتل های جنگلی و اقامتگاه های بومگردی شمال قسمت سوم

دسته بندی : اخبار و مقالات
تاریخ انتشار : 1399-04-18
اقامتگاه های جنگلی و بومگردی گیلان

هتل های جنگلی و اقامتگاه های بومگردی شمال قسمت سوم

واژه بوم گردی امروزه در بین گردشگران داخلی و خارجی دوستداران زیادی یافته است. به طوری که این واژه هم اکنون در گردشگری نه فقط به شکل سنتی، بلکه به شکل مدرن هم دیده می شود و در گسترش و رونق دادن به صنعت توریسم تأثیر زیادی داشته است.

واژه بوم گردی در واقع به گردشگری گفته می ‌شود، که به قصد بازدید از یک منطقه به سفر رفته تا دنیا و جذابیت های جدیدی را کشف کند. اما به گونه ای که محیط طبیعی منطقه آسیبی نبیند.

چنانچه قصد یافتن جایی برای اقامت و غوطه ور شدن در طبیعت شمال را دارید و در سفرتان قصد اقامت در هتلی لوکس و لاکچری ندارید و به دنبال بهترین هتل های جنگلی در شمال سرسبز می گردید ، کافیست تا در ادامه با ما همراه باشید.

اقامتگاه بوم گردی جنت ( در رامسر )

مازندران استانی سرسبز با طبیعت هزار و یک رنگ و با طراوت است. اقامتگاه بوم گردی جنت در استان زیبای مازندران و در شهر رامسر قرار گرفته است. شهر توریستی و بینظیر رامسر را کمتر کسی است که نشناسد و از وصف جاذبه های دیدنی و تکرار نشدنی آن نشنیده باشد. رامسره زیبا شهری‌ نزدیک جنگل و دریا و بسیار مورد توجه بوده و هست. رامسر آخرین و غربی ترین شهر استان زیبای مازندران است. این شهر بین شیرود در مازندران و چابکسر در گیلان قرار گرفته است.

اقامتگاه بوم گردی جنت در روستای جنت رودبار قرار گرفته است. این اقامتگاه بی شباهت به هتل نیست . نمای ساختمان چوبی و اتاق های آن نوسازی شده است، نوسازیی با رعایت معماری سنتی. اقامتگاه بوم گردی جنت، برای میهمانان خود فضایی خاطره ساز به وجود آورده و باعث شده تا سفر به شمال در ذهن مسافرانش برای همیشه حک شود.

اقامتگاه بومگردی جنت در منطقه ییلاقی رامسر واقع است و مکانی به دور از آلاینده ها و شلوغی شهر های بزرگ و صنعتی می باشد.

 

دهکده چوبی سد لفور ( در سوادکوه )

دهکده چوبی سد لفور در استان همیشه زیبای مازندران و در شهرستان بابل قرار گرفته است. رویای زندگی در انبوه جنگل های سرسبز شمال، که در رطوبت لطیفی غرق شده اند ، قدم زدن در آن سکوت بینظیر و دوری از شهر می تواند حال هر کسی را خوب کند.

دهکده چوبی لفور ۵ سوئیت اقامتی و آشپزخانه و سرویس بهداشتی و سرویس حمام مجزا دارد. این فضای سرسبز در کنار امکانات تهیه غذا و اقامت، آن هم در دل طبیعت بی شک می تواند شب هایی پر از صدای حیوانات اهلی و جیرجیرک را به بهترین موقعیت برای دورهمی های خانوادگی تبدیل کند. این مکان اقامتی فاصله چندانی تا دیگر دیدنی های منطقه بابل ندارد و با فاصله کمی از آن می توانید برای گردش و دیدار، به سراغشان بروید.

اقامتگاه بوم گردی خانه مادرجون ( در تنکابن )

شهر زیبا و بهشتی تنکابن ، در استانی زیبا قرار دارد که با تکرار نامش در هر زمان گویی عطر بهشت استشمام می شود . سراسر استان مازندران دیدنی است. در هر نقطه‌ای از این خاک سبز قدم بگذارید ، مانند شهر تنکابن ، طراوت و شادابی خاصی را در مقابل دیدگانتان خواهید داشت.

خانه مادرجون بسیار دل باز و البته قدیمی می باشد که در سال ۹۵ بازسازی کامل شده است. اگر دل تان می خواهد اقامت در جنگل آن هم در سکوت را تجربه کنید ، باید سری به خانه مادر جون بزنید.

اقامتگاه بومگردی خانه مادر جون به امکاناتی از قبیل ، سرویس بهداشتی و حمام و . . . مجهز است . البته به صورت اشتراکی مورد استفاده قرار می گیرند . اتاق های این اقامتگاه بوم گردی تخت خواب ندارند و به سبک قدیمی خود طراحی شده اند . پس اگر قصد اقامت در این مکان را دارید و می خواهید در هنگام استراحت از تخت خواب استفاده کنید ، باید بدانید که اینجا به دلیل فضای سنتی خود از امکانات لاکچری خبری نیست .

 دور تا دور اقامتگاه بوم گردی خانه مادرجون را تنها طبیعت بکر و زیبایی های بینظیر استان مازندران احاطه کرده است .

ادامه معرفی اقامتگاه های جنگلی و بومگردی شمال را اینجا ببینید .

نظرات کاربران

نام و نام خانوداگی
متن پیام
برای خرید زمین و ویلا نیاز به مشاوره دارید ؟

اگر سوالی دارید تیم پشتیبانی ما از ساعت ۸:۳۰ صبح الی ۱۱:۳۰ شب پاسخگوی شما خواهند بود.

×