گیلان ، زیبا کنار
0133416

منطقه ساحلی حاجی بکنده

دسته بندی : اخبار و مقالات
تاریخ انتشار : 1399-02-06
منطقه ساحلی حاجی بکنده

منطقه ساحلی حاجی بکنده

از سواحل زیبای استان گیلان می توان به ساحل زیبای حاجی بکنده اشاره کرد. منطقه ساحلی توریستی حاجی بکنده سالانه گردشگران زیادی را به سوی خود جلب می کند. منطقه ساحلی حاجی بکنده در روستای به نام حاجی بکنده از توابع بخش خشکبیجار شهر رشت است. در دهستان حاجی بکنده دو رودخانه قرار دارد که رودخانه امین آباد در شرق روستا و رودخانه حاجی بکنده در غرب روستا که زیبایی منحصر به فردی را به دهستان حاجی بکنده بخشیده است.

اگر قصد سفر و مسافرت دارید و عاشق طبیعت و مناطق ساحلی هستید پیشنهاد ما به شما بازدید از منطقه ساحلی حاجی بکنده می باشد. با خرید زمین در زیباکنار و یا زمین زیباکنار می توانید با سرمایه گذاری در این بخش و فروش زمین زیباکنار درآمد کسب کنید و از عواید آن استفاده نمایید.

با شرکت انبوه سازان آرش سازنده شهرک های ویلایی آرش همراه شوید تا منطقه ساحلی حاجی بکنده را بیشتر بشناسیم.

منطقه ساحلی حاجی بکنده در کجا قرار دارد

منطقه ساحلی حاجی بکنده در رشت استان خشکبیجار و در دهستان بکنده جای گرفته است. روستایی زیبا و سر سبز که باید زیبایی های آن را از نزدیک دید و لمس کرد. حاجی بکنده در حدود 10 کیلومتری شمالی شرقی شهرستان خشکبیجار و در سی و سه کیلومتری شهر رشت قرار دارد .فاصله شهر رشت تا روستای حاجی بکنده در حدود 40 الی 50 دقیقه می باشد که شما به راحتی می توانید به هنگام سفر به رشت به منطقه ساحلی حاجی بکنده سفر کنید و ساحل زیبا و پر خروش آن را به نظاره بنشینید. با خرید زمین در زیباکنار و زمین در زیباکنار و همچنین فروش زمین در زیباکنار در منطقه گردشگری زیباکنار صاحب زمین شوید و از آپشن های رفاهی موجود در زیباکنار استفاده نمایید.

ویژگی های منطقه ساحلی حاجی بکنده

منطقه ساحلی حاجی بکنده در یک منطقه توریستی و گردشگری واقع شده است و زوج های جوان معمولا شروع زندگی مشترکان را در کنار این ساحل جشن می گیرند و شروع عشق و ماه عسل خود را در این منطقه خاص سپری می کنند. منطقه ساحلی حاجی بکنده در زمینی به مساحت صد هکتار و در مسیر جنگلی و ساحلی واقع شده است. توجه داشته باشید که این منطقه ساحلی جنگلی در لیست مناطق گردشگری استان گیلان به ثبت رسیده است.

امکانات خدماتی و رفاهی از قبیل محل اقامت، محل بازی، سرویس های بهداشتی و قایق سواری و … در این منطقه ی ساحلی گردشگری وجود دارد که شما می توانید از آنها استفاده کنید. در داخل روستا نیز مردم محلی با ساختن سوئیت به گردشگران خدمت رسانی می کنند. خرید ویلا زیباکنار می تواند انتخاب شما برای گذراندن ماه عسل جشن یکی شدن شما با عشق جاودانه تان باشد. زمین در زیباکنار و فروش زمین زیباکنار طی سالهای اخیر گسترش فراوانی پیدا کرده است. اگر قصد خرید زمین و سرمایه گذاری در این بخش را دارید با خرید زمین زیباکنار یک اتفاق خاص برای سرمایه گذاری را تجربه کنید.

همجواری منطقه ساحلی حاجی بکنده با ساحل جفرود و منطقه آزاد انزلی باعث شده تا تعداد مسافران زیادی از این منطقه بازدید به عمل بیاورند و یک روز خاطره انگیر را در دفتر زندگی پر فراز و نشیب خود ثبت کنند. پس از بازدید از منطقه ساحلی حاجی بکنده شما می توانید از مناطق و جاذبه های گردشگری روستا نیز دیدن کنید لذت ببرید.

فروش ماهی تازه و ساحل شنی و … زیبایی را به انسان منتقل می کند. خرید زمین زیباکنار و فروش زمین زیباکنار طی سالهای گذشته سبب رونق ویلا سازی در استان گیلان و منطقه زیباکنار شده است.

تماشای طلوع و غروب خورشید از ساحل حاجی بکنده حس زیبایی را به انسان تلقین می کند که باید این زیبایی را از نزدیک لمس کرد. به هنگام غروب وقتی خورشید بر پهنای دریا قد علم می کند صحنه های فوق العاده ای از طبیعت را نمایان می کند که این منظره زیبا سوژه مناسبی برای عکاسی است تا این زیبایی را نشر داده و در آلبوم خاطرات خود ثبت کنند.

پوشاک مردمان و زنان روستا که لباس هایشان با رنگ های شاد مزین شده است پیام آور شادی برای مسافران است که قدم به منطقه ای گذاشته اند که باید شاد زیستن را بیاموزند و آن را سرلوحه زندگی خود قرار بدهند. ساحل همچنان حس ارامش را به ادمی منتقل می کند و دریا همچنان مواج است و این بزرگترین پارادوکس زندگیست. خرید زمین در زیباکنار و زمین زیباکنار و همچنین فروش زمین زیبا کنار طی سالهای اخیر به خاطر موقعیت سوق الجیشی منطقه زیباکنار گسترش چشمگیری داشته است.

نظرات کاربران

نام و نام خانوداگی
متن پیام
برای خرید زمین و ویلا نیاز به مشاوره دارید ؟

اگر سوالی دارید تیم پشتیبانی ما از ساعت ۸:۳۰ صبح الی ۱۱:۳۰ شب پاسخگوی شما خواهند بود.

×