گیلان، زیباکنار
0133416

معرفی پارک‌جنگلی گیسوم

دسته‌بندی : اخبار و مقالات
تاریخ انتشار : 1397-01-04
معرفی پارک‌جنگلی گیسوم

استان گیلان و شهرهای اطراف آن پر از جاذبه‌های طبیعی است، یکی از مناطق زیبای گیلان شهر تالش و پارک‌جنگلی گیسوم است. این پارک یکی داز مناظر طبیعی و زیبای استان گیلان در شهر تالش است، که سالانه گردشگران بیشماری را به سوی خود جلب می‌کند. پارک جنگلی گیسوم با ایجاد مسیر زیبا و دیدنی  با دختان سرسبز و سر به آسمون کشیده و با ایجاد تونل جنگلی جلوه خاصی از زیبایی جنگل را به رخ می‌کشد که ادمی از دیدن این همه زیبایی به وجد و شکوه می‌آید. ویلای ارزان گیلان و ویلای ارزان شمال به شما این امکان را می‌دهد چند روزی را بدور از دغدغه‌های کاری و زندگی در دل طبیعت زندگی کنید و از طبیعت بکر و مردم مهمان‌نواز استان گیلان و شهرهای اطراف آن بخحوص تالش لذت ببرید.

روستای گیسوم دارای پارک جنگلی بسیار دلنوازی است که این پارک جنگلی در نهایت به دریا ختم می‌شود به‌همین خاطر این جنگل طبیعت بکر و چشم‌نوازی دارد. بهترین ماه سفر به پارک جنگلی گیسوم بهار و تابستان است معمولاً در 6 ماه دوم سال این جنگل سرد است. طبق برآورد انجام‌شده مساحت این جنگل در حدود هشتاد هکتار است. در این جنگل گونه‌های مختلف گیاهی و پوشش گیاهی شناخته‌شده‌اند که تنوع گونه ها در این جنگل به 72 نوع می‌رسد که در نوع خود بی‌نظیر است و سبب زیبایی دو چندان پارک جنگلی گیسوم شده است.

عبور از تونل جنگلی پارک گسیوم شما را به رویایی دوردست می‌برد که در دل جنگل در حال عبور هستید که دورتادور آن را پوشش گیاهی و جنگل با درختان سربه‌فلک‌کشیده فراگرفته است و جز طراوت جنگل و صدای پرندگان چیز دیگری را نمی‌بینید. ویلا ارزان گیلان و هکچنین ویلا ارزان شمال به شما این امکان را میدهد تا چند روزی را در طبیعت بکر گیلان سپری کنید و یا با خرد قسطی ویلا گیلان خیلی زود و با درامد اندکی صاحب ویلا شوید.

در پارک جنگلی گیسوم امکانات رفاهی و خدماتی قابل توجهی وجود دارد در جنگل گیسوم آلاچیق‌های مناسبی برای پیکنیک و گردش مسافران تدارک دیده شده است. این پارک حفاظت‌شده جنگلی از امنیت خوبی برخوردار است. با اجاره ویلا گیلان از شرکت انبوه‌سازان آرش می‌توانید از ویلای قسطی گیلان استفاده کنید و خیل راحت صاحب ویلا شوید. پارک جنگلی گیسوم در روستای گیسوم تالش قرار دارد. اگر قصد ماندن در گیلان را دارید می‌توانید با خرید ویلا ارزان گیلان و یا ویلا ارزان شمال سفر خود را خاص نمایید. شهرک‌های ویلایی آرش با معماری خاصی که دارند طبیعت عجین شده است.

مسیر عبور به پارک جنگلی گسیوم بسیار زیبا و چشم‌نواز با پیچ و خم های جنگلی که قسمت اعظم عبور آن آسفالت است و شما می توایند با خودرو خود از دل این جنگل با درختان سربه‌فلک‌کشیده عبور کنید و نفسی تازه کنید. طبیعت همواره روح تازگی را به بدن انسان منتقل می‌کند و با هر تنفس در دل طبیعت آدمی عمری دوباره برای حیات می‌گیرد. پارک جنگلی گیسوم این جنگل زیبا به شما این امکان را می‌دهد تا بدور از آلودگی‌های شهری چند روزی را در دامان طبیعت خوش بگذرانید و از زندگی در طبیعت لذت ببرید. خرید ویلا ارزان گیلان و خرید ویلای ارزان شمال به شما کمک کند تا علاوه بر استراحت و تفریح از ویلای خاص و متناسب با طبیعت منطقه گیلان نیز بهره‌مند شوید.

گسیوم روستایی از توابع بخش اسالم شهر تالش استان گیلان است. این جنگل زیبا در هیجده کیلومتری جاده تالش به انزلی قرار دارد و مسیر دسترسی به آن نیز آسان است. پار ک جنگلی گیسوم دارای پارکنیگ، اقامتگاه، رستوران، بوفه و پوشش گیاهی است با خرید ویلا ارزان شمال از طبیعت بکر منطقه نهایت استفاده را ببرید. اتصال جنگل به دریا جلوه ویژه‌ای را در منطقه گیسوم به‌وجود آورده است. در منطقه گیسوم کشاورزی رونق بسیاری دارد و میوه هایی نظیر پرتقال، کیوی، سیب و نارنگی کشت می‌شود. با خرید ویلا ارزان گیلان سفر خود را خاص کنید.

زیبایی منطقه گیسوم بقدری دلنشین است که آدمی را به شکوه در برابر خالق  وا می دارد که چنین مناطق زیبایی را به‌وجود آورده است مناطقی که نوید دهنده بهشت برین میباشند. با اجاره ویلا گیلان می‌توانید چند روزی را در بهترین شهر خوش آب‌وهوای ایران سپری کنید.

نظرات کاربران

نام و نام خانوداگی
متن پیام
برای خرید زمین و ویلا نیاز به مشاوره دارید؟

اگر سوالی دارید تیم پشتیبانی ما از ساعت ۸:۳۰ صبح الی ۱۱:۳۰ شب پاسخگوی شما خواهند بود.

×