گیلان، زیباکنار
0133416

چهار مدل مبلمان لاکچری برای ویلا که دکوراسیون آن را زیباتر می‌کنند

دسته‌بندی : اخبار و مقالات
تاریخ انتشار : 1402-06-18
مبلمان لاکچری برای ویلا

چهار مدل مبلمان لاکچری برای ویلا : آنچه که لقب لاکچری به یک ویلا می‌دهد تجهیزات داخلی ویلا است. یک ویلای لاکچری با تجهیزاتی لاکچری چیدمان می‌شود اما آنچه که بیش از هر چیز دیگری در تیر رس نگاه ها قرار دارد و تأثیر بیشتری در چشم‌انداز داخلی ویلا دارد مبلمان ویلا است. هرچه مبلمان ویلا را زیباتر و شیک‌تر انتخاب کنید یک پله به لاکچری تر شدن ویلا نزدیک شده‌اید. اما عده زیادی با وجود اینکه سرمایه کافی برای خرید مبلمان شیک و لاکچری دارند باز هم نمی‌توانند دست به انتخاب و خرید یک دست مبلمان زیبا بزنند. در ادامه قصد داریم چهار مدل مبلمان برای ویلا که باعث جذابیت بیشتر آن خواهد شد را به شما معرفی کنیم بنابراین با  ما همراه باشید.

برای خرید ویلا دوبلکس شمال  با شماره‌های درج‌شده در وب‌سایت تماس بگیرید.

 

  1. مبلمان منبت کاری شده یکی از اصیل ترین مبلمان‌های لاکچری

یکی از بهترین انتخاب‌های که می‌توانید برای مبلمان ویلا داشته‌باشید مبلمانی با دسته ها و کلاف منبت کاری شده است. هرچند که این نوع مبلمان برای ویلاهای کلاسیک مناسب است اما می‌تواند نمادی از شکوه و عظمت را در ویلای شما به تصویر بکشد. همانطور که می‌دانید منبت کاری یکی از هنرهای اصیل و سنتی ایرانی است که دیرینهای تاریخی دارد. خرید مبلمان با کلاف منبت کاری شده می‌تواند حال و هوای اصیل و با شکوهی را همراه خود به ویلای شما بیاورد. حال‌وهوایی ایرانی و سنتی که همراه با اصالت و صلابت تاریخ و هنر ایران است.

برای خرید ویلا اقساطی شمال در شمال با شماره‌های درج‌شده در وب‌سایت تماس بگیرید.

چهار مدل مبلمان لاکچری برای ویلا

منبت کاری هایی که روی کلاف مبلمان‌ها صورت می‌پذیرد دارای طرح‌های مختلفی هستند و می‌توانند در طرح‌های ریز یا درشت اجرا شوند. قطعاً هر چه این منبت کاری ها دارای ظرافت‌های بیشتری باشد ارزش مبلمان شما بیشتر خواهد بود و جلوه ویلای شما نیز یک قدم به جلوه‌ای سلطنتی و مجلل نزدیک‌تر خواهد شد. منبت کاری های ظریف حکایت از هنر دست منبت کاران اصیل و هنرمندی دارد که ساعت‌ها روی کلاف مبلمان کار کرده‌اند. نکته‌ای که در منبت کاری کلاف مبلمان باید رعایت شده باشد تقارن طرح‌هایی است که در آن‌ها به‌چشم می‌خورد. به‌ویژه در بخش تاج مبلمان و دسته ها این تقارن باید به‌شکلی کاملاً مشهود قابل رویت باشد.

چنانچه ویلایی سلطنتی و لاکچری دارید که می‌خواهید آن را با یک دست مبلمان مجلل و شیک مزین کنید می‌توانید سراغ از مبلمان‌های منبت کاری شده بگیرید. این مبلمان‌ها می‌توانند پارچه‌های ساده یا سنتی داشته‌باشند که به انتخاب و سلیقه شما خواهد بود. اگر نگاهی به کاخ‌های شاه در مناطق مختلف داشته‌باشید بدون شک چند دست از یک این نوع مبلمان را در آن خواهید دید پس اگر می‌خواهید ویلای خود را به سبکی شاهانه دیزاین کنید مبلمان منبت کاری شده بهترین انتخاب است.

برای پیش‌فروش ویلا در شمال  با شماره‌های درج‌شده در وب‌سایت تماس بگیرید.

چهار مدل مبلمان لاکچری برای ویلا

  1. مبلمان با پارچه‌های اصیل و طرح‌های سنتی ایرانی

اگر می‌خواهید روح هنر ایرانی را در ویلای خود زنده کنید می‌توانید سراغ مبلمان‌های بروید که در آن‌ها از طرح‌های سنتی ایرانی استفاده شده است. مشخصه اصلی این مبلمان است است که پارچه آن‌ها اصولاً پارچه‌ای دست بافت یا زربافت است در واقع ارزش و اصالت مبلمان شما به کیفیت پارچه‌های آن است.

نمونه‌ای از این مبلمان را می‌توان مبلمان‌های سنتی دانست که در آن‌ها از پارچه‌های دست بافت با طرح بته جقه استفاده شده است. پارچه‌هایی چون مخمل درجه یک نیز می‌توانند در این مبلمان به‌کار روند. بنابراین اگر می‌خواهید یک دست مبلمان شیک و رویایی برای ویلای خود انتخاب کنید که شکوه و اصالت فرهنگ و هنر ایرانی را به‌شکلی زیبا به رخ بکشد می‌توانید سراغ مبلمان‌هایی با پارچه‌های اعلا و دست بافت ایرانی بروید. این مبلمان‌ها می‌توانند با پارچه‌هایی در انواع رنگ‌های سلطنتی همچون سبز تیره، آبی درباری و مخمل قرمز رنگ انتخاب شوند. ست کردن رنگ مبلمان با سایر تجهیزات ویلا از جمله رنگ فرش‌ها و یا رنگ پرده‌ها می‌تواند به جذابیت و چشمگیر بودن آن‌ها بیفزاید.

برای ویلا جنگلی شمال  با شماره‌های درج‌شده در وب‌سایت تماس بگیرید.

چهار مدل مبلمان لاکچری برای ویلا

یکی از چیزهایی که این مبلمان را جذاب می‌کند کوسن‌هایی است که روی این مبلمان قرار می‌گیرد. کوسن‌هایی که رنگ پارچه آن‌ها اغلب به‌صورت تک رنگ است و یک هارمونی چشم‌نواز و زیبا با طرح و نقش پارچه مبلمان دارد.

  1. مبلمان کلاسیک به سبک فرانسوی

یکی از جذاب‌ترین انتخاب‌هایی که می‌توانید برای مبلمان لاکچری ویلای خود داشته‌باشید مبلمان کلاسیک به سبک فرانسوی است. همه ما به‌خوبی می‌دانیم که فرانسوی ها تا چه حد در دنیای مد پیشگام هستند و طراحی‌های خارق‌العاده‌ای را به جهان عرضه می‌کنند. لوکس‌ترین انواع مبلمان، سرویس‌های خواب و دکوراسیون های داخلی را می‌توان در دسته‌بندی های طراحی فرانسوی جستجو کرد.

برای خرید ویلا شمال قسطی با شماره‌های درج‌شده در وب‌سایت تماس بگیرید.

چهار مدل مبلمان لاکچری برای ویلا

مبلمان فرانسوی یکی از زیباترین انواع مبلمانی است که می‌توانید برای ویلای خود انتخاب کنید. این مبلمان‌ها اغلب دارای بدنه استیل هستند و دارای ساختاری شیک اما ساده هستند. نکته جالب در مورد طراحی فرانسوی مبلمان‌ها این است که شما می‌توانید از آن‌ها در ویلای مدرن یا کلاسیک خود استفاده کنید. در واقع میزان پیچیدگی ها و جزئیات مبلمان را می‌توانید با توجه به‌سلیقه شخصی و نوع چیدمان ویلای تان انتخاب نمایید.

این مبلمان‌ها به‌طور کلی با ظرافت بسیار بالایی تولید می‌شوند و بدنه استیل آن‌ها به‌شکلی دقیق و ظریف تراش می‌خورد. رنگ‌های متداولی که در طراحی مبلمان فرانسوی به‌کار می‌رود عبارتند از رنگ‌هایی مانند سفید، بژ، نقرهای و آبی. در مبلمان فرانسوی رنگ‌های تند را مشاهده گر نخواهید بود و هر چه که در رنگ‌های این مبلمان نگاه کنید شاهد رنگ‌های ملایم هستید.

امروزه روز طراحان سعی می‌کنند با توجه به‌سلیقه مشتریان امروزی مبلمان فرانسوی را طراحی کنند و در آن‌ها از رنگ‌هایی مانند طلایی و صورتی کمرنگ نیز استفاده می‌کنند.

برای ویلا داخل شهرک شمال با شماره‌های درج‌شده در وب‌سایت تماس بگیرید.

چهار مدل مبلمان لاکچری برای ویلا

  1. مبلمان با طراحی دایرهای شکل مختص ویلاهای مدرن

در مورد مبلمان ویلاهای کلاسیک و لاکچری گفتیم بد نیست نگاهی هم به مبلمان مختص ویلاهای مدرن داشته باشیم. مبلمانی که می‌تواند در عین سادگی ظاهری پر ابهت و با شکوه به ویلای شما ببخشد و در عین حال یک وجه تمایز داشته باشد که موجب خاص شدن ویلای شما می‌شود. مبلمان‌هایی که دارای ساختار دایرهای شکل و یا بهتر بگوییم نیم دایرهای هستند مبلمانی عالی برای ویلاهای مدرن به‌حساب می‌آیند.

این مبلمان‌ها اغلب دارای پارچه‌ای با طرح ساده و تک رنگ هستند و کوسن‌هایی روی آن‌ها قرار داده می‌شود. آنچه که در مورد این مبلمان واضح و مشهود است این است که آن‌ها می‌توانند نمایی خاص و منحصربه‌فرد در ویلای شما ایجاد کنند. اگر از مبلمان با سبک‌های ساده و مستطیل شکل خسته شده‌اید و می‌خواهید یک وجه تمایز اساسی به ویلای خود بدهید و در عین حال کمی هم ساختار شکن باشید می‌توانید سراغ این مبلمان بیایید.

برای خرید ویلا ساحلی شمال با شماره‌های درج‌شده در وب‌سایت تماس بگیرید.

چهار مدل مبلمان لاکچری برای ویلا

این مبلمان را می‌توانید در اتاق نشیمن قرار دهید و روبه‌روی آن یک میز دایرهای شکل و یا بیضی شکل قرار دهید تا هارمونی زیبا و جذابی بین میز و مبلمان ایجاد شود. شما می‌توانید این مبلمان را در انواع رنگ‌های آرام و خنثی تهیه کنید. دقت داشته‌باشید که در ویلاهای مدرن اغلب از رنگ‌های خنثی و پاستیلی استفاده می‌شود اما اگر می‌خواهید نمک انتخاب تان را بیشتر کنید و چهره‌ای منحصربه‌فرد در ویلای خود ایجاد کنید می‌توانید رنگ مبلمان را یک رنگ خاص و چشم‌نواز انتخاب کنید. به‌عنوان مثال رنگ زرشکی یا رنگ سبز مغز پسته ای.

برای خرید ویلا ارزان شمال با شماره‌های درج‌شده در وب‌سایت تماس بگیرید.

چهار مدل مبلمان لاکچری برای ویلا

 

نتیجه‌گیری

یکی از از نشانه های یک ویلای لاکچری مبلمان آن است. اما چرا یک راست رفیتم سراغ مبلمان؟ به این دلیل که مبلمان از جمله تجهیزاتی است که مستقیم در تیر رس نگاه افرادی قرار دارد که وارد ویلا می‌شوند.

افراد به‌محض ورود به ویلا با مبلمان روبه‌رو می‌شوند بنابراین نمی‌توان اثر گذاری آن را انکار کرد. نکته مهمی که در انتخاب مبلمان لاکچری وجود دارد این است که مبلمان را با توجه به سبک چیدمان ویلای خود انتخاب کنید به‌عنوان مثال اگر ویلای شما دارای چیدمان مدرن است باید دست به انتخاب مبلمانی امروزی و ساده‌تر بزنید که در عین سادگی دارای ابهت و شکوه خاصی است و در صورتی که ویلای شما دارای چیدمان کلاسیک و سنتی است می‌توانید از انواع مبلمان منبت کاری شده و اصیل و سلطنتی در ویلای خود استفاده کنید.

رعایت تناسبات و ایجاد هماهنگی در انتخاب مبلمان و فرش و پرده می‌تواند باعث زیباتر به‌نظر رسیدن مبلمان شما شود بنابراین تنها به انتخاب مبلمان لاکچری اکتفا نکنید و در کنار مبلمان به هماهنگی بین اجزای مختلف همچون مبلمان و فرش و مبلمان و پرده نیز دقت ویژه داشته‌باشید تا جذابیت مبلمان شما چند برابر شود.

برای خرید ویلا سنددار شمال با شماره‌های درج‌شده در وب‌سایت تماس بگیرید.

برای خرید ویلا سند شش‌دانگ شمال با شماره‌های درج‌شده در وب‌سایت تماس بگیرید.

چهار مدل مبلمان لاکچری برای ویلا

 

نظرات کاربران

نام و نام خانوداگی
متن پیام
برای خرید زمین و ویلا نیاز به مشاوره دارید؟

اگر سوالی دارید تیم پشتیبانی ما از ساعت ۸:۳۰ صبح الی ۱۱:۳۰ شب پاسخگوی شما خواهند بود.

×