گیلان، زیباکنار
0133416

ایده‌های بک‌اسپلش در ویلا برای خلق یک ویلا رویایی

دسته‌بندی : اخبار و مقالات
تاریخ انتشار : 1402-06-18
بک‌اسپلش در ویلا

دیوارها همیشه در تیررس‌ترین نقاطی هستند که مورد اصابت تیر نگاه ما قرار می‌گیرند. بنابراین هرچه این نقاط دارای جلوه‌های بصری و زیبایی بیشتری باشند می‌توان گفت که فضای شیک‌تری در چشمان ما به نمایش در خواهد آمد. ایده‌های زیادی توسط طراحان برای زیباسازی دیوار‌ها مطرح شده است. این ایده‌های در جای‌جای دنیا در حال اجرا هستند و زیبایی ویژه‌ای به خانه‌ها می‌بخشند. یکی از این ایده‌های ناب و خلاقانه استفاده از بک‌اسپلش در ویلا است. بک‌اسپلش ها را می‌توان به‌طور ویژه در دیوار آشپزخانه و سرویس‌های بهداشتی مشاهده کرد.

ایده‌های کاربردی بک‌اسپلش در ویلا

بک ‌اسپلش‌ها در کدام قسمت آشپزخانه نصب می‌شوند؟

بک اسپلش ها را می‌توان در پشت اجاق گاز، روبه‌رو سینک ظرفشویی و زیر کابینت‌ها نصب کرد. شما با این کار هم زیبایی ویژه‌ای به فضای آشپزخانه می‌دهید و هم از دیوارهای آن محافظت مناسبی به عمل می آورید. اما چرا محافظت؟ به این دلیل که این مکان‌ها در آشپزخانه یعنی پشت سینک، کنار اجاق و زیر هود ممکن است در اثر رطوبت و حرارت به‌سرعت فرسوده شوند اما بک‌اسپلش مانع این فرسودگی می‌شود.

برای خرید ویلا دوبلکس شمال  با شماره‌های درج‌شده در وب‌سایت تماس بگیرید.

استفاده از بک‌اسپلش در ویلا با طرح‌های خلاقانه

شما می‌توانید انواع و اقسام طرح‌های خلاقانه بک‌اسپلش را برای دیوار ویلا استفاده کنید. استفاده از این متریال در آشپزخانه‌های اپن که فضای آن‌ها با فضای هال یکی شده بسیار رایج است. در واقع شما با تعبیه بک‌اسپلش های زیبا و هنرمندانه روی دیوار آشپزخانه در واقع فضای ویلا را مزین کرده‌اید. برخی از بک‌اسپلش ها دارای طرح‌های هندسی زیبایی هستند و برخی دیگر دارای بافت خاصی هستند. بنابراین شما می‌توانید با یک انتخاب ایده‌آل زیبایی را به فضای ویلای خود هدیه دهید.

برای خرید ویلا اقساطی شمال در شمال با شماره‌های درج‌شده در وب‌سایت تماس بگیرید.

استفاده از بک‌اسپلش در ویلا با طرح سنگ و شیشه 

استفاده از بک‌اسپلش فقط مختص آشپزخانه و سرویس بهداشتی نیست بلکه می‌توانید بخش از ویلا را با بک‌اسپلش های زیبا تزیین کنید. بک‌اسپلش ها دارای طرح‌های متنوعی هستند. شما می‌توانید طرح سنگ و شیشه را انتخاب کنید و بخش از ویلا را با استفاده از این طرح‌های زیبا دکور کنید. بک‌اسپلش ها می‌توانند انعکاس زیبایی از نور در فضای ویلای شما ایجاد کنند به‌ویژه اگر دارای سطوح شفاف و رنگی باشند. بنابراین اگر می‌خواهید در طراحی داخلی ویلای خود منحصربه‌فرد عمل کنید می‌توانید از بک‌اسپلش هایی با الگوهای شیشه‌ای استفاده کنید.

برای پیش‌فروش ویلا در شمال  با شماره‌های درج‌شده در وب‌سایت تماس بگیرید.

استفاده از بک‌اسپلش در ویلا با طرح واترجت 

یکی از طرح‌هایی که طرفداران زیادی را در انتخاب بک‌اسپلش به‌خود اختصاص داده طرح واتر جت است. این طرح یک طرح خلاقانه و عجیب و غریب نیست اما به‌شدت حسی از پویایی و انرژی را در فضای ویلای شما به جریان می‌اندازد. این طرح باعث جلب توجه بینندگان می‌شود و حس سر زندگی و نشاط را منعکس می‌کند. بنابراین اگر می‌خواهید در بین طرح‌های مختلف بک‌اسپلش دست روی محبوب‌ترین آن‌ها بگذارید می‌توانید طرح واتر جت را برگزینید.

برای پیش‌فروش ویلا در شمال  با شماره‌های درج‌شده در وب‌سایت تماس بگیرید.

استفاده از بک‌اسپلش‌هایی با طرح مفهومی و سمبلیک

بک‌اسپلش‌ها مانند قاب‌های هنری نقاشی شده هستند که می‌توانند فضای ویلای را زیباتر سازند. اگر به‌دنبال مفهومی خاص هستید و یا می‌خواهید به‌صورت سمبلیک بخشی از ویلا را دیزاین کنید می‌توانید از بک‌اسپلش هایی با طرح خاص و مفهومی استفاده کنید. به‌عنوان مثال اگر گوشه‌ای را در ویلای خود به نگهداری از گیاهان اختصاص داده‌اید و می‌خواهید حال و هوای این گوشه را مطابق با طبیعت و حس و حال سرزنده گیاهان هم راستا کنید می‌توانید از بک‌اسپلش هایی با طرح گیاهان و طبیعت استفاده کنید. بنابراین اینگونه می‌توانید بدون دردسرهای عجیب و غریب فضای ویلای خود را زیباتر کنید.

برای خرید ویلا شمال قسطی با شماره‌های درج‌شده در وب‌سایت تماس بگیرید.

استفاده از بک‌اسپلش‌های حکاکی شده

اگر به‌دنبال اجرای یک ایده خاص و نوآورانه در ویلای خود به کمک بک‌اسپلش هستید می‌توانید انواع حکاکی شده آن‌ها را برای ویلای خود انتخاب کنید. شما می‌توانید یک متن زیبا یا یک نوشتهای که برایتان ارزشمند است را روی بک‌اسپلش حک کنید و با نصب آن‌ها د بخش از ویلا فضای ویلا را متناسب با روحیات و سلیقه خودتان دکوراسیون نمایید.

برای ویلا داخل شهرک شمال با شماره‌های درج‌شده در وب‌سایت تماس بگیرید.

استفاده از بک‌اسپلش در ویلا به‌عنوان یک الگوی هنری

شما می‌توانید از بک‌اسپلش ها به‌عنوان وسیلهای برای ایجاد یک الگوی هنری در ویلای خود کمک بگیرید. بک‌اسپلش ها دارای طرح‌های زیبا و متنوعی هستند بنابراین اگر کمی سلیقه به‌خرج دهید می‌توانید تعدادی از آن‌ها را در کنار هم بچینید و یک الگوی زیبا روی دیوار ویلا ایجاد کنید.

برای خرید ویلا ساحلی شمال با شماره‌های درج‌شده در وب‌سایت تماس بگیرید.

استفاده از رنگ‌های خنثی در بک‌اسپلش

اگر می‌خواهید فضایی آرام و ملایم را در ویلای خود به‌وجود آورید می‌توانید از رنگ‌های خنثی برای انتخاب بک‌اسپلش بهره بگیرید. به‌عنوان مثال اگر بخشی از ویلای خود را به‌عنوان اتاق مطالعه دکور کرده‌اید می‌توانید دیوارهای آن قسمت را با استفاده از بک‌اسپلش هایی با رنگ خنثی و ملایم دیزاین کنید. اینگونه می‌توانید تمایز بیشتری بین آن بخش از ویلا و بخش‌های دیگر به‌وجود آورید و در عین حال آرامش را به آن نقطه از ویلای خود هدیه دهید.

استفاده از قاب‌های هنری در میان بک‌اسپلش‌ها

اگر می‌خواهید دیوار ویلای خود را زیباتر کنید می‌توانید یک تابلوی هنری متناسب با طرح و نقش بک‌اسپلش ها انتخاب کنید و آن را در قسمتی از دیوار که بک‌اسپلش کار نشده نصب کنید. اینگونه می‌توانید در عین حال هم یک ایده خلاقانه را پیاده‌سازی کنید و هم به زیبایی ویلای خود بیفزایید. بنابراین از اجرای ایده‌های نو نترسید و دست به انجام آن‌ها بزنید. ایده‌های نو می‌توانند فضایی جدید و منحصربه‌فرد در ویلای شما ایجاد کنند.

برای خرید ویلا ارزان شمال با شماره‌های درج‌شده در وب‌سایت تماس بگیرید.

استفاده از بک‌اسپلش در ویلا با طرح دریا

شما می‌توانید در سرویس‌های بهداشتی خود طرح‌هایی زیبا و آرامش‌بخشی را برای بک‌اسپلش انتخاب کنید. به‌عنوان مثال می‌توانید دیوارهای حمام را با استفاده از بک‌اسپلش هایی با طرح دریا مزین نمایید. این بک‌اسپلش ها با رنگ زیبای خود و همچنین طرح جذابی که دارند می‌توانند فضایی آرام و دلنشین را در این محیط ایجاد کنند. بنابراین برای هر مکان از بک‌اسپلش با طرح مناسب همانجا استفاده کنید.

برای خرید ویلا سنددار شمال با شماره‌های درج‌شده در وب‌سایت تماس بگیرید.

رنگ بک‌اسپلش در ویلا را با سایر اجزا ست کنید

شما می‌توانید یک هارونی جذاب بین بک‌اسپلش ها و سایر اجزای خانه خود ایجاد کنید. در واقع می‌توانید رنگ بک‌اسپلش را با رنگ مبلمان ست کنید. رنگ پرده، فرش و کوسن ها نیز می‌توانند برای انتخاب رنگ بک‌اسپلش الهام بخش باشند. بنابراین زمانی که می‌خواهید دست به انتخاب و خرید بک‌اسپلش برای ویلای خود بزنید به رنگ غالب در ویلای خود دقت داشته‌باشید. حنی اگر می‌خواهید یک رنگ متضاد انتخاب کنید سعی کنید این تضاد یک تضاد هنری باشد تا زیبایی ویلای شما چند برابر شود.

برای خرید ویلا سند شش‌دانگ شمال با شماره‌های درج‌شده در وب‌سایت تماس بگیرید.

از بک‌اسپلش‌هایی با الگوهای هندسی متفاوت استفاده کنید

همه بک‌اسپلش ها دارای الگوی مستطیلی و مربعی نیستند. آن‌ها می‌توانند الگوهای هندسی مختلفی داشته‌باشند. شما می‌توانید الگوی شش ضلعی یا الگوی مثلثی را برای دیوارهای ویلا انتخاب کنید. بنابراین اگر می‌خواهید طرحی نو در ویلای خود بیندازید به فکر انتخاب بک‌اسپلش هایی با الگوی هندسی متفاوت باشید. شما می‌توانید ترکیب رنگی جذابی از این بک‌اسپلش ها ایجاد کنید. به‌عنوان مثال استفاده از رنگ‌های روشن و تیره از بک‌اسپلش هایی با طرح شش ضلعی می‌تواند برای یک ویلا با چیدمان مدرن عالی باشد.

استفاده از بک‌اسپلش‌هایی با طرح قدیمی

داشتن یک حال و هوای نوستالژیک در ویلا می‌تواند برای عده زیادی مطلوب باشد. افراد زیادی تمایل دارند تا ویلای خود را به سبک‌های قدیمی و نوستالژیک دیزان کنند اما استفاده از متریال‌های قدیمی ایده خوبی نیست! شما می‌توانید از متریال‌های نوین با طرح‌های قدیمی بهره بگیرید. بک‌اسپلش با طرح قدیمی می‌توانند ویلای شما را به زیبایی هرچه تمام به سبک ویلاهای قدیمی و عمارت‌های نوستالژیک در آورند بنابراین اگر مایل به این سبک‌ها هستید می‌توانید به‌دنبال خرید بک‌اسپلش هایی با طرح قدیمی باشید.

نتیجه‌گیری

زیبایی و مقاومت به‌تنهایی نمی‌توانند برای دیزاین ویلای شما کافی باشند. شما باید به‌دنبال خرید متریال‌هایی باشید که در عین زیبایی بتوانند مقاومت کافی را برای ویلا به‌ارمغان آورند. بک‌اسپلش یکی از همان متریال‌هایی است که استفاده از آن در دیوارهای ویلا می‌تواند موجب زیبایی هرچه بیشتر آن شود و در عین حال به مقاومت دیوارهای ویلا بیفزاید. استفاده از این متریال در دیوار آشپزخانه، اتاق ها، سرویس‌های بهداشتی و حتی پذیرایی و اتاق نشیمن بسیار متداول است. طرح و نقش های متنوع بک‌اسپلش‌ها باعث‌شده تا آن‌ها در مدت‌زمان کمی بتوانند به یکی از متریال‌های محبوب در بین سازندگان تبدیل شوند.

 

 

برچسب‌ها :

نظرات کاربران

نام و نام خانوداگی
متن پیام
برای خرید زمین و ویلا نیاز به مشاوره دارید؟

اگر سوالی دارید تیم پشتیبانی ما از ساعت ۸:۳۰ صبح الی ۱۱:۳۰ شب پاسخگوی شما خواهند بود.

×