گیلان، زیباکنار
0133416

قدرت نقد‌شوندگی زمین در شمال

دسته‌بندی : اخبار و مقالات
تاریخ انتشار : 1402-06-18
نقدشوندگی زمین در شمال

قدرت نقدشوندگی زمین در شمال چگونه است؟ بی‌نهایت راه برای سرمایه‌گذاری وجود دارد و افراد از اقشار مختلف هر روز در حال امتحان و تجربه کردن راه‌های مختلف سرمایه‌گذاری هستند. برخی روش‌ها ممکن است در یک مرز و بوم و در یک جغرافیا به‌خوبی جواب دهد اما در جغرافیایی دیگر بنا به‌شرایط حاکم در آن جامعه و سیستم اقتصادی آن جوابگو نباشد. اما حرف ما در حوزه جغرافیایی ایران و بالاخص خطه شمال است. بهترین راه سرمایه‌گذاری در ایران و در خطه شمال خرید زمین و مسکن آن هم از نوع ویلا است.

هر کسی که به‌دنبال چند برابر کردن سرمایه خود به روشی معقول و سالم است اغلب به این سمت راهنمایی می‌شود اما دلیلش چیست؟ چرا خرید زمین در شمال به‌عنوان بهترین راه سرمایه‌گذاری شناخته می‌شود؟ یکی از علل مهم این امر قدرت نقد‌شوندگی بالای خرید زمین در شمال است. همین دلیل محکم کافی ست تا افرادی که سرمایه‌ای کافی در دست دارند برای خرید زمین در شمال اقدام کنند. در ادامه قصد داریم در مورد جوانب مختلف این امر توضیحات بیشتری ارائه دهیم بنابراین با ما همراه باشید.

برای خرید ویلا دوبلکس شمال  با شماره‌های درج‌شده در وب‌سایت تماس بگیرید.

خرید زمین در شمال با کاربری‌های مختلف

یکی از مزایای خرید زمین در شمال این است که می‌توانید زمین با کاریری های مختلف را در این خطه به‌راحتی پیدا کنید. کاربری های مختلف زمین در خطه شمال همیشه طرفداران خاص خود را دارد. از کاربری مسکونی گرفته تا کاربری زراعی و تجاری همگی دارای خواهان زیادی در شمال است. ساخت‌وساز ویلا، زمینه مساعد برای کشت و کار در شمال و همچنین ساخت انواع و اقسام مجموعه‌های تفریحی باعث‌شده تا انواع کاربری ها همیشه مشتری دست به نقد داشته باشد. بنابراین فرقی ندارد که برای سرمایه‌گذاری در شمال دست به خرید زمین با چه نوع کاربری می زنید،

زمین شما بی‌شک در هر زمان از سال مشتری خاص خود را دارد. از این روست که می‌گویند قدرت نقد‌شوندگی زمین در شمال بالاست. شما برای فروش زمین و رسیدن به اصل سرمایه به‌همراه سود نیازی به معطل شدن تا پیدا شدن مشتری نخواهید داشت. هر زمان که اقدام به فروش زمین خودنمایی بی‌شک تعداد مشتری‌های زیادی پای ملک و زمین شما خوابیده است.

برای خرید ویلا اقساطی شمال در شمال با شماره‌های درج‌شده در وب‌سایت تماس بگیرید.

قدرت نقدشوندگی زمین در شمال با کاربری مسکونی 

شاید بیراه نباشد اگر بگوییم پر طرفدار ترین کاربری زمین در شمال کاربری مسکونی است اما دلیل این محبوبیت چیست؟ زمین‌هایی با کاربری مسکونی دارای جواز ساخت‌وساز هستند به این معنا که می‌توان درون آن‌ها اقدام به ساخت ویلا و خانه نمود. بنابراین می‌توان ارزش زمین مسکونی را چند برابر زمین‌های دیگر دانست. افرادی که ساکن شمال نیستند و تصمیم به سرمایه‌گذاری و ساخت ویلا در این خطه دارند اغلب مشتریان این نوع زمین‌ها هستند بنابراین همواره نقدشوندگی زمین در شمال بالا می‌باشد و هر زمان که اراده کنید برای زمین شما خریدار پیدا خواهد شد.

برای خرید ویلا سند شش‌دانگ شمال با شماره‌های درج‌شده در وب‌سایت تماس بگیرید.

زمین‌های مسکونی دارای قیمت بیشتری نسبت به زمین‌های کشاورزی، گلخانه‌ای و زراعی هستند. قیمت آن‌ها حتی از زمین‌های تجاری هم گاهی اوقات بیشتر می‌شود. بنابراین اگر قصد سرمایه‌گذاری دارید و می‌خواهید زمین شما قدرت نقد‌شوندگی بسیار بالایی داشته باشد توصیه ما به شما خرید زمین با کاربری مسکونی است.

چنانچه قصد شما در این حوطه جدی ست باید حتماً از راهنمایی ها و مشاوره های کارشناسان حرفه‌ای استفاده کنید. چرا که برخی از زمین‌های شمالی توسط فروشندگان متقلب با نام زمین کاربری به فروش می‌رسند در حالی که دارای کاربری زراعی یا سایر کاربری ها هستند. بنابراین برای اینکه در این مسیر با هیچ گره‌ای برخورد نکنید و دچار چالش نشوید باید از مشاورین حقوقی و حرفه‌ای کمک بگیرید.

برای پیش‌فروش ویلا در شمال  با شماره‌های درج‌شده در وب‌سایت تماس بگیرید.

قدرت نقد‌شوندگی زمین با کاربری کشاورزی در شمال

از جمله زمین‌های پر طرفدار و محبوب در شمال برای اهالی کسب‌وکار و زراعت زمین‌هایی با کاربری کشاورزی هستند. این زمین‌ها شامل دو نوع زمین باغ و زراعی می‌شوند. کسب‌وکار اصلی مردمان شمال کشت و کار است بنابراین بسیار دور از انتظار است که زمین کشاورزی داشته‌باشید و برای آن خریداری پیدا نشود. بی‌شک بعد از اقدام به فروش زمین کشاورزی مشتریان زیادی برای آن جذب خواهید کرد. به‌ویژه اگر زمین کشاورزی شما در منطقه‌ای خوش آب‌وهوای و با امکانات عالی مستقر شده باشد.

چنانچه قصد سرمایه‌گذاری در شمال را دارید اما بودجه شما به اندازه کافی برای خرید زمین با کاربری مسکونی نیست بهترین گزینه برای شما خرید زمین با کاربری کشاورزی است. رشد قیمت زمین‌های کشاورزی در شمال کشور بیش از سایر مناطق است و این یعنی میزان سوددهی حاصل از خرید زمین کشاورزی در شمال با خرید زمین کشاورزی در سایر مناطق نیز متفاوت است و قابل مقایسه نیست.

برای ویلا جنگلی شمال  با شماره‌های درج‌شده در وب‌سایت تماس بگیرید.

قدرت نقد‌شوندگی زمین‌های زراعی در شمال چگونه است؟

همانطور که گفتیم پیشه اصلی بسیاری از مردمان شمال کشاورزی است بنابراین خرید زمین زراعی در شمال همیشه با مشتریان زیادی همراه است. زمین‌های زراعی مستقر در مناطقی که دارای آب‌وهوای عالی و خاک حاصلخیز است قدرت نقد‌شوندگی بالاتری دارند. اغلب شمالی ها در زمین‌های زراعی اقدام به کاشت برنج، چای، گندم، سبزیجات، صیفی جات و میوه می‌نمایند. بنابراین هر چه زمین شما در موقعیتی با شرایط مساعد تر واقع‌شده باشد بی‌شک مشتریان بیشتری برای خرید آن صف خواهند کشید. بنابراین به‌هنگام خرید زمین زراعی به این موضوع دقت داشته‌باشید تا قدرت نقد‌شوندگی زمین شما بالاتر رود.

برای خرید ویلا شمال قسطی با شماره‌های درج‌شده در وب‌سایت تماس بگیرید.

قدرت نقد‌شوندگی باغ در شمال چگونه است؟

اغلب زمین‌های باغی در شمال در حوالی روستاها واقع  شده‌اند. در باغ‌های شمالی به کشت و کار درختان میوه، مرکبات و سبزیجات و گیاهان دارویی پرداخته می‌شود. اکثر باغ نشینان بخش کوچکی از باغ را برای زندگی و سکونت چند روزه آماده می‌کنند. شما می‌توانید با خرید زمین باغی خودتان دست به‌کار شوید و کسب‌وکاری برای خودتان راه بیندازید. اگر قصدتان از خرید زمین باغی سرمایه‌گذاری ست سعی کنید در مناطقی دست به خرید

باغ بزنید که در حوزه‌های رفت‌وآمد افراد و روستاهای پر تردد قرار دارد. نزدیک بودن باغ به مراکز فروش محصولات نیز می‌تواند باعث بالا رفتن قدرت نقد‌شوندگی آن شود چرا که این موضوع باعث می‌شود محصولات تر و تازه به‌دست مشتریان برسد و بی‌شک زمین شما را در دسته زمین‌های محبوب برای خریداران قرار خواهد داد.

برای ویلا داخل شهرک شمال با شماره‌های درج‌شده در وب‌سایت تماس بگیرید.

قدرت نقد‌شوندگی زمین‌های تجاری در شمال چگونه است؟

خطهی شمال پر از مراکز تفریحی است و ساخت‌وساز این مراکز همچنان ادامه دارد. مراکز تفریحی و پاساژ ها باید در زمین‌هایی با کاربری تجاری ساخته شوند. بنابراین حتی اگر دست به خرید زمین تجاری بزنید نیز می‌توانید در اسرع وقت زمین خود را با سوددهی بالایی به فروش برسانید چرا که رشد قیمت این زمین‌ها نیز بسیار بالاست.

برای خرید ویلا ساحلی شمال با شماره‌های درج‌شده در وب‌سایت تماس بگیرید.

آیا هر نوع زمینی در شمال قدرت نقد‌شوندگی بالایی دارد؟

در بالا گفتیم که زمین‌های شمالی دارای قدرت نقد‌شوندگی بالایی هستند اما این موضوع استثنا هم دارد. زمین‌هایی در شمال خرید و فروش می‌شوند که فاقد سند هستند. در واقع فروشندگان به‌هنگام فروش زمین به خریداران تخفیف زیادی می‌دهند و برخی از خریداران ناآگاه نیز تصور می‌کنند که این تخفیف به‌نفع آنهاست در حال که در واقع در حال آتش زدن به مال خود هستند. زمین‌هایی که فاقد سند هستند دارای کاربری مشخصی نیستند و معلوم نیست که صاحب این زمین چه کسی است. بنابراین چگونه می‌تواند دست به خرید آن زد و روی سرمایه‌گذاری در آن زمین حساب باز کرد؟

زمینی که نمی‌توانید در مورد آن ادعای مالکیت قانونی کنید چطور می‌تواند برای شما سودآور باشد؟ زمین‌هایی که در شمال فاقد سند هستند به سختی به فروش می‌روند و در واقع فرآیند خرید و فروش آن‌ها غیرقانونی است. بنابراین اگر به هر دلیلی دست به خرید زمین فاقد سند در شمال زدید تصور نکنید که فروش آن برای شما به این راحتی ها مقدور است. شما حتی امکان ساخت‌وساز و فعالیت هم در زمین مذکور نخواهید داشت و هرگونه فعالیت در آن زمین غیرقانونی تلقی شده و شامل پیگرد است. بنابراین به‌هیچ‌وجه روی خرید زمین فاقد سند در شمال حساب باز نکنید. خرید این دست زمین‌ها سرمایه‌گذاری محسوب نمی‌شود بلکه سوزاندن سرمایه است.

برای خرید ویلا ارزان شمال با شماره‌های درج‌شده در وب‌سایت تماس بگیرید.

نتیجه‌گیری درباره قدرت نقدشوندگی زمین در شمال

قدرت نقد‌شوندگی زمین در شمال به عوامل گوناگونی بستگی دارد از جمله‌این عوامل می‌توان به موقعیت استقرار زمین، نوع کاربری زمین، متراژ زمین و سنددار بودن آن اشاره کرد. هرچه شرایط زمین شما در شمال بهتر باشد و بازدهی آن در سرمایه‌گذاری رقم بالاتری باشد بی‌شک خریداران بیشتری برای زمین خود جذب خواهید کرد.

به‌طور کلی خرید زمین در شمال با کاریری های مسکونی و کشاورزی از جمله پربازده ترین انواع سرمایه‌گذاری در این خطه است که با قدرت نقدشوندگی بالایی همراه است.

برای خرید ویلا سنددار شمال با شماره‌های درج‌شده در وب‌سایت تماس بگیرید.

 

برچسب‌ها :

نظرات کاربران

نام و نام خانوداگی
متن پیام
برای خرید زمین و ویلا نیاز به مشاوره دارید؟

اگر سوالی دارید تیم پشتیبانی ما از ساعت ۸:۳۰ صبح الی ۱۱:۳۰ شب پاسخگوی شما خواهند بود.

×