گیلان، زیباکنار
0133416

فرصت سرمایه‌گذاری در طرح الماس آرش مال منطقه آزاد انزلی

دسته‌بندی : اخبار و مقالات
تاریخ انتشار : 1402-12-14

در دل زمزمه‌های امواج دریای خزر و در منطقه آزاد انزلی، یک فرصت طلایی برای سرمایه‌گذاری پیش‌روی ماست. “آرش مال” نه تنها نام یک مجتمع تجاری است، بلکه نمادی از فرصت‌های نامحدود سرمایه‌گذاری است که در این منطقه پررونق اقتصادی به شکوفایی رسیده‌اند.

هلدینگ آرش، با بیش از 15 سال تجربه درخشان در عرصه توسعه و سرمایه‌گذاری، این بار با طرح سرمایه‌گذاری الماس، دروازه‌های جدیدی را به روی آینده‌ای روشن و سودآور گشوده است.

نحوه سرمایه‌گذاری و سودآوری

طرح سرمایه‌گذاری الماس، نه تنها یک طرح معمولی نیست، بلکه مسیری انقلابی در سرمایه‌گذاری است که شما را به مالکیتی مطمئن و سودآور در “آرش مال” دعوت می‌کند. با سرمایه‌گذاری اولیه‌ای تنها 99 میلیون تومان آن هم به‌صورت اقساط 10 ماهه بدون بهره، شما قادر خواهید بود بخشی از این مجتمع تجاری پرجنب‌وجوش را متعلق به خود کنید.

این تنها آغاز مسیر است، زیرا سودآوری در این طرح در سه بخش متفاوت تضمین شده است.

 

  • بخش اول، سود تضمین‌شده 3 ماهه از فروش محصولات غرفه‌ها است. این امکان را به شما می‌دهد تا بلافاصله پس از شروع سرمایه‌گذاری، شاهد بازگشت سود خود باشید.
  • بخش دوم، سود شگفت‌انگیز تضمین‌شده سالیانه به‌واسطه توسعه و تحول منطقه آزاد انزلی از سود سرمایه‌گذاری است که نشان‌دهنده پایداری و امنیت سرمایه شما در این طرح است.
  • و در بخش سوم، 50 درصد از مبلغ سرمایه‌گذاری شما به‌عنوان اعتبار در اختیارتان قرار می‌گیرد که می‌توانید با آن اجناسی را دریافت و به فروش برسانید تا سود بیشتری کسب کنید. 

هلدینگ آرش، طراح و مجری این طرح پیشگام، تجربیات گسترده‌ای در حوزه سرمایه‌گذاری دارد. از جمله طرح سرمایه‌گذاری طاها که در آن سرمایه‌گذاری روی مالکیت زمانی ویلا و ساخت بیش از 30 مجموعه شهرکی ویلایی مورد توجه قرار گرفت.

این پیشینه و سابقه درخشان، نشان‌دهنده تعهد و تخصص هلدینگ آرش در ارائه طرح‌های سرمایه‌گذاری موفق و سودآور است.

چرا سرمایه‌گذاری در طرح الماس “آرش مال”؟

بیایید به این فکر کنیم که چرا طرح سرمایه‌گذاری الماس در “آرش مال” فرصتی استثنایی است. این طرح نه‌تنها یک سرمایه‌گذاری امن و پایدار را تضمین می‌کند، بلکه دروازه‌ای به سوی آینده‌ای روشن‌تر و سودآورتر را برای شما می‌گشاید. شما نه تنها در مجتمع تجاری ممتاز و پررونقی مانند “آرش مال” سرمایه‌گذاری می‌کنید، بلکه در یک اکوسیستم تجاری متنوع که پتانسیل رشد و توسعه فراوانی دارد، مشارکت می‌جویید.

همچنین، با توجه به موقعیت استراتژیک “آرش مال” در منطقه آزاد انزلی، این سرمایه‌گذاری فرصت‌های بی‌نظیری را برای دسترسی به بازارهای بین‌المللی و تجارت خارجی فراهم می‌آورد. این امر، ارزش و جذابیت طرح سرمایه‌گذاری الماس را دوچندان می‌کند. به‌علاوه اطمینان می‌دهد که سرمایه‌گذاران می‌توانند از فرصت‌های تجاری متنوع و سودآوری که این موقعیت جغرافیایی ارائه می‌دهد، بهره‌مند شوند.

اکنون زمان آن است که شما نیز در مسیر موفقیت قدم بردارید. با سرمایه‌گذاری در طرح الماس، شما نه‌تنها بخشی از یک داستان موفق را رقم می‌زنید. بلکه سرمایه خود را در یکی از پربازده‌ترین و امن‌ترین طرح‌های سرمایه‌گذاری منطقه سرمایه‌گذاری می‌کنید.

این فرصتی است که نباید از دست داد. برای کسب اطلاعات بیشتر و آغاز مسیر سرمایه‌گذاری خود در طرح سرمایه‌گذاری الماس “آرش مال”، همین امروز با ما تماس بگیرید. اجازه دهید با هم به سوی آینده‌ای سودآور و درخشان گام برداریم.

 

همین امروز، فردایی روشن‌تر در انتظار شماست.

نظرات کاربران

نام و نام خانوداگی
متن پیام
برای خرید زمین و ویلا نیاز به مشاوره دارید؟

اگر سوالی دارید تیم پشتیبانی ما از ساعت ۸:۳۰ صبح الی ۱۱:۳۰ شب پاسخگوی شما خواهند بود.

×