گیلان، زیباکنار
0133416

کلوپ دریایی مجهز آرش

دسته‌بندی : اخبار و مقالات
تاریخ انتشار : 1396-11-09
کلوپ دریایی مجهز آرش

کلوپ‌های دریایی حس زندگی متفاوت و تجربه یک زندگی نو برای مشتاقان به هیجان و حتی آرامش هستند. در یک کلوپ دریایی همه‌چیز فراهم است تا هر کس به ذائقه و سلیقه خودش هیجاناتش را تخلیه و به آرامش برسد.
وسعتی بی‌کران آبی دریا، نسیم فرح‌بخش دریایی، صدای برخورد آب به سینه ساحل و شور بی‌وصف نمای دریا را شاید بتوان در هر ساحلی به تماشا نشست، ولی بی‌تردید نگاه شما وقتی در یک کلوپ دریایی باشید به دریا عوض می‌شود.

کلوپ دریایی چیست؟

کلوپ دریایی مجوعه‌ای کامل از تمامی وسایل تفریحی و امکانات اقامتی و توریستی و گردشگری است. در این مجموعه‌ها انواع رستوران‌ و کافه باید وجود داشته‌ باشند. تجهیزات شنا، قایق، غواصی، دریاپیمایی، بالن‌بازی و سایر تفریحات دریایی دیده‌شده باشد و به شما امکان تجربه هر چیز جدیدی را بدهد.

در یک کلوپ دریایی امکانات بهداشتی، ورزشی، شادی و نشاط، موسیقی و تنوع باید حرف اول را بزند. اگر یک کلوپ دریایی با بهترین امکانات فراهم باشد، شما می‌توانید ماه‌ها در این منطقه بدون وقفه زندگی متنوعی داشته‌ باشید.

 کلوپ دریایی آرش

متاسفانه به جرات می‌توان گفت در ایران کلوپ دریایی کامل و مجهزی وجود نداشت و همین ما را بر آن داشت تا یک کلوپ کامل دریایی با امکانات منحصربه‌فرد و مدرن در کنار دریای زیبای مازندارن برای عموم هم‌میهنان عزیز و گردشگران گرامی فراهم کنیم.

کلوپ دریایی مجهز آرش که در دوران جوانی همچنان به سر می‌برد، برنامه‌های توسعه‌ای فراوان دارد. ولی با این حال به‌عنوان مدرن‌ترین و پیشرفته‌ترین کلوپ دریایی شناخته می‌شود که در یکی از زیباترین سواحل منطقه آزاد انزلی و با هزاران متر زیربنا تأسیس شده است.

کلوپ دریایی آرش، جدیدترین و مدرن‌ترین تجهیزات و وسایل تفریحی دریایی را با بهترین کادر آموزش‌دیده، به خدمت گرفته است. از این رو نه‌تنها ایمنی و سلامت گردشگران را تضمین می‌نماید، بلکه اوقاتی فوق‌العاده خوش برای عموم گردشگران فراهم نموده است.

کلوپ دریایی مجهز آرش

تجربه‌ای متفاوت با کلوپ دریایی آرش

در کلوپ دریایی مجهز آرش می‌توانید استراحت کنید. از نوشیدنی‌های فصلی تازه استفاده کنید. در هتل‌های لوکس آرش اتاقی رو به دریا کرایه کنید. در ساحل و مناطق دیدنی اطراف آن قدم بزنید. از پاساژهای لوکس آن خرید کنید. از تجهیزات ورزشی آن استفاده کنید. همچنین می‌توانید در اطراف ساحل دوچرخه‌سواری کنید. آموزش شنا و غواصی ببینید. بر روی سطح دریا با بهترین جت‌اسکی‌ها و شاتل‌ها سر بخورید. می‌توانید ماهی‌گیری کنید. آفتاب بگیرید. در کل می‌توانید از امن‌ترین و شیک‌ترین محیط دریایی لذت برده و آرامش بگیرید.

کلوپ دریایی آرش در ضمن محیطی عالی برای سرمایه‌گذاری داخلی و خارجی است. این منطقه به‌دلیل اینکه چشم‌اندازی فوق‌العاده رو به توسعه دارد و همواره اجرای برنامه‌ها و ساختارهای جدید و مدرن را در دستور کار دارد، به‌عنوان یکی از برترین مناطق با دیدگاه سرمایه‌گذاری دریایی و پرسود است. به خصوص به‌دلیل اینکه در منطقه آزاد انزلی واقع‌ است برای عموم سرمایه‌گذاران داخلی و خارجی دارای مزایایی بی‌شمار مالیاتی است.

نکته بسیار جالب توجه برای سرمایه‌گذاران کلوپ دریایی آرش و یا سرمایه‌گذاران خرید ویلا و خانه‌های ساحلی آرش در هر یک از مجتمع‌های آپارتمانی و یا شهرک‌های ساحلی آرش امکان استفاده رایگان این عزیزان از امکانات این کلوپ دریایی به‌همراه خانواده‌های محترمشان است.

در ضمن سرمایه‌گذاری در هر یک از پروژه‌های خاص آرش در این منطقه تضمین سودآوری و آینده درخشان برای شما را به‌همراه دارد.

شرکت انبوه‌سازان آرش با سابقه چندین ساله در احداث شهرک‌های ساحلی و مجتمع‌های مدرن ساحلی و انواع ویلاهای ساحلی درجه یک توانسته به‌عنوان یکی از برترین شرکت‌های انبوه‌ساز شناخته شود. همچنین با دریافت انواع استانداردهای ملی و بین‌المللی در حوزه‌های کیفیت، رضایت مشتریان، زیست‌محیطی و سلامت، از اعتبار و وجهه داخلی و بین‌المللی بالایی برخوردار است.

نظرات کاربران

نام و نام خانوداگی
متن پیام
برای خرید زمین و ویلا نیاز به مشاوره دارید؟

اگر سوالی دارید تیم پشتیبانی ما از ساعت ۸:۳۰ صبح الی ۱۱:۳۰ شب پاسخگوی شما خواهند بود.

×