گیلان، زیباکنار
0133416

خرید ویلا در مجاورت منطقه آزاد انزلی

دسته‌بندی : اخبار و مقالات
تاریخ انتشار : 1396-11-10
ویلا در مجاورت منطقه آزاد

خرید ویلا در مجاورت منطقه آزاد انزلی چگونه است؟ داشتن یک ویلای زیبا در یکی از شهرهای شمال کشور می‌تواند فرصتی را فراهم آورد. که با آسودگی برای اوقات فراغتتان تصمیم بگیرید. دیگر نیازی نیست با هر بار مسافرت به این بهشت زمینی، نگران یافتن مکان سکونت مناسب باشید. می‌توانید هر زمان که تصمیم گرفتید، در ویلای خود سکونت کرده و از تجارت و تفریح خود لذت ببرید.

بندرانزلی واقع در حاشیه جنوب دریای خزر و شمال ایران، از قدیم برای ایرانیان به‌مثابه دروازه اروپا بوده است. بندرانزلی با بسیاری از بنادر کشورهای جداشده از شوروی مانند ترکمنستان، قزاقستان، آذربایجان و روسیه تبادل دارد. روسیه یکی از اقتصادهای قدرتمند جهان است و قزاقستان، ترکمنستان و آذربایجان هم رشد اقتصادی چشم‌گیری داشته‌اند. نزدیکی بندرانزلی با بنادری چون آستراخان و لاگان روسیه، کراسنودسک ترکمنستان و باکو در آذربایجان، موقعیتی استثنایی را برای ترانزیت کالا به‌وجود آورده است.

شرکت انبوه‌سازان آرش، می‌تواند شما را در این راه یاری کند. شهرک  ویلایی آرش، ویلای لوکس و زیبای مد نظرتان را دقیقاً مطابق با خواسته‌های شما، در کنار سواحل یا جنگل  های شمال، ارائه می‌دهد. مطمئن باشید ویلای مد نظر شما، با بالاترین کیفیت و ایمنی ساخت‌وساز خواهد بود. معماران ما، ویلاها را طبق معماری بهترین ساخت‌وساز های جهان طراحی می‌کنند. همچنین شما می‌توانید ویلای با طراحی کلاسیک یا مدرن مد نظر خود را داشته‌باشید.

خرید ویلای شمال در مجاورت منطقه آزاد انزلی

همچنین می‌توانید، در کنار زندگی و تفریح، تجارت خود را نیز گسترش دهید. شهرک آرش دارای چندین فاز دهکده‌ی ویلایی و تفریحی است. تا حسی نو، از زندگیی مدرن و در عین حال کلاسیک را به شما منتقل کند. ویلای مد نظر شما می‌تواند، بسته به انتخاب خودتان، مدرن و یا کلاسیک باشد. ما به شما اطمینان می‌دهیم که ویلا شما، از هر نظر تکمیل بوده و در ساخت آن از روانشناسی ساخت‌وساز استفاده شده است.

افراد زیادی هستند که با توجه به‌همین المان‌ها، زیباکنار را برای شروع کسب‌وکار نوپا و پر درآمد خود انتخاب می‌کنند. اما پیش از هر کاری، برای شروع یک فعالیت اقتصادی، ابتدا باید ویلای مناسبی را برای اسکان پیدا کنید.

مشاوران ما می‌توانند ویلای مدنظرتان را برایتان فراهم کنند. لازم به ذکر است که تمام این ویلاها شامل سواحل اختصاصی، محیطی امن و آرام هستند. پس فرصت را از دست ندهید و همین الآن با مشاورین ما در شهرک آرش تماس بگیرید. تا با بهترین‌های شمال، آشنایتان کنیم.

نظرات کاربران

نام و نام خانوداگی
متن پیام
برای خرید زمین و ویلا نیاز به مشاوره دارید؟

اگر سوالی دارید تیم پشتیبانی ما از ساعت ۸:۳۰ صبح الی ۱۱:۳۰ شب پاسخگوی شما خواهند بود.

×