گیلان، زیباکنار
0133416

خرید زمین در گیلان فرصتی برای سرمایه‌گذاری

دسته‌بندی : اخبار و مقالات
تاریخ انتشار : 1396-11-11
گیلان فرصتی برای سرمایه‌گذاری

آیا خرید زمین در گیلان فرصتی برای سرمایه‌گذاری فراهم می‌کند؟ زمین‌های حاصل‌خیز گیلان، امروزه موردتوجه بسیاری از سرمایه‌گذاران قرار گرفته‌اند.

در نظر داشته‌باشید که کاربری زمین بسیار مهم است کاربری ها باید صد در صد مسکونی باشد که اجازه ساخت ویلا و صدور پروانه برای ساخت داشته باشد، همچنین زمین‌ها در طرح‌های هادی و شهری باید در مناطق کاملاً مسکونی باشند زیرا در مناطق باغی و کشاورزی زمین‌ها دارای هیچ ارزشی به لحاظ سرمایه‌گذاری در میان مدت نیستند، از همه مهم‌تر طرف قرار داد، باید شخص یا شرکت معتمد و صادقی باشد. تا که تمامی ویژگی‌های زمین مد نظر را با روراستی به شما گوشزد کند.این روزها که اعتماد به دیگران، امری مشکل شده است.

شرکت انبوه‌سازان آرش با سابقه 14 ساله در زمینه ساخت و فروش ویلا و دهکده‌های تفریحی، بهترین گزینه به‌عنوان طرف معامله است. شرکت انبوه‌سازان آرش با مجوز از وزارت مسکن و شهرسازی و ادارات زیربط و همچنین سازمان عمران و شهرسازی منطقه آزاد انزلی توانسته است بیش از سیزده شهرک ویلایی را با بهترین معماری‌های روز دنیا و سند های تک‌برگ شش‌دانگ عرصه و اعیان تأسیس کند. شهرک آرش توانسته است، طی سال‌های فعالیت خود، اعتماد مشتریان را جلب و آنان را کاملاً راضی نگه دارد و در این راستا نیز موفق به کسب گواهینامه ها و تندیس‌های داخلی و بین‌المللی زیادی گردیده است.

اینک، شرکت انبوه‌سازان آرش در نظر دارد چندین قطعه زمین در گیلان را به فروش برساند. موقعیت این زمین‌ها در سراسر استان گیلان و با شرایط بسیار عالی هستند. بدین معنا که شهرک آرش، می‌تواند بهترین گزینه را در هر منطقه از استان گیلان، به شما پیشنهاد کند. این ادعا بنا به سابقه فعالیت موفق این شرکت، در مناطقی چون زیباکنار و شهرهای دیگر شمال کشور است. همچنین این زمین ها، در منطقه‌ای دنج و به‌دور از شلوغی شهری قرار دارند. که این امر بر ارزش این زمین‌ها می‌افزاید.

خرید زمین در گیلان فرصتی برای سرمایه‌گذاری

به‌طور کلی اگر به‌دنبال خرید زمین گیلان، برای ساخت ویلای خودتان در گیلان هستید. شرکت انبوه‌سازان آرش، بهترین هارا به شما پیشنهاد می‌کند. زمین‌های شرکت انبوه‌سازان آرش، با انواع مختلف در نظر گرفته‌شده‌اند. در خرید زمین زیباکنار به این صورت که شما می‌توانید. با خرید این زمین ها، ساحل اختصاصی خودتان را در شمال کشور، با چشم‌انداز دریای کاسپین داشته‌باشید. یا می‌توانید کمی بودجه مد نظرتان را کاهش داده و زمینی با فاصله چند صد متری از دریا خریداری کنید. یا زمینی، رو به جنگل‌های سرسبز گیلان را انتخاب کنید.

اگر هنوز هم درباره این پیشنهاد فوق‌العاده مردد هستید. شرکت انبوه‌سازان آرش به شما در این امر مشاوره حضوری و غیر حضوری خواهد داد. شرکت انبوه‌سازان آرش به شما کمک می‌کند. تا بهترین زمین را باتوجه به‌شرایط و بودجه مد نظرتان انتخاب کنید. همینطور به شما اطمینان خاطر می‌دهد. که تمام اسناد و مدارک این زمین ها، بی‌نقص و کامل هستند. بدین معنا که شما به‌هیچ‌عنوان نیازی به درگیری با شهرداری و مشکلات رایج دیگر نخواهید داشت. پس با مشاوران ما در شهرک آرش، تماس گرفته و بهترین را تنها از ما بخواهید.

نظرات کاربران

نام و نام خانوداگی
متن پیام
برای خرید زمین و ویلا نیاز به مشاوره دارید؟

اگر سوالی دارید تیم پشتیبانی ما از ساعت ۸:۳۰ صبح الی ۱۱:۳۰ شب پاسخگوی شما خواهند بود.

×