گیلان، زیباکنار
0133416

مشکلات رایج برای خرید ویلا در شمال

دسته‌بندی : اخبار و مقالات
تاریخ انتشار : 1396-11-14
مشکلات رایج برای خرید ویلا

مشکلات رایج برای خرید ویلا در شمال کدام‌ها هستند؟ معمولاً با بالا گرفتن تب خرید و فروش ویلا در شمال موضوع انتخاب ویلا در شمال و یا مشکلاتی مرسوم در خرید و فروش ویلا هم بیشتر می‌شود. متاسفانه این موضوع زمانی بیشتر خود را نشان می‌دهد که خریدار تنها به‌دنبال خرید ویلا قیمت مناسب و بهتر بگوییم ویلای ارزان‌قیمت  است و بدون تفکر در خصوص دلایل ارزان‌بودن اقدام به خرید ویلا می‌کند.

چه مواردی را برای خرید ویلا در شمال مدنظر داشته باشیم؟

هرچند همیشه هم اینگونه نیست که ویلای ارزان‌قیمت به‌دلیل بد بودن و یا داشتن مشکلاتی قیمت مناسب‌تر و یا ارزان‌تری دارد و قیمت ویلا در شمال به عوامل متعددی بستگی دارد مانند:

 • ارزان‌بودن زمین در منطقه مورد نظر
 • کم‌بودن متراژ و زیر بنا
 • استفاده از مصالح بی‌کیفیت
 • قدیمی‌بودن و داشتن ساخت فرسوده
 • داشتن مشکلات قانونی
 • شلوغ‌بودن منطقه
 • مشکلات محیطی
 • نیمه‌ساز بودن
 • اشتراکی‌بودن
 • مسیر دسترسی
 • و سایر مشکلات

همانگونه که می‌بینید در تعیین قیمت ویلا در شمال عوامل متعددی دخیل هستند که چند عامل آن تنها به مشکل ویلا در شمال اشاره دارد.وجود مشکلات در خرید ویلا تنها نیست. شما ممکن است در هر منطقه دیگری هم بدون تحقیق خریدی را انجام دهید و بعداً با مشکلاتی مواجه شوید. لذا اولین اقدام برای اینکه دچار مشکلات خرید ویلا در شمال نشوید این است که به‌خوبی در خصوص ویلا و صاحب و یا پیمانکار ویلا تحقیق کنید.

واقع‌شدن درون بافت

از عوامل متعددی که باعث بروز مشکلات در خرید و فروش ویلا شمال می‌شود می‌توان به خارج از بافت بودن ملک اشاره کرد.  موضوعی که معمولاً توسط مردم محلی ایجاد می‌شود که شناخت کافی در خصوص محدوده‌های تعیین‌شده برای ساخت ویلا شمال ندارند و یا اصولاً این منطقه مربوط به محیط‌زیست و یا به دلایل دیگر امکان ساخت و یا اجزاه ساخت ندارد.

بررسی نوع سند ملکی

موضوع بعدی که همواره در به‌وجود‌آمدن مشکل خرید و فروش ویلا در شمال دخیل است نداشتن اطلاعات لازم افراد از نوع سند ملکی ویلا شمال است. اسناد خرید و فروش ملک در شمال به سندهای شورایی، سند منگوله‌دار، سند تک‌برگ و سند مشا طبقه‌بندی می‌شوند و اگر حدود سند و یا تفکیک سند و یا هزاران مورد دیگر در خصوص سند رعایت نشده باشد در واقع ویلا شمال شما مشکل قانونی خواهد داشت.

بررسی نوع مصالح به‌کاربرده‌شده

البته در بسیاری از موارد می‌توان مشکلات اصلی ساخت ویلا در شمال و یا  ویلای ارزان‌قیمت شمال را در نوع مصالح به‌کار برده شده در ساخت‌وساز ویلا شمال عنوان کرد. متاسفانه در بسیاری از مناطق شاهد این موضوع هستیم که مردم محلی و یا پیمانکاران بی تجربه اقدام به تأسیس ویلاهایی در شمال می‌کنند که عمدتاًکیفیت مناسبی در مصالح و نوع شاخت ندارند.

این موضوع باعث می‌شود ویلا در مدت بسیار کمی دچار مشکلات مختلف مانند ترک‌خوردن دیوار‌ها، نم‌دادن سازه داخلی، ریختن نمای داخلی مانند کاشی‌ها، خراب‌شدن اتصالات، شوره‌زدن دیوارها و یا ورود انواع حشره و عدم تهویه مناسب است.

عدم محاسبات دقیق ویلا

مشکلات دیگری که می‌توان در خرید و فروش ویلا در شمال به آن اشاره نمود موضوع عدم محاسبات دقیق ویلا است. به‌شکلی که هرچند شما اقدام به خرید ویلا در شمال برای استفاده از مناظر طبیعی و بکر کرده‌اید ولی نوع سازه به‌شکلی است که اجازه داشتن دید مناسب را از شما می‌گیرد، سقف در مقابل باد و باران است، راه‌های عبور و مرور به ویلا به‌درستی دیده نشده است، دسترسی به جاده‌های اصلی و یا دسترسی به امکانات بسیار مشکل است، فاصله ویلا تا دریا بسیار زیاد است،  امنیت پایینی در منطقه وجود دارد و …

برای خرید ویلا در شمال دچار چه اشتباهاتی نشویم؟

عمده نگرانی خرید ویلا در شمال این است که دچار ویلاهایی با مشکلات رایج نشوید. شما در حالی اقدام به خرید ویلادر شمال می‌کنید که رفاه و آسایش خود را می‌خواهید تضمین کنید و اگر این مهم تحقق پیدا نکند تازه مشکلی به مشکلات خود افزوده‌اید.

از این رو همواره سعی کنید خرید ویلا را از شرکت‌های معتبر و شناسنامه‌دار انجام دهید. شرکت‌هایی که سوابق کافی داشته‌باشند و مورد تایید سازمان مهندسی و شهرسازی منطقه باشند. شرکت‌هایی که از یک تیم متخصص و حرفه‌ای برای اجراریال یک تیم مهندسی عالی و تحصیل کرده برای برای محاسبات و نقشه کشی  و یک تیم مدیریتی عالی برای جوابگو بودن بهره‌مند باشند.

با خرید ویلا از شرکت انبوه‌سازان آرش می‌توانید خیال آسوده و مفهوم واقعی آرامش را حس کنید. تمامی ویلاهای ساحلی ساخته‌شده توسط شرکت انبوه‌سازان آرش در بهترین منطقه جغرافیایی بندر انزلی، گیلان و زیبا کنار ساخته‌شده و تمامی محاسبات برای بهترین کیفیت ساخت در نظر گرفته‌شده است. مصالح به‌کار گرفته‌شده در ساخت ویلاهای ساحلی در شهرک‌های ساحلی آرش دارای نشان استاندارد بین‌المللی و از جدیدترین و به‌روزترین نوع تکنولوژی هستند.

شهرک‌های ساحلی و مجتمع‌های ویلایی آرش بهترین دسترسی به مناطق شهری را دارند و تماماً با تائید کارشناسان و تضمین شرکت همراه هستند. امکانات رفاهی و تفریحی مجود در شهرک‌های ساحلی آرش نیز شما را برای زندگی ساده‌تر و آرام‌تر اطمینان می‌دهد.

هرگونه سئوال و راهنمایی که برای خرید و فروش ویلا در گیلان، خرید و فروش ویلا در بندر انزلی و یا خرید و فروش ویلا در زیبا کنار دارید را می‌توانید از تیم مشاوره حرفه‌ای ما بپرسید. شرایط خرید و فروش ویلاهای شمال آرش با شرایط شما تنظیم‌شده تا با هر بودجه  وشرایطی بتوانید بهترین ویلا شمال را خریداری نموده و بدون نگرانی از دلایل ارزان‌بودن ویلا از خرید خود اطمینان داشته‌باشید.

نظرات کاربران

نام و نام خانوداگی
متن پیام
برای خرید زمین و ویلا نیاز به مشاوره دارید؟

اگر سوالی دارید تیم پشتیبانی ما از ساعت ۸:۳۰ صبح الی ۱۱:۳۰ شب پاسخگوی شما خواهند بود.

×