گیلان، زیباکنار
0133416

یک فرصت استثنایی خرید ویلا زیباکنار

دسته‌بندی : اخبار و مقالات
تاریخ انتشار : 1396-11-15
فرصت استثنایی خرید ویلا زیباکنار

فرصت استثنایی خرید ویلا زیباکنار برای شما مهیاست. اگر تا چند سال پیش در خصوص زیباکنار بررسی می‌کردید با یک منطقه بکر و بدون نوسان و رشد اقتصادی مواجه می‌شدید که تنها موضوع قابل توجه در این منطقه ساحلی دسترسی فوق‌العاده به دریا و چشم‌اندازهای طبیعی بی‌بدیلی بود که کمتر جایی می‌توانستید نمونه آن را ببینید. اما بی گمان فکر نمی‌کردید که در این مکان بتوان سرمایه‌گذاری کرد و یا اقدام به ساخت ویلای ساحلی و یا کسب در آمد کرد.

در واقع نبود سرمایه‌گذار برای ساخت ویلا لوکس شمال و یا شهرک‌های ساحلی در منطقه زیباکنار این گمان را در اذهان زنده می‌کرد که رشد اقتصادی در این منطقه منفی خواهد بود و همین موضوع باعث پیچیده‌تر شدن اوضاع هم می‌شد.

اما این موضوعی نبود که از دید افراد آینده نگر و روشن فکر به‌دور بماند. زیباکنار یکی از بهترین مناطق ساحلی ایران و البته یکی از زیباترین سواحل دنیا را دارد. عمق دریا در این منطقه کم و چشم‌اندازهای اطراف  و ساحلی دریا در نوع خود منحصربه‌فرد هستند. این منطقه از نظر اکوسیستمی بسیار مهم و ماسه و زمین‌های آن دارای کیفیت بالا و به حق نسبت به بسیاری از سواحل شمالی ایران پاکیزه تر و دارای آب‌وهوای بهتری است.

به‌همین دلیل این افراد با صرف هزینه‌های بسیار ناچیز اقدام به خرید زمین  و ساخت ویلا در این منطقه خوش آب‌وهوا کردند و سازه‌هایی را در زیبا کنار به‌وجود آوردند که شاید در کمتر جایی از مناطق شمالی می‌توان نمونه آن را دید. ساخت ویلا در زیباکنار کم کم مورد توجه قرار گرفت و ویلاهای ارزان‌قیمت زیبا کنار تبدیل به ویلاهایی لوکس و با مدرن ترین امکانات شدند.

رشد چشم گیر خرید و فروش ویلا در زیباکنار و معاوضه زمین با ویلا و ساخت شهرک ساحلی مدرن در این منطقه کم کم باعث شکوفایی بیشتر و رشد تدریجی منطقه زیبا کنار شد.

هرچند زیبا کنار به‌عنوان منطقه‌ای نو ظهور و عالی برای ساخت ویلا و خرید و فروش ویلا خود را معرفی کرده بود ولی با گذشت چند سال همچنان ویلا در زیباکنار از ویلاهای ارزان‌قیمت شمال به‌حساب می آمد و دلیل آن هم نبود آب شهری، نبود جاده مناسب برای دسترسی  و نبود سایر امکانات مانند برق، آب و تلفن بود. اما با این وجود رشد و توسعه منطقه ساحلی زیبا کنار هم‌چنان ادامه داشت و سرمایه‌گذاری در زیبا کنار هر روز بیشتر می‌شد.

فرصت استثنایی خرید ویلا زیباکنار

مشاو.ران املاک زیادی در این منطقه حضور پیدا کردند، جاده سازی کم کم شرایط بهتری پیدا کرده  و خرید ویلا زیباکنار متقاضی زیادی پیدا کرده است ولی همچنان کمبود برخی از امکانات باعث‌شده قیمت ویلا در زیباکنار به نسبت مناطق ساحل پیشرفته خیلی بالا نباشد.نگاه تیز بین مشتریان و خریداران ویلا در زیباکنار رشد این منطقه را هر روز بیش از پیش کرد ولی زیبایی و مناطر طبیعی زیبا کنار همچنان به قوت خود باقی است و این منطقه به‌عنوان یکی از سرسبز ترین و زیبا ترین مناطق ساحلی ایران در نگین خزر می‌درخشد.

همچنان کارشناسان اقتصادی و تحلیل گران باور دارند که سرمایه‌گذاری و خرید ویلای ارزان‌قیمت و یا زمین در زیباکنار بهترین سرمایه‌گذاری خواهد بود زیرا در کمترین زمان با بهترین بازگشت سرمایه همراه خواهد بود.
باور کنید یا خیر بر اسا تجربه می‌گوییم که سرمایه‌گذاری و خرید ویلا زیباکنار یکی از بهترین فرصت‌های سرمایه‌گذاری در مناطق شمالی کشور است. زیباکنار نه‌تنها منطقه ساحلی و بکری در حاشیه دریای کاسپین و در جوار منطقه آزاد انزلی است بلکه دارای اکوسیستمی طبیعی و محلاتی بی‌بدیل است.

از بهترین مناطق و محلات زیباکنار می‌توان به روستای ساحلی چوچنان، روستای ساحلی خشک اسطلخ، روستای با صفای امین آباد، روستای حاجی بکنده که یکی از معروف‌ترین سواحل ایران را دارد  و تالاب بین‌المللی زیبای بوجاق را مورد اشاره قرار داد. ضمن اینکه دسترسی به منطقه ساحلی زیباکنار از بندر انزلی و یا گیلان و از چندین راه اصلی و فرعی ممکن است.

اتصال منطقه ساحلی زیباکنار به منطقه آزاد اقتصادی انزلی دیدگاه رشد اقتصادی در این منطقه را بسیار وسیع تر و آینده منطقه ساحلی زیباکنار را بسیار روشن‌تر نشان می‌دهد. هرچند ویلا ساحلی زیباکنار در حال حاضر قیمتی کمتر از ویلا بندر انزلی و ویلاهای جنگلی گیلان و یا ویلاهای ساحلی گیلان دارد ولی سرعت رشد بالاتر این منطقه نسبت به بندر انزلی و گیلان و حضور روز افزون سرمایه‌گذاران از جای جای ایران در این منطقه باعث‌شده تا پیش بینی ها بر سود دهی و افزایش چندین برابری قیمت ویلا در زیباکنار ظرف مدت کوتاهی باشد.

ضمن اینکه خرید ویلا زیباکنار اگر در شهرک ساحلی آرش باشد این امکان را به شما می‌دهد تا با امکاناتی مدرن و با تسهیلات رفاهی عالی زندگی بسیار مناسبی را برای خود فراهم کنید. شما با خرید ویلا در مجمتع ساحلی آرش و یا یکی از شهرک‌های ساحلی آرش می‌توانید مکانی امن و راحت برای تعطیلات و یا حتی زندگی خود در کنار یکی از زیباترین سواحل ایران فراهم نمایید.

شرکت انبوه‌سازان آرش با هدف رضایت بیشتر مشتریان خود اقدام به واگذاری انواع ویلاهای ساحلی با قیمت‌های متنوع در سواحل زیبای زیباکنار و با شرایط خاص و با ارائه تسهیلات عالی نموده است. برای کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان و مشاوران ما در شرکت انبوه‌سازان آرش تماس بگیرید.

نظرات کاربران

نام و نام خانوداگی
متن پیام
برای خرید زمین و ویلا نیاز به مشاوره دارید؟

اگر سوالی دارید تیم پشتیبانی ما از ساعت ۸:۳۰ صبح الی ۱۱:۳۰ شب پاسخگوی شما خواهند بود.

×