گیلان، زیباکنار
0133416

از معماری رومی و کلاسیک ویلا بیشتر بدانید!

دسته‌بندی : اخبار و مقالات
تاریخ انتشار : 1396-11-10
معماری رومی و کلاسیک ویلا

از معماری رومی و کلاسیک ویلا چه می‌دانید؟ سبک ویلا در جذب مشتری بسیار مهم است، از این رو ما قصد داریم در این مقاله، از معماری و سبک کلاسیک ویلاهای شمال برایتان بگوییم تا اگر قصد خرید ویلاهای اختصاصی و یا شهرکی را دارید، بتوانید بهترین تصمیم‌گیری را در هنگام خرید ویلا در گیلان داشته‌باشید.

سبک و سیاق ویلاهای شمال:

امروزه سبک‌های متنوع و متعددی را در شکل و شمایل ویلاها در شمال نظاره می‌کنیم که در برخی از آنها، آنچنان معماری و سبک خارق‌العاده و بدون ابهامی را به یک اثر جاودانه تبدیل کرده‌اند که جای هیچگونه سوال و انتقادی را برای بیننده به‌جای نگذاشته است، درحالیکه وقتی به بعضی از ویلاها می‌رسیم، هیچ سبک و سیاقی را نمی‌توانیم به آن نسبت دهیم و می‌توان گفت صرفاً یک سازه است.

ویلاها در شمال به‌دلیل آب‌وهوای گیلان چه در زمینه‌ی ساخت‌وساز و چه در زمینه‌ی خرید و فروش ویلا در شمال رونق زیادی دارند و به خصوص شهر زیباکنار به‌دلیل شاهراه اقتصادی و نزدیکی به منطقه آزاد انزلی و برخورداری از جاذبه‌های متنوعی از قبیل پارک ملی بوجاق و تالاب‌ها و دیدنی‌های دیگرش یک نقطه‌ی مهم برای داشتن یک ویلای خاص و همه‌چیز تمام در شمال است که هر ادمی را وسوسه به خرید ویلا در زیباکنار می‌کند.

سبک معماری رومی و کلاسیک ویلا:

در واقع ویلا به خانه‌ای گفته می‌شود که خارج از شهر و هیاهو، در گوشه‌ای دنج و آرام ساخته شود و با طبیعت ارتباط داشته باشد و بتوان از هر طرف ویلا، بیرون و چشم‌اندازهای زیبا و دیدنی را تماشا کرد. شهرک ویلایی آرش در زیباکنار می‌تواند یکی از بهترین مناطق برای خرید ویلاهای شهرکی باشد، که سبک رومی و کلاسیک آن، خیره‌کننده است.

جالب است بدانید: تمامی ویلاهای این شهرک، در فضایی وسیع و دلنواز با واحدهای دوبلکس با نمای بیرونی و داخلی کلاسیک و رومی، در کنار محیطی با چشم‌اندازهای فوق‌العاده زیبا، به یکی از بهترین و برجسته ترین شهرک‌های ویلایی زیباکنار تبدیل شده است که پر طرفدارترین منطقه برای خرید ویلا زیباکنار است. معماری کلاسیک این ویلاها، گویی با در نظر گرفتن یک الگوی بی نقص، بر روی سازه‌ای مدرن پایه‌ریزی شده است.

ویلاهایی که در این شهرک وجود دارد متنوع و سبک مدرن و لوکسی دارند و به‌صورت واحدهای دوبلکس طراحی شده‌اند که بی مانند است. طراحان و معماران ارش با بهره‌گیری از بروزترین و جدیدترین آیتم‌ها در طراحی و ساخت ویلاهای شمال، ایده‌آل‌ترین شهرک ویلایی را برای مشتریان فراهم نموده‌اند که در زیباکنار حرف اول را می‌زند.

از معماری رومی و کلاسیک ویلا بیشتر بدانید!

کلام آخر

معماری فضای ویلا از پذیرایی گرفته تا اتاق خواب و آشپزخانه و نمای بیرونی، از اهمیت بسزایی در چگونه دیدن و طراحی آن برخوردار است که بایستی به آن توجه شود. نمای بیرونی ویلا هم یکی دیگر نکته‌های مهم در هنگام ساخت و یا خرید ویلا محسوب می‌شود، چرا که به‌دلیل آب‌وهوای معتدل و بارش پی در پی، بایستی از سقف های شیب‌دار و عایق‌بندی خاصی طراحی شود که مخصوص این شهر ساحلی باشد.

نظرات کاربران

نام و نام خانوداگی
متن پیام
برای خرید زمین و ویلا نیاز به مشاوره دارید؟

اگر سوالی دارید تیم پشتیبانی ما از ساعت ۸:۳۰ صبح الی ۱۱:۳۰ شب پاسخگوی شما خواهند بود.

×