گیلان، زیباکنار
0133416

معماری ویلا در شهرک‌های ویلایی آرش زیباکنار

دسته‌بندی : اخبار و مقالات
تاریخ انتشار : 1396-11-11
معماری ویلا در شهرک‌های ویلایی

در معماری شهرک‌های ویلایی آرش با توجه به مناطق مختلفی که این شرکت در آنجا اقدام به سرمایه‌گذاری ساخت ویلا و شهرک‌های ویلایی می‌کند متناسب با نوع منطقه معماری خاص آن را طراحی می‌کند. مثلا معماری مناطق ساحلی با معماری مناطق جنگلی و … متفاوت است.

بدین منظور در شرکت آرش برای هر مجموعه ویلایی حدود 4 ماه به‌طور میانگین زمان صرف طراحی و معماری ویلا می‌شود. در این بین به پیشنهادهای قبلی مشتریان نیز توجه ویژه‌ای می‌شود. ناگفته نماند که طراحی ویلا حاصل تلاش شبانه‌روزی تیم مهندسی و معماری شرکت انبوه‌سازان آرش است.

توجه به سلایق و علایق مختلف افراد در طراحی ویلا

شرکت انبوه‌سازان آرش در طراحی ویلا به این نکات کاربردی توجه می‌کند. به‌طوری که به‌راحتی بتوان شبانه‌روز از فضای طبیعت آن لذت برد و نفس عمیق از عمق وجود کشید. افراد دارای علایق و سلیقه‌های مختلفی هستند، لذا در امر طراحی و مهندسی و معماری ویلاها باید به تمامی این موارد توجه کرد تا تمامی افراد بتوانند با سلیقه خاص خود از ویلای متناسب به‌ خود بهره‌مند بشوند.

شرکت انبوه‌سازان آرش در ساخت ویلا با معماری مدرن، لوکس و کلاسیک در شهرک‌های ویلایی آرش دست بالا را دارد و توانسته نظر طیف وسیعی از مشتریان را به‌ خود جلب کند. توجه‌ کنید که معمولاً ویلا برای استراحت در تعطیلات و لذت‌بردن از آب‌وهوای پاک و خوش‌گذرانی کاربرد دارد. به‌ همین منظور در معماری باید به این نکته توجه کرد.

معماری هوشمند در طراحی ویلاهای شرکت آرش

شرکت انبوه‌سازان آرش علاوه بر توجه به سلایق افراد مختلف در معماری ویلاها، در طراحی ویلاهای خود معماری و بنایی متفاوت از آنچه را که شما در شهر و دیار خود می‌بینید عرضه می‌کند. برای مثال در مجتمع ویلایی رویایی آرش، معماری آن را به طرز کاملاً هوشمندانه‌ای طراحی کرده‌اند.

بدین نحو که سیستم ایمنی هوشمند، سیستم روشنایی و تهویه هوشمند و سیستم آبیاری هوشمند و … در این مجموعه به‌‌کاررفته است. همچنین در این مجموعه چشم‌نواز نکات تخصصی چگونگی طراحی فضای سبز و همچنین نحوه قرار‌گیری آلاچیق، نوع گل‌کاری و درختان و طراحی واحدهای طبقاتی، معماری خاصی را عرضه می‌کند. هدف شرکت آرش خلق فضایی برای لذت‌بردن از طبیعت با بهره‌گیری از ارتباط مفید و موثر از طبیعت است. به‌ طوری که به‌ طبیعت و مناطق طبیعی آسیبی نرسد.

معماری ویلا در شهرک آرش

نقش و تاثیر طبیعت در طراحی ویلا

در معماری ویلاها در مناطق شمالی معمولاً بنای ساختمان را طوری می‌سازند، که شما به‌ راحتی از دل اتاق خود بتوانید طبیعت بکر را به نظاره بنشینید. برای رسیدن به این هدف، معمولاً خانه را بالاتر از سطح جنگل و دریا می‌سازند. شرکت انبوه‌سازان آرش این افتخار را دارد که سالانه میزبان تعداد زیادی از گردشگران و سرمایه‌گذاران داخلی و خارجی است که از شهرک‌های ویلایی آرش استفاده می‌کنند، و خاطرات سفر خود را با شرکت آرش سهیم می‌کنند.

کلام آخر

شرکت انبوه‌سازان آرش مفتخر است، که توانسته طی سال‌های متمادی بخشی از خاطرات شما را در طول سفر بسازد. ما به خود می‌بالیم و از تلاش شبانه‌روزی خود در جهت خدمت‌رسانی هر چه بیشتر به شما خسته نمی‌شویم. سعی ما بر این است که بهترین‌ها را به شما عرضه کنیم. چراکه مردم ایران شایسته بهترین‌ها هستند. معماری شهرک ویلایی و ساحلی آرش به‌نحوی است که چشم هر رهگذری را به‌ خود مجذوب می‌کند.

پس اگر شما هم به شمال ایران و منطقه ساحلی زیباکنار سفری داشتید، با شرکت ویلاسازی آرش، متولی طراحی و ساخت شهرک‌های ویلایی آرش زیباکنار همگام شوید و خاطره زیبایی از سفر خود به یادگار بگذارید.

نظرات کاربران

نام و نام خانوداگی
متن پیام
برای خرید زمین و ویلا نیاز به مشاوره دارید؟

اگر سوالی دارید تیم پشتیبانی ما از ساعت ۸:۳۰ صبح الی ۱۱:۳۰ شب پاسخگوی شما خواهند بود.

×