گیلان ، زیبا کنار
0133416

معماری ویلا در شهرک های ویلایی آرش زیباکنار

دسته بندی : اخبار و مقالات
تاریخ انتشار : 1396-11-11
معماری ویلا در شهرک های ویلایی آرش زیباکنار

بطوری که به راحتی بتوان شبانه روز از فضای طبیعت آن لذت برد و نفس عمیق از عمق وجود کشید، شرکت انبوه سازان آرش در طراحی ویلا به این نکات کاربردی توجه می کند. افراد دارای علایق و سلیقه های مختلفی می باشند، و لذا در امر طراحی و مهندسی و معماری ویلاها باید به تمامی این موارد توجه کرد تا تمامی افراد بتوانند با سلیقه خاص خود از ویلای منتاسب به خود بهره مند بشوند. شرکت انبوه سازان آرش در معماری ویلاهای به سلایق افراد مختلف توجه گسترده ای نموده است.

در معماری شهرک های ویلایی آرش با توجه به مناطق مختلفی که این شرکت در آنجا اقدام به سرمایه گذاری ساخت ویلا و شهرک های ویلایی می کند متناسب با نوع منطقه معماری خاص آن را طراحی می کند مثلا  معماری مناطق ساحلی با معماری مناطق جنگلی و … متفاوت است. بدین منظور در شرکت آرش برای هر مجموعه ویلایی حدود 4 ماه بطور میانگین زمان صرف طراحی و معماری ویلا می شود که در این بین به پیشنهادات قبلی مشتریان نیز توجه ویژه ای میشود در این بین ناگفته نماند که طراحی ویلا حاصل تلاش شبانه روزی تیم مهندسی و معماری شرکت انبوه سازان آرش می باشد.

شرکت انبوه سازان آرش در ساخت ویلا با معماری مدرن، لوکس و کلاسیک در شهرک های ویلایی آرش دست بالا را دارد و توانسته نظر طیف وسیعی از مشتریان را به خود جلب کند.توجه داشته باشید که معمولا ویلا برای تعطیلات و یا برای لذت بردن از آب و هوای پاک و خوش گذرانی ساخته می شود به همین منظور در معماری باید به این نکته توجه کرد به همین منظور شرکت انبوه سازان ارش در طراحی ویلاهای خود معماری و بنایی متفاوت از آنچه را که شما در شهر و دیار خود می بینید عرضه می کند.

برای مثال در مجتمع ویلایی رویایی آرش که معماری آن به طرز کاملا هوشمندانه ای طراحی شده است. بدین نحوه که سیستم ایمنی هوشمند ، سیستم روشنایی و تهویه هوشمند و سیستم آبیاری هوشمند و … در این مجموعه به کار رفته است. همچنین در این مجموعه چشم نواز نکات تخصصی چگونگی طراحی فضای سبز و همچنین نحوه قرار گیری آلاچیق، نوع گل کاری و  درختان  و طراحی واحدها طبقاتی، معماری خاصی را عرضه می کند. هدف شرکت آرش خلق فضایی برای لذت بردن از طبیعت با بهره گیری از ارتباط مفید و موثر از طبیعت است به طوری که به طبیعت و مناطق طبیعی آسیبی نرسد.

معماری ویلا در شهرک های ویلایی آرش زیباکنار

در معماری ویلاها در مناطق شمالی معمولا بنای ساختمان طوری ساخته می شود، که شما به راحتی از دل اتاق خود بتوانید طبیعت بکر را به نظاره بنشینید برای رسیدن به این هدف معمولا خانه بالاتر از سطح جنگل و دریا ساخته می شود. شرکت انبوه سازان آرش این افتخار را دارد که سالانه میزبان تعداد زیادی از گردشگران و سرمایه گذاران داخلی و خارجی  می باشد که از شهرک های ویلایی آرش استفاده می کنند، و خاطرات سفر خود را با شرکت آرش سهیم می کنند .

شرکت انبوه سازان آرش مفتخر است، که توانسته طی سال های متمادی بخشی از خاطرات شما در طول سفر باشد ما به این افتخار می بالیم و از تلاش شبانه روزی خود در جهت خدمت رسانی هر چه بیشتر به شما خسته نمی شویم و سعی می کنیم که بهترین ها را به شما عرضه کنیم، چرا که مردم ایران شایسته بهترین ها می باشند. معماری شهرک ویلایی و ساحلی آرش به نحوی است که چشم هر رهگذری را به خود مجذوب می کند،

پس اگر شما هم به شمال ایران و منطقه ساحلی زیباکنار سفری داشتید با شرکت ویلا سازی آرش متولی طراحی و ساخت شهرک های ویلایی آرش زیباکنار همگام شوید و خاطره زیبایی از سفر خود به یادگار بگذارید.

نظرات کاربران

نام و نام خانوداگی
متن پیام
برای خرید زمین و ویلا نیاز به مشاوره دارید ؟

اگر سوالی دارید تیم پشتیبانی ما از ساعت ۸:۳۰ صبح الی ۱۱:۳۰ شب پاسخگوی شما خواهند بود.

×