گیلان، زیباکنار
0133416

بندر کاسپین مقصد گردشگران و سرمایه‌گذاران

دسته‌بندی : اخبار و مقالات
تاریخ انتشار : 1399-01-15
بندر کاسپین

بندر در حال ساخت کاسپین می‌تواند در آینده مقصد گردشگران و سرمایه گذاران بیشماری باشد. بندر کاسپین در شمال ایران و در استان گیلان و در شهرستان رشت و انزلی قرار دارد. بندر کاسپین تحت تملک منطقه آزاد انزلی قرار دارد و تمامی مزایا منطقه آزاد تجاری انزلی من‌جمله معافیت‌های مالیاتی مناطق آزاد و … را دارا است. بند کاسپین از بنادر چندمنظوره ایران محسوب می‌شود. با خرید زمین در منطقه ازاد انزلی و همچنین خرید ویلای مناطق آزاد انزلی یک سرمایه‌گذاری مطمئنی را تجربه کنید.

با شرکت انبوه‌سازان آرش سازنده شهرک‌های ویلایی آرش، معتبرترین شرکت در زمینه ساخت ویلا در زیباکنار، ویلا شمال و ویلا گیلان، ویلا انزلی همراه شوید.

بندر کاسپین یک بندر بین‌المللی محسوب می‌شود،  نام این بندر از دریای خزر گرفته‌شده است. این بندر بزرگترین بندر ایران در ساحل جنوبی دریای خزر است. بندر کاپسن محل ترانزیت کالا و مسافر است که با بندر آزاد انزلی و … رقابت می‌کند، دو اسکله این بند هم‌اکنون فعال هستند. با خرید ویلا در منطقه آزاد انزلی و همچنین خرید زمین در منطقه آزاد انزلی از هم‌اکنون به فکر سرمایه‌گذاری در این بخش باشید چرا که با گسترش منطاق آزاد در شمال قیمت زمین و ویلا در منطقه آزاد انزلی افزایش پیدا می‌کند.

 

بندر کاسپین

بندر کاسپین با مساحت پسکرانه  درحدود351 هکتار و22 پست اسکه و دو موج‌شکن به طول شش کیلومتر که فاصله محور دو موج‌شکن به دو و نیم کیلومتر می‌رسد. توجه‌داشته‌باشید در آینده نه‌چندان دور با اتصال خط ریلی  به این بندر ما شاهد انقلابی در صنعت حمل و نقل دریای خواهیم بود که نقش مهمی در حمل و نقل دریای شمال به جنوب و همچنین در مسیر جاده ابریشم ایفا می‌کند.

به‌همین دلیل شما می‌توانید از هم‌اکنون با خرید زمین در مناطق آزاد انزلی و خرید ویلا مناطق آزاد انزلی نقش بی‌بدیلی را در امر سرمایه‌گذاری تجربه کنید. به‌خاطر وجود مناطق آزاد انزلی فروش زمین مناطق آزاد انزلی به وفور یافت می‌شود که شما می‌توانید متناسب با مناطق آزاد زمین خود را تهیه کنید.درباره احداث بندر کاسپین در مناطق آزاد انزلی باید خاطر نشان کرد که ساخت این بندر از سال1387 به‌عنوان یک طرح اقصادی در دولت وقت آن زمان تصویت شد و عملیات عمرانی آن نیز در سال 1389  مورد تصویب قرار گرفت.

از آن زمان این بندر کش و گوسهای فراوانی را طی کرده است. مجتمع بندری کاسپین در 22 پست اسکله مشتمل بر پایانه‌های تجاری وجود کانتینرهای چند منطوره و صنایع دریایی فعالیت می‌کند.از ویژگی‌های بندر کاسپین می‌توان به این مورد اشاره کرد که بندر کاسپین از بنادر نسل سوم جهان محسوب می‌شود که دارای پس کرانه 400 هکتاری است.

که وجود همین پس کرانه امکان ساخت صنایع مولد و واحدهای تولیدی و فرآوری کالا و صنایع مربوط به کشتی سازی و همچنین تعمیر و نگهداری کشتی را فراهم می‌کند، که این می‌تواند یک مزیت عمده برای بندر کاسپین محسوب شود. با خرید زمین در منطقه آزاد انزلی و فروش زمین منطقه آزاد انزلی به بهبود کسب کار مناطق آزاد انزلی کمک کنید.

حمل و نقل دریایی

توجه‌داشته‌باشید یکی از زیربناهای اساسی در توسعه مبادلات تجاری و صنعتی حمل و نقل دریایی است، به‌همین منظور رشد مناطق آزاد تجاری در دستور کار قرار گرفته است. حمل و نقل دریایی ارزانترین شیوه حمل و نقل در جهان محسوب می‌شود به‌همین دلیل نقش بنادر به‌دلیل داشتن پتانسل بالا در سال‌های اخیر سیر صعودی داشته است. چرا که بنادر به راه‌های مواصلاًتی زمینی و ریلی و  همچنین با قرارگرفتن در کریدور های ترانزیتی  و به‌دلیل نزدیکی به بازار مصرف سبب‌شده که ما پیشرفت هر چه بیشتر بنادر را شاهد باشیم.

بندر کاسپین نیز به‌دلیل برخورداری از ویژگی‌های بالا همچون راه ترانزیت و قرارگرفتن در محل کریدور شمال به جنوب سهم مهمی را در اقتصاد بازی می‌کند. با خرید زمین در منطقه آزاد انزلی و همچنین خرید ویلای منطقه انزلی گامی مثبت در جهت پیشبرد مقاصد اقتصادی بردارید. فروش زمین در منطقه آزاد انزلی توسط شرکت‌های سرمایه‌گذاری طی چند سال اخیر افزایش یافته است که این نشان از اهمیت زمین برای سرمایه‌گذاری مناطق است.

ساخت ویلا در منطقه آزاد انزلی طی سال‌های اخیر گسترش یافته است.بندر کاسپین بزرگترین اسکله تفریحی وگردشگری ایران در دریای خزر محسوب می‌شود، که با بهره‌برداری از آن می‌توانیم سالانه گردشگران زیادی را جذب کنیم. اسکله مارینای در بندر کاسپن یک مقصد گردشگری دریایی به‌شمار می‌رود که بخش‌های مختلف تفریحی و گردشگری مانند هتل، رستوران، قایق‌سواری و امکانات مرتبط با ساحل و … را دارا است، که شما می توایند با بهره‌برداری این بندر از این امکانات و مزایا استفاده کنید و سفر خوشی را در ذهن خود ثبت کنید.

نظرات کاربران

نام و نام خانوداگی
متن پیام
برای خرید زمین و ویلا نیاز به مشاوره دارید؟

اگر سوالی دارید تیم پشتیبانی ما از ساعت ۸:۳۰ صبح الی ۱۱:۳۰ شب پاسخگوی شما خواهند بود.

×