گیلان، زیباکنار
0133416

خرید و فروش زمین در شمال

دسته‌بندی : اخبار و مقالات
تاریخ انتشار : 1399-01-10
خرید و فروش زمین در شمال

مسلماً با خریدوفروش زمین در شمال ، فروش زمین در زیباکنار و خرید زمین در گیلان، آشنایی دارید. همگی این مقوله‌ها در زمانی که قصد خرید ویلا و یا ساخت ویلا در شمال را داشته‌باشید، مطرح می‌شوند. شاید از دسته افرادی باشید که دلتان می‌خواهد همه‌چیز مطابق میل و نظر شما باشد و نقشه و پلان ویلایتان را خودتان تهیه کنید. این حق شماست که به ازای پول هنگفتی که می‌خواهید در ازای خرید ویلا و یا خرید زمین در شمال پرداخت کنید، صاحب ملکی شوید که به شما امنیت و آرامش هدیه دهد. از این رو تصمیم با خود شماست که می‌خواهید زمین خریداری کنید و یا ویلا! با شرکت انبوه‌سازان آرش سازنده شهرک‌های ویلایی آرش، معتبرترین شرکت در زمینه ساخت ویلا در زیباکنار، ویلا شمال و ویلا گیلان، ویلا انزلی همراه شوید.

نکاتی پیرامون خریدوفروش زمین در شمال

لازم است بدانید: اولین فاکتوری که می‌تواند به تصمیم‌گیری شما کمک شایانی کند، تعیین بودجه‌ای است که در اختیار دارید و می‌خواهید برای ملک موردنظر خود پرداخت نمایید. به‌عنوان مثال، شما قصد دارید صاحب یک ویلای لوکس، مدرن، دوبلکس و با متراژ زمین بالایی شوید. نوع معماری آن کلاسیک باشید و در فاصله بسیار نزدیک به دریا باشد. آپشن‌های شما معین و مشخص است، بنابراین از این جهت، یک قدم جلوتر هستید.

حال بایستی تمام جوانب را برای داشتن یک ویلای زیبا و ساحلی ارزیابی کنید. به‌همین دلیل اطلاع از مقدار بودجه‌ای که می‌خواهید برای این پروژه در نظر بگیرید چقدر است؟ چرا که ساخت ویلا یک هزینه‌ی جدا و خرید ویلا نیز هزینه‌های مربوط به‌خودش را دارد. حال با توجه به تمامی این موارد، اگر تصمیمتان بر روی خرید زمین در شمال قطعی است، به نکاتی که در ادامه گفته خواهد شد، توجه نمایید.

دسترسی به ساحل، جنگل و مسیرهای اصلی

توجه به آیتم‌های مهمی همچون: نزدیکی به ساحل و دریا، نزدیکی به‌طبیعت و جنگل و همچنین دسترسی به مسیرها و جاده‌های اصلی، مراکز خرید، مراکز درمانی و پزشکی از مهمترین نکات است که در خرید زمین در گیلان به دردتان می‌خورد. زمانیکه زمین موردنظرتان را در یک منطقه مناسب خریداری کنید و به مسیرهای اصلی دسترسی داشته و از امکانات رفاهی مناسبی برخوردار باشید، می‌توانید نهایت لذت را ببرید و بدون هیچگونه دغدغه‌ای اوقات خوشی را سپری نمایید.

موقعیت جغرافیایی زمین

اولین، مهمترین و اساسی‌ترین نکته در هنگام خرید زمین در شمال، بررسی موقعیت جغرافیایی زمین است. شما می‌خواهید بر روی چنین زمینی، یک ویلای همیشگی بسازید، از این رو منطقه‌ای که انتخاب می‌کنید، نقش مهمی در امنیت و آرامش شما خواهد داشت. یافتن بهترین منطقه برای خرید زمین در گیلان، یک امتیاز استثنائی است.

همچنین لازم است بدانید: هنگامیکه قصد خرید زمین در یک منطقه ارام و دنج را دارید، در هنگام بازدید از زمین به زمین‌های اطرف هم توجه کنید، به‌عنوان مثال ممکن است زمین شما از هر طرف خالی باشد و ویلایی در اطراف آن نباشد و شما با دیدن چشم‌اندازهای بی‌نظیر، آن را خریداری کنید، منتها به این نکته توجه نکرده باشید که مابین زمین شما و چشم‌انداز، یک زمین خالی قرار داشته باشد! در این‌صورت ممکن است یک الی دو سال آینده بر روی همان زمین، ویلا ساخته شود که در اینصورت، هیچ اثری از چشم‌انداز نخواهد بود! از این رو حتماً به این نکته توجه کافی داشته‌باشید.

چرا خرید زمین در زیباکنار مناسب است؟

زیباکنار به‌دلیل قرارگیری در منطقه‌ آزاد انزلی، رشد اقتصادی بی‌نظیری داشته است و از لحاظ دسترسی به راه‌آهن، فرودگاه و همچنین جاذبه‌های گردشگری و مناطق دیدنی یکی از بهترین شهرهای استان گیلان در زمینه خرید و فروش زمین و ویلا است. از این رو یکی از بهترین گزینه‌ها برای خرید زمین و ساخت ویلای شماست.

نظرات کاربران

نام و نام خانوداگی
متن پیام
برای خرید زمین و ویلا نیاز به مشاوره دارید؟

اگر سوالی دارید تیم پشتیبانی ما از ساعت ۸:۳۰ صبح الی ۱۱:۳۰ شب پاسخگوی شما خواهند بود.

×