گیلان، زیباکنار
0133416

کاربرد شلف دیواری در دکوراسیون داخلی ویلا شمال

دسته‌بندی : اخبار و مقالات
تاریخ انتشار : 1402-06-18
شلف‌های دیواری در دکوراسیون ویلا

شلف‌های دیواری در دکوراسیون ویلا نه‌تنها فضا را زیبا می‌کنند بلکه به شما این امکان را می‌دهند تا خرده‌ریزه‌های کوچک و بزرگ را سازماندهی کنید. شما می‌توانید آن‌ها را درون طبقاتی منظم قرار دهید.

اگر جزو آن دسته از افرادی هستید که از دیدن یک چیدمان مرتب و منظم لذت می‌برید، باید از شلف‌های دیواری در ویلای خود استفاده کنید. بنابراین به‌جای اینکه دربه‌در به‌دنبال مکانی برای قراردادن یک گلدان کوچک و یا مجسمه سنگی باشید، می‌توانید به‌راحتی آن را درون شلف دیواری قرار دهید.

البته کاربرد شلف‌های دیواری در دکوراسیون ویلا بسیار زیاد است و در ادامه قصد داریم این کاربردها را به تفکیک برای شما عزیزان توضیح دهیم. پس اگر عاشق نظم‌بخشیدن به فضای ویلای خود هستید و می‌خواهید ظاهری متفاوت برای آن رقم بزنید در ادامه با ما همراه شوید.

استفاده از شلف دیواری در آشپزخانه

اگر بگوییم مادربزرگ‌های ما هم از شلف‌های دیواری در آشپزخانه خود استفاده می‌کردند تعجب می‌کنید؟ اما باید این را بگوییم که آن‌ها هم از شلف‌های دیواری در آشپزخانه استفاده می‌کردند اما به‌همان سبک قدیمی خود. شلف‌های دیواری در آشپزخانه‌های قدیمی قوطی های ادویه، ظرف شکر و قندان را در دل خود جای می‌داند و امروزه سبک آن‌ها کمی عوض شده.

شلف‌های دیواری در آشپزخانه نقش تزئینی دارند و در عین حال برای ساماندهی تجهیزات آشپزخانه به‌کار می‌روند. شما می‌توانید آن‌ها را در آشپزخانه برای قرار دادن انواع خرده ریزه های کوچک و بزرگ استفاده کنید. بهترین مکان برای تعبیه این شلف ها می‌تواند بالای اجاق گاز یا کنار هود باشد.

چنانچه از یک رنگ غالب در دیزان آشپزخانه خود بهره جسته اید می‌توانید شلف دیواری تان را نیز به‌همان رنگ انتخاب کنید و یک هارمونی زیبا بین آن و سایر تجهیزات ایجاد نمایید. اگر می‌خواهید کمی فضای آشپزخانه‌تان را فانتزی کنید می‌توانید مجسمه‌های کوچک یا مگنت‌های کوچک را روی شلف دیواری خود قرار دهید.

برای خرید ویلا دوبلکس شمال  با شماره‌های درج‌شده در وب‌سایت تماس بگیرید.

استفاده از شلف دیواری به‌عنوان کتابخانه در اتاق نشیمن

این روزها همه باید به‌دنبال افزایش سطح سواد و آگاهی باشیم. در دوره‌ای که آگاهی حرف اول را می‌زند داشتن یک کتابخانه جمع‌وجور در اتاق نشیمن راه دوری نمی‌رود. اما برای طراحی یک کتابخانه و خرید آن ممکن است هزینه زیادی لازم باشد.

به‌جای آن می‌توانید از یک شلف دیواری استفاده کنید. شلف‌های دیواری در جنس ها و متریال‌های متنوعی موجود هستند و برخی از آن‌ها دارای طرح‌های فانتزی هستند بنابراین می‌توانید با توجه به‌سلیقه و روحیات خود نمونه‌ای زیباترین آن‌ها را برای کتابخانه دیواری خود برگزینید.

شما با قرار دادن کتاب‌های خود درون این شلف دیواری می‌تواند ظاهری زیبا به اتاق نشیمن خود ببخشید و در عین حال هر زمان که خواستید به منبع کتاب‌های خود دسترسی داشته‌باشید و در نور دلباز اتاق نشیمن مشغول مطالعه شوید.

برای خرید ویلا اقساطی شمال در شمال با شماره‌های درج‌شده در وب‌سایت تماس بگیرید.

استفاده از شلف دیواری در راهروی خانه

استفاده از شلف‌های دیواری در راهروی خانه‌های نیز بسیار متداول است شما می‌توانید برای قرار دادن مجسمه‌های کوچک تزئینی، تعدادی شمع کوچک و قاب عکس‌های خانوادگی از این شلف‌های دیواری استفاده کنید. ساماندهی همین خرده ریزه های کوچک است که می‌تواند فضای خانه شما را به فضایی منظم و دلپذیر تبدیل کند.

برای پیش‌فروش ویلا در شمال  با شماره‌های درج‌شده در وب‌سایت تماس بگیرید.

استفاده از شلف دیواری برای نگهداری گلدان‌ها

شما می‌توانید از شلف‌های دیواری برای نگهداری گلدان‌های خود استفاده کنید. شلف‌های دیواری برای نگهداری گلدان را می‌توانید در داخل اتاق، در نشیمن و یا حتی روی دیوار تراس و بالکن نصب کنید. شلف‌های دیواری با طرح‌هایی از چوب خام و بریده شده از تنه درختان می‌تواند انتخابی زیبا برای قرار دادن گلدان‌های گل باشد.

قرار دادن گلدان‌های گل روبه‌روی در تراس، روی زمین و یا روی میزهای کوچکی که در خانه پراکنده شده نه‌تنها جلوه‌ای نا منظم به خانه شما می بخشد بلکه ممکن است با این کار گیاهان را از نور طبیعی خورشید محروم کنید. بنابرام می‌توانید به‌جای این همه در هم ریختگی و جار و جنجال یک شلف دیواری زیبا و محکم در منطقه‌ای مناسب از خانه تعبیه کنید و گلدان‌های گل را روی آن قرار دهید.

برای ویلا جنگلی شمال  با شماره‌های درج‌شده در وب‌سایت تماس بگیرید.

استفاده از شلف دیواری در اتاق خواب

شاید بیش از هر جای دیگر در خانه در اتاق خواب به شلف دیواری نیاز پیدا کنید. اتاق خواب دنیایی از وسایل کوچک و بزرگ را در دل خود جای داده است. از عطر و ادکلن و کرم‌های مخصوص گرفته تا مجسمه‌های تزئینی و کتاب و شمع و گلدان‌های کوچک.

همه این خرده‌ریزه‌های کوچک را باید در مکانی مشخص قرارداد اما باز هم مطمئناً برای بار بعدی نمی‌توانید دسترسی سریعی به آن‌ها داشته‌باشید چرا که قاعدتاً نمی‌دانید آخرین بار که از آن‌ها استفاده کرده‌اید آن را کجا گذاشته‌اید.

به‌هم‌ریخته‌بودن اتاق خواب می‌تواند انرژی زیادی از شما بگیرد و ذهن شما را آشفته کند. در نقطه مقابل، داشتن یک اتاق خواب منظم و ساماندهی‌شده می‌تواند افکار شما را نظم و ترتیب ببخشد و انرژی مثبت زیادی را روانه روح و جان شما نماید.

بنابراین به‌جای اینکه اتاق تان را از اجسام ریز و درشت پر کنید و هرکدام را در گوشه‌ای قرار دهید از یک شلف دیواری استفاده کنید تا هر چیز را در سر جای خود قرار دهید و در فضای مورد استفاده تان نیز صرفه‌جویی کنید. اینگونه مطمئناً فضای زیادی برای شما در اتاق بازخواهدشد.

استفاده از شلف دیواری برای قراردادن اکسسوری‌های خاص

اگر در خانه‌تان تعدادی از اکسسوری‌های تزئینی خاص دارید و می‌خواهید حساب آن‌ها را از بقیه جدا کنید می‌توانید آن‌ها را درون یک شلف دیواری مجزا قرار دهید. به‌عنوان مثال اگر آینه و شمعدانی دارید که برای شما بسیار ارزشمند است می‌توانید یک شلف دیواری تزئینی و زیبا در اتاق پذیرایی تعبیه کنید و آینه و شمعدان تان را روی آن قرار دهید.

برای خرید ویلا شمال قسطی با شماره‌های درج‌شده در وب‌سایت تماس بگیرید.

استفاده از شلف دیواری در سرویس‌های بهداشتی

در حقیقت بدون شلف دیواری نمی‌توان سرویس بهداشتی را یک سرویس کامل دانست. استفاده از شلف دیواری در سرویس‌های بهداشتی خانه به شما این امکان را می‌دهد تا سریعاً به هر آنچه که می‌خواهید دسترسی داشته‌باشید. به‌عنوان مثال می‌توانید موارد زیر را روی شلف‌ها قرار دهید:

  • انواع خوشبوکننده
  • مسواک‌ها
  • شامپو
  • صابون
  • دستمال کاغذی
  • حوله
  • عود

حتی ممکن است بخواهید شلف دیواری را در کنار روشویی نصب کنید این‌گونه می‌توانید دسترسی سریع‌تری به آنچه که می‌خواهید داشته‌باشید. فضای سرویس بهداشتی باید همیشه تمیز باشد بنابراین از پراکنده‌کردن آنچه که در آنجا نگهداری می‌کنید خودداری نمایید.

برای ویلا داخل شهرک شمال با شماره‌های درج‌شده در وب‌سایت تماس بگیرید.

استفاده از شلف دیواری در کنار میز تلویزیون

شما می‌توانید بک شلف دیواری کوچک در کنار میز تلویزیون تعبیه کنید. این شلف می‌تواند مکان خوبی برای قراردادن مجسمه‌های کوچک، قاب‌های دی‌وی‌دی و سیستم گیرنده شما باشد. قراردادن شلف دیواری در این نقطه از خانه باعث می‌شود فضای اطراف تلویزیون خالی به‌نظر نرسد و جلوه زیباتری داشته باشد.

برای خرید ویلا ساحلی شمال با شماره‌های درج‌شده در وب‌سایت تماس بگیرید.

طراحی و تعبیه شلف دیواری با الگوهای هندسی زیبا

یکی از مواردی که می‌توان از آن طریق زیبایی دو چندانی به دیوارهای خانه بخشید استفاده از شلف‌های دیواری در دکوراسیون ویلا با الگوهای هندسی شیک و جذاب است. به‌عنوان مثال الگوی لانه زنبوری می‌تواند الگویی جالب برای شلف دیواری باشد که توجهات را به‌خود جلب می‌کند. همچنین الگوی مثلثی. بنابراین اگر می‌خواهید شلف دیواری شما ظاهری شیک و جذاب داشته باشد بهتر است از الگوهای جالب که از لحاظ بصری دارای زیبایی خاصی هستند استفاده کنید و فضای خانه را متفاوت جلوه دهید.

برای خرید ویلا ارزان شمال با شماره‌های درج‌شده در وب‌سایت تماس بگیرید.

استفاده از شلف برای قراردادن قاب عکس‌های خانوادگی

شما می‌توانید بخش از خانه را به قراردادن تصاویر خاطره انگیز اختصاص دهید. برای این کار می‌توانید تعدادی قاب عکس کوچک و بزرگ تهیه کنید و عکس‌های خود را درون آن‌ها قرار دهید. برای تعبیه قاب عکس‌ها نیازی به نصب آن‌ها روی دیوار نیست به‌ویژه اگر دیوار را به تازگی رنگ کرده باشید و نخواهید ردی از میخ بر روی آن بماند. بنابراین می‌توانید یک شلف دیواری تعبیه کنید و قاب های عکس را روی آن قرار دهید.

برای خرید ویلا سنددار شمال با شماره‌های درج‌شده در وب‌سایت تماس بگیرید.

نتیجه‌گیری درباره شلف‌های دیواری در دکوراسیون ویلا

شلف‌های دیواری علاوه بر اینکه بسیار زیبا و کاربردی هستند می‌توانند باعث بهینه سازی فضای خانه شوند. بنابراین شما می‌توانید از فضای موجود بهره‌برداری بهتری کنید. شلف‌های دیواری عموماً برای نصب روی دیوار به فرآیند سخت و دشواری نیاز ندارند اما باید از محکم‌بودن آن‌ها اطمینان حاصل کنید. اغلب آن ها از جنس چوب هستند اما اگر مایل باشید، می‌توانید نوع شیشه‌ای یا فلزی آن را در طراحی و ابعاد مختلف خریداری کنید.

نظرات کاربران

نام و نام خانوداگی
متن پیام
برای خرید زمین و ویلا نیاز به مشاوره دارید؟

اگر سوالی دارید تیم پشتیبانی ما از ساعت ۸:۳۰ صبح الی ۱۱:۳۰ شب پاسخگوی شما خواهند بود.

×